Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.735
|
čitano: 14.432.144
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Da ,pisem na mobitelu pa mi je jedna nula pobegla :)
nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
9 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Meni treba Panasonic plazma sa Full HD rezolucijom , veličinom ekrana 32 inča , sa Internetom i Wi-Fi podrškom , što većom frekvencijom osvježavanja , dok mi je cijena nebitna.

 

Ako netko zna za ovakav televizor , neka mi napiše model u odgovoru , jer ovo traženje po Googleu me ne vodi nikuda i samo gubim živce. Inače , živim u BiH , ali na našim web-dućanima ne mogu pronaći takav televizor , već samo polovne , a kupovina polovnih ne dolazi u obzir.

 

Postoje i neki novi plazma televizori u prodaji , ali nijedan nije u Full HD rezoluciji , a meni treba Panasonic plazma sa Full HD rezolucijom i sa svim ostalim funkcijama koje sam naveo gore.

Sony DSC-F828
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Panasonic plazma je izumiruća vrsta, u biti plazma je općenito, nažalost.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Sutra bi mi trebao doći Sony KDL 50W805C, dakle ovogodišnji model.Upgrade mog starog vjernog KDL 40W5500.Javim vam kratak review uskoro, koliko vidim ima jako malo review-a uopće na netu o tom tv-u.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
dream.fighters.90 kaže...

Meni treba Panasonic plazma sa Full HD rezolucijom , veličinom ekrana 32 inča , sa Internetom i Wi-Fi podrškom , što većom frekvencijom osvježavanja , dok mi je cijena nebitna.

 

Ako netko zna za ovakav televizor , neka mi napiše model u odgovoru , jer ovo traženje po Googleu me ne vodi nikuda i samo gubim živce. Inače , živim u BiH , ali na našim web-dućanima ne mogu pronaći takav televizor , već samo polovne , a kupovina polovnih ne dolazi u obzir.

 

Postoje i neki novi plazma televizori u prodaji , ali nijedan nije u Full HD rezoluciji , a meni treba Panasonic plazma sa Full HD rezolucijom i sa svim ostalim funkcijama koje sam naveo gore.

 plazmu neces naci ispod 42" koliko znam, samo lcd

9 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

A što je s OLED televizorima? Jesu li oni previše skupi? Imaju li vrlo nisku brzinu odziva od 0.01 milisekunde kao plazma televizori?

 

Ako postoje OLED televizori sa prihvatljivom cijenom , 32 inča , Internetom , Wi-Fi podrškom i niskom brzinom odziva od 0.01 milisekunde kao kod plazma TV-A , onda bih rado kupio takav OLED televizor.

Sony DSC-F828
9 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

zaboravite ovaj post

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 17:14 (Rocker747).
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

oled jos nije na nivou odziva kao plazma premda se kao reklamira kao ultra brz panel, to im je i dalje boljka kao i na lcdu ali uz pomoc interpolacije mogu postici vecu pokretnu rezoluciju ali uz artehakte, sad koliko je to dobro u praksi treba isprobati uzivo...

 

imas na hd televizija recenziju oled tv-a...obrati paznju na nedostatke

 

http://hdtelevizija.com/2015/02/09/lg-55ea980v-ea980v-full-hd-oled-televizor-recenzija/3/

 

oled 32" ? nebu ni to išlo, tek od 55" imas oled i to jedino LG nudi...

10 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Evo, ako ti se putuje van zemlje :-) 

 

Ovo su ti jedine plazme u EU, načuo sam možda u Makedoniji ili Albaniji pošto im prodaja nije nešto cvala 

pa se nađe koji model.

 

Ja sam imao u planu zapalit za Poljsku po VT60 al puno je to novaca. 

 

Ako kažeš da lova nije problem ;-)

 

U poljskoj imaš G30 što je najbolja 2D plazma uopće i za cijenu od 650 € je bagatela. 

Nema WiFi, moraš kupiti modul ali je slika referentna. 

 

Imao sam taj TV prije ovog sada i da mogu nabaviti veću dijagonalu mijenjao bih se taj čas :-)

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
10 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
dream.fighters.90 kaže...

A što je s OLED televizorima? Jesu li oni previše skupi? Imaju li vrlo nisku brzinu odziva od 0.01 milisekunde kao plazma televizori?

 

Ako postoje OLED televizori sa prihvatljivom cijenom , 32 inča , Internetom , Wi-Fi podrškom i niskom brzinom odziva od 0.01 milisekunde kao kod plazma TV-A , onda bih rado kupio takav OLED televizor.

 Šta će ti taj odziv? Koja je razlika između 0.01 i 0.1 milisekunde? U egzaktnim brojevima puno, u stvarnosti ništa.

OLED je još rizičan i skup, rizičan jer se javlja dosta mrtvih piksela u kratkom vremenu, jer je znalo bit problema sa zapečenjem slike, a skup jer previše košta za ono šta nudi (mislim nudi sliku najbližu legendarnim plazmama, ali je ipak previše).

 

P.S. može se iz Poljske riješiti dostava, ja sam dosta toga naručivao.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 17:43 (mrki_tua).
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

oled je definitivno preskup s obzirom da nije bez mana, a i jos nema UHD koliko bi tek onda kosta kad je FHD oko 20k, premda strucnjaci kazu da bi uskoro trebao oled biti jeftiniji nego lcd ali to je sve rekla kazala, sony je odustao od proizvodnje radi velikih problema trajnosti oleda, samsung stalno odgađa tek 2016...

9 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Čekaj malo , pa zašto moram ići u neku drugu zemlju ako se Panasonic plazme mogu kupiti preko Interneta , to jest naručiti iz neke druge zemlje? Možda se takvi uređaji mogu naručiti na Ebay-u ili Deal Extremu?

Sony DSC-F828
10 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
roby27 kaže...

oled je definitivno preskup s obzirom da nije bez mana, a i jos nema UHD koliko bi tek onda kosta kad je FHD oko 20k, premda strucnjaci kazu da bi uskoro trebao oled biti jeftiniji nego lcd ali to je sve rekla kazala, sony je odustao od proizvodnje radi velikih problema trajnosti oleda, samsung stalno odgađa tek 2016...

 Zaživit će OLED, to je sigurno, samo za nas obične smrtnike taman kad mi istekne garancija za moj TV (50-ak mjeseci hihi).

 

Tako je, možeš ako nađeš kupiti gdje hoćeš, samo je problem tramaka ako šta ode jer je ipak TV velik.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
dream.fighters.90 kaže...

Čekaj malo , pa zašto moram ići u neku drugu zemlju ako se Panasonic plazme mogu kupiti preko Interneta , to jest naručiti iz neke druge zemlje? Možda se takvi uređaji mogu naručiti na Ebay-u ili Deal Extremu?

 razmisli dali ti se zbilja isplati ta sva zezancija sa transportom i garancijom, sta ako nesto rikne ili dođe DOA,,,,kupi si neki mid range lcd sa VA panelom biti ces zadovoljan

 

mozes i potraziti nekog AV strucnjaka koji recenziraju televizore pa mu platiti da ti odradi profi kalibraciju, to je recimo pametan potez

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 18:08 (roby27).
10 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Panasonic GT60 

 

Panasonic ST50

 

Ovo su ti ok prilike. 

 

Nemaš se kaj zajebat kupnjom polovne Panasonic plazme.

 

Pustiš kliznu traku 15 minuta da se telka zagrije i ako ima burn-in izbaci ih na površinu pošto se

neće odmah primjetiti i na nekoj random slici. 

 

Bolji LCD/IPS od ovih plazmi nećeš kupiti niti za 15000 kn ( na stranu sad FHD vs UHD)

 

P.S.

 

Sad vidim BiH, uglavnom ovo je primjer cijene.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2015 18:19 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Postoji neki samsung plazma tv PN51F8500AFXZA , ali ostaje pitanje je li kvalitetan kao Panasonic plazme. Inače , dosta ljudi mi je reklo da su panasonicove plazme najbolje , dok LG i Samsung plazme spadaju među one gore.

 

Još ću malo istražiti sve ovo prije nego što krenem u kupovinu. Najbolje je da se ne zalijećem i ne bacam novac na prvi aparat koji ugledam.

Sony DSC-F828
14 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Molio bi savijet. Dvoumim se između dva TV-a od 50" Samsung UE50H5500 T2 ili Panasonic TX-50AS500E. Razlika u cijeni je minimalna i to 200 kn više košta Panasonic. Napomena da bi se na TV-u najviše gledala obična (SD) TV, te nešto sadržaja sa kompa. Naravno da me zanima koji bi me dugoročnije isplatio.

 

Pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

idi radije na samsung iskljucivo radi vise HDMI i USB konektora...no za SD bi pani bio bolji u skaliranju...najbolje da sam pogledas u ducanu premda postavke koje shopovi imaju nisu adekvatno podeseni.

15 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Bok dečki, hvala na pomoći. Na kraju sam uzeo 121cm Philips 48PFS8209 Android TV (12.999,00 kn) na 50% akciji u Elipsu s gratis Bluetooth/NFC soundbarom Philips HTL3140B/12 (1.599,00 kn u prodaji).

 

No, reko' da se javim kratko s par komentara nakon kupovine jer se osjećam dužnim nakon upita :)

 

Kako sam se već bio odlučio da ću gledati između Panasonicove 55" AS640E ili 50" UHD modela CX700 ni u jednim snovima nebi bio kupio Philips TV - No, jučer sam naišao na ponudu u Elipsu za novi Philipsov Android TV PFS8209 (FullHD, 800Hz, Ambilight4, Quadcore, Kamera, 3D, Android). Bio sam dosta skeptičan i kako nisam baš našao previše recenzija o istom na netu, otišao sam ga pogledati uživo. Inače cijena 48" modela je 12999kn, a 55" modela 15999kn. Mislim da su još 2-3 dana na akciji od 50% i 5 godina jamstva tako da sam se prilično zainteresirao iako je to Philips a ne Panasonic ili Sony koji su mi nekakvi favoriti.

 

Kvaliteta izrade je jako jako fina, rubovi ekrana su ekstra sitni, debljina same televizije je praktički 1cm kroz cijelu površinu osim donjeg djela gdje su konektori/subwoofer i gdje dolazi nosač. Uglavnom - jako zadovoljan kvalitetom izrade te definitivno kvalitetom slike i prikaza - bilo FullHD-a ili SD-a. Upscaling procesiranje je super odrađeno na ovom modelu tako da je DVB-T sasvim ok iskustvo za gledanje s nekakve udaljenosti od 2-2.5m (naravno nije kao FullHD ali prolazi).

 

Što se tiče SmartTV-a, Android je nevjerojatno poboljšanje naspram drugih OS-eva koje sam imao priliku isprobati. Sve radi super fluidno, minimalni zastoji u čekanju na otvaranje, Google App Store s više manje svim igrama i aplikacijama je dostupan direktno na TV-u. Jako jako dobro. OS je jako intuitivan, sve je na dohvat ruke - totalna suprotnost naspram Samsunga i njegovog skrivanja svih mogućih opcija unutar menija.

 

Voice control radi super, pointer na smart upravljaču isto tako, te puna tipkovnica koja je veliko olakšanje. Kameru sam isprobao nakratko ali je jako dobre kvalitete.

 

Ambilight - a ono, meni tako nekako nepotrebna funkcija na prvi pogled ali kad se navikne oko onda malo i fali kad se isključi. Nekako imam dojam da mi je olakšavajuće gledati TV uz to živo svjetlo i dinamiku. Moram malo duže gledati da bi procjenio.

 

3D nisam stigao isprobati detaljnije ali ono nabrzinu što sam pogledao izgleda OK, no ništa specijalno naspram drugih TV-a s aktivnim modom.

 

Čitanje filmova s USB-a radi savršeno, titlovi također - isto tako tu nema primjedbe. Moram još isprobati Bluray danas popodne.

 

Soundbar radi bez problema i pronalazi se s TV-om automatski. Zvuk je dobar, pun, glasan nadasve. Ne bih to komentirao previše jer nisam kompetentan suditi ali meni je u redu.

 

Ukratko, ja sam u globalu jako zadovoljan kupljenim te se nadam da će možda nekome i koristiti ove informacije jer je Android Smart TV platforma prilično dojmljiva i vrlo vjerojatno nekakava budućnost Smart TV-a.

 

(U prilogu je jedna quick sličica s ormarića od sinoćnjeg isprobavanja. Danas ide montaža u dnevni na zid jer jučer nisam stigao. Uzmite u obzir da su boje nerelevantne jer je slikano mobitelom u mraku.)

Philips 48PFS8209 Android Smart TV Philips 48PFS8209 Android Smart TV
Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 8:32 (mrsmith).
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Kupio mi je kum taj model, samo 55 inčni (za 8000 kn) i to šta Elipso radi je prevara, mislim pratim cijene već dugo, te televizije su prvo bile blizu te cijene sa popustom (tvoja oko 6500 kn), pa su ih digli za 50% i stavili 50% popusta! Lopovluk.

Inače vidjet ćeš kad pogledaš TV iza panela od gore prema dolje neravninu spoja, ili kad gledaš ispred spoj između lajsne i ekrana isto tako, jbg. Philips se srozao šta se toga tiče, ali to je cijena koju moraš platit. Također, android je dobro implementiran, ali je previše ograničen, šta RAM-om, šta ROM-om, ali za osnovne stvari ok, samo nemoj očekivati sad hrpu aplikacija.

Ali dizajn je najbolji, slika isto odlična iz kutije, nema se šta prigovoriti.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Vidiš, to nisam znao za cijenu. Ne pratim ih previše pa valjda zato, bezobrazno jako. Makar vidim da su cijene bile tako kad su izašle u većini trgovina pa i vani (Amazon.de još uvijek npr. 1100 eura za 48" model) tako da nisam išao za time.

 

Što se tiče ovih spojeva, moram priznati da nisam primjetio. Pogledam detaljnije kad dođem s posla danas, ali da budemo iskreni nisam ni očekivao neku ekstremnu kvalitetu od Philipsa - tako da je ovo i više nego zadovoljavajuće, iznenadilo me dapače. Ma gle, 5 godina jamstva je tu (registrirao sam se na sajtu i dobio certifikat), ako izdrži onda super :) za moje potrebe je TV odličan i nadam se da će tako ostati.

 

Npr. kad gledam one nove W8XX Sony Bravia modele ta izrada mi je nešto nevjerojatno.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 8:49 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
mrsmith kaže...
 

Što se tiče SmartTV-a, Android je nevjerojatno poboljšanje naspram drugih OS-eva koje sam imao priliku isprobati. Sve radi super fluidno, minimalni zastoji u čekanju na otvaranje, Google App Store s više manje svim igrama i aplikacijama je dostupan direktno na TV-u. Jako jako dobro. OS je jako intuitivan, sve je na dohvat ruke - totalna suprotnost naspram Samsunga i njegovog skrivanja svih mogućih opcija unutar menija.

Drago mi je da si zadovoljan kupnjom (to je u konacnici jedino bitno).

Eventualno si ipak trebao probati nove Samsung TizenOS za TV-ove (od modela 2015). Sasvim neka druga prica nego njihov prijasnji OS, brzo, bez zastajkivanja, lijepo izgelda i sa odlicnim funkcijama/applikacijama. Isto tako ovaj njihov novi daljinac sa ziroskopoom je fantastican (kao da igras/imas Nintendo Wii kontroler) :).

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
15 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Lewis kaže...

Drago mi je da si zadovoljan kupnjom (to je u konacnici jedino bitno).

Eventualno si ipak trebao probati nove Samsung TizenOS za TV-ove (od modela 2015). Sasvim neka druga prica nego njihov prijasnji OS, brzo, bez zastajkivanja, lijepo izgelda i sa odlicnim funkcijama/applikacijama. Isto tako ovaj njihov novi daljinac sa ziroskopoom je fantastican (kao da igras/imas Nintendo Wii kontroler) :).

Hvala na info :) pogledati ću, iako je sad kasno za promjenu. No, nadam se da će TV služiti sljedećih par godina :)

 

EDIT: Možda je moja greška, ali sam u samom startu izbacio Samsung kao izbor, nisam više ni sam siguran zbog čega.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 9:11 (mrsmith).
10 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Ambilight je urota; Philips ju je implementirao da sakrije lošu kvalitetu slike. Sada je ubacio Android što je po meni marketinški potez ali i jedina pozitivna stvar kod Philipsa za 13000 kn  

 

Ako ti nije problem, daj ga kalibrirati jer će iz njega izvući bar 30% bolju sliku.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
gocc01 kaže...

Ambilight je urota; Philips ju je implementirao da sakrije lošu kvalitetu slike. Sada je ubacio Android što je po meni marketinški potez ali i jedina pozitivna stvar kod Philipsa za 13000 kn  

 

Ako ti nije problem, daj ga kalibrirati jer će iz njega izvući bar 30% bolju sliku.

 Neće 30% jer ima dobru sliku iz kutije, a TV nije 13000 već 6500! Meni je kum dao za 55 inča 8000 kn (vagali smo, na moj savjet je uzeo Philips), a li la su cijene i vanka, čak malo skuplje. Ambilight je super stvar i vjerojatno će svi proizvođači to implementirati kada im istekne zaštita na patent. Ja bi volija da moj Panasonic ima ambilight.

Šta se tiče androida, izbornika i sl. meni to nije bilo bitno, mada je čisto ok smart tv na as640e, aplikacije rade ok, ali ja to ni ne diram, spojeno je sve na PC.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
15 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
gocc01 kaže...

Ambilight je urota; Philips ju je implementirao da sakrije lošu kvalitetu slike. Sada je ubacio Android što je po meni marketinški potez ali i jedina pozitivna stvar kod Philipsa za 13000 kn  

 

Ako ti nije problem, daj ga kalibrirati jer će iz njega izvući bar 30% bolju sliku.

Još ti ne znam odgovoriti sa sigurnošću :) ali i ja imam dojam da je to onako fancy efekt iako je ugodno. Vrijeme će pokazati. Hvala na savjetu za kalibraciju, iako je meni sasvim okej slika tvornički - nisam neko oko sokolovo za to očito.

 

Ja osobno nisam primjetio tu "lošu kvalitetu slike" jer sam npr. gledao ovaj Philips i Panasonic AS640E koji slovi kao jedan od boljih TV-a za 2014. jedan pored drugog. Za moje oko je čak Philips imao bolju kvalitetu prikaza istog sadržaja nego Panasonic. Nisam primjetio ni nekakvu značajnu razliku u upscalingu SD-a.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
10 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Teško da u trgovini možeš išta vidjeti, drugačije osvjetljenje, različiti sadržaj se reproducira, postavke TV-a su drugačije, onda često znaju bit posebni modeli izloženi u trgovini, itd. 

Najbolje je ponijeti usb sa filmom pa reproducirati.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
mrki_tua kaže...

Teško da u trgovini možeš išta vidjeti, drugačije osvjetljenje, različiti sadržaj se reproducira, postavke TV-a su drugačije, onda često znaju bit posebni modeli izloženi u trgovini, itd. 

Najbolje je ponijeti usb sa filmom pa reproducirati.

Kao što sam napisao "Za moje oko je čak Philips imao bolju kvalitetu prikaza istog sadržaja nego Panasonic. Nisam primjetio ni nekakvu značajnu razliku u upscalingu SD-a." :)

 

Gledao sam s USB-a FHD film, a DVB-T za primjer upscalinga SD-a je bio spojen njihov.

 

EDIT: To što kažeš za osvjetljenje, posebne postavke, posebne modele - to sve stoji. Čak mi se čini da su nafrizirali sharpness na izložbenom Philipsu jer je ovaj moj kući imao još ljepši i prirodniji prikaz Full HD-a. U trgovini je bio malčice nazubljen - kod kuće je prikaz odličan.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 10:30 (mrsmith).
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
mrsmith kaže...
Lewis kaže...

Drago mi je da si zadovoljan kupnjom (to je u konacnici jedino bitno).

Eventualno si ipak trebao probati nove Samsung TizenOS za TV-ove (od modela 2015). Sasvim neka druga prica nego njihov prijasnji OS, brzo, bez zastajkivanja, lijepo izgelda i sa odlicnim funkcijama/applikacijama. Isto tako ovaj njihov novi daljinac sa ziroskopoom je fantastican (kao da igras/imas Nintendo Wii kontroler) :).

Hvala na info :) pogledati ću, iako je sad kasno za promjenu. No, nadam se da će TV služiti sljedećih par godina :)

 

EDIT: Možda je moja greška, ali sam u samom startu izbacio Samsung kao izbor, nisam više ni sam siguran zbog čega.

 Nije kasno. Ja sam prije 3 tjedna u Elipsu kupio samsung UE48HU7500. Nakon 2 dana ga vratio i uzeo UE55JU7000.

Potpis!
11 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

HU7500 je mrak tv, mjenjao si ga samo radi Tizen OS-a i veceg ekrana ili? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice