Hyundai i30 ili seat leon

poruka: 11
|
čitano: 7.700
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Hyundai i30 ili seat leon

Dobar dan

Da li netko vozi seat leona i hyundaja i 30?

Kupujem auto pa se dvoumim između ta dva

 

 

Seat leon 2.0 TDI

208000km

100kw

diesel

2007

 

Hyundai i30 1.6 CRDi

164000

85kw

diesel

2007

 

Trazim misljena o njima ako neko ih vozi ili ih je vozio

Hvala lp

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hyundai i30 ili seat leon
U svakom slucaju izbjegavaj auto s 200k kilometara ako mozes..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
7 godina
offline
Re: Hyundai i30 ili seat leon
Bolje 200tkm stvarnih nego 150tkm a 3x skidani kilometri :D
12 godina
offline
Hyundai i30 ili seat leon

A mozda su kod seata skidani.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hyundai i30 ili seat leon
To je istina, al zato gleda da je auto kupljen u hr i ode na tehnicki po ispis koji je 30kn.

Auti koji su kupljeni vani obicno se prijavljuju kod nas nakon kaj su kilometri skinuti i onda je to prikazano kao stvarno stanje, a na autima koji nisu uvezeni se vidi stvarno stanje ako je skidano..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
9 godina
neaktivan
offline
Hyundai i30 ili seat leon

Da to mi je u planu otic na teh provjerit km 

al stvarno nezz dvoumim se između ta dva seat jos sigurno pe 150-200 km

13 godina
offline
Hyundai i30 ili seat leon

Imam takav i30 2008 godina. 1.6 crdi 85kw. Kupio ga u hrvatskoj, korejski je. Napravio sam s njim 220 000 km, ni jedan kvar ni problem na njemu. Sljedeći auto opet vjerojatno hyundai.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hyundai i30 ili seat leon
del4nec kaže...

Imam takav i30 2008 godina. 1.6 crdi 85kw. Kupio ga u hrvatskoj, korejski je. Napravio sam s njim 220 000 km, ni jedan kvar ni problem na njemu. Sljedeći auto opet vjerojatno hyundai.

 Kak auto ide dal dobro potekne?

15 godina
offline
Re: Hyundai i30 ili seat leon
Sale_ds kaže...
To je istina, al zato gleda da je auto kupljen u hr i ode na tehnicki po ispis koji je 30kn.

Auti koji su kupljeni vani obicno se prijavljuju kod nas nakon kaj su kilometri skinuti i onda je to prikazano kao stvarno stanje, a na autima koji nisu uvezeni se vidi stvarno stanje ako je skidano..

 doduše lakše je provjerit auto koji je kupljen vani nego kod nas...svaki ovlašteni servis vidi po broju šasije sta je bilo sa autom....a imas i razne online stranice gdje se plati nešta sitno i dobijes cijelo izvješće, tak sam ja barem za svoj.. dobijes cak i slike kad je bio na servisu i sta je rađeno koliko km na kojem servisu itd...

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Hyundai i30 ili seat leon
dado16 kaže...
Sale_ds kaže...
To je istina, al zato gleda da je auto kupljen u hr i ode na tehnicki po ispis koji je 30kn.

Auti koji su kupljeni vani obicno se prijavljuju kod nas nakon kaj su kilometri skinuti i onda je to prikazano kao stvarno stanje, a na autima koji nisu uvezeni se vidi stvarno stanje ako je skidano..

 doduše lakše je provjerit auto koji je kupljen vani nego kod nas...svaki ovlašteni servis vidi po broju šasije sta je bilo sa autom....a imas i razne online stranice gdje se plati nešta sitno i dobijes cijelo izvješće, tak sam ja barem za svoj.. dobijes cak i slike kad je bio na servisu i sta je rađeno koliko km na kojem servisu itd...

 koji je to sajt ? treba i meni da nesta provjerim 

Battleog - 191silvinjo
15 godina
offline
Re: Hyundai i30 ili seat leon
https://www.autodna.com/

Ja sam na ovoj stranici provjeravao, posto je moj bio iz belgije..neznam jel imaju sve zemlje al nizozemsku,francusku i belgiju sigurno imaju...
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice