Pitanja oko golfa dizelasa

poruka: 15
|
čitano: 23.061
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Pitanja oko golfa 4 dizelasa

Golf 4 1,9 tdi 74kw...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2017 14:08 (sd66).
12 godina
offline
Re: Pitanja oko golfa 4 dizelasa

Broj 4 je svjetla za maglu. 2.normalno je . 3. Auto palis kad se ugasi lampica od grijaca(posto imas dizela). Service ti pise jer moras na servis ili si odradio servis ali nisi rekao mehanicarima da maknu service pomocu uredaja. I da mozes ga odmah voziti. 5.provjeriti dali je antifriz u sistemu a ne voda, dali su ispravni grijaci, ako teze pali dva tri puta grijati. Odnosno dodati kontakt cekati da se grijaci ugase pa ugasiti kontakt i tako 2-3 puta.

p.s. Ovo je indikator grijaca http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/84/Glowplug.jpg

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 20:53 (g3arv8).
9 godina
protjeran
offline
Pitanja oko golfa dizelasa

E to mi se upalilo taj indikator za grijac.Ja nisam znao sta je to,ali ta lampica indikatora za grijac mi se upalila onde gde se nalazi ova broj 4 na slici.Znaci umesto ove pod broj 4 sa slike upalila se ta indikator grijaca.

Hvala za ovo

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 20:55 (sd66).
12 godina
offline
9 godina
protjeran
offline
Pitanja oko golfa dizelasa

Ja mislim da jeste ta lampica,98% sam siguran da tako izgleda,ja sam mislio da je nesto kao valovi vode,ali sad kad sam je vidio sliku to je ta 98% se palila.A servis ne znam kad je radjen jer sam kupio auto pre neki dan a isto na 2 dana prije uvezeno a ne znamo kad je radjen servis i da li su resetovali board komp kada su ga uradili.

Da li taj antifriz ude umesto one vode za hladjenje motora?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 20:59 (sd66).
12 godina
offline
Re: Pitanja oko golfa dizelasa
To su grijaci , oni kod dizelasa prave eksploziju goriva pri paljenju, kad je toplo oni bi trebali par sekundi svjetliti, preko zime preko 5 sekundi. Posto je tebi auto teze palio vjerojatno je 1 od 4 grijaca ili vise krepao. Otjeraj kod mehanicara nek ti zamjeni grijac i makne service upozorenje ako si napravio servis na autu
9 godina
protjeran
offline
Pitanja oko golfa dizelasa

Hvala puno :) Vidicu sutra da li ce opet kad ga budemo prvi put palili,da li ce opet zezati :)

A kako cu znati kad je radjen veliki servis i koliko ga jos mogu ovako voziti bez servisa?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 21:03 (sd66).
12 godina
offline
Re: Pitanja oko golfa dizelasa
To ti je najbolji test ujutro dok je hladnije malo
16 godina
online
Re: Pitanja oko golfa dizelasa
sd66 kaže...

Hvala puno :) Vidicu sutra da li ce opet kad ga budemo prvi put palili,da li ce opet zezati :)

A kako cu znati kad je radjen veliki servis i koliko ga jos mogu ovako voziti bez servisa?

Vozi ga odmah u servis. Pitanje je što je sve problem. Na ovim temperaturama jedan grijač ne bi smio biti problem, još ako javlja potrebu za servisom...

9 godina
protjeran
offline
Pitanja oko golfa dizelasa

Ok videcemo sutra sta cemo :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja oko golfa dizelasa
Zanima me da li na golf 4 grejac zadnjeg stakla automatski se gasi ili ne...i da li moze da puke staklo ako se gerjac ne gasi
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja oko golfa dizelasa
Znaci na golf4 1.9tbi mijenjao sam amortizere,kape amortizera,selen blokove stavio pune od audi tt i kao sto mi je i prije tako mi sad i dalje sa ljeve strane kad idem po neravnoj cesti lupa cuje se kao neko tupo udaranje pa ako netko ima kakvog iskustva nek se javi
8 godina
offline
Pitanja oko golfa dizelasa

Golf 4,1.9 tdi,uvoz,tko zna kolko je prošal km

da sam na tvom mjestu odmah bi napravio veliki servis i usput promijenio sve grijače,provjerio antifriz i ulje u kočnicama. Trošak je ali si barem bez brige jedno određeno vrijeme. Ovako,bojim se.....

13 godina
offline
Re: Pitanja oko golfa dizelasa
Odgovaras na stari post, autor je vjerojatno vec davno naucio da uvezeni dizelas nejde na cestu nego na super detaljan servis :)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanja oko golfa dizelasa
1.9tdi ispravak
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice