Postavke poruka

poruka: 12
|
čitano: 1.578
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 tjedna
offline
Postavke poruka
Da li tko zna kako se mogu iskljuciti znacajke cavrljanja i prebaciti u obicne tekst sms poruke?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Postavke poruka

A ubilo bi te da napises koji os i koji app za poruke koristis.... Ako je android i google app za sms ides gore desno na ikonu naloga pa messages pa rcs chat pa iskljucis rcs

3 tjedna
offline
Postavke poruka

Ma nisu rcs, to kolko sam skuzila su googlove poruke koje idu preko interneta. Ja sam mislila na one najobicnije, stare text. poruke, one sto su imali jos mob s tipkovnicom, postoji li to?

Meni su se sad poruke prebacile u oblik cavrljanje sto me zivcira, nema vise onoga procitano, sve se izmijenilo.

Inace sam na pretplati ht, mob je samsung, znaci Android

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Postavke poruka
Vanda22 kaže...

Ma nisu rcs, to kolko sam skuzila su googlove poruke koje idu preko interneta. Ja sam mislila na one najobicnije, stare text. poruke, one sto su imali jos mob s tipkovnicom, postoji li to?

Meni su se sad poruke prebacile u oblik cavrljanje sto me zivcira, nema vise onoga procitano, sve se izmijenilo.

Inace sam na pretplati ht, mob je samsung, znaci Android

 Pa iskljuci rcs pa ces dobiti obicni sms....

3 tjedna
offline
Re: Postavke poruka
Rcs su google messages?
Nemam to instalirano.... znaci imam samo bazicnu ikonu koja je dosla s telefonom, kao njih par, koja se nekim cudom sad prebacila na 'oblik cavrljanje', koje se ne da promijeniti.
Znaci nemam nikakve dodatne app skinute za poruke...

Mozete mi predloziti i neki link da vidim malo sama, da ne lupam s glupim pitanjima jer ne kuzim...
Kolko sam shvatila te obicne bivse sms koriste mobilne podatke, ili, kako one putuju? Tj ne mobilne ako mogu i bez neta biti poslane...?
5 godina
offline
Re: Postavke poruka
Vanda22 kaže...
Rcs su google messages?
Nemam to instalirano.... znaci imam samo bazicnu ikonu koja je dosla s telefonom, kao njih par, koja se nekim cudom sad prebacila na 'oblik cavrljanje', koje se ne da promijeniti.
Znaci nemam nikakve dodatne app skinute za poruke...

Mozete mi predloziti i neki link da vidim malo sama, da ne lupam s glupim pitanjima jer ne kuzim...
Kolko sam shvatila te obicne bivse sms koriste mobilne podatke, ili, kako one putuju? Tj ne mobilne ako mogu i bez neta biti poslane...?

 Šta je RCS i da li je on zaista budućnost komunikacije? (benchmark.rs)

8 godina
offline
Postavke poruka

jel misliš na ovo?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 tjedna
offline
Postavke poruka

Presitno je, ne vidim, pretp da je to neki dio postavki koje nemam.

Jos nisam rijesila ovo, abnormalno me zivcira.

Jel se moze nekako resetirat to sve do pocetka pa postavit, ili konfigurirat, upisat sam centar za poruke.. ne znam sta bi, ne mogu vratit na obicni sms nikako

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Postavke poruka
Vanda22 kaže...

Presitno je, ne vidim, pretp da je to neki dio postavki koje nemam.

Jos nisam rijesila ovo, abnormalno me zivcira.

Jel se moze nekako resetirat to sve do pocetka pa postavit, ili konfigurirat, upisat sam centar za poruke.. ne znam sta bi, ne mogu vratit na obicni sms nikako

 Rekao bih da ti se nameće RCS slanje poruka. Imaš već uputu kako to isključiti.

Iako, niti ne moraš isključiti jer dok si na kućnom Wi Fi, koristiš kućni modem i svoj flat internet a na ulici koristiš podatkovni promet što ti je, u najgorem slučaju, 1 SMS = 1 MB a to je isto kao i 1 SMS na starinski način. U oba slučaja potrošiš jednu jedinicu. 😃

Nisam ja ništa prčko.
5 godina
offline
Re: Postavke poruka
Vanda22 kaže...

Presitno je, ne vidim, pretp da je to neki dio postavki koje nemam.

Jos nisam rijesila ovo, abnormalno me zivcira.

Jel se moze nekako resetirat to sve do pocetka pa postavit, ili konfigurirat, upisat sam centar za poruke.. ne znam sta bi, ne mogu vratit na obicni sms nikako

 A nija bas da postavke sms aplikacije ima milion opcija. Prebaci mob na neki jezik koji razumijes i trazi. Nije to tesko iskljuciti....A i mora biti rcs jer nema trece opcije.....

3 tjedna
offline
Re: Postavke poruka
E pa vrli moji informaticari, nije rcs 100% jer ih nemam.
Bas je vjerojatno nesto u postavkama sto ne znam rijesit ili se ne moze?
Jel se moze downgradati to, i wapp mi se azurirao iako nisam htjela. Ode sve k vragu
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Postavke poruka

Nije dovoljno samo isključiti RCS poruke jer ostane Google aplikacija za SMS. U pretraživanju aplikacija pretraži APP poruke i trebalo bi ti prikazati jednu od Google-a, a druga Samsung.

Odaberi plavu ikonu poruke (samsung app), potvrdi nastavi sa Samsung porukama, postavi kao zadana aplikacija i to je to.

Have you tried turning it off and on again?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice