MultiSIM (?), MixSIM (eSIM + SIM) - A1

poruka: 5
|
čitano: 2.129
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
A1 Multi

Poz ekipa,

Neznam kako bi naslov sastavia, naime, imam Xiaomi 13T Pro, i LG G6, i jedan fizički SIM. Znam da je A1 prije imao MultiSIM opciju (koje mislim da više nema); zanima me da li je moguće upariti jedan broj s dva telefona; tipa eSIM + SIM (ako papci ne deaktiviraju fizički SIM prilikom aktivacije eSIMA). Ima li ko kakvu ideju (osim uzimanja drugog broja), pošto mi se ne nosi na terene na koje idem 13T pro, već bi za to koristija stari G6...

Svaki info dobro doša.

Živili

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
MultiSIM (?), MixSIM (eSIM + SIM) - A1

Koliko ja znam fizički sim se mora deaktivirati kad se aktivira eSIM, tako da ne vjerujem da će to proći. Ima u HT-u sad opcija mulit SIM ali to je samo za sat kako oni tvrde: https://www.hrvatskitelekom.hr/dodatne-usluge/multisim

 

"Opcija MultiSIM namijenjena je korištenju u pametnim satovima. Ako korisnik stavi karticu u drugi uređaj, koji nije pametni sat, Hrvatski Telekom zadržava pravo blokiranja dodatnog SIM-a."

 

Jedino mi pada na pamet kad ides na teren (kad bi imao dva broja) preusmjeris sve pozive sa jednog broja na ovaj koji je kod tebe.

 
0 0 hvala 2
11 godina
offline
MultiSIM (?), MixSIM (eSIM + SIM) - A1

probas ovo od ht pa dok traje, da li oni vide di je aktiviran dodatni sim i prate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: A1 Multi
LogicusMPS kaže...

Poz ekipa,

Neznam kako bi naslov sastavia, naime, imam Xiaomi 13T Pro, i LG G6, i jedan fizički SIM. Znam da je A1 prije imao MultiSIM opciju (koje mislim da više nema); zanima me da li je moguće upariti jedan broj s dva telefona; tipa eSIM + SIM (ako papci ne deaktiviraju fizički SIM prilikom aktivacije eSIMA). Ima li ko kakvu ideju (osim uzimanja drugog broja), pošto mi se ne nosi na terene na koje idem 13T pro, već bi za to koristija stari G6...

Svaki info dobro doša.

Živili

 A1 ima multisim i dalje, ali samo za poslovne korisnike i tarife perfect biz i skuplje. cijena je 3,61 eur mjesečno po simu.

14 godina
offline
Re: MultiSIM (?), MixSIM (eSIM + SIM) - A1
dennocro kaže...

probas ovo od ht pa dok traje, da li oni vide di je aktiviran dodatni sim i prate?

 Ma ništa HT nažalost, imam 5 usluga u mozaiku A1, neda mi se drljat po drugim operaterima...

millennial kaže...
LogicusMPS kaže...

Poz ekipa,

Neznam kako bi naslov sastavia, naime, imam Xiaomi 13T Pro, i LG G6, i jedan fizički SIM. Znam da je A1 prije imao MultiSIM opciju (koje mislim da više nema); zanima me da li je moguće upariti jedan broj s dva telefona; tipa eSIM + SIM (ako papci ne deaktiviraju fizički SIM prilikom aktivacije eSIMA). Ima li ko kakvu ideju (osim uzimanja drugog broja), pošto mi se ne nosi na terene na koje idem 13T pro, već bi za to koristija stari G6...

Svaki info dobro doša.

Živili

 A1 ima multisim i dalje, ali samo za poslovne korisnike i tarife perfect biz i skuplje. cijena je 3,61 eur mjesečno po simu.

 Nešto sam preletio da, bacit ću oko.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice