Fiat Punto mk.1 1.1 potrošnja

poruka: 5
|
čitano: 3.555
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Fiat Punto mk.1 1.1 potrošnja

Pozdrav narode... Nisam nasao slicno pitanje na internetu pa evo ovdje cu ga postaviti... naime posjedujem Punta 97 godište 1.1 benzin i brine me potrošnja, na 10 litara uspio sam preci "okruglo" 47 kilometara... zima je, bili su veliki minusi ovdje gdje zivim ali opet to je preko 20 litara na 100 kilometara za motor ove kubikaže... Eh sada, šta bi mogao biti problem? i da iz auspuha izlazi gust bijeli dim, mozda bi to moglo nesto da znaci... 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Fiat Punto mk.1 1.1 potrošnja
ChinPedro kaže...

Pozdrav narode... Nisam nasao slicno pitanje na internetu pa evo ovdje cu ga postaviti... naime posjedujem Punta 97 godište 1.1 benzin i brine me potrošnja, na 10 litara uspio sam preci "okruglo" 47 kilometara... zima je, bili su veliki minusi ovdje gdje zivim ali opet to je preko 20 litara na 100 kilometara za motor ove kubikaže... Eh sada, šta bi mogao biti problem? i da iz auspuha izlazi gust bijeli dim, mozda bi to moglo nesto da znaci... 

 Mehaničar?

12 godina
offline
Re: Fiat Punto mk.1 1.1 potrošnja
Kupi novi auspuh, to ce ti smanjit potrosnju 100%, isprobano..
12 godina
offline
Re: Fiat Punto mk.1 1.1 potrošnja
..ili kupis ovu stvar
http://www.fuelsharksaver.com/hr/m/
Nakon nekog vremena cak krene proizvodit gorivo 😆
14 godina
offline
Re: Fiat Punto mk.1 1.1 potrošnja
ChinPedro kaže...

Pozdrav narode... Nisam nasao slicno pitanje na internetu pa evo ovdje cu ga postaviti... naime posjedujem Punta 97 godište 1.1 benzin i brine me potrošnja, na 10 litara uspio sam preci "okruglo" 47 kilometara... zima je, bili su veliki minusi ovdje gdje zivim ali opet to je preko 20 litara na 100 kilometara za motor ove kubikaže... Eh sada, šta bi mogao biti problem? i da iz auspuha izlazi gust bijeli dim, mozda bi to moglo nesto da znaci... 

 Može biti više toga. To što je bijeli dim je normalno po zimi zbog kondenzacije. Ako se u ljetu javlja onda je problem.

 

Jel trokira? Kako pali? jel dobro vuče? trebaš opisat malo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice