Windows 10 - općenito izdvojena tema

poruka: 15.417
|
čitano: 3.473.185
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Pronašao sam komandu za ručno pokretanje compatibility reportera za provjeru potencijalnih aplikacijskih i inih problema prije nadogradnje na Win10 (za one koji još nisu krenuli u nadogradnju).

treba ovo dolje upisati u cmd prompt (kao Admin):

schtasks.exe /Run /TN "\Microsoft\Windows\Application Experience\Microsoft Compatibility Appraiser"

 

Ili (klikajućim putem):

1. Otvoriti Task Scheduler,

2. Otići na "Task Scheduler (Local)/ Task Scheduler Library/ Microsoft/ Windows/ Application Experience".  

3. Desni-klik na "Microsoft Compatibility Appraiser" i klikniti na "Run"

 

Potrebno je pričekati jedno 15tak minuta da compatibility reporter završi s pregledom.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Dobio sam jutros ovaj mail od microsofta:

Hi Zoran,It looks like you've reached your device limit for installing apps and games from the Store on your Windows 10 device. If you want to install apps and games from the Store on another Windows 10 device, remove a device from the device list.

Imam samo jedan kompjuter sa windows 10, zna li neko u čemu je problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
chingy-os kaže...

Imam Asus Xonar dg zvucnu i sada mi ne radi na windowsu 10,jel netko uspio napraviti da proradi ?

 Kod mene radi. Samo sam morao rucno instalirati drivere za win 8 koje sam jednom nekada skinuo i drzim ih u arhivi.

13 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Eld kaže...
chingy-os kaže...

Imam Asus Xonar dg zvucnu i sada mi ne radi na windowsu 10,jel netko uspio napraviti da proradi ?

 Kod mene radi. Samo sam morao rucno instalirati drivere za win 8 koje sam jednom nekada skinuo i drzim ih u arhivi.

Kad ste već kod zvuka..

Imam MSI Z87-G45 Gaming ploču koja ima SoundBlaster feature preko AudioBoosta.
Nema drivera za Win10, probao od Win8.1 uspijem instalirati, ali ih ne uspije pokrenuti.
Ima kakav workaround?

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Penryn kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Aktivirani windowsi. Yay. U mom slučaju, upgrade sa Win7 Pro x64.

E sad, clean install na isti hardware će prolazit ok, al ako se kasnije budu mijenjale komponente nema druge nego prvo origigi win7 pa upgrade na 10?

 

Je li netko probao prekopčat HDD (ili SSD) na sasvim drugi računa i vidjeti da li radi? Tamo u nekom Buildu (9xxx) to je sasvim normalno radilo, dakle HDD iz mog računara (AMD CPU, ATI grafička, MSI ploča) ukopčan u sasvim suprotnu konfiguraciju (Intel CPU, Nvidia GPU te Asus ploča). Ovo nas je sve začudilo.. pa eto pitam ukoliko netko ima dva računara 'pri ruci'. 

16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Cromaki kaže...

Ima li tko problema da mu u startu ne prikazuje instalirane aplikacije ?

Recimo skinuo sam Steam, Origin ali kada upišem u start jedno od njih uopće ne pronalazi aplikaciju.. 

 

 

 Sve zivo sto sam instalirao prikazuje u startu -> all apps osim Steama. Eto. Sto se tice antivirusa ja sam instalirao CIS Premium i radi.

13 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Envy kaže...

Je li netko probao prekopčat HDD (ili SSD) na sasvim drugi računa i vidjeti da li radi? Tamo u nekom Buildu (9xxx) to je sasvim normalno radilo, dakle HDD iz mog računara (AMD CPU, ATI grafička, MSI ploča) ukopčan u sasvim suprotnu konfiguraciju (Intel CPU, Nvidia GPU te Asus ploča). Ovo nas je sve začudilo.. pa eto pitam ukoliko netko ima dva računara 'pri ruci'. 

 Prije mjesec dana složio sam novi pc. Stara konfiguracija: intel e2180, 4gb ddr2 rama i asus p5kpl-am matična. Nove komponente su: AMD A8-7650K, 4gb ddr3 memorije i gigabyte F2A88xm-ds3 matična. HDD je ostao od prije, i build 10166 se normalno pokrenuo. Dakle potpuno različite konfiguracije, ali se pokrenuo bez problema(windows update je povukao sve drivere za chipset i grafiku)

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
12 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Eld kaže...
Cromaki kaže...

Ima li tko problema da mu u startu ne prikazuje instalirane aplikacije ?

Recimo skinuo sam Steam, Origin ali kada upišem u start jedno od njih uopće ne pronalazi aplikaciju.. 

 

 

 Sve zivo sto sam instalirao prikazuje u startu -> all apps osim Steama. Eto. Sto se tice antivirusa ja sam instalirao CIS Premium i radi.

 

Evo kako sam usio riješiti problem:

 

- u "indexing options" sam dodao Program Files i Program Files x86 i dao mu vremena da indexira.

 

Nakon restarta uredno prikazuje Photoshop, Steam, Origin i sve što treba.

 

 

15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Ivan_hacker kaže...
Envy kaže...

* * *

Prije mjesec dana složio sam novi pc. Stara konfiguracija: intel e2180, 4gb ddr2 rama i asus p5kpl-am matična. Nove komponente su: AMD A8-7650K, 4gb ddr3 memorije i gigabyte F2A88xm-ds3 matična. HDD je ostao od prije, i build 10166 se normalno pokrenuo. Dakle potpuno različite konfiguracije, ali se pokrenuo bez problema(windows update je povukao sve drivere za chipset i grafiku)

Ista stvar i kod mene je bila...  povukao drivere za Nvidiu, za drugu zvučnu, ma drugi računar je 4 godine noviji, totalno drugačija konfiguracija. Baš me zanima šta je sa ovim finalnim BUildom 10240, ipak imslim da su bile licence u pitanju. Ovako ako bude se i dalje moglo.. hm.. 2,5" SSD dođe kao neka vrsta Windows To Go.

 

Ugodno iznenađenje od Microsofta, samo još sam mišljenja da je ovo trebalo još ispolirati.

Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Svrzic kaže...

 ali tek kad uspijem aktivirat windoze, do tada nista :/

 

sad budu striceki iz microsofta rijesili stvar, za kojih 2 sata samo da dodem na red :D

 Ja sam sinoć napravio upgrade s 8.1 (orginal) na 10, nisam imao rezervirano.

Nije mi bio aktiviran, već sam počeo gubiti živce i mislio kontaktirati microsoft. Međutim upalim ga danas i aktiviran je normalno.

Tako da, ako bude nekih problema s aktivacijom pričekajte dan, serveri su vjerojatno opterećeni.

 

Inače dosta mi dobro radi. Mislim da ću od sada koristiti edge barem na ovom laptopu. Našao sam par grešaka (već), a i neke stvari mi se ne sviđaju, ali to su ipak sitnice.

Na prvi pogled mi radi bolje od 8.1, a "užitak" rada mi je definitivno veći. Good job m$ :)

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
sudy_freak kaže...
ERROR1911 kaže...

Koji antivirus koristite na Win 10 jer meni Avira ne radi kaže da nije kontabilna sa operativnim sustavom 

U 2015. godini, s ovako dobrim Defenderom?
Nemoj mi pričati da ti treba AV program please.

Avira? Zar je moguće da u 2015. itko koristi Aviru?

Od 2011., možda i ranije ne koristim nikakav AV program.
I nikada nikakvih problema nisam imao.

Da li je to pošalica??? 

Windows Defender odlično antivirusno rješenje??????????

Iskreno to prvi put čujem, u svim mogućim domaćim i stranim recenzijama u top 10 uopće nema Windows Defender-a, tako da uopće ne shvaćam taj tvoj podsmjeh na čovjeka koji koristi Aviru.

Osobno imam Bitdefender Internet Security 2015, a prije sam imao Kaspersky Internet Security. To su jedina dva antivirusna rješenja kojima vjerujem, ovo ostalo ne želim komentirati, a defender apsolutno ne želim komentirati jer on je neusporediv sa ova dva prethodno navedena antivirusna programa.

Imaš izuzetno sreće što nisi imao nikakvih problema do sada.

12 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

jeste brisali mapu gdje su stari winsi? 

sta nebi trebao on to sam?

 

 

[19xx]C3c1l
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Gdje se može skinuti ad-block ili nešto slično za Edge? 

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MegaMass 2000 kaže...

Gdje se može skinuti ad-block ili nešto slično za Edge? 

 Trenutno ga nema, doći će. 

16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
C3c1l kaže...

jeste brisali mapu gdje su stari winsi? 

sta nebi trebao on to sam?

 

 

 Disk Cleanup -> Clean up system files

MegaMass 2000 kaže...

Gdje se može skinuti ad-block ili nešto slično za Edge? 

 Nema toga..

13 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MasterOfDisaster kaže...
sudy_freak kaže...
ERROR1911 kaže...

Koji antivirus koristite na Win 10 jer meni Avira ne radi kaže da nije kontabilna sa operativnim sustavom 

U 2015. godini, s ovako dobrim Defenderom?
Nemoj mi pričati da ti treba AV program please.

Avira? Zar je moguće da u 2015. itko koristi Aviru?

Od 2011., možda i ranije ne koristim nikakav AV program.
I nikada nikakvih problema nisam imao.

Da li je to pošalica??? 

Windows Defender odlično antivirusno rješenje??????????

Iskreno to prvi put čujem, u svim mogućim domaćim i stranim recenzijama u top 10 uopće nema Windows Defender-a, tako da uopće ne shvaćam taj tvoj podsmjeh na čovjeka koji koristi Aviru.

Osobno imam Bitdefender Internet Security 2015, a prije sam imao Kaspersky Internet Security. To su jedina dva antivirusna rješenja kojima vjerujem, ovo ostalo ne želim komentirati, a defender apsolutno ne želim komentirati jer on je neusporediv sa ova dva prethodno navedena antivirusna programa.

Imaš izuzetno sreće što nisi imao nikakvih problema do sada.

Pošalica ili ne, shvati kako hoćeš. Naveo sam svoje iskustvo, a kako mi se čini, mnogi se slažu sa mnom.
Ne osporavam ESET, Kaspersky ili Bitdefender (osobno sam ih koristio sve odreda prije). Naglasak na prije. Jer tolike sam godine već na Internetu, i općenito u svijetu IT-a da valjda znam prepoznati potencijalnu opasnost.
Na ovoo underlineano ti je odgovor upravo iznad. Već sam dovoljno dugo u tome da se to ne može nazvati srećom.

Više iskustvom i znanjem. Ako i iskusim nešto drugo, neću kriviti nedostatak AV programa nego sebe, kao vlastiti uzrok potencijalne opasnosti.

Da je napisao da koristi bilo što drugo, priznajem, nije zadovoljan Defenderom. Ali osobno, pored Defendera mi ne treba ništa!
I tako će dugo ostati. Kome treba, neka izvoli.


Samo zapamtite, dva antivirusna programa = dva kondoma. Veća opasnost nego pomoć 

MegaMass 2000 kaže...

Gdje se može skinuti ad-block ili nešto slično za Edge? 

Ne može

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
16 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Šteta jer je Edge dobar, samo neke stranice imaju "napadne" reklame pa to ubija doživljaj surfanja.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MegaMass 2000 kaže...

Šteta jer je Edge dobar, samo neke stranice imaju "napadne" reklame pa to ubija doživljaj surfanja.

 Isključi flash.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Envy kaže...
Ivan_hacker kaže...
Envy kaže...

* * *

Prije mjesec dana složio sam novi pc. Stara konfiguracija: intel e2180, 4gb ddr2 rama i asus p5kpl-am matična. Nove komponente su: AMD A8-7650K, 4gb ddr3 memorije i gigabyte F2A88xm-ds3 matična. HDD je ostao od prije, i build 10166 se normalno pokrenuo. Dakle potpuno različite konfiguracije, ali se pokrenuo bez problema(windows update je povukao sve drivere za chipset i grafiku)

Ista stvar i kod mene je bila...  povukao drivere za Nvidiu, za drugu zvučnu, ma drugi računar je 4 godine noviji, totalno drugačija konfiguracija. Baš me zanima šta je sa ovim finalnim BUildom 10240, ipak imslim da su bile licence u pitanju. Ovako ako bude se i dalje moglo.. hm.. 2,5" SSD dođe kao neka vrsta Windows To Go.

 

Ugodno iznenađenje od Microsofta, samo još sam mišljenja da je ovo trebalo još ispolirati.

 -nema poliranja.. sve radi (odavno).. naravno, osim MSove odluke, tj licenca kao jedini poblem.

... btw, trebalo ti je dugo da se sjetiš wintogo.. zapravo svaki disk (sata nema ograničenja kao USB) a SSD je 'vrlo praktičan' uz brzinu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Kako ću instalirati ako nemam get windows dolje?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MasterOfDisaster kaže...
sudy_freak kaže...
* * *

Da li je to pošalica??? 

Windows Defender odlično antivirusno rješenje??????????

* * *

Nije pošalica barem u mom slučaju i u slučaju jedno tristotinjak konfiguracija koje sam sklopio. Od njih tristotinjak, nekim organzacijama sam striktno naredio da 1. Ne mijenjaju antivirus (obični su juzeri i morao sam im nacratit da uz Windowse dolazi Antivirus) i 2. da koriste ili jedan USB stik koji će kružiti po datom uredu ili da ne ubacuju nikakav stik i naravno pod 3. pametno korištenje računara i interneta (Adblock, uBlock (efikasniji od prvog puta 3).

 

Windows Defender jeste najlošiji AV i čuva te od samo 75% virusa dok najbolji ima možda 95% (prije bi rekao 91%) ali meni je priča o Antivirusima završena još od prve pojave Developer Previewa Windowsa 8.

 

Stvarno mi ne ide u glavu kakve to više viruse pokupite. A ja znam za par njih za koji niti jedan od AV rješenja neće pomoći, nego mukotrpna i bolna ručna deinstalacija - nerijetko potrebno formatiranje OS-a, tako neki dan pored BItDefendera mali je nek šah djedici instalirao (a djed inžinjer mašinstva ne voli da mu žena ni list papira pomjeri ni za miimetar na radnom stolu) i pokupi neku Kinesku "zaštitu".. ne trebam ni pričati šta da je samo reinstalacija OS-a mogla pomoći. Prvi put u životu vidim taj slučja, kada ti ne znaš šta je Yes, a šta No na kineskom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
mrba kaže...

Kako ću instalirati ako nemam get windows dolje?

 

 Još uvjek možeš nadograditi na Windows 10.

 

Ja sam na ovaj način napravio upgrade s 8.1 i normalno je licencirana kopija (imao sam orginal).

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
14 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Što se tiče instalacije na privatne strojeve kod kuće, ja čekam Industry Embedded Pro ili Enterprise verziju Windoza 10,  gdje zadržavaju punokrvnu funkcionalnost Windowsa ali maknu 99% ovog đžabroni-home user bloatware-a kojeg su ukrcali na OS. Čist, pokrpan stablian Win bez ovih njihovih mutavih appsa koje ne koristi mislim 80-90% Win korisnika.

 

 

Pročekirajte si samo Win Firewall listu, koji portovi su i aplikacije su vam sve otvorene , i što se sve vrti odmah pri startupu.

 

Fora za neiskusne ili tehnički nepodkovane korisnike, za ekipu koja voli instalirati svoje third party opensource-free ili plaćene programe, oni koji žele veću kontrolu nad svojim OSom ova silina Windows aplikacija nije neki doživljaj, više tlaka i frustracija...

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
sudy_freak kaže...

Pošalica ili ne, shvati kako hoćeš. Naveo sam svoje iskustvo, a kako mi se čini, mnogi se slažu sa mnom.
Ne osporavam ESET, Kaspersky ili Bitdefender (osobno sam ih koristio sve odreda prije). Naglasak na prije. Jer tolike sam godine već na Internetu, i općenito u svijetu IT-a da valjda znam prepoznati potencijalnu opasnost.
Na ovoo underlineano ti je odgovor upravo iznad. Već sam dovoljno dugo u tome da se to ne može nazvati srećom.

Više iskustvom i znanjem. Ako i iskusim nešto drugo, neću kriviti nedostatak AV programa nego sebe, kao vlastiti uzrok potencijalne opasnosti.

Da je napisao da koristi bilo što drugo, priznajem, nije zadovoljan Defenderom. Ali osobno, pored Defendera mi ne treba ništa!
I tako će dugo ostati. Kome treba, neka izvoli.


Samo zapamtite, dva antivirusna programa = dva kondoma. Veća opasnost nego pomoć 

Gle, svatko ima svoja iskustva. Također već kojih 20-ak godina koristim net i bilo je svega, nešto mojim neznanjem na početku, a kasnije strašnim propustima u antivirusnim programima koji su me koštali podataka i živaca. Od tada ne koristim više nikakva free rješenja jer sam se uvijek opekao tako da se uvijek držim poznatih antivirusnih rješenja sa kojima u zadnjih par godina nema ama baš nikakvih problema.

Naravno ne tvrdim da Defender ne valja, ali osobno ga nikada ne bih imao kao primarnu zaštitu i najvjerojatnije nikada i neću.

Ne kužim ovo na kraju podvučeno. Kakva dva antivirusna programa???

15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Windows Defender (MSE), upaljen Firewall, AdBlock, privatni torrent trackeri i što ti treba više...većina današnjih browsera ima AV provjeru koja je čisto solidna

 

 

Ako pokupiš virus to je zato što si htio....moraš biti sasvim glup da skidaš nešto s nekih http/ftp servera za koje prvi put čuješ, ili da ideš kroz reklame i sl.

 

 

Dobro je jedino imati Malwarebytes, iako budu često slični rezultati kao i sa Defenderom

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Mitch kaže...

Windows Defender (MSE), upaljen Firewall, AdBlock, privatni torrent trackeri i što ti treba više...većina današnjih browsera ima AV provjeru koja je čisto solidna

 

 

Ako pokupiš virus to je zato što si htio....moraš biti sasvim glup da skidaš nešto s nekih http/ftp servera za koje prvi put čuješ, ili da ideš kroz reklame i sl.

 

 

Dobro je jedino imati Malwarebytes, iako budu često slični rezultati kao i sa Defenderom

 Meni je Avast više puta dektetirao viruse s neta dok me defender nije upozorio i sada govoriti kako antivirus nema više logike koristiti je u najmanju ruku smješno.lp

14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MasterOfDisaster kaže...

Da li je to pošalica??? 

Windows Defender odlično antivirusno rješenje??????????

Iskreno to prvi put čujem, u svim mogućim domaćim i stranim recenzijama u top 10 uopće nema Windows Defender-a, tako da uopće ne shvaćam taj tvoj podsmjeh na čovjeka koji koristi Aviru.

Osobno imam Bitdefender Internet Security 2015, a prije sam imao Kaspersky Internet Security. To su jedina dva antivirusna rješenja kojima vjerujem, ovo ostalo ne želim komentirati, a defender apsolutno ne želim komentirati jer on je neusporediv sa ova dva prethodno navedena antivirusna programa.

Imaš izuzetno sreće što nisi imao nikakvih problema do sada.

 Ja sam isto na Defenderu (odnosno prije M$ Security Essentials) zadnjih cca 5 godina i nikad nikakvih problema, niti virusa. Stvarno ne znam kome danas treba neki treći antivirusni paket ili još bolje neki komercijalni paket, a još je najbolja kombinacija komercijalni krekirani antivirus.

 

To koriste samo žene, djeca i noobovi kojima nigerijski prinčevi svakodnevno nude veliko bogatstvo.

15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
3n3m1 kaže...
Mitch kaže...

Windows Defender (MSE), upaljen Firewall, AdBlock, privatni torrent trackeri i što ti treba više...većina današnjih browsera ima AV provjeru koja je čisto solidna

 

 

Ako pokupiš virus to je zato što si htio....moraš biti sasvim glup da skidaš nešto s nekih http/ftp servera za koje prvi put čuješ, ili da ideš kroz reklame i sl.

 

 

Dobro je jedino imati Malwarebytes, iako budu često slični rezultati kao i sa Defenderom

 Meni je Avast više puta dektetirao viruse s neta dok me defender nije upozorio i sada govoriti kako antivirus nema više logike koristiti je u najmanju ruku smješno.lp

 Najbolji antivirus je korisnik...just saying

 

 

Ja sam imao Avast dok mi nije dosadio više, prva opcija nakon installa je bila silent/gaming mode (permanent) i u dvije godine nije ništa našao.

Baš me zanima gdje si naletio na virus...

 

 

Ali dobro, to više nema veze s W10

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Xanzzu kaže...
mrba kaže...

Kako ću instalirati ako nemam get windows dolje?

 

 Još uvjek možeš nadograditi na Windows 10.

 

Ja sam na ovaj način napravio upgrade s 8.1 i normalno je licencirana kopija (imao sam orginal).

 hoće li mi tako nestati svari koje imam na kompu?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
mrba kaže...

 hoće li mi tako nestati svari koje imam na kompu?

 Instalirani programi se ne mogu prenijeti. Dokumente možeš zadržati, ako želiš. Vidjeti ćeš tu opciju prije samog početka upgrade-a.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice