Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.099.768
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...

Preporuka za LTE 4G antene sa SMA konektorima bi bila dobrodosla...

 Uzmi direkcionalnu Yagicu za 1800mhz i Bog te veseli. Ovo sve drugo, omnidirekcionalne, 35dbi i to, to je većinom luk i voda. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
JozoBozo121 kaže...
Zemljanin kaže...

Preporuka za LTE 4G antene sa SMA konektorima bi bila dobrodosla...

 Uzmi direkcionalnu Yagicu za 1800mhz i Bog te veseli. Ovo sve drugo, omnidirekcionalne, 35dbi i to, to je većinom luk i voda. 

 Da nabaciš neki link gdje ima za kupit.?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

da javim, u sobi mi je 58/14 , a u podkrovlju 70+/40+, znaci ide gore + antena i moglo bi potegnut 100-ku...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

zna li netko do kad traje ova akcija? gledam da slučajno ne ukinu za mjesec, dva. da mi ne propadne ovako dobra ponuda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ranko091 kaže...

zna li netko do kad traje ova akcija? gledam da slučajno ne ukinu za mjesec, dva. da mi ne propadne ovako dobra ponuda.

 Nije akcija.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Gledam malo komentare na stranicama HT-a, Vip-a i Bonbon-a, ljudi su stvarno ljuti što nemaju više GB u paketima kao ni flata i većina ih kaže kako odlaze na Tele2. Tele2 je flatom konkurenciji zadao glavobolje. 

ranko091 kaže...

zna li netko do kad traje ova akcija? gledam da slučajno ne ukinu za mjesec, dva. da mi ne propadne ovako dobra ponuda.

Kao što je mind_challenge rekao, nije akcija. Ovo je dio stalne ponude. Netko ih je pitao na Facebooku hoće li ukinuti ovu uslugu, rekli su da neće i kako usluga ostaje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 22:28 (Marko :D).
 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Gledam malo komentare na stranicama HT-a, Vip-a i Bonbona, ljudi su stvarno ljuti što nemaju više GB u paketima kao ni flata i većina ih kaže kako odlaze na Tele2. Tele2 je flatom konkurenciji zadao glavobolje. 

 pa normalno kad je danas potrošnja prometa velika. još ovi koji gledaju streamove. pa oni počiste 100gb mjesečno bez ostalog prometa. meni su bratu igre po 50 giga na ps4, netflix isto sisa. na surfanje dnevno padne po 2-3 gige, nakupi se toga. i sad ti tele2 da 1tb nemaš tu šta razmišljat, makar nije FLAT pravi, ali dovoljan je da ne moraš više o gigabajtima razmišljat.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Kao što je mind_challenge rekao, nije akcija. Ovo je dio stalne ponude. Netko ih je pitao na Facebooku hoće li ukinuti ovu uslugu, rekli su da neće i kako usluga ostaje.

 ma donio frend danas sve testirali sve 5. brzina max koliko može sve super ja prezadovoljan, prekopam cijeli ruter nigdje bridge mode, tražim po netu, kažu nema nigdje nit će bit.  i sad gledam tražit neki CAT4 lte usb stick. a dok nađem, ne bi htio da mi akcija propadne. pa zato takvo pitanje.

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Takav flat ima i Vip i B.net na svojim fiksnim uslugama. Jedina razlika je u tome što je kod njih po najvećoj brzini limit 3 TB, a ovdje 1 TB, no treba uzeti u obzir da se ovdje radi o mobilnoj usluzi. Inače, da stigneš taj limit, trebao bi potrošiti više od 30 GB dnevno. Ja mjesečno ne mogu potrošiti iznad 180 GB. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 22:44 (Marko :D).
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
JozoBozo121 kaže...
Zemljanin kaže...

Preporuka za LTE 4G antene sa SMA konektorima bi bila dobrodosla...

 Uzmi direkcionalnu Yagicu za 1800mhz i Bog te veseli. Ovo sve drugo, omnidirekcionalne, 35dbi i to, to je većinom luk i voda. 

Ipak sam uzeo ovu za probu i znam da nije ne znam kaj, ali probat cu pa kud puklo da puklo .

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

A i meni bi trebao taj bridge mode jer imam sa strane Airport extreme. Jos jedan problem je sto router ne podrzava NAT Loopback pa npr. u kuci imam Synology NAS koji je spojen na noip.com. Kada se spajam na NAS izvana sve je ok, ali kada se spajam iz kuce ne mogu ici sa xxxx.noip.com domenom nego moram koristiti lokalnu IP adresu NAS-a, tako da mi je to prebacivanje poprilican problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 23:04 (icanic).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
De nek netko napiše što sve dobiješ i koliko se zapravo plaća.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Već smo milijun puta napisali i dali linkove u dvije teme. Što te točno zanima?

14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

hvata mi na mobitelu 4G 100mbita, znači najvise koliko može, i to u podrumu... koliko je vjerojatno da ce tako hvatat i na tom huawei routeru ako bi se prebacio na pokucni, jer ne dolazi u obzir da mi router bude na tavanu jer mi treba lan za pc i ps4 u podrumu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
@ranko091
Kak nije pravi flat? Smanje brzinu samo par sati dnevno, u ostatku dana i noci i dalje ide max brzina nakon 1000gb... Jedino smanje brzinu da ne opterecujes mrezu kad je najveca potrosnja... To isto radivi bnet na internetu preko zice :)
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Tehnički ovo bi trebalo bit ok? 

 

http://www.gearbest.com/network-cards/pp_300331.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
k1klop kaže...

Tehnički ovo bi trebalo bit ok? 

 

http://www.gearbest.com/network-cards/pp_300331.html

 Yep, ali kaj ce ti to?

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

htio bih probati mobilni internet na tcomovom usb modemu. mogu li uzeti tele 2 internet sim karticu. koja bi mi opcija bila najjeftinija? nasao sam na stranici tele 2 start paket za mobilni internet na bonove ali tu mi nudi samo dvije tarife od 3gb i 10gb. ja bih zelio sam uzeti tele 2 internet sim karticu i isprobati radi li mi u tcomovom usb modemu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Imas i xiaomi takav za skoro pa istu cijenu na aliexpressu, samo kaj je baterija 7800mah, moze se ko powerbank koristit.. I jedino treba provjerit jel radi kod nas, u to se bas i ne kuzim, ima 1800mhz frekvenciju al pise nes tdd i fdd, ne znam kaj bi to znacilo
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
SEYOboy kaže...

htio bih probati mobilni internet na tcomovom usb modemu. mogu li uzeti tele 2 internet sim karticu. koja bi mi opcija bila najjeftinija? nasao sam na stranici tele 2 start paket za mobilni internet na bonove ali tu mi nudi samo dvije tarife od 3gb i 10gb. ja bih zelio sam uzeti tele 2 internet sim karticu i isprobati radi li mi u tcomovom usb modemu.

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/uz-pretplatu/

Uzmi na pretplatu bez ugovorne obaveze i vrati u roku 5 dana akio nisi zadovoljan.

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...
SEYOboy kaže...

htio bih probati mobilni internet na tcomovom usb modemu. mogu li uzeti tele 2 internet sim karticu. koja bi mi opcija bila najjeftinija? nasao sam na stranici tele 2 start paket za mobilni internet na bonove ali tu mi nudi samo dvije tarife od 3gb i 10gb. ja bih zelio sam uzeti tele 2 internet sim karticu i isprobati radi li mi u tcomovom usb modemu.

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/uz-pretplatu/

Uzmi na pretplatu bez ugovorne obaveze i vrati u roku 5 dana akio nisi zadovoljan.

u uvjetima koristenja tarife pise

 U slučaju raskida unutar probnog perioda, korisniku će biti naplaćen proporcionalno obračunat iznos mjesečne naknade i ostvareni promet. Promet koji korisnik ostvari iznad proporcionalno obračunatog iznosa MB uključenih u mjesečnu naknadu bit će mu naplaćen prema važećem cjeniku.

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
maxy0 kaže...

hvata mi na mobitelu 4G 100mbita, znači najvise koliko može, i to u podrumu... koliko je vjerojatno da ce tako hvatat i na tom huawei routeru ako bi se prebacio na pokucni, jer ne dolazi u obzir da mi router bude na tavanu jer mi treba lan za pc i ps4 u podrumu

Brzinu mjeri na mjestu gdje planiraš postaviti taj Huawei router, a ne gdje imaš maksimalnu (osim ako tu ne želiš postavit router). To što ti je negdje na nekoj lokaciji u kući 100 Mb/s ne znači da će biti i u drugoj.

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
SEYOboy kaže...
Zemljanin kaže...

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/uz-pretplatu/

Uzmi na pretplatu bez ugovorne obaveze i vrati u roku 5 dana akio nisi zadovoljan.

u uvjetima koristenja tarife pise

 U slučaju raskida unutar probnog perioda, korisniku će biti naplaćen proporcionalno obračunat iznos mjesečne naknade i ostvareni promet. Promet koji korisnik ostvari iznad proporcionalno obračunatog iznosa MB uključenih u mjesečnu naknadu bit će mu naplaćen prema važećem cjeniku.

 i gdje je taj cjenik? Primjer vratim ruter peti dan i potrošim 1 GB. Koliko će mi tele2 naplatiti ? Pitao u poslovnici i SZK i nisam dobio odgovor koliko točno bi trebao platiti.

10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zagi55 kaže...
SEYOboy kaže...
Zemljanin kaže...

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/uz-pretplatu/

Uzmi na pretplatu bez ugovorne obaveze i vrati u roku 5 dana akio nisi zadovoljan.

u uvjetima koristenja tarife pise

 U slučaju raskida unutar probnog perioda, korisniku će biti naplaćen proporcionalno obračunat iznos mjesečne naknade i ostvareni promet. Promet koji korisnik ostvari iznad proporcionalno obračunatog iznosa MB uključenih u mjesečnu naknadu bit će mu naplaćen prema važećem cjeniku.

 i gdje je taj cjenik? Primjer vratim ruter peti dan i potrošim 1 GB. Koliko će mi tele2 naplatiti ? Pitao u poslovnici i SZK i nisam dobio odgovor koliko točno bi trebao platiti.

https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/mobilni-internet-uz-pretplatu/

Svaka neograničena telekomunikacijska usluga uvijek ima određeno načelo pravednog korištenja u sklopu Uvjeta korištenja.

ne pise u uvjetima tocna cijena. zbog toga mi se ni ne uzima ta tarifa kad ne znam koliko ce mi naplatiti ako vratim u roku 5 dana. zato cu uzeti mobilni net na bonove u kojem se dobije 50 mb i samo provjeriti radi li na tcom sticku

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 9:38 (SEYOboy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
SEYOboy kaže...
zagi55 kaže...
SEYOboy kaže...
Zemljanin kaže...

 https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/uz-pretplatu/

Uzmi na pretplatu bez ugovorne obaveze i vrati u roku 5 dana akio nisi zadovoljan.

u uvjetima koristenja tarife pise

 U slučaju raskida unutar probnog perioda, korisniku će biti naplaćen proporcionalno obračunat iznos mjesečne naknade i ostvareni promet. Promet koji korisnik ostvari iznad proporcionalno obračunatog iznosa MB uključenih u mjesečnu naknadu bit će mu naplaćen prema važećem cjeniku.

 i gdje je taj cjenik? Primjer vratim ruter peti dan i potrošim 1 GB. Koliko će mi tele2 naplatiti ? Pitao u poslovnici i SZK i nisam dobio odgovor koliko točno bi trebao platiti.

https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/mobilni-internet-uz-pretplatu/

Svaka neograničena telekomunikacijska usluga uvijek ima određeno načelo pravednog korištenja u sklopu Uvjeta korištenja.

ne pise u uvjetima tocna cijena.

 

 Ako dobro računam...ako potrošiš 1GB a npr 1TB je 169kn., platit ćeš 16 lipa.

 

Sve mi se čini da ću ja sljedeći tjedan to piknut pa da vidim čisto tu brzinu. Sad imam 23mbp... ako bi dobije više od 50mbps...onda bi uzeo i isključio iskon.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 9:40 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

E kako ovo s carnetnom funkcionira...vidim da je 90kn???

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
R36 kaže...

 Ako dobro računam...ako potrošiš 1GB a npr 1TB je 169kn., platit ćeš 16 lipa.

 

Sve mi se čini da ću ja sljedeći tjedan to piknut pa da vidim čisto tu brzinu. Sad imam 23mbp... ako bi dobije više od 50mbps...onda bi uzeo i isključio iskon.

 169 dijelimo s 30 (broj dana u mjesecu) i mnozimo s 5 dana probe jednako cca 28 Kn jer je to tarifa koja nije vezana u promet (FLAT iliti bezbroj GB)

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 10:06 (Zemljanin).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ihush kaže...

(ma ne gledam brojke..) onako odokativno, samo su brojke-cifre nove. Recimo upotrebljive za nezahtijevno surfanje npr gsm-navigacija ili pročitati mail.. i to je OK (nije beznačajno).

 Pa naravno da su samo brojke-cifre nove. Nove brojke brzine spajanja, downloada, uploada, nove brojke količine downloada, nove cifre kod cijena. Tajna je zapravo u brojkama. Ali da, kužim tvoje razočaranje, nikakva nova svemirska tehnologija :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

veći problem.. prije nekog vremena, kad je počeo hakom (i eu regulative..) je napokon izbačen-zabranjen lažni flat u nazivima paketa.. sad to malo opet popušta?

flat je flat, ako je neograničeno, tad nema ograničenja.. a fairusage je floskula operatera (ne zakon).. i može se bilo koja cifra tako gurnuti.

-da, postojao je flat, ali relativno neupotrebljiv, sad je ipak.. 'bolji'. Ali, zašto se opet dopušta takav naziv, flat/neograničeno?

.. kao što ugl na mobilnoj operateri nisu nudili flat, sad stidljivo počinju.. (pouflat), jedini izuzetak je bio za dojč (tcom) stikić za mjesečni flat.. u drugim zemljama ga nije bilo u ponudi.

tak, da.. ništa novog, samo cifre :)) .. ali OK, sad spamamo jer je tema otišla.. (ili oni spamaju..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 11:24 (ihush).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice