Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju

poruka: 11
|
čitano: 1.482
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju

Moze li se saznati gdje se moze nabaviti Sony A200W po cijeni od 5.200 i nesto kunica koja je objavljena u zadnjem broju BUGa?

 

Unaprijed hvala. 


Failure is allways an option.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Sony+A200W&x=0&y=0


Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju
kyx kaže...

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Sony+A200W&x=0&y=0


Hvala za odgovor, ali to sam vec posjetio i tamo je najjeftiniji 5.554,00 a u BUGu su naveli cijenu od 5.200 i nekaj sitnog.....

Failure is allways an option.
16 godina
offline
Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju

Možda još u skidanje cijene ide i rabat koji možeš ostvariti ovisno o vrsti načina plaćanja? (bubnuo sam bezveze)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju

Ne ide. Jucer sam bio u jednom od ovlastenih Sony ducana i kod njih je cijena 5.999,00 Kn. Kada sam ih pitao kako to da drugdje moze biti jeftiniji, dobio sam odgovor da oni imaju najnizu cijenu koju Sony dozvoljava i trazili da im kazem gdje je jeftiniji da prijave taj ducan Sonyu. Na pitanje o cijeni iz BUGa dobio sam odgovor da je vjerovatno u pitanju nekakva greska.


Failure is allways an option.
16 godina
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju
Scorpyo kaže...

Ne ide. Jucer sam bio u jednom od ovlastenih Sony ducana i kod njih je cijena 5.999,00 Kn. Kada sam ih pitao kako to da drugdje moze biti jeftiniji, dobio sam odgovor da oni imaju najnizu cijenu koju Sony dozvoljava i trazili da im kazem gdje je jeftiniji da prijave taj ducan Sonyu. Na pitanje o cijeni iz BUGa dobio sam odgovor da je vjerovatno u pitanju nekakva greska.


 Moguće, zabranjeno je tržišno rušenje cijena za isti Sony proizvod na drugom ovlaštenom prodajnom mjestu
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju

Prije zaključenja broja obajvešteni smo od Sonyja da će cijena A200 ići dolje od 1. travnja i objavili smo te cijene a ne one koje su vrijedile do 1. travnja. Dakle, do jučer niste nigdje mogli naći taj aparat po navedenim cijenama a od sutra-preksutra (kad distributeri reagiraju na nove službene cijene Sonyja) moći ćete ga kupiti po tim cijenama.

16 godina
moderator
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju
HrvojeSaric kaže...

Prije zaključenja broja obajvešteni smo od Sonyja da će cijena A200 ići dolje od 1. travnja i objavili smo te cijene a ne one koje su vrijedile do 1. travnja. Dakle, do jučer niste nigdje mogli naći taj aparat po navedenim cijenama a od sutra-preksutra (kad distributeri reagiraju na nove službene cijene Sonyja) moći ćete ga kupiti po tim cijenama.

 Ovo je usper fora! Ako se predomisle - uvijek se može reći "aprililili"! :)
16 godina
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju
HrvojeSaric kaže...

Prije zaključenja broja obajvešteni smo od Sonyja da će cijena A200 ići dolje od 1. travnja i objavili smo te cijene a ne one koje su vrijedile do 1. travnja. Dakle, do jučer niste nigdje mogli naći taj aparat po navedenim cijenama a od sutra-preksutra (kad distributeri reagiraju na nove službene cijene Sonyja) moći ćete ga kupiti po tim cijenama.

Zahvaljujem na odgovoru, iako je stigao prekasno...

Failure is allways an option.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju
Scorpyo kaže...
HrvojeSaric kaže...

Prije zaključenja broja obajvešteni smo od Sonyja da će cijena A200 ići dolje od 1. travnja i objavili smo te cijene a ne one koje su vrijedile do 1. travnja. Dakle, do jučer niste nigdje mogli naći taj aparat po navedenim cijenama a od sutra-preksutra (kad distributeri reagiraju na nove službene cijene Sonyja) moći ćete ga kupiti po tim cijenama.

Zahvaljujem na odgovoru, iako je stigao prekasno...

 sta si kupio? daj nek mali review,testne fotke....Cool

Ken leeeee
16 godina
offline
RE: Cijene DSLRova objavljene u zadnjem broju
kyx kaže...

 sta si kupio? daj nek mali review,testne fotke....Cool


Pa kupio sam Alphu 200 W, ali kako sam ju kupio u Optimumu, tako moram cekati jos par dana da ju dobijem......

Failure is allways an option.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice