Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.043
|
čitano: 3.318.194
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Koje kvalifikacije majko mila....

 

Vettel 1.!!!!

 

Kubica 11., Kimi 14 i Hamilton 15!!!

 

haha

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ludilo...

16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ma Lewis je imao hendikep, ima prevelika muda pa nije mogao odvozit kako treba.Smijeh Sutra bude li ovakva kiša bit će svega, naročito na startu u prvoj šikani.

16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ej ljudi nisam stigao pogledat kvalifikacije imao sam utakmmicu , zanima me dal postoji neka stranica gdje bio mogao pogledat snimku

16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Sutra na staru,ako bude lagane kiše(ne prejake jer onda startaju pod seafty carom) u prvom zavoju će najmanje 5-8 vozača ispasti.Dosta je da jedan od slabijih vozača prekasno počne kočiti.

16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

I sad neka neko kaže da je F1 dosadna...

 

Baš me zanima kako će se sutra voziti, prema ovome danas prognoziram mnogo izljetanja i par sudara. Hamilton 15., Raikkonen 14. Vrlo zanimljivo. Sutra od 14.00 do cca. 15.45 ne želim da me itko ometa... Osmijeh

Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Koji nastavak prosle utrke...

Ovo ce bit jos bolje, samo da se neki kreten od iza ne zabije u kimia i hamiltona, i bit ce super utrka.A jos ako ce kisa padat...jedva cekam

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Kiša pljušti u Monzi!

Bit će napeto...

Samo neću glupi safety car!

 

Go BMW!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

kako to da je ovaj toro rosso tako brz?? vettel danas radi daleko najbrže krugove??

16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ovo kaj sad traje je napeto, blago rečeno....

Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Svaka cast Vettelu stvarno je dobro odvozio...Sad se singapur ceka, to ce bit j*beno, po noci

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

hamilton je u ovoj utrci samo potvrdio da je pizzda od čovjeka/vozača.

16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

danas je bila stvarno luda utrka, oće kiša neće kiša...

Intel Pentium 4 630 3 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
nixass kaže...

hamilton je u ovoj utrci samo potvrdio da je pizzda od čovjeka/vozača.

 lol

zato sto je pokazao muda i ne vozi ko pickica?
danas je lewis napravio jebacki posao,odvozio je super utrku!
a ova naguravnja na stazi sad svima smetaju,kad je to radio Šumaher onda su svi sutili,mamicu vam.....

FIA: Ferrarri international assistance
Ken leeeee
15 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
kyx kaže...
nixass kaže...

hamilton je u ovoj utrci samo potvrdio da je pizzda od čovjeka/vozača.

 lol

zato sto je pokazao muda i ne vozi ko pickica?
danas je lewis napravio jebacki posao,odvozio je super utrku!
a ova naguravnja na stazi sad svima smetaju,kad je to radio Šumaher onda su svi sutili,mamicu vam.....

FIA: Ferrarri international assistance
 Dali je moguće da još ima ljudi koji misle da FIA preferira i ide na ruku Ferrariju? Smijeh

Hamilton je danas vozio brzo jer je potrefio strategiju bolida i pripremio se za jako mokru stazu. Kimi i Ferrari su napravili potpunu suprotnost i fulali strategiju i samim time izgubili utrku.
Ferrari i McLaren su strašno brzi bolidi i to se danas a i u prijašnjim utrkama dalo vidjeti, jedini problem Ferrarija je to da su otisli Ross Brown i Jean Todt i zbog toga Ferrari radi početničke greške cijelu sezonu. Te greške će ih stajati naslova.
Ja osobno sam dugo vremena navijao za McLaren a od kad je Kimi prešao u Ferrari, i ja sam prešao kod "mrskog neprijatelja".
O Hamiltonu imam reći par stvari, jako je talentiran i skidam mu kapu, ali da je pizzda (:o), pizzda je i to se dalo vidjeti dva puta danas. Nemam ništa protiv žustrih i agresivnih vozača, ali Hamilton sa jedne strane glumi žrtvu i plače po novinama, a sa druge strane radi takve poteze na stazi da danas komotno možemo reći da je FIA progledala kroz prste Hamiltonu....mogli su ga kazniti samo tako.


16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Izvrsna utrka. Sve čestitke Vettelu, izvrsno odvoženo.

 

A što se tiče Hamiltona, 2 puta je doslovce izgurao protivnika sa staze, sjekao je ko idiot i završio je na 7. mjestu zato što je imao mrcinu od bolida (80% njegovih pretjecanja se dogodilo na onoj najdužoj ravnini). Ne bi se čudio da mu opet prikelje kaznu... Iskreno, nadam se da će Massa osvojiti naslov.

 

A što se tiče Hamiltona i kazne u Belgiji, danas je Jergović je danas rekao da je pravilo da nakon što vozač sječe stazu treba propustiti onog kojeg je prestigao i da ga ne smije preticati prije ili u sljedećem zavoju, a znamo da je Hamilton prestigao Raikkonena u ciljnoj ravnini (prije sljedećeg zavoja).

Rambo is watching you!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
i_rambo_plache kaže...

A što se tiče Hamiltona i kazne u Belgiji, danas je Jergović je danas rekao da je pravilo da nakon što vozač sječe stazu treba propustiti onog kojeg je prestigao i da ga ne smije preticati prije ili u sljedećem zavoju, a znamo da je Hamilton prestigao Raikkonena u ciljnoj ravnini (prije sljedećeg zavoja).

 To je pravilo doneseno tek ovog tjedna da bi se izbjeglo tumačenje pravila kako komu padne napamet.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2008 20:10 (Bara).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Bara kaže...
i_rambo_plache kaže...

A što se tiče Hamiltona i kazne u Belgiji, danas je Jergović je danas rekao da je pravilo da nakon što vozač sječe stazu treba propustiti onog kojeg je prestigao i da ga ne smije preticati prije ili u sljedećem zavoju, a znamo da je Hamilton prestigao Raikkonena u ciljnoj ravnini (prije sljedećeg zavoja).

 To je pravilo doneseno tek ovog tjedna da bi se izbjeglo tumačenje pravila kako komu padne napamet.
 To je nepisano pravilo i zna se odavno, a to što je netko glup ili se, s više ili manje uspjeha pravi glup, pa mu treba crtat, to je druga stvar. Ono što je Lewis napravio u Spa se jednostavno ne radi. Nije doneseno tek ovog tjedna, pa zar bi trebalo sve baš doslovno raspisati, koliko bi imalo stranica u FIA-inom pravilniku? Šta ima nejasno u tome da se ne smije iskoristiti prednost stečena onakvim kraćenjem staze? Bilo je tek razjašnjenje (clarification) za novu generaciju bidona za volanima F1 bolida i za one pred malim ekranima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
kyx kaže...
nixass kaže...

hamilton je u ovoj utrci samo potvrdio da je pizzda od čovjeka/vozača.

 lol

zato sto je pokazao muda i ne vozi ko pickica?
danas je lewis napravio jebacki posao,odvozio je super utrku!
a ova naguravnja na stazi sad svima smetaju,kad je to radio Šumaher onda su svi sutili,mamicu vam.....

FIA: Ferrarri international assistance
 LOL

BTW: velikim slovimaSmijeh
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Evo jedan video iz lige u kojoj vozim

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 13:40 (maky).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
maky kaže...

Evo jedan video iz lige u kojoj vozim

 

 E koja je to igra i koji je to mod?

Video izgleda fenomenalno...
Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

To ti je Rfactor

 

Mod : RFT 2008 sa našim gumama i još nekim fixevima

 

evo ti link naše lige  www.f1-croteam.net

16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
maky kaže...

Evo jedan video iz lige u kojoj vozim

 

 Fantastično!
Najviše me se dojmilo pretjecanje BMW-Honda prije Ascarija...Ko da pravu utrku gledam...
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Drago mi je da vam se sviđa film inače ga rade dvojica likova iz lige , i stvarno su im filmovi zakon

15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Danasnje kvalifikacije

1 Massa

2 Hamilton

3 Kimmi

Ja mislim da ce kimmi sutra pobijedit jer nema nista izgubit za razliku od ove dvojice ispred a jos je imao odlicna vremena na kvalifikacijama.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Meni se ne sviđa ova staza u Singapuru... Nekako je monotona, samo cesta i ograda. Čini mi se kao da voze u stadionu.

 

Nadajmo se da će sutra utrka biti dobra, a mislim da hoće zato što je staza tehnički zahtjevna i grbava tako da mislim da će biti puno proklizavanja. Držim fige Massi.

 

Zanimljivo je da staza uopće nema trave, šljunka i pijeska već je samo od asfalta... Bit će veselo ako nekom zakažu kočnice...

 

@ManUTD - piše se Kimi, ne Kimmi...

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Spa Francorchamps je jedina staza koja vrijedi a jos kad padne kisa...vidi cuda!!!

Svi smo mi dr.Šimić!!!
16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
nema sljunka, trave ali ima papirica!! ja drzim fige hamiltonu, nadam se da ce ga u prvom zavoju oprat.
intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx+
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Meni se svidja ova staza, ocekujem sutra jako dobru trku i nadam se da ce massa pobijedit

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2008 20:11 (Ige).
16 godina
online
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Hebem mu sve po spisku onome tko upravlja semaforom u Ferrarijevom boxu. Koja pušiona, uskratili su čovijeka za 10 bodova, više ne mogu to gledati

...something diabolic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice