Xiaomi Mi5

poruka: 2.282
|
čitano: 457.061
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Moras imat dev china rom
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
MASVA kaže...

koji je ROM u pitanju?

 Rom je Global 7.3 Stable, 7.3.10.0

13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Kolko vidim da se ne može flashat ni koristit updater app ako imaš Global Stable i želiš China developer rom. Pas mater i s kompliciranjem stvari. Sve sam isprobal i preko edl (ali normalno neće mi ga uopće prepoznat u device manageru) i jednostavno nemam ideja više. Još jedno pitanje, mene pušta kod Mi Unlock da dođem do verifikacije, e sad da li to znači da su mi odobrili ili ne, s obzirom da nisam još dobil nikakav SMS??!

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2016 12:08 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
ako si pratio upute mora proći preko edl-a,
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
David87 kaže...

Kolko vidim da se ne može flashat ni koristit updater app ako imaš Global Stable i želiš China developer rom. Pas mater i s kompliciranjem stvari. Sve sam isprobal i preko edl (ali normalno neće mi ga uopće prepoznat u device manageru) i jednostavno nemam ideja više. Još jedno pitanje, mene pušta kod Mi Unlock da dođem do verifikacije, e sad da li to znači da su mi odobrili ili ne, s obzirom da nisam još dobil nikakav SMS??!

 Probaj ga otključat. Meni isto nisu poslali na SMS i nakon 10 dana od prijave pokušao i sve prošlo OK.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Nece mi edl, u device manageru uopce ne dobivam uredaj, jos mogu probat na XPu inace imam Win 10 x64
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Otključavanje preko MiFlashUnlock ide preko Fastboot, a ne EDL mod.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
jesi li instalirao Mi pc suite ,ako jesi onda imaš dobre drivere.Morao bi da ga win vidi.Nešto krivo radiš,
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

ma očito me driveri jebu, jer mi pc suite mi od mi3 već ne radi, e sad el su winsi il koj bog nemam pojma

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
David87 kaže...
MASVA kaže...

koji je ROM u pitanju?

 Rom je Global 7.3 Stable, 7.3.10.0

 Znaci da su tebi poslali sealed box bez google play-a?

13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Ne imam google play

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Instaliraj Minimal ADB and Fastboot

Minimal ADB and Fastboot

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
David87 kaže...

Ne imam google play

 moj je 7.3.4.0.0

 

 

uopce netreba uzimati xiaomi sa google playom. zato jer sa sljedecim update-om, sve ti se instalira. tako mi je reka rodak.

13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Pokušavam i preko ovog http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html i ovog

ali neće, uopće nemam ovaj HS driver u device manageru na portu, a napravil sam disable driver signature i instaliral sve kak piše i u tutorijalima, al ga nema. Probao na 3 računala i NEĆE đubre Nemam ideja više kak da ubacim taj šugavi China dev rom!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
jojo_surf kaže...
David87 kaže...

Ne imam google play

 moj je 7.3.4.0.0

 

 

uopce netreba uzimati xiaomi sa google playom. zato jer sa sljedecim update-om, sve ti se instalira. tako mi je reka rodak.

 Gledam ovaj video i gdje je lik stavio link za 3.Run "Enter Download Mode.bat".Click allow on you phone ???

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
David87 kaže...
jojo_surf kaže...
David87 kaže...

Ne imam google play

 moj je 7.3.4.0.0

 

 

uopce netreba uzimati xiaomi sa google playom. zato jer sa sljedecim update-om, sve ti se instalira. tako mi je reka rodak.

 Gledam ovaj video i gdje je lik stavio link za 3.Run "Enter Download Mode.bat".Click allow on you phone ???

 to je i mene zanimalo... neam blage... to je onaj goldway sa AliExpress-a

13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Lik ovo šalje samo ako kupiš kod njega tak da neznam da li će mi htjet poslat. Fakat neznam kak da ubacim ovaj China dev rom, niti u updateru mi neda, niti mi miflash neda

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi5

Prije tjedan dana doso miui 7.5.4.0 , zaboravio ga instalirat. Dosta poboljsanja na papiru , sad cemo tek vidit kak je u praksi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Da li ti radi na Whatsapp-u - Attachment - Location

ode na location i onda nestane i zatvori kontakt

 

Nisam prije provjeravao i kad sam probao na ovom zadnjem 7.5.4.0 MAACNDE kineskom - ne radi.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
radler kaže...

Da li ti radi na Whatsapp-u - Attachment - Location

ode na location i onda nestane i zatvori kontakt

 

Nisam prije provjeravao i kad sam probao na ovom zadnjem 7.5.4.0 MAACNDE kineskom - ne radi.

 radi. 3 put proslo razlicitom kontaktu.

15 godina
offline
Xiaomi Mi5

Evo ovdje sam ja postavio svoj problem xiaomi eu  i odgovorili su mi da mi je ovo solucija

 

jeli ovo tocno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Ovaj veli da imaš fake rom, kaj nije točno, jer ja sam sad stavil global dev, (imal sam global stable) kojeg sam skinol sa miui stranice i preko update aplikacije mi je prošlo, ali dok hoćeš uradit sa global na china, to neda, neznam zbog čega. Inače kolko sam skužil bootloader možeš jedino sa china dev romom otključat, kad ovak zapne na 50% kod verifikacije

 

EDIT: I da, tu lik veli da mi koji imamo Mi5 možemo otključat bootloader i sa Global Stable Rom LINK, al naravno meni neće

 

EDIT2: Ovo ću sutra isprobat: LINK

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 2:29 (David87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi5

ma ja san moga birat ili cu uzet samsung galaxy s7 edge ili mi5. zadnji stable global ROM je 7.3.10.0  i nece vise bit update-ova za miui 7. sad je 8 dosla na red.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Dali se može direktno preko smartfona ubaciti full Xiaomi Mi 5 Global ,

About phone - System updates - Choose Update package

 

Sada je Miu 7.5.4.0 Stable kinez

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Evo uspio riješit otključavanje, znači problem je bio u engleskoj verziji 1.1 unlock toola, morao sam preko kineske 1.0

 

Znači ovdje sam uzeo sve - LINK

 

I preko ovog instalirao EU multi rom - LINK

 

sad ću samo update napraviti na najnoviji ROM preko updatera i to je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Imam zadnji Miui 8 rom, e sad problem je u slikama, znači kopiram si stare slike sa PC-a na Mi5 i svi tumbnaili i same slike su mutne, neke čak i ne želi otvoriti, ove koje prepozna koje su mutne, čim malo zumiram slika se renderira i postane originalna, čim napravim zoom out opet mutno, zna neko u čem je problem??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi5

Imam problem sa TopOne s Aliexpress-a.  Traze od mene da im dostavim: Slika 1

Trazio sam izricito original sealed box i to sam im napisao ali su mi oni poslali fake rom, tj. otvorili su ga i napravili multi rom sa google play.

I ja sam podnio zalbu.

 

Koji je original rom koji dolazi u original sealed boxu?

Malo ovo ne razumin

"

and 

please provide the official inspection 

statement from the brand owner."

 

 

Slika+1. Slika+1.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 12:14 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

El kaj ne štima sa mobom ili kaj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Zbog cega zalba? Bolji ti je taj "fake" rom nego kineski.. sad si samo probleme napravil 😃
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi5

pa ne mogu nista. ne mogu se konektirat na mipcsuite. nece da mi flasha. nece mi unlock. nece nista. ma proba san sa kineskim mipcsuite, kaze mi da moran update-ovat mobitel, a mobitel ne mogu update-ovat i tako ne mogu na recovery. unlock dobia, a ne mogu nista. ma ugl. ima vec zadnjih tjedan dana otkad sam ga dobia, prolista sam cijeli xiaomi.eu i sluzbeni forum i proba razne nacine, ma nista. neki je zajeb. jednostavno mi se vise neda...

 

nije bolji ovaj njihov fake rom. Ako sam im ja lijepo napisao da mi posalju original sealed box, onda ima da mi posalju original sealed box.

Samo se bzvz zivciram s njima.

Ja samo zelim da dobijem ono sto sam platio i ono sto sam rekao i jos su mi rekli da ce poslat original sealed box i priznali su da su napravili gresku u porukama i ponudili su mi 6$ dolara refund.

Ja sam im rekao da im zelim nazad vratiti mob i da mi posalju pravi, ali oni su mi na to odgovorili da je njima to neprimjereno, e pa meni je neprimjereno da me prave budalom i podnia zalbu.

Izgubia zivce vise i nije mi se dalo vise s njima pregovarati.

 

sva srica pa san napravia video od unboxing i nema one plasticne folije da se zna da je sealed nego unsealed.

mislim da mi to moze pomoc.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2016 12:31 (jojo_surf).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice