Najbolji audio player

poruka: 86
|
čitano: 39.973
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Ovu temu nisam našao,ako već postoji neka moderatori obrišu!

Znači,u ovoj temi preporučujte najbolje audio(ne video)playere.Koji je po vama najbolji,najljepši,najpregledniji...

Još možete dati i neke skinove i plug-inove!Dakle,počnimo!

Ja već dugo vremena koristim Winamp i najbolji mi je player od onih kojih sam probao!

 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji audio player

Foobar .mali besplatan , bez glupih reklama i toolbara.namjestiv po zelji .podrska od korisnika (razni dodaci).solidna kvaliteta zvuka uz odgovarajuci output.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Windows Media Player 10/11/12 Cool, a ponekada koristim i Zoom Player i isto je dobar

Atomska bubamara - Last known good rank
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Foobar je odličan al on je ipak za one malo naprednije koji se vole igrat pluginovima. WMP12 u 7-ici mi je isto ok. Winamp je od 5.5 verzije ošo u krivi smjer i sad je prenatrpan nepotrebnim stvarima (hvala bogu na lite verziji). Ima još 2 dobra a to su jetAudio i Aimp. S tehničke strane nema najboljeg svaki ima ono nešto dobro i loše, najbolje sve isprobati i sam za svoj ukus izabrati jedan.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Evo sad sam si instalirao AIMP2 i odličan je!Jedini je problem što Opcije ne rade ako je na HR jeziku?WTF?Ali i bolje je na Engleskom jeziku,lakše se snalazimBelji se

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji audio player

Meni je osobno Exaile 3.0.1 najbolji, nudi mogučnost slaganja custom playlista, podrška za tabove , shoutcast radio koji mi posebno radi streamripperom, a ilijepo uzgleda.

Winamp mi je super zbog raznih skinova i shoutcast radia, ali mi fale neke mogučnosti, koje imam na Exaileu.

Hočemo više Linux tema :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

foobar definitivno

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji audio player

Winamp najbolji ali u posljednje vrijeme više koristim youtube - pustim pjesmice i radim dalje....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najbolji audio player
Joka kaže...

foobar definitivno

+1

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Dugogodišnji sam korisnik Winampa, još od davne 2001. kad sam dobio prvo računalo.

 

Ali slažem se da ima previše điđa-miđa prilikom instalacije, no ja sve isključim, a samo player ostavim.

 

Inače mi nije presudno kako izgleda player, bitno mi je da je praktičan i user-friendly, a na Winamp sam najviše naviknut.

 

Uz to, ima dosta veliku bazu skinova i plug-inova.

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji audio player
i_rambo_plache kaže...

Dugogodišnji sam korisnik Winampa, još od davne 2001. kad sam dobio prvo računalo.

 

Ali slažem se da ima previše điđa-miđa prilikom instalacije, no ja sve isključim, a samo player ostavim.

 

Inače mi nije presudno kako izgleda player, bitno mi je da je praktičan i user-friendly, a na Winamp sam najviše naviknut.

 

Uz to, ima dosta veliku bazu skinova i plug-inova.

i ono što me oduševljava je Leo's lyrics.Velika baza tekstova pjesama.Ima sve:pop,rock,metal,folk,turbo folk...

Stvarno odličan plugin!

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Media Monkey

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji audio player

Probao sam ih dosta, ali Winamp je jedini bio uvijek instaliran.

Winamp i DFX audio enhancer i kvalitet zvuka još bolji i jači.

Ne sviđa mi se što se u novijim verzijama u Bento skinu playlista nemože odvojiti od playera, al hajd'.

Poslije njega su Aimp i Quesential Player.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji audio player

za glazbu - winamp

za video - VLC

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

meni je KMplayer super i za glazbu i za video

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

VLC

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji audio player
FlyBoy kaže...

VLC

WTF, za glazbu?!

 

Foobar rula

Down goes the window, out goes the heat!
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

U zadnje vrijeme koristim open source audio player pod nazivom Songbird.

Player definitivno paznje zeljan koji donosi integriran web browser ( temeljen na FF kodu ) i mnostvo korisnih dodataka ( Add-on ).

Svoju glavnu funkciju odradjuje uredno sa zadovoljavajucim izlaznim zvukom.

No iako nije bez bugova ( ekipa koja radi na njemu zdusno radi na ispravljanju istih ) preporucam da se barem isproba.

 

btw: prije skoro godinu dana Bug-online stavlja ga pod "Program tjedna"

 

Imamo Hrvatsku...u Banani...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji audio player

Winamp je najbolji. Koristio sam razne MediaMonkeye i Songbirdove al mi je to previše kaotično i sve mi je "zbrda-zdola" na mom 17- inčnom monitoru. Winamp je mali, pregledan, pouzdan, brz, jednostavan. Sve što mi treba za slušanje glazbe

Nemam komentara
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji audio player

 

Ja vec dugo vremena koristim samo AIMP jedini izbor kod mene za slusat mjuzu ne bez razloga, on ima dosta kvalitetniji zvuk od Winampa kaj je poznata stvar no to se moze osjetit samo na boljim zvucnicima jer na losim ionak svaki player ima isti zvuk. Eto kak izgleda AIMP za one koji to ne znaju ak ih jos ima jednostavno pregledno te lako za koristenje i to je to!Cool

 

http://i38.tinypic.com/2gw6vf7.jpg

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Najbolji audio player

po meni jedino se mogu natjecat mediamonkey,songbird  i foobar mrzim winamp vise ni neznam zasto ali foobar ima sve sto trebas munjevito je brz najbrzi player kojeg sam probao

skine se za par sekundi, instalira se za par sekundi i pali se za par stotinki, songbird ima puno add-on moze se jako ljepo i korisno napravit samo kada se puno toga nabaci malo je spor(il sam ja to naviko na foobar)

prodajem pozivnice za partis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Probao vecinu,winamp najduze,ali po svemu AIMP je najzasluzniji da bude jedini player na racunalu.

To malo cudo od 3MB i kusur,sta sve moze i koji kvalitet nudi,nisam sreo niti u jednom playeru do sada.

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji audio player
niko_vazan kaže...

Probao vecinu,winamp najduze,ali po svemu AIMP je najzasluzniji da bude jedini player na racunalu.

To malo cudo od 3MB i kusur,sta sve moze i koji kvalitet nudi,nisam sreo niti u jednom playeru do sada.

svakao cu probat 

prodajem pozivnice za partis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji audio player

AIMP2 daleko najbolji.

Ne nudi nikakve web-browsere i ine kerefeke uz sebe, već točno ono što ti treba da bi mogao uživati u glazbi, bilo to preko online radija ili s diska.

Odlično izgleda, ima custom skinove, lijepo se može podesiti prema vlastitim potrebama, u playlisti odvojeno razvrstava različite albume (!!!), i najbolje od svega je što Winampovi pluginovi rade i s AIMPom.

Evo i slikica... Evo i slikica...
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

AIMP nisam probao, jos se bodem winamp-om, al u zadnje vrijeme

mi vise sluzi kao radio nego kao player tj. odkad je lastFM postao sto je danas.

 

Jos cekam dan kad ce se Amarok portati na Win nekako sam se navikao na 

njega jer najcesce slusam mjuzu dok sam na Kubuntu-u, programiram Namigiva

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2009 3:10 (drnde).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji audio player

Dosad sam koristio WMP 9/10/11 no ova 12.-ica mi nikako nepaše jer nema WMP toolbar.

Budem si izabrao neki drugi, vjerovatno otaj AIMP 2.

 

(dosad nisam puno zahtijevao i nevolim imat puno programa instalirano)

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2009 3:32 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji audio player
Hyperion kaže...

Dosad sam koristio WMP 9/10/11 no ova 12.-ica mi nikako nepaše jer nema WMP toolbar.

Budem si izabrao neki drugi, vjerovatno otaj AIMP 2.

 

(dosad nisam puno zahtijevao i nevolim imat puno programa instalirano)

ni ja uvjek sve programe brisem koje dobijem uz windowse(iexplorer,wmp,movie maker... i instaliram druge)

prodajem pozivnice za partis
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

Do sada sam koristio kombinaciju WMP-a i Foobar-a, u biti bi mi WMP bio najbolji da ima poštenu podršku za flac - puštanje pjesama funkcionira, ali mi playliste znaju dizati tlak jer preskaču pjesme sa vremena na vrijeme, možda koristim krivi codec?

Sad kad ste ga nahvalili moram probati i taj AIMP...

A man will rise, a man will fall, from the sheer face of love, like a fly from a wall, it's no secret at all.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji audio player
Hyperion kaže...

Dosad sam koristio WMP 9/10/11 no ova 12.-ica mi nikako nepaše jer nema WMP toolbar.

Budem si izabrao neki drugi, vjerovatno otaj AIMP 2.

 

(dosad nisam puno zahtijevao i nevolim imat puno programa instalirano)

wmp12 u windows7 je meni savim dovoljno.

ako oćeš wmp toolbar downgradeaj na 11. malo googlea i pomogne.

al nije ni loš wmp thumbnail preview.

Čekamo...10.11.09.
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji audio player

WMP koristim, jer je masivan i pregledan, a ja ne volim male gumbiće.

 

JetAudio mi je također super, a prestao sam ga (isključivo) koristiti od kad koristim LastFM. Sad koristim za sve osim glazbe koju želim scrobbati...

 

SongBird je predobar softver, nadam se da će se nastaviti kvalitetno razvijati. U ovom trenutku je ipak prebugovit da bih ga koristio, no svakako ću pratiti razvoj.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice