GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.099
|
čitano: 750.862
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb
Dinamo će protiv ukrajinskog Dynama na teren istrčati u sljedećem sastavu: Kelava - Vida, Tonel, Šimunić, Pivarić - Ademi, Calello, Brozović - Kovačić, Sammir - Beqiraj .
Sretno vam bilo , trebart ce vam srece :)
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Bubabug kaže...
Dinamo će protiv ukrajinskog Dynama na teren istrčati u sljedećem sastavu: Kelava - Vida, Tonel, Šimunić, Pivarić - Ademi, Calello, Brozović - Kovačić, Sammir - Beqiraj .
Sretno vam bilo , trebart ce vam srece :)

X na listiću, idemo protiv svih, THIS IS DINAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO {#}

Ofc, na listiću gdje sam stavio da će ronaldo dati gol, pa ono {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CzDDjf13_sQ

 

može li niže{#} meni ovo djeluje baš ponižavajuće{#}

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
hitmanovich kaže...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CzDDjf13_sQ

 

može li niže{#} meni ovo djeluje baš ponižavajuće{#}

Ak ne uspiju ko nogometaši, barem mogu glumiti u "Krv nije voda" serijalu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
hitmanovich kaže...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CzDDjf13_sQ

 

može li niže{#} meni ovo djeluje baš ponižavajuće{#}

Evo i članak: http://sportske.jutarnji.hr/presedan-u-svijetu-nogometa-mateo-kovacic-i-modra-svlacionica-odlucili-stvoriti-navijaca-od-milijun-kuna-/1057892/

Mislim kupovat gledatelje {#}. Hajduk mi na ovakvoj utakmici napunija 2 poljuda da ima mista. A još Split ima 5 put manje stanovnika.

LoL acc THCJoshi
12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Naravno da bi kad su zadnji put u ligi prvaka bili pred 100 godina, a i njima nije na čelu kluba diktator.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

bruka{#} najsmiješnije je to što neće napuniti stadion.tako da će sve to ispasti jadno i smiješno{#}

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
hitmanovich kaže...

bruka{#} najsmiješnije je to što neće napuniti stadion.tako da će sve to ispasti jadno i smiješno{#}

Još bolje da nitko ne dođe. Evo nas tu par se dogovorimo, samo mi dođemo i podijelimo pare {#}

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
hitmanovich kaže...

bruka{#} najsmiješnije je to što neće napuniti stadion.tako da će sve to ispasti jadno i smiješno{#}

Znaci maksimir ima mjesta za 38168 gledatelja prosjecna cijena karte je 280 kn 38168*280=10687040 kn znaci ne ipak se ne isplati sam kupit sve karte i doci gledat tekmu {#}

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Aha, recimo da je cijena prosječne karte za tekmu sa PSG-om 300kn, da je na prošloj utakmici, bilo nešto manje od 5000 gledatelja.

Uzmimo u obzir da su svi kupili kartu, a zna se da ih je 20% doblio besplatno...

Ok, sad lagana matematika: koliko će dinamo zaraditi od prodaje ulaznica u dvije utakmice:

 

Prošla tekma:

5000 (prodanih ulaznica) * 300kn (cijena prosječne karte) = 1 500 000 = Milijun i pol kuna

 

Sljedeća tekma, pun stadio, milion jednom navijaču:

 

30 000 (pretpostavka pun stadion) * 300kn (cijena prosječne karte) = 9 000 000 = Devet miliona kuna.

 

Dakle, čak i kad se odbije ovih milion, dinamo će zaraditi 6.5 miliona kuna više.

 

Dobar pokušaj, međutim, ljudi nisu (uglavnom) ovce {#}

 

Kad bi Mamić rekao da će za te pare, i za ostale pare od LP fondova, kupiti 2 Značajna pojačanja, a ne neke klince, dedeke, i neprovjerene strance, onda bi i otišao na tekmu, ovako...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Halilović u 94-oj fino loba golmana u 1 na 1 situaciji kao da već godinama igra. Svaka čast {#}.

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo gola

14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Halilović u 94-oj fino loba golmana u 1 na 1 situaciji kao da već godinama igra. Svaka čast {#}.

Pa i igra vjerovatno od svoje pete.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Jonja kaže...
Hexfire kaže...

Halilović u 94-oj fino loba golmana u 1 na 1 situaciji kao da već godinama igra. Svaka čast {#}.

Pa i igra vjerovatno od svoje pete.

Čestitam, ti si jedini koji nije skužio što sam htio reći.

15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ajmo Dinamovci, koliko para da metnem na PSG i da li da odigram hendikep? Ovo je fenomenalna prilika za zaradit!
Nasilje je zlo, a seks je najljepša stvar na svijetu. (Maja Miloš)
12 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
The Man kaže...
Ajmo Dinamovci, koliko para da metnem na PSG i da li da odigram hendikep? Ovo je fenomenalna prilika za zaradit!

  Slažem se a za Dinamo sam:)

Nemoj hendikep, nikad neznaš, kako su protiv reala prošle godine primili samo 1 gol.

Stavi na dvojku 500-600 kn i siguran ti je dobitak.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Svi bi se kladili da je dobitak siguran...

15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Daj molim te. Pa Ibra će ih izdominirati kao malu djecu.
Nasilje je zlo, a seks je najljepša stvar na svijetu. (Maja Miloš)
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Moguće, ali isto su rekli i za Ronalda.

16 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb

našao sam ja jedan bolji - HRT2

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ajmo tko se kladio jedan lajk!
Nasilje je zlo, a seks je najljepša stvar na svijetu. (Maja Miloš)
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
The Man kaže...
Ajmo tko se kladio jedan lajk!

Lajk{#}

Na dva listica, na jednom da ce "samo" izgubiti, a u drugom da gubi sa 2 ili vise... Soo..... {#}

Nomen est omen.
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Phhhh, samo da ne padne neki rekord i ja zadovoljan.

 

Što se tiče Vide u sredini mislim da može odigrati dobro tu poziciju čak mislim da će mu to biti buduća pozicija možda, poliventan igrač, zašto ne.

15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Volim Dinamo! Koliko para sutra dižete na kladari?
Nasilje je zlo, a seks je najljepša stvar na svijetu. (Maja Miloš)
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
The Man kaže...
Volim Dinamo! Koliko para sutra dižete na kladari?

Na jednom listicu me real zajeba za cca. 300 kuna, a na drugom real, milan za 2300 {#}

Nomen est omen.
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mene baš zanima kak izgleda taj Dinamov trening, katastrofa od igre, pogotovo napad koji je NULA! Ajd prvih 20 minuta su igrali više nego dobro i to samo zato što su još mogli trčat, posle toga nula bodova!

 

{#} ali to je istina!

DM
13 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ovog Halilovića treba od prve minute igrat, igra mi 3 minute i napravi bolje dodavanje nego svi igrači u 90 min.

15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Trebao si stavit 2000 na PSG solo.
Nasilje je zlo, a seks je najljepša stvar na svijetu. (Maja Miloš)
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ma ovaj Čaćić je smiurija od trenera...Vida u vezi, Ibanez kao neki ofenzivni bočni. Pa ne može se eksperimentirat u Ligi prvaka, za to ima pašnjake HNL-a.

Još ću samo spomenit da se što prije trebaju rješit Ibaneza, dečko ima odlične fizičke predispozicije, i za HNL je više nego dobar, al kad treba malo glavom igrati izgubi se brzo. Svaki dobri izlazak Dinama iz obrane bi on usrao ako bi došla do njega lopta.

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Cijela njihova igra nije za Europu ali mora se reći da su se poboljšali gledajući njihove prijašnje utakmice što je pozitivno. Doduše, da je PSG trčao malo više i da su igrali agresivnije bio bi potop u ZG. Gol sa ovakvim očajnim napadom neće nikada zabiti a kamo li pobijediti. Jedino što sam se nadao je da će Halilović ući barem 15-20 min prije kraja...

BMW Power
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice