Čitava kolekcija!

poruka: 24
|
čitano: 3.086
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Čitava kolekcija!

Bok ekipa,

zanimalo bi me koliko nas ovdje ima čitavu kolekciju Bug-a (znači SVE brojeve od broja 1)?

Tek onako..    znatiželja Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čitava kolekcija!

netko je na forumu rekao da ima .. možda ti ?

 

 

da imam, možda bi točno odgovorio na neka pitanja u onom 15+15 kvizu :)

16 godina
offline
RE: Čitava kolekcija!

Ja imam, ali zamisli tragedije - saznao sam za kviz nekih 6 sati prije isteka roka (bio na poslovnom putu bez interneta) i nisam ni pokušavao - to je bilo premalo vremena za sve podatke prikupit Plač

 

 

Znači za sada sam JEDINI sa svim brojevima?    Što je moguće?

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 6:56 (Dado_ZG78).
16 godina
protjeran
offline
RE: Čitava kolekcija!

ufffff koliko si ti novca ispljunuo za to

no ja vjerujem da se isplatilo

Namigiva

 


core 2 quad 2.66Ghz
asus 8800GTX
lampa zarulja 60W
16 godina
offline
RE: Čitava kolekcija!

Pa nisam odjednom dao lovu..  to ide kroz godine - mjesec po mjesec, još od davne nam 1992 Bogataš


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
offline
Čitava kolekcija!

Kako možeš biti siguran da imaš apsolutno baš svaki primjerak...da nisi ti to malo aproksimirao prijatelju...Neodlučan


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitava kolekcija!

Kak to misliš kako može biti siguran, pa ima čovjek valjda oči... he he

 

Ja nemam osobno, počeo sam pratit tek od broja 104, ali prvi susjed ima lijepu hrpicu posloženu od broja 1 na dalje. he he Na žalost njega nema na forumu da se pohvali pa ja moram umjesto njega.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Čitava kolekcija!
imam vecinu do unazad dvije godine. nisam nikada provjeravao da li su svi na broju.
16 godina
offline
Čitava kolekcija!

Kupujem BUG neprekidno od prvog broja, neko sam vrijeme bio i predplaćen ali pošto sam se u međuvremenu tri puta selio ne mogu baš tvrditi da su mi svi brojevi dostupni. Pogotovo jer je još puno toga u raznim kutijama na tri lokacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

Sve od broja 7 do danasnjih dana, a Mreza od nultog broja nadalje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitava kolekcija!

Sve od prvog broja. mada mi je sada malo zao sto sam dao uvezati cca prvih 30ak, nisu vise mint condition :P

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Čitava kolekcija!

Imam ja, od legendarnog prvog broja pa sve do danas :)


Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?
--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
16 godina
offline
RE: Čitava kolekcija!

Eto, ima nas još dakle Belji se   Ja svoju kolekciju imam uredno posloženu u fasciklima plastičnim da se ne gužvaju i ne praše previše, pa mogu zadovoljno ustvrditi da su mi svi brojevi u 'top notch' stanju. Ne znam jedino kroz još par godina kud ću sa svim tim fasciklima - prostor postaje problem, hehehe..   ne mogu od sobe napraviti arhiv Namigiva

 

Trebalo bi nagovoriti (da ne kažem nažicati) Bug-ovce da ljudima koji imaju čitavu (uščuvanu) kolekciju (može i dokaz bilo kakav) poklone famozne BUG majce..  mislim da smo zaslužili kroz zadnjih 15 godina, hehehe...

 


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

možda bi i imal sve ali se onda još nisam rodil dok su počeli izlaziti.od nedavno ga kupujem jer prije nisam ništa razumio jer nisam imo pojma,sad sam jako zadovoljan


H-MAN RULES!!!11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

Nemam sve ali sam sad na pretplati. Bugova sve vise, a mjesta sve manje Belji se Bas bi volio viditi ove kolekcije od 1. broja. Milslim Bug je casopis koji vrijedi cuvati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

mislim da zajedno s bratom imam oko 70 posto brojeva,on je negdje poceo kupovat 95-e i otad imam sve brojeve


jesus loves me!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitava kolekcija!

heh, imao sam sve brojeve buga, od prvog do zadnjeg. Na žalost, mali prostor za sve to spremiti je učinio svoje, tako da su svi stari brojevi završili u podrumu, a otale evo već nemam pojma kamo. Samo su nestali.

I da, morao sam ih maknut kad su mi polomili 2,5 cm debelu stalažu, koliku su težinu radili, poredani i u visinu i širinu. Mislim da je to bilo negdje oko 152-gog broja ;)


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

Bilo bi predivno kada bi Bugovci ponovno stavili svoj prvi CD na nekom od sljedecih brojeva....ili da postoji nekakva mogucnost da se naruce.

Svoj sam nazalost izgubio.Plač


There's no place like 127.0.0.1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

Ja mislim da ih imam sve u potkrovlju kuće. Nisam siguran, ali znam da sam kupio svaki broj Buga dosada.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

Ja imam SVE brojeve BUG-a!!! Cool

Naravno... i problem s skladištenjem... Smijeh


Mogu otvoreno reći da sam rastao u učio uz i od BUG-a! Krenuo sam sa "Moj mokro"

... valjda se je tako zvao!

U jednom trenutku više nije bio dostupan ALI pojavio se BUG... MELEM... ne "zagrebački"... informatički!

 

Svaka čast redakciji... ALI nadam se da nećete postati reklamni informatički časopis!!! Mršti se

 

Cool

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

trazimo slike kao dokaz Belji se


Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

Svaka čast, ja ih možda imam tridesetak, kupujem ih kad mi se tema svođa, a prvih godina sam bio mlad i lud, pa me nisu zanimali BUG-ovi (naj više s kraja prošlog stoljeća ih imam o susjeda koji mi ih je davao, a prijatelj mi govorio uzmi uzmi). Kupujem razne druge časopise, o raznim temama, zajedno sa BUG-om ih imam jednu poveću hrpu, a imam ih i na raznim mjestima po sobi (čitam pa samo bacim-šala), pa kad čistim uvijek naletim na neki striji broj malo prelistam i smijem se i tako. Tako da me ne zanimaju stari brojevi (starine), i ove starije od 4-5 god bi poklonio u dobrotvorne svrhe, jer ne znam šta ću s njima, jedino se mogu smijati... Neki dan momak davao besplatno BUG-ove od 104 broja nije mu se niko javljao jedno vrijeme, pa je skinuo- u  Mostaru (odmah pored Širokog Brijega :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čitava kolekcija!

U biti bio sam u Chicago-u, pa ne kupujem od početka :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitava kolekcija!

s vremenom su, kako to vec ide, isli u stari papir (pa nije to alan fordNamigiva)...nisam bas uvijek kupio svaki, ali najvise sam propustio 1-2 na godinu...prije je konkurencija bila veca pa sam ponekada potegnuo za pc chipom, pc playom, win iniem, hackerom, i sl ali zadnjih godina nista osim buga ne prolazi kroz moje bitove...i da, #1 se cuva i dalje Cool

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice