Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.115
|
čitano: 13.265.144
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

evo link za downloadat software za lm.

Ride or die, remember?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Puno ti hvala :)
Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nisam fan Passata nikad bio, ali moram reći da mi novi izgleda - odlično. Ima nešto agresivno - Phaetonsko, i opet sportsko - CC-ovsko. Jako dobro sve u svemu. Obnovljeni su i motori u ponudi.

 

Dizajnom mi se nekako konačno maknuo sa - jajeta, i onog - krkanskog u sebi, koliko god će ga svi i dalje povezivati sa krumpir-pijaca-karavanima, i kupovinom za seljobere bez ukusa.

 

Jel netko bio u Areni, na Gearu, jel bilo kako?

 

Podijelite dojmove..tu smo..

 

 

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kaže frend da je bilo super, nisam ga detalje ispitival

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

 

Jel netko bio u Areni, na Gearu, jel bilo kako?

 

Podijelite dojmove..tu smo..

LINK

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

POSTO SAM FAN VW...EVO OD MENE JEDNA SLICICA..:)

 

INACE UZIMAT CU GOLF 4 GTI 1.8T 180ks




salkic
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 0:33 (ticar).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ticar kaže...

POSTO SAM FAN VW...EVO OD MENE JEDNA SLICICA..:)

 

INACE UZIMAT CU GOLF 4 GTI 1.8T 180ks




TI MORA DA SI :))).......

 

 

RVAT

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bez krunice ništa.

Bez toga nisi pravi Rvat katolik

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Bez krunice ništa.

Bez toga nisi pravi Rvat katolik

I cajke moraju obavezno svirati..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Schweini7 kaže...
dv14 kaže...

Bez krunice ništa.

Bez toga nisi pravi Rvat katolik

I cajke moraju obavezno svirati..

 

Cim netko voli VW je seljak :D.

Pa ja sam upoznao puno vise Honda seljaka nego VW, u prijevodu, ima ih svuda :D.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

evo ja uopće nisam ljubitelj golfa (ne vw općenito) i ovaj gore IV baš ok izgleda u ondosu kakvih sve drloga po cestama ima.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

Pozdrav svima.

 

Jel netko zna što o ovom oglasu?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/opel-corsa-1.7-cdti-sport-oglas-10899923

 

Dali se isplati kupiti?

 

Koje su gume na njemu?(možda neko prepozna po slici)

 

 

Samsung Galaxy S5
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Gume su michelin energy e3a

 

https://www.google.be/search?q=michelin+energy+e3a&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZBS4U9EJx-ThBNzbgcgL&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1368&bih=633

 

Pazi, oglas je od preprodavača, za cijenu ne znam, čini mi se malo previsoka.

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RaZ0R9111 kaže...

Pozdrav svima.

 

Jel netko zna što o ovom oglasu?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/opel-corsa-1.7-cdti-sport-oglas-10899923

 

Dali se isplati kupiti?

 

Koje su gume na njemu?(možda neko prepozna po slici)

 

 

Ta corsa ima ocajna svijetla, najgora svijetla koja sam ikad vidio. Po noci voznja nije moguca, osim ako si u gradu di su upaljene ulicne lampe. Moja sestra ima 1.3 model i pokupila je vec 100 raznih zivotinja, jer jednostavno ih ne mozes vidjeti. Da postoje slonovi na nasim ulicama vjerojatno bi ga ta corsa udarila.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

evo ja uopće nisam ljubitelj golfa (ne vw općenito) i ovaj gore IV baš ok izgleda u ondosu kakvih sve drloga po cestama ima.

Ovaj gore nije iz Rvacke, zato i izgleda dobro xD

 

OT:

Moram priznati, nisam ni ja neki ljubitelj njemačkih automobila, ali recimo na ovaj primjerak sam naletio, Mercedes-Benz, složili ga mađari i skidam im kapu, auto je zvijer i još k tome odlično izgleda.

 

MORE INFO:

 

SLIKE:

 

Mercedes-Benz KO860

- Motor iz c215 6.5l v12 AMG

- 858 Ks

- 1190 Nm

- 369 Km/h

- 50-150kph – 5s

- 100-200kph – 6s

- 50-250kph – 13s

 

EDIT: meni je zanimljivo složen ispušni sustav, zna netko nešto o tome, prednosti ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 0:20 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ima ventil unutra i na gumb moze biti super tih poluprotocni ispuh na 2 lona ili pritiskom na gumb full protocni na ovaj sredisnji izlaz ispuha = max konji.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RaZ0R9111 kaže...

Pozdrav svima.

 

Jel netko zna što o ovom oglasu?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/opel-corsa-1.7-cdti-sport-oglas-10899923

 

Dali se isplati kupiti?

 

Koje su gume na njemu?(možda neko prepozna po slici)

 

 

odi na astru.daleko bolji auto .bolji ovijes(jaci ) za rvacke ceste.. puno manje kvarova.. veca / udobnija.. vidis se vozit po mraku.. veci bunker.. ljepsa...  nije plastik fantastik kao corsa.. itd itd.. previse su na corsi stedjeli i to hebacki.. 

xfact
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema
Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig. PSN :theMeanDuck
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Saint96 kaže...

 

Strašno, toliko košta jeftiniji tesla S koji je jači, veći i ne troši beznin lol {#}

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kupujem auto odnosno tata kupuje, a ja trazim :D ... Sta mislite o Peugeotu 206 ili 206 CC? Do 3.5 k eura nema nista pametnije ili ima?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
pinc123 kaže...

Kupujem auto odnosno tata kupuje, a ja trazim :D ... Sta mislite o Peugeotu 206 ili 206 CC? Do 3.5 k eura nema nista pametnije ili ima?

Osobno posjedujem 307-icu i to staru,eto ide u 10tu godinu i osim redovitog servisiranja,na tom autu jedan skuplji dio nisam morao zamjeniti ( naravno ne mislim na metlice brisaca ili disk kocnice nego na one djelove koji bi trebali trajati podosta)
Opcenito o Peugeotu samo rijeci hvale. Za auto neke srednje klase i s obzirom na cijenu stvanro daje jako puno. Malo trosi,atraktivnog su izgleda bez obzira na godine, pogodni za styling/tuning i jos mnogo toga bi se dalo pisati. Mislim da ako nades pravu ponudu odnosno stvarno ocuvan auto,s malom kilometrazom i bez neke "kvake", stvarno ces ga jos dugo voziti i to s velikim zadovoljstvom ;)

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Zin8 kaže...
pinc123 kaže...

Kupujem auto odnosno tata kupuje, a ja trazim :D ... Sta mislite o Peugeotu 206 ili 206 CC? Do 3.5 k eura nema nista pametnije ili ima?

Osobno posjedujem 307-icu i to staru,eto ide u 10tu godinu i osim redovitog servisiranja,na tom autu jedan skuplji dio nisam morao zamjeniti ( naravno ne mislim na metlice brisaca ili disk kocnice nego na one djelove koji bi trebali trajati podosta)
Opcenito o Peugeotu samo rijeci hvale. Za auto neke srednje klase i s obzirom na cijenu stvanro daje jako puno. Malo trosi,atraktivnog su izgleda bez obzira na godine, pogodni za styling/tuning i jos mnogo toga bi se dalo pisati. Mislim da ako nades pravu ponudu odnosno stvarno ocuvan auto,s malom kilometrazom i bez neke "kvake", stvarno ces ga jos dugo voziti i to s velikim zadovoljstvom ;)

 

Hvala na odgovoru! :)

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kupuješ hdi ili benzinca? ti CC modeli su fora, s tim ces barit ko blesav samo 206 CC je nekako previse pederski, barem meni...i teski su ko vrag, mi imamo 307 CC 1.6 16v 109 ks i auto je trom zbog 1500 kg tezine...a vozio sam se u obicnom 206 hdi, nije los auto, fino vuce mislim da je imao 90 ks taj, imao je nekih problema sa zadnjim mostom ali to je normalno za taj model

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

kupuješ hdi ili benzinca? ti CC modeli su fora, s tim ces barit ko blesav samo 206 CC je nekako previse pederski, barem meni...i teski su ko vrag, mi imamo 307 CC 1.6 16v 109 ks i auto je trom zbog 1500 kg tezine...a vozio sam se u obicnom 206 hdi, nije los auto, fino vuce mislim da je imao 90 ks taj, imao je nekih problema sa zadnjim mostom ali to je normalno za taj model

Ma neznam ni sam sta je bolje :/ ... ma svidaju mi se takvi modeli... mali i okretni, pogodno za mene :) ... 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Saint96 kaže...

zasto optimist? 400000 dode samo bazni, a tek sve ostale opreme...ova cijena je prava, nije da ju lik izmislio

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel stvarno ima smisla uspoređivat strujni trimer(ili peglu, kaj ti više paše) s autom? 

 

No, priča je bezveze. Ak već kupuješ auto za toliko love onda ideš do generalnog zastupnika da središ popuste i složiš sam kaj ti treba unutra a kaj ne, i imaš potpuno novi auto.

Nego, kolika je cijena te teslice u RH? Ko je zastupnik? Gdje to servisirati? 

 

Uostalom, nemožeš uspoređivati cijenu nekog auta kupljenog u ovoj šupčarskoj državi i cijenom nekog desetog auta u USA.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 18:10 (mystik).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

samo neki OEM 3kraki volan, mozda od corrada ili tako nesto

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Šta je tu točno lijepo? (ne trolam, vozim TDi al svejedno pitam..)

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Čak i nije toliko neukusan ali.. Sjedala bodu u oči, gepek neupotrebljiv... A i ono čudo na haubi...

HTC 8X :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice