Windows 10 - općenito izdvojena tema

poruka: 15.417
|
čitano: 3.473.257
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Dex.pwn kaže...

 

Napravio, kad upišem tu komandu u CMD ništa se ne dogodi, otvorim Windows Update i piše da nikad nije updatean Windows :P

Da sam kliknem da provjeri ažuriranja?

 da, zahtijeva da se vi update-i skinu, svi osim onih Optional ( oni language packovi).

 

meni nije dao dok mi windows update nije napisao, "no new updates".

Zatim sam napravio onu proceduru i sve radi.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Test user kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Napravio, kad upišem tu komandu u CMD ništa se ne dogodi, otvorim Windows Update i piše da nikad nije updatean Windows :P

Da sam kliknem da provjeri ažuriranja?

 da, zahtijeva da se vi update-i skinu, svi osim onih Optional ( oni language packovi).

 

meni nije dao dok mi windows update nije napisao, "no new updates".

Zatim sam napravio onu proceduru i sve radi.

 Jedini update koji imam je neki alat za brisanje zlonamjernog softwarea, idem to instalirat pa javim, možda se dogodi neko čudo

8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
kale_fotograf kaže...

ima li netko neko pametno riješenje kako da riješim problem sa slike vezano za update sa win 7 na win 10, naime, išao bih najradije preko windows update da stavi win 10 da mi preko media creation toola ne zbriše sve aplikacije

 Otkud ti informacija da ažuriranje preko MCT-a briše aplikacije? Da je tako, onda se ne bi zvalo ažuriranje. Uostalom, ovdje piše sve što taj alat može.

Rich bitch!
13 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MOgY kaže...

 NERADI MI VAZAN PROGRAM PREKO WIN10 

 

Jesi li ga pokušao pokrenuti u Kompatibiliti modu?

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi
Je li netko uspio napravit upgrade na tabletu sa win 8.1 with Bing?
Meni na Aceru ne uspjeva.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Arendelle kaže...
kale_fotograf kaže...

ima li netko neko pametno riješenje kako da riješim problem sa slike vezano za update sa win 7 na win 10, naime, išao bih najradije preko windows update da stavi win 10 da mi preko media creation toola ne zbriše sve aplikacije

 Otkud ti informacija da ažuriranje preko MCT-a briše aplikacije? Da je tako, onda se ne bi zvalo ažuriranje. Uostalom, ovdje piše sve što taj alat može.

 

 

http://www.se7ensins.com/forums/threads/windows-10-released-force-install-instructions-download-some-support.1360692/

12 godina
odjavljen
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Instaliro taj update, ništa se ne dogođa

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Arendelle kaže...
kale_fotograf kaže...

ima li netko neko pametno riješenje kako da riješim problem sa slike vezano za update sa win 7 na win 10, naime, išao bih najradije preko windows update da stavi win 10 da mi preko media creation toola ne zbriše sve aplikacije

 Otkud ti informacija da ažuriranje preko MCT-a briše aplikacije? Da je tako, onda se ne bi zvalo ažuriranje. Uostalom, ovdje piše sve što taj alat može.

 ko da sam negdje to pročitao sad se ne sjećam gdje da kao zna kenjkat pa da ti ne ponudi opciju da ti sačuva aplikacije nego samo podatke, ili to zavisi o statusu instaliranih aplikacija

8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Test user kaže...
Arendelle kaže...
kale_fotograf kaže...

ima li netko neko pametno riješenje kako da riješim problem sa slike vezano za update sa win 7 na win 10, naime, išao bih najradije preko windows update da stavi win 10 da mi preko media creation toola ne zbriše sve aplikacije

 Otkud ti informacija da ažuriranje preko MCT-a briše aplikacije? Da je tako, onda se ne bi zvalo ažuriranje. Uostalom, ovdje piše sve što taj alat može.

 

 

http://www.se7ensins.com/forums/threads/windows-10-released-force-install-instructions-download-some-support.1360692/

 Ne dâ mi se čitati to, ali postoje dvije mogućnosti - ili na tom forumu nemaju pojma ili si ti krivo shvatio. MCT preuzme originalni ISO koji možeš pokrenuti iz Windowsa i tako napraviti ažuriranje koje čuva aplikacije, podatke i sl.

Rich bitch!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi

da li ti je javio da nema vise novih update-ova? nesto kao "No new updates available?"

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
stipest kaže...
Je li netko uspio napravit upgrade na tabletu sa win 8.1 with Bing?
Meni na Aceru ne uspjeva.

 ni meni na pipo w2, ali vjerojatno jer sam kasno rezervirao i to sa mailom koji nije u insider programu, biti će pomalo

15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
mario.L_hr kaže...
MOgY kaže...

 NERADI MI VAZAN PROGRAM PREKO WIN10 

 

Jesi li ga pokušao pokrenuti u Kompatibiliti modu?

 da sve moguce varijante sam isproba denstalacija i kompatibility od win 95 sve do 8

FC Barcelona
14 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

imao sam neki novi izgled youtube-a jucer na windowsima 10, no danas sam ih morao reinstalirati i sad mi je onaj stari izgled.. jel zna netko sta o tome?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Arendelle kaže...
Test user kaže...
Arendelle kaže...
kale_fotograf kaže...

ima li netko neko pametno riješenje kako da riješim problem sa slike vezano za update sa win 7 na win 10, naime, išao bih najradije preko windows update da stavi win 10 da mi preko media creation toola ne zbriše sve aplikacije

 Otkud ti informacija da ažuriranje preko MCT-a briše aplikacije? Da je tako, onda se ne bi zvalo ažuriranje. Uostalom, ovdje piše sve što taj alat može.

 

 

http://www.se7ensins.com/forums/threads/windows-10-released-force-install-instructions-download-some-support.1360692/

 Ne dâ mi se čitati to, ali postoje dvije mogućnosti - ili na tom forumu nemaju pojma ili si ti krivo shvatio. MCT preuzme originalni ISO koji možeš pokrenuti iz Windowsa i tako napraviti ažuriranje koje čuva aplikacije, podatke i sl.

 

 

e, pa upravo je to i problem (bold text), jer ako zelis imati aktivirane windowse (preko MCT-a), prvo upgrade, pa reset PC, pa Clean Install

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 16:26 (Test user).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Test user kaže...

da li ti je javio da nema vise novih update-ova? nesto kao "No new updates available?"

 

 

Dap, nisam trebao resetirati komp, update to ne zahtjeva. U desnom kutu nemam te ikonice(GWX) ne vidim proces u pozadini a update postavke su mi podešene na automatsku provjeru ali ja odabirem šta ću skinit i instalirat. Vjerojatno to treba bit na automatski postavljeno.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
kale_fotograf kaže...
Arendelle kaže...
kale_fotograf kaže...

ima li netko neko pametno riješenje kako da riješim problem sa slike vezano za update sa win 7 na win 10, naime, išao bih najradije preko windows update da stavi win 10 da mi preko media creation toola ne zbriše sve aplikacije

 Otkud ti informacija da ažuriranje preko MCT-a briše aplikacije? Da je tako, onda se ne bi zvalo ažuriranje. Uostalom, ovdje piše sve što taj alat može.

 ko da sam negdje to pročitao sad se ne sjećam gdje da kao zna kenjkat pa da ti ne ponudi opciju da ti sačuva aplikacije nego samo podatke, ili to zavisi o statusu instaliranih aplikacija

 Zbog ovoga:

You'll need to choose the same language when you install Windows. To see what language you're currently using, go to Time and language in PC settings or Region in Control Panel.

Rich bitch!
9 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Arendelle kaže...
LeskiRM kaže...

Upgrejdao sam, aktivirao sam.

 

Sad me zanima s kojim kljucem napraviti clean instal i kako do tog kljuca doc?

Ovime, naprimjer. ;)

 Ti si stvarno neka korisna i pamtena cura.Mogu li te zenit??..Sorry na malom off-topicu...On topic:jos cekam da porodjajne muke W10 prodju..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Dex.pwn kaže...
Test user kaže...

da li ti je javio da nema vise novih update-ova? nesto kao "No new updates available?"

 

 

Dap, nisam trebao resetirati komp, update to ne zahtjeva. U desnom kutu nemam te ikonice(GWX) ne vidim proces u pozadini a update postavke su mi podešene na automatsku provjeru ali ja odabirem šta ću skinit i instalirat. Vjerojatno to treba bit na automatski postavljeno.

 onda sorry...neznam kak da ti pomognem....

 

ja sam isto imao update-e u win7 manualno i sve sam ih istalirao jucer ( bar njih 20-tak)....

 

sorry, sad guglaj drugdje...XD

 

sretno.

 

zadnje opcija je Microsoft support nazvat. Oni ce provjerit da li si imao uspjesnu rezervaciju win10.....

 

 

Telefon: 0800 300 300
Telefax: +385 1 7890 301
Aktivacija proizvoda: 0800 300 300

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 16:31 (Test user).
16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MOgY kaže...

 NERADI MI VAZAN PROGRAM PREKO WIN10 

 

Trk na stranice proizvođača i vidi postoji li nadograđena verzija. Jel to ovo? Pitaj ih kakav im je roadmap, planiraju li izdati softver za desetku... mada, obzirom da je zadnja verzija windowsa koje službeno podržavaju sedmica, ne bih se puno nadao...

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

narode, imam win 7 home premium(orginal) predbiljezio sam se odmah prvi dan za win 10,

 Dole na traci pise..

 

"Thank you for reserving your free upgrade

You're part of the largest software upgrade event ever, and your PC is almost ready for Windows 10. We're rolling out the free upgrade in waves and we'll let you know when it's ready for you.

Watch for your notification so that you can start your upgrade."

Then there is a button "Ok, notify me when ready"

 

Trebam jos cekati ili ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Test user kaže...
Dex.pwn kaže...
Test user kaže...

da li ti je javio da nema vise novih update-ova? nesto kao "No new updates available?"

 

 

Dap, nisam trebao resetirati komp, update to ne zahtjeva. U desnom kutu nemam te ikonice(GWX) ne vidim proces u pozadini a update postavke su mi podešene na automatsku provjeru ali ja odabirem šta ću skinit i instalirat. Vjerojatno to treba bit na automatski postavljeno.

 onda sorry...neznam kak da ti pomognem....

 

ja sam isto imao update-e u win7 manualno i sve sam ih istalirao jucer ( bar njih 20-tak)....

 

sorry, sad guglaj drugdje...XD

 

sretno.

 

zadnje opcija je Microsoft support nazvat. Oni ce provjerit da li si imao uspjesnu rezervaciju win10.....

 

 

Telefon: 0800 300 300
Telefax: +385 1 7890 301
Aktivacija proizvoda: 0800 300 300

 

 

Ma imam rezerviran, 100% sam siguran, još sam član insider programa, imao sam WXTP nekoliko puta na kompu, na mobitelu ne mogu jer imam Ativ S. Muči me što mi je nestala ikonica a i dalje ju vidim u System32 folderu

15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Father_Dougal kaže...
MOgY kaže...

 NERADI MI VAZAN PROGRAM PREKO WIN10 

 

Trk na stranice proizvođača i vidi postoji li nadograđena verzija. Jel to ovo? Pitaj ih kakav im je roadmap, planiraju li izdati softver za desetku... mada, obzirom da je zadnja verzija windowsa koje službeno podržavaju sedmica, ne bih se puno nadao...

 ma kontaktirao sam ja njih danas kazu da nemoj pojma zasto nece da radi a meni je sve instaliran od netfream-a sve do c++....neznam jednostavno vise kako...a tio bi se vratiti na 8.1 a ni to mi neda zbog ovoga na slici

FC Barcelona
8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Test user kaže...
e, pa upravo je to i problem (bold text), jer ako zelis imati aktivirane windowse (preko MCT-a), prvo upgrade, pa reset PC, pa Clean Install

 To naprosto nije istina.

duhonja kaže...

 Ti si stvarno neka korisna i pamtena cura.Mogu li te zenit??

 Naravno.

Rich bitch!
13 godina
online
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Arendelle kaže...
 Naravno.

Daj se javi sa pravim profilom, ma tko god bio ustvari.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
10 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Ma to je Cortana svratila do bug.hr, na jedan dan..

Do bana..

 
3 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
boatenga kaže...

Ma to je Cortana svratila do bug.hr, na jedan dan..

Do bana..

 

Složio bi se

14 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Nadogradio jucer osmicu (piratsku) na desetku 10240 dvojici frendova. To je onaj prvi iso i aktivirao sam insider kljucem. Koliko ce to ostati aktivirano, je li permanent jer je to jos insider ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

kad useri navale na ovaj win 10 pa kad zapne na instalaciji ili kad naleti neki bug ili nesto sl. onda ce s morati vracati na previous version windowsa a nece biti lako, neki ce morati ili platiti ili ici na torr..po friske wine.

kad uspje win 10 instalacija, za godinu dana ce se vjerojatno morati nesto platiti ili office ili neka zakacka.. sve ovo lici na tvornicu mesa.

blue sky
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Imam jedan čudan problem. Koristim originalni Windows 10 x64 Pro i nekad mi zna odjednom pući internet konekcija. Ona Internet ikona u desnom donjem dijelu ekrana dobije neki žuti uskličnik. Kada kliknem na to dobijem ovaj prikaz:

 Kada izvadim ethernet kabel iz rutera i vratim ga nazad odmah proradi.

 

Zna li netko u čemu je problem? Ne mogu ništa staviti da mi se dowloada preko noći jer mi se to zna dogoditi.

 

Hvala.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
kale_fotograf kaže...
stipest kaže...
Je li netko uspio napravit upgrade na tabletu sa win 8.1 with Bing?
Meni na Aceru ne uspjeva.

 ni meni na pipo w2, ali vjerojatno jer sam kasno rezervirao i to sa mailom koji nije u insider programu, biti će pomalo

 Pošto ti je ugašen PM, da te pitam. Jesi probao update iz ISOa skinutog sa Media Cration Tool - om?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice