Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 786.862
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Uredaj za te novce je vrh, mene bas ugodno iznenadila baterija, ekran i zvucnik, za sada mi je jedina mana slusalica koja onako lagano kao da krci nije cisto, i sto kamera po noci nije neki vrh dok po danu radi odlicne slikice :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Samo da javim da sam mobitel spojio na punjac, iscijedio sam ga do 2% baterije. Svjetlina ekrana je bila na maksimali stalno, upaljeni i wifi i 3G cijeli dan, bluetooth i ponekad gps, i sve to mi je izguralo nevjerovatnih 6h 50 min i 2 sekunde SOT-a, jos nevjerujem koliko dobra baterija. Kad se malo "ohladim" od ovog mobitela za koji dan ici ce on na dva dana koristenja bez punjenja bez problema, jos ako mu smanjim svjetlinu ekrana, ici ce to i do 8h SOT-a. Svaka cast na bateriji jos jednom. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ja dobivam i do 12h sota, ali sa svjetlijom na auto koju sam stalno pojačavao, izgleda da uči jer mu više ne spušta prenisko. Bt sa handsfreeom i bandom stalno, LTE i WiFi stalno upaljeni itd..
Nakon dva sata dopisivanja, muzike i hladniji je od moje ruke na dodir.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Alfa_R kaže...
Ja dobivam i do 12h sota, ali sa svjetlijom na auto koju sam stalno pojačavao, izgleda da uči jer mu više ne spušta prenisko. Bt sa handsfreeom i bandom stalno, LTE i WiFi stalno upaljeni itd..
Nakon dva sata dopisivanja, muzike i hladniji je od moje ruke na dodir.

 Meni stvarno nije jasno kako neki dobivaju do 12h screen on time-a,ja jedva 7h,a uz to 4G pokrivenost u Zagrebu je odlicna tako da na signal ne odlazi nista.
Standard,Facebook,Whatsapp,Viber i Gmail i pokoja aplikacija u pozadini za sync...

Kolega,otkrij tajnu :D

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
doky01akablava kaže...

 Meni stvarno nije jasno kako neki dobivaju do 12h screen on time-a,ja jedva 7h,a uz to 4G pokrivenost u Zagrebu je odlicna tako da na signal ne odlazi nista.
Standard,Facebook,Whatsapp,Viber i Gmail i pokoja aplikacija u pozadini za sync...

Kolega,otkrij tajnu :D

 

12 sati jedino ako ćeš od 30% na dolje imat uključenu uštedu baterije.

Tih tvojih 7 sati je baš premalo, ne razumijem kako tebi to uspije, sa tim što si naveo da koristiš 9-10 sati bi trebao imat bez jebe.

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Meni je prekjučer izgurao od 8 ujutro do ponoć (ostalo 25% baterije), baterija je na vrhunskoj razini, ovo ne bih vjerovao da nisam iskusio 😁

Trust nobody, become the best !
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Izgleda da sinkronizacija podataka ne radi ako je baterija na manje od 20%...ili je neki drugi problem?
Primjetio sam to sad na gmailu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ja isto dobivam 12 do 13 sati SoT-a, sve upaljeno osim GPS-a, s tim da sad i igram igre zbog velike dosade na "poslu". Baterija krepa u prosjeku negdje svakih 28-29 sati. Baterija je čisti preporod za mene, nisam naučen da toliko izdrži.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Klasična ušteda energije nije uključena, ali je app battery saver je po defaultu uključen. U njemu sam maknuo aplikacije koje ne želim da budu optimizirana tipa Messenger, mifit itd.

Jedan od mogućih uzroka može biti i signal mobilne mreže i nekima se , kako čitam nakon updateova na .19 počeo pregrijavati i drainati bateriju. Tu bi možda factory reset pomogao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gravityri kaže...
Uredaj za te novce je vrh, mene bas ugodno iznenadila baterija, ekran i zvucnik, za sada mi je jedina mana slusalica koja onako lagano kao da krci nije cisto, i sto kamera po noci nije neki vrh dok po danu radi odlicne slikice :)

 Imas u settings podesavanja za slusalice, gde izaberes odredjeni preset i mnogo se bolje cuje...i ja sam cuo sustanje, ali sada radi mnogo dobro...bas je odlican i cist je zvuk... :)

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ljudi, imam trenutno miui 10 8.7.26 global beta. Jel ja mogu sigurno instalirati twrp i flashnuti xiaomi.eu 8.7.26 rom bez da zbrikam mob?
Antirollback imam, preko fastboota mi vraća antivar4, pa zato pitam
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
A gdje tocno, malo sam vrsljao po postavkama ali nisam nasao :)
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Settings/Aditional settings/Headphones & audio effects..ubacis sluske, cekiras Mi sound enhancer i izaberes ispod preset koji ti je najbolji. :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ekipa, je li ovo u Neutrinu isti mob kao Pro verzija ili? Samo drugi naziv? Počinju me zbunjivati verzije 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
To ti je global verzija, tu trebaš uzeti.

Pro je indijska sa 20 mp selfi, slabjom stražnjom i bez LTE banda.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 18:17 (Alfa_R).
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Također se dvoumim sad jer vidim da bi uskoro trebao izać Mi A2, a preferirao bih čisti android naspram MIUI-a, samo ne znam hoće li to uskoro kod nas ili... također, cijena za 4/64 model bi trebala biti 280€, ali kod nas će vjerojatno bit skuplje pretpostavljam. Dal mi je onda bolje sad uzet Redmi Note 5 Dual?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ja mislim da je redmi note 5 bolji jer ima bolju bateriju , mi a2 je tanji i nepotrebno kamera strši van, kazu da se lulja kad staviš na stol.
I ja bi stavio čist android ali sad se navikao na Miui i sada ga volim :) nisam ništa brisao jer sve koristim osim miui cloud koji smatram lošijim od google drivea jer je google stabilni partner.

Budući da imam mi band staviojoš app MiFit i mi home dabi mogao podesit Xiaomi wifi amplifier.
Jedini problem i izazov mi je bilo to da se treba naučiti na drugačiji raspored tipki na dnu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Unimatrix 007 kaže...

Također se dvoumim sad jer vidim da bi uskoro trebao izać Mi A2, a preferirao bih čisti android naspram MIUI-a, samo ne znam hoće li to uskoro kod nas ili... također, cijena za 4/64 model bi trebala biti 280€, ali kod nas će vjerojatno bit skuplje pretpostavljam. Dal mi je onda bolje sad uzet Redmi Note 5 Dual?

 sa softverske strane rn5 ima sluzbeni treble te ces moc stavit cisti android bez problema. evo ja na rn4 imam stavljen android p developer preview i radi odlicno tako da nemas brige :)

12 godina
online
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

MiA2 je bolji ako ti je kamera bitna, ako preferiraš stock i cijeniš brze update-e i želiš jači hardver. Note 5 je jeftiniji i imaš veću bateriju i utor za sluške. Također s Miui-jem se da više nego sa stockom.

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch

 sa softverske strane rn5 ima sluzbeni treble te ces moc stavit cisti android bez problema. evo ja na rn4 imam stavljen android p developer preview i radi odlicno tako da nemas brige :)

 Možeš to malo pojasniti? Kako staviti "čisti android"?

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Jedno "čoporativno" pitanje, ako nije problem!

 

Daklem, ono što me zanima, jel' svima Vama koji imate Globalnu verziju parametri CDMA: unknown, a ESN: 0x00000000

 

Hvala svima koji nađu za shodno odgovoriti!

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Odakle je najbolje naruciti global verziju ovog telefona?

Trebalo b da dodje u njemacku u sto kracem roku.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Geekmaxi dodje za 2-3dana max
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Nemo nemo kaže...
Deutsch

 sa softverske strane rn5 ima sluzbeni treble te ces moc stavit cisti android bez problema. evo ja na rn4 imam stavljen android p developer preview i radi odlicno tako da nemas brige :)

 Možeš to malo pojasniti? Kako staviti "čisti android"?

 ima jako puno custom romova koji se azuriraju 1-om tjedno cca. https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/development

 

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/development/rom-pixel-experience-t3816099

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Jehonan kaže...

Jedno "čoporativno" pitanje, ako nije problem!

 

Daklem, ono što me zanima, jel' svima Vama koji imate Globalnu verziju parametri CDMA: unknown, a ESN: 0x00000000

 

Hvala svima koji nađu za shodno odgovoriti!

 

 Ja bi ti odgovorio kada bi znao gdje to naći 

I zna li se kada će MIUI više riješitit problem sa notifikacijama?

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
MRSKI kaže...
Jehonan kaže...

Jedno "čoporativno" pitanje, ako nije problem!

 

Daklem, ono što me zanima, jel' svima Vama koji imate Globalnu verziju parametri CDMA: unknown, a ESN: 0x00000000

 

Hvala svima koji nađu za shodno odgovoriti!

 

 Ja bi ti odgovorio kada bi znao gdje to naći 

I zna li se kada će MIUI više riješitit problem sa notifikacijama?

  a baš sam se nasmijao, svaka čast!!!

 

Da se razumijemo, mislim ovo u pozitivnom smislu, uljepšao si mi dan!

 

Svaka čast na iskrenosti !

 

Ma vidi, nije teško, odeš u Settings->About phone->tapneš 5-6 puta na Kernel version (s ovim si ušao u CIT)->pod brojem jedan ti se nalazi Software version, tute tapneš i tu sve piše!

 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Jel ovo ta stvar za 179+26dostava dolara s honorbuya ili ima nešto bolje za 3/32gb verziju? Navodno brzo dolazi u par dana

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 15:53 (glikoprotein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

I ne zaboravi jos na 5e popusta

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Može preporuka maske tanke kao ova što dolazi sa goldwaya samo koja malo više štiti ekran i iskače par mm iznad leće kamere da ju štiti ?

Po mogućnosti prozirna.

Hvala
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice