GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.102
|
čitano: 751.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

kakva namjestaljka jucer ja nevjerujem... gadi mi se dinamo

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
maxy0 kaže...

kakva namjestaljka jucer ja nevjerujem... gadi mi se dinamo

wat?

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Vida udaljen iz prve momčadi, pa šta se ovo događa u zadnje vrijeme (navodno nesportsko ponašanje). I trebao bi biti suspendiran za kup utakmicu, a dalje tko zna.

Link

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 22:16 (fighterZu).
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pa kud Vidu izbacuje... {#} sad će opet za tjedan dana pričat da je pogriješio kao i sa Lekom.. kako je krenulo svi igači će biti izbačeni! {#}

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Čitam po portalim, Vida izbačen jer je otvorio pivo u busu {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ako je istina onda je Vida stvarno kreten i zasluženo je izbačen. Uspiju ti 3 centaršuta, pozovu te u reprezentaciju i odmah si umisliš da si zvijezda. E malo sutra. 

12 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Abomb kaže...

meni nije jasno zasto je tolka bruka oko mamica?

klub igra relativno dobro, igra dvi godine zaredom LP, dominira u ligi, moze skoro bez problema zgrabit bilo kojeg igraca u HNL-u? ima se para sasvim dovoljno? stadion je malo iznutra ulipsan?

 

Ja kao dalmatinac nisan mozda upucen u "unutarnju politiku" tog kluba al iz vanjskog kuta gledanja mi je nekako ....bezveze... moze jedno obrazlozenje od pravog navijaca sta se desava gori?

 

 

 

nixass kaže...

da nema mamića, dinamo bi odavno propao. mamić jedini zna odgovorit stršljanima od medija, zna se izborit za puno toga.

kada i ako mamić padne, pada i dinamo. nekome žalosna činjenica ali tako je.

 

btw, što se tiče stadiona, kada se gleda sa  travnjaka izgleda čisto pristojno..

 Groblja su prepuna nezamjenjivih... a kad vam je Mamic toliko dobar sta si onda ne uzmete nazad njegovog "kompanjona" Stimca?{#} Zadnji put kad je ajduk bio konkurentan Dinamu je bilo bas za njegove ere...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 12:02 (R4sput1n).
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

vida ima status redovitog reprezentativca i jedan je od najboljih u dinamu

guranje njega iz prvih 11 ili nekakve suspenzije je samo gubljenje novaca

mamić to zna, tako da ne očekivajte puno

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
12 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Balvan8 kaže...

Pa kud Vidu izbacuje... {#} sad će opet za tjedan dana pričat da je pogriješio kao i sa Lekom.. kako je krenulo svi igači će biti izbačeni! {#}

 

rooswelt1991 kaže...

Čitam po portalim, Vida izbačen jer je otvorio pivo u busu {#}

Na Maksimiru nista nova, jos jedan talent s propuhom u glavi - ovima u Leverkusenu nije dugo trebalo da uvide s kim imaju posla...

 

Nazalost modri su prepuni umisljenim velicinama, aka neobrozovanim te neodgojenim klincima koji su prebrzo u zivotu poceli dobivat velik novac i to samo zato sto dobro natjeravaju loptu - njima ne treba trener, njima treba gonic robova, zato i je Cacic dobar izbor.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
R4sput1n kaže...
Abomb kaže...
nixass kaže...

pa iskreno iako ne navijam za Hajduka (niti bilo koji klub hrvatski) volio bi da dodje i uvede financijskog reda u Hajduka. Moze se govorit sta god oce al covik zna izvuc pare a to je i ovako postalo broj 1 u nogometu danas... sve se svelo na to  da ako imas zvijezdu prodaj, ako nemas kupi! Cast iznimkama koji su rijetki.

 

Al mene zanima zasto tolika velika mrznja? Svi mrze mamica al nitko ne zeli rec tocno zbog cega? Proda je igrace? Ponasa se kretenski? ima utjecaj na HNS? Zbog cega?

12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb
Meni mamic smeta zbog navijaca, poceo je gonit onu englesku foru da navijaci budu mirni, pa brate mili prije tekme mi skoro su*ak idu cackat-.- i pol njih ne puste na stadion po mamicevom naredenju, da on ode puno puno boysa bi se vratilo, pa pogledajte ih 2006 kakvi su bili, to je navijanje, ovo danas je ku*ac, a svi znamo da je nogomet bez navijaca glup, sport je sam po sebi glup i dosadan, nije neka mudrost ga igrat, gleda se uglavnom zbog navijanja i zbog potpore, dobro naravno da ima iznimaka. A ovo za vidu nemam rijeci, pa on je jedini u ekipi koji se trudi, i kovacic, ovo ostalo sve mutavo.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 16:20 (Volvox).
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb
Od Vide kad je dolazio nitko nije ništa ocekivo , a pokazo se (barem za naše prilike) kao odlican igrac . Ne vjerujem da ce ova kazna utjecat na njegovu borbenost i motivaciju .
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

razlog je taj što je mamić digao ruku za štimca kad je bilo glasanje za izbornika.. jedan drugog miluju..

sad mu štimac vraća time što će sammira pokazat na europskoj sceni i eventualno ga prodat..

mafija. još samo sinovčić fali

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
nixass kaže...

razlog je taj što je mamić digao ruku za štimca kad je bilo glasanje za izbornika.. jedan drugog miluju..

sad mu štimac vraća time što će sammira pokazat na europskoj sceni i eventualno ga prodat..

mafija. još samo sinovčić fali

Izgleda da maminjo briše poruke i u ovoj temi jer mu se ne sviđaju :D

11 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

200 kn na Dinamo.

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb
Odlična utakmica sinoć i napokon derbi bez repova. Prekrasan gol Sammira, fantastična igra Kovačića, izvrstan prvi nastup Halilovića!
...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2012 0:14 (Miro).
11 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Bilo zaleđe?

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
GalGadot kaže...

Bilo zaleđe?

Halilović je bio baš tu negdje, trebalo bi onog hawk eye vraga iskoristit. Prije da nije. Ali gol je neopravdano poništen jer je sudac signalizirao zaleđe Krstanovića, koji kasnije u akciji nije bio u ofsajdu.

16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Šta mislite o Dinamovim (Z) šansama večeras? Ja imam osjećaj da će to biti opet bolno prizemljenje nakon malo euforije nakon pobjede nad (simpatičnim) Hajdukom. Istina da nije ni Dinamo (K) u nekoj formi, ali bojim se da jednostavno nemamo igru za LP. Neki dan je Čačić (Ante :)) izjavio kako će Dinamo (Z) uvijek biti samo prolaznik koji je zalutao u LP, ali za mene je to samo još jedan u nizu jefitnih alibija i nebuloza jer činjenice govore da i klubovi u rangu našeg Dinama (pa i nižeg) mogu korektno, pa i odlično igrati u LP. (Apoel, Bate i slični) ...

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Maximus kaže...

Šta mislite o Dinamovim (Z) šansama večeras? Ja imam osjećaj da će to biti opet bolno prizemljenje nakon malo euforije nakon pobjede nad (simpatičnim) Hajdukom. Istina da nije ni Dinamo (K) u nekoj formi, ali bojim se da jednostavno nemamo igru za LP. Neki dan je Čačić (Ante :)) izjavio kako će Dinamo (Z) uvijek biti samo prolaznik koji je zalutao u LP, ali za mene je to samo još jedan u nizu jefitnih alibija i nebuloza jer činjenice govore da i klubovi u rangu našeg Dinama (pa i nižeg) mogu korektno, pa i odlično igrati u LP. (Apoel, Bate i slični) ...

Spadam među one za koje je sam ulazak u LP ogroman uspjeh, sve ostalo je samo bonus. Danas očekujem igru na razini one protiv hajduka, a sad da li će to donijeti koji bod ili ne, nije toliko bitno. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Kao prvo i osnovno nemozes usporedivat ciparsku ligu sa hrvatskom jer je razlika nebo i zemlja. A BATE ima pola bjeloruske reprezentacije tako da nije ni cudno da igraju dobro... Ali eto ja se opet nadam da Dinamo iznenadi i uzme bod {#}

12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb
Pa ciparska liga je jedno 3-4 puta bolja i stabilnija od nase.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Volvox kaže...
Pa ciparska liga je jedno 3-4 puta bolja i stabilnija od nase.

Ne znam, nisam igrao ni u jednoj. :P

 

Ja mislim da nije baš tako.

12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

ulazak u lp je definitivno uspjeh.ali moramo znati da je u zadnje 2-3 godine puno lakše ući u lp nego prije,kad je posljednja prepreka bio arsenal,werder,...danas je to sherif,maribor.bilo bi iznenađenje i veliki neuspjeh da ne uđe.i dinamo ima dosta igrača iz repke(vida,šimunić,kelava,vrsaljko,sammir,kovačić),ako može bate protiv bayerna,može i dinamo protiv dynama{#} koji je u vrlo lošoj formi

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
hitmanovich kaže...

ulazak u lp je definitivno uspjeh.ali moramo znati da je u zadnje 2-3 godine puno lakše ući u lp nego prije,kad je posljednja prepreka bio arsenal,werder,...danas je to sherif,maribor.bilo bi iznenađenje i veliki neuspjeh da ne uđe.i dinamo ima dosta igrača iz repke(vida,šimunić,kelava,vrsaljko,sammir,kovačić),ako može bate protiv bayerna,može i dinamo protiv dynama{#} koji je u vrlo lošoj formi

Pa i prije bi bilo lakše da je Dinamo bio nositelj, ali nije pa je dobivao tako jake klubove. 

16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Liverpool1892 kaže...
hitmanovich kaže...

ulazak u lp je definitivno uspjeh.ali moramo znati da je u zadnje 2-3 godine puno lakše ući u lp nego prije,kad je posljednja prepreka bio arsenal,werder,...danas je to sherif,maribor.bilo bi iznenađenje i veliki neuspjeh da ne uđe.i dinamo ima dosta igrača iz repke(vida,šimunić,kelava,vrsaljko,sammir,kovačić),ako može bate protiv bayerna,može i dinamo protiv dynama{#} koji je u vrlo lošoj formi

Pa i prije bi bilo lakše da je Dinamo bio nositelj, ali nije pa je dobivao tako jake klubove. 

Bilo bi lakše, ali ne kao danas. Tek prije 2-3 godine je Platini malo promjenio pravila, tako da je klubovima ala Dinamo puno lakše ući u LP

12 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Maximus kaže...
Volvox kaže...
Pa ciparska liga je jedno 3-4 puta bolja i stabilnija od nase.

Ne znam, nisam igrao ni u jednoj. :P

 

Ja mislim da nije baš tako.

  A čuj naša liga je među lošijima u svijetu.

Možda je bolja od ciparske ajde, ali nije baš na nekom nivou. Samo dinamo igra i tu i tamo hajduk, ovo ostalo sve se raspadaju klubovi, igrači ne dobivaju plaće itd.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Volvox kaže...
Maximus kaže...
Volvox kaže...
Pa ciparska liga je jedno 3-4 puta bolja i stabilnija od nase.

Ne znam, nisam igrao ni u jednoj. :P

 

Ja mislim da nije baš tako.

  A čuj naša liga je među lošijima u svijetu.

Možda je bolja od ciparske ajde, ali nije baš na nekom nivou. Samo dinamo igra i tu i tamo hajduk, ovo ostalo sve se raspadaju klubovi, igrači ne dobivaju plaće itd.

mozda financijski i strukturno da, ali igracki nebi stavija ruku u vatru....

16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Volvox kaže... "Pa ciparska liga je jedno 3-4 puta bolja i stabilnija od nase."

 

Ne kažem da je dobra, ali je u rangu s ciparskom i bjeloruskom, a u svakom smo slučaju talentiraniji od njih. Poanta usporedbe je samo bila da se u LP ne mora nužno sramotiti nego se može nešto i odigrati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2012 15:38 (Maximus).
15 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pa ja mislim da usprkos... pa rec ce mo u blago, nekvalitetne igre Dinama u LP, Dinamo lijepo zaradi igrajuci tamo a i igraci dobivaju "Europskog iskustva" i vidjeni su, te disu sebi cijenu. A i respektabilno je kad igras u samoj LP. Mislim svakom klubu u europi je san i cilj igranje u LP i mislim da razmisljanje o tome kako tko igra je nije respektabilno.

Volio bih kad bi navijaci razdvojili mrznju prema klubu i prema njegovom vodstvu (kao sta su ova Torcida donekle napravili sa Hajdukom) i da im dodje do glave da taj klub kojeg su godinama htjeli gledat u LP sada upravo igra tamo i da bi tribali biti ponosni na njega.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice