Instalacija Windows 7 operativnog sustava izdvojena tema

poruka: 2.252
|
čitano: 641.789
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Instalacija Windows XP operativnog sustava, Windows 7 USB/DVD Download Tool
16 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

ako nemate namjeru instalirat novu igru od 7gb, dosta vam je 20...ne bih isao ispod.

 

 

teško vrijeme za matore
 
1 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
jurluk kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

Ujutro cu ja fresh install win7 na pc pa cu vidjet ..

ja ću sad u virtualboxu, pa javim rezultate :P

evo koliko zauzima friško instalirani win 7 pro 32 bit: 5.9 gb

Atomska bubamara
13 godina
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

šteta meni nemore premalo rama

Alala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

ljudi skidam 7icu u iso formatu a imam nero 7 essential kako ga uciniti butibalnim help

Dejan
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 11:54 (dejko2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
dejko2 kaže...

ljudi skida 7icu u iso formatu a imam nero 7 essential kako ga uciniti butibalnim help

Samo odi na opciju prženja iso na disk. Ne koristim nero pa ne znam di je ta opcija, ali ako hoćeš skini besplatni cdburnerxp (ne nije samo za xp) pa ti tamo mogu pomoći...

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
16 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava

kod nera ti je princip da zatvoris onaj prvi prozor gdje te pit sta ces narezivati i ides na padajuci menu recorder i tu imas burn image opciju. Pokazes mu gdje ti je taj iso file i to je to.

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava

evo i sta sad

Dejan
16 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava

Imas ovdje temu o instalaciji win 7 vrlo detaljno objasnjeno pa citaj.

:)
14 godina
neaktivan
offline
Naćin rada kompa kad nisi kod njega

Prije 2 dana lik mi je instalirao Windows 7. Komp sam ostavio upaljen jer sam išao van na neko vrijeme. Kad sam se vratio idem pomaknuti miš da mi se pokrene komp, tj. otvori ekran. Kad se ekran otvorio piše XY locked (to je valjda lik bezveze napisao) i miš se neće pomaknuti. Tako mi se dogodilo 2 puta te sam prisilno morao zgasnuti komp. Sad mene zanima na koji naćin mogu ostaviti upaljen komp u stand by kao kod XP? mISLIM ONO KAD KOMP RADI A MONITOR SE UGASI DA ŠTEDI ENERGIJU. oVAKO ISPADA DA KAD NA DUŽE VRIJEME OSTAVIM UPALJEN KOMP, KOMP SE JEDNOSTAVNO ZAKLJUČA. pUNO HVALA NA POMOČI.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Naćin rada kompa kad nisi kod njega
stjepanzg kaže...

Prije 2 dana lik mi je instalirao Windows 7. Komp sam ostavio upaljen jer sam išao van na neko vrijeme. Kad sam se vratio idem pomaknuti miš da mi se pokrene komp, tj. otvori ekran. Kad se ekran otvorio piše XY locked (to je valjda lik bezveze napisao) i miš se neće pomaknuti. Tako mi se dogodilo 2 puta te sam prisilno morao zgasnuti komp. Sad mene zanima na koji naćin mogu ostaviti upaljen komp u stand by kao kod XP? mISLIM ONO KAD KOMP RADI A MONITOR SE UGASI DA ŠTEDI ENERGIJU. oVAKO ISPADA DA KAD NA DUŽE VRIJEME OSTAVIM UPALJEN KOMP, KOMP SE JEDNOSTAVNO ZAKLJUČA. pUNO HVALA NA POMOČI.

Start-Control Panel-Power Options-Choose when the computer sleeps-i tu si podesi postavke kako ti pase .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
13 godina
protjeran
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

a kak da stavim na koju particiju hoču instalirat windows ako ima npr. C i D a ja hoču na c

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
stojadin kaže...

a kak da stavim na koju particiju hoču instalirat windows ako ima npr. C i D a ja hoču na c

Vidim ja da ti nikad nisi ni stavio instalacijski DVD u ladicu tvog kompa .

Kad ti dođe to prozora gdje ti se izlistaju particije , kliknes na C: i po potrebi formatirasi i instaliras .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
14 godina
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava

..ne samo da nije stavio dvd u ladicu nego nije ni slova pogledo sa tutorijala na 1. stranici!

Tko se zadnji smije, nije skužio!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
sisko93 kaže...

..ne samo da nije stavio dvd u ladicu nego nije ni slova pogledo sa tutorijala na 1. stranici!

i to da ..

-.-

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

Ja sam probao instalirat 7-icu ali svaki put kada se pokrecu windowsi dobije BSOD

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava
Ja sam si snimio 7-icu Ultimate 32 bit , i ne zeli mi je ocitati...
Usao sam u BIOS,postavio DVD kao prvi uredaj i ne zeli pokrenuti instalaciju nego mi se dize XP ( trenutni OS)
Erik
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

evo ja iman problem. ima san win xp i iša san stavit sedmicu. i sve je išlo kako i treba i tamo gdje treba doć do onoga windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!! probao sam instalirat direktno sa xp-a ali ništa, pa sam probao bootat i opet ništa!!! radi se o 32-bitnoj verziji. i to sam išao na custom install.

 

evo moja konfa:

 

Intel Pentium D 3.00 ghz

1gb ram

Nvidia GeForce 6500

200 gb hard disk

 

po mom mišljenju sve je ok.

 

MOLIM POMOĆ!!!Iznenađen

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
CroIvo kaže...

evo ja iman problem. ima san win xp i iša san stavit sedmicu. i sve je išlo kako i treba i tamo gdje treba doć do onoga windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!! probao sam instalirat direktno sa xp-a ali ništa, pa sam probao bootat i opet ništa!!! radi se o 32-bitnoj verziji. i to sam išao na custom install.

 

evo moja konfa:

 

Intel Pentium D 3.00 ghz

1gb ram

Nvidia GeForce 6500

200 gb hard disk

 

po mom mišljenju sve je ok.

 

MOLIM POMOĆ!!!Iznenađen

Jeli ispravan instalacijski disk?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
100% je sigurno da je ispravan. iman ja dvije iste kopije i isti problem. to san stavija kopije za svaki slučaj
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

zelim isprobati 7-cu,ali ne mogu naci link za trial verziju.Ne zelim je skinuti sa torenta ili drugih strana koja moze biti neka 'sumnjiva'verzija.Ima li neko da posalje link gde bi mogao skinuti 7-cu ultimate 32 bit.Puno hvala..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
rexi kaže...

zelim isprobati 7-cu,ali ne mogu naci link za trial verziju.Ne zelim je skinuti sa torenta ili drugih strana koja moze biti neka 'sumnjiva'verzija.Ima li neko da posalje link gde bi mogao skinuti 7-cu ultimate 32 bit.Puno hvala..

Nažalost Microsoft nigdje neda da se skine sustav i isproba. To je bilo samo za vrijeme bete. Tako da ako sada želiš probati windows moraš skinuti sa izvora kojem vjeruješ ili posudi od nekog ako znaš da ima win7. Windows 7 če ti se sigurno svidjeti.

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 11:19 (Hummer).
13 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

instalirao sam win 7 i imam problem jer mi se pojavljuje windows is not genuine. sta bi trebalo napraviti da to nestane?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
nije legalno pa ne smijemo ovdje
Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava

to znači da tvoj os nije legalan ...o tome se ne smije pričati na ovom forumu javi se na pm pa ču ti reč

15 godina
online
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
rexi kaže...

zelim isprobati 7-cu,ali ne mogu naci link za trial verziju....

 -jesi probao? -kako? gdje? itd...

- Na običnom MS downloadu ina nešto malo, možda na MSDN ili TechNetu?

Vidi što kaže google za Windows trial download

Hummer kaže...

Nažalost Microsoft nigdje neda da se skine sustav i isproba. ...

 -vidi gore..

Solidsnake kaže...

instalirao sam win 7 i imam problem jer mi se pojavljuje windows is not genuine. sta bi trebalo napraviti da to nestane?

 -zapravo to znači da imaš originalne (čiste) windowse, bez loadera i sl., samo nemaš legalan key-aktivaciju-licencu. Dovoljno je kupiti i aktivirati. Naravno postoje i jeftiniji načini. ....

Ili prijeđi na nešto legalnije, npr Ubuntu, besplatno i radi (samo ne radi ono što želiš..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

Zahvaljujem se na pomoći pri PRVOJ samostalnoj instalaciji :))

 

 

Arsenal 4EVER
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija Windows 7 operativnog sustava

Imala bih jedno pitanjce,koje i nije tako vazno ali ako netko zna super!

Kada god sam instalirala 7-icu na mojoj kompi,nikada nisam mogla odabrati

opciju FORMAT,nego samo DELETE,particije!

 

Sve mi radi savrseno,ali me samo zanima zasto ne mogu formatirati disk instalacijskim DVD-om 7-ice?

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
MandaTDI kaže...

Imala bih jedno pitanjce,koje i nije tako vazno ali ako netko zna super!

Kada god sam instalirala 7-icu na mojoj kompi,nikada nisam mogla odabrati

opciju FORMAT,nego samo DELETE,particije!

 

Sve mi radi savrseno,ali me samo zanima zasto ne mogu formatirati disk instalacijskim DVD-om 7-ice?

Možeš formatirati particiju na kojoj ti je sedmica ako bi ju ponovno instalirao/la ( tesko ti je iz nicka izcitat spol :) ) .

A particiju na kojoj ti je sedmica možeš formatirati kada bi išao/la instalirati npr. Vistu ili XP , formatiraš tu particiju , instaliraš OS na neku drugu i ona ti ostane prazna .

EDIT : Bio sam na profilu i vidio da si žensko , moje isprike :)

 

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2010 17:57 (xXxBIMBOxXx).
15 godina
online
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava

@ manda,

- izbor jezika, zatim install, i najvažnije custom. Tad s desne strane imaš 'advanced'... nalaze se sve opcije.

 

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2010 18:18 (ihush).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Windows 7 operativnog sustava
ihush kaže...

@ manda,

- izbor jezika, zatim install, i najvažnije custom. Tad s desne strane imaš 'advanced'... nalaze se sve opcije.

 

 

Ma sve je ok,znam ja to!Moram priznati da gore onaj odgovor od forumasa i nisam naj,naj razumila,kakve bi veze trebao imat stari os veze sa formatiranjem?

Naglasila sam da se to desava samo na mojoj kompi,iako se na drugima(koje sam instalirala prijateljima),nije dezavalo!

Znaci,nova instalacija,cisti format,ne mogu obaviti SAMO na mome kompjuteru,mogu samo DELETE!

I to delete se obavi za par sekundi,sto je jasan dokaz o nekvalitetnom ciscenju!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Instalacija Windows XP operativnog sustava, Windows 7 USB/DVD Download Tool
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice