Razer Electra?

poruka: 5
|
čitano: 3.465
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Razer Electra?

Pozz ljudi :) Iman ''uskrsni'' budget od 400 kn i namjerava san kupit sebi slušalice. Prve su  mi se svidjele Razer Electra jer su ''kažu'' i za gaming i za muziku. I tribali bi imati ako je moguće odvojivi mikrofon. Sad sam baš gledao komentare drugih i kažu da je Razer oprema precijenjena i preskupa. Zato sam došao ode i pitao vas za mišljenje. Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Razer Electra?

Evo i ja sam se baš jako zagrijao za te slušalice i namjeravam si ih kupiti.

To je istina da je Razer oprema precijenjena i preskupa, ali opet ako si možeš priuštiti kupi si ih.

Ja imam Razer Imperator miša, jako sam zadovoljan njime.

Namjeravam si kupitit i tipkovnicu Lycosa prvom prilikom.

 

Ali ako bi mi netko mogao objasniti u vezi slušalica ovo:

sa njim se dobiju 2 kabla jedan sa ugrađenim mic. i jedan običan.

E sada ako stavim ovaj sa microphonom, po tome mi treba neki spliter, jer ako uštekam u audio neće mi mic raditi i obrnuto.

Tko je tu sad lud a tko ne!?

 

EDIT:

 

Treba ti ovaj spliter ako želiš da ti mic. i zvuk rade istodobno.

 

Inače Razer je ovo lukavo odigrao. Piše da su slušalice za gaming i muziku, ali i piše da za mic. su podrživi iPhone, Blackbery i sl. mobiteli, ne i PC.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 16:00 (Bernard Huky Hux).
12 godina
neaktivan
offline
Razer Electra?

ako hoces neke slusalice za muziku uzmi si razer electru jer bass je pre dobar ja imam electru i pre zadovoljan sam s njima, vjeruj mi za muzku su najbolje

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Electra?

Electre su ti super za muziku, basevi su velicanstveni. Kupio sam ih u Instar Informatici za 400 kn, a nemam problem s mikrofonom jer imam kombinirani jack na laptopu. To bi lako mogao rijesiti tako da kupis spliter, ima svakakvih.

14 godina
offline
Re: Razer Electra?
GoriLLa kaže...

Electre su ti super za muziku, basevi su velicanstveni. Kupio sam ih u Instar Informatici za 400 kn, a nemam problem s mikrofonom jer imam kombinirani jack na laptopu. To bi lako mogao rijesiti tako da kupis spliter, ima svakakvih.

Još malo pa će Božić. Sumnjam da si nije kupio uskrsni poklon.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice