Anime izdvojena tema

poruka: 3.996
|
čitano: 749.142
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Anime

Pogledao:

                  Death Note                ---  7,5/10

                  Fairy Tail                    ---  9,5/10

                  Fullmetal Alchemist    ---  9,0/10

 

To su moje ocjene...

[IMG]http://userbar.atomixro.com/userbar.php?name=nologic [/IMG]
15 godina
offline
Anime

Ajmo ekipa, završavam code geass i trebam preporuku novog animea.

Daje nešto što vas je oduševilo {#}

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
12 godina
odjavljen
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...

Ajmo ekipa, završavam code geass i trebam preporuku novog animea.

Daje nešto što vas je oduševilo {#}

evo ga bas gledam :)

http://myanimelist.net/anime/2164/Dennou_Coil

 

preodlican mi je
jako zanimljiva tematika pogotovo za nas forumase i jako je zanimljiv

cak zna me i nasmijat trenutno sam na 11. epizodi (gledam od jucer) 

http://x264blog.org/
15 godina
offline
Anime

ja skinia jučer dragon drive i poćea gledat, nije nešto kvalitetan, lagano se skuži radnja,

a i sami kraj..

još sam danas skinia cooking master boy, jbga bilo na freelechu, pa kažen ništa ne gubim

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
neaktivan
offline
Anime

Pogledao 200 epizoda Bleacha,mislio sam da ce biti losiji kako su ljudi govorili da je sranje,ali je sasvim dobar,bolji nego dbz po meni,nije bas naruto i one piece ali moze proc 

l<l<l<l<l<l
14 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
intexuz kaže...

Pogledao 200 epizoda Bleacha,mislio sam da ce biti losiji kako su ljudi govorili da je sranje,ali je sasvim dobar,bolji nego dbz po meni,nije bas naruto i one piece ali moze proc 

ja bi na tvom mjestu preskocio fillere..jer ti sada sljede super fightovi negdje od 250 nadalje...nisam tocno zicer..ugl nemoj odustat ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
Lockerzboy kaže...
intexuz kaže...

Pogledao 200 epizoda Bleacha,mislio sam da ce biti losiji kako su ljudi govorili da je sranje,ali je sasvim dobar,bolji nego dbz po meni,nije bas naruto i one piece ali moze proc 

ja bi na tvom mjestu preskocio fillere..jer ti sada sljede super fightovi negdje od 250 nadalje...nisam tocno zicer..ugl nemoj odustat ;)

 

Pa ni ne mislim odustat ^^,sad je zavrsio fight Zaraki vs Nnoitra,odlican ^^,i fillere sve preskacem normalno,za sad sam preskocio Bount arc,New capitan arc,Stolen Hogyoku arc i one 1 episode fillere kad god budu..

l<l<l<l<l<l
12 godina
odjavljen
offline
Anime

Katawa Shoujo - GOTY 2012
15 godina
offline
Anime

Berserk is the chosen one... bumo vidli šta će bit od njega

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anime

Hoćete li mi predložit neki anime sa puno onako gothic likova...Ili neki horror anime...po mogućnosti sa dosta dramatičnih scena onako,ali nemora biti.

 

edit:

http://i877.photobucket.com/albums/ab331/haruharu555/Death_Note_Swimming_Lessons_by_snyp.gif

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 13:24 (g12356).
12 godina
odjavljen
offline
Anime

ako hoces horror anime gledaj Mononoke 

http://myanimelist.net/anime/2246/Mononoke

iznenadit ces se :)

http://x264blog.org/
13 godina
neaktivan
offline
Anime

Hm,ok,slušam daljnje prijedloge...

 

p.s. trenutno skida gundam '79...

edit:

evo pregled summer seaon 2012:

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/Summer2012Anime

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 16:53 (g12356).
12 godina
odjavljen
offline
Anime

Bas sam pogledao chart za ljeto i neznam. Mozda 2 il 3 zanimljive stvari od kojih je jedna druga sezona. Jos cu vidjet kad krene sezona, no sumnjam da cu pratiti oko 10 serija kao inace.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
15 godina
offline
Anime

Pogledah Code Geass.

Oduševljen pričom, zapletima i raspletima. Iako mi na početku nije bio baš nešto, na kraju se ispostavio kao odličan anime i svakako ga preporučujem.

OCJENA 9,5/10

 

Moj najdraži lik {#}

 

Kallen & Guren Kallen & Guren
Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2012 10:49 (AmonZero).
13 godina
neaktivan
offline
Anime

Nego,iz kojeg animea mislite da ste najviše japanskoga naučili?

 

Ja mislim da sam iz DTB-a najviše naučio...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Re: Anime

Dragon Ball serijal sigurno.

Gledo sam ga ko klinac na Nov@TV, a kasnije na kompu završio.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
13 godina
neaktivan
offline
Anime

Koji anime je od ovih najbolji:Gintama,Soul Eater,Darker then Black?

l<l<l<l<l<l
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
intexuz kaže...

Koji anime je od ovih najbolji:Gintama,Soul Eater,Darker then Black?

  Darker than black po meni ima super sezonu 2.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...

Pogledah Code Geass.

Oduševljen pričom, zapletima i raspletima. Iako mi na početku nije bio baš nešto, na kraju se ispostavio kao odličan anime i svakako ga preporučujem.

OCJENA 9,5/10

 

Moj najdraži lik {#}

 

  Faceplant girl :) a.k.a. fanservice girl.

 

Doduše meni je omiljeni lik Lelouch.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Re: Anime
g12356 kaže...
intexuz kaže...

Koji anime je od ovih najbolji:Gintama,Soul Eater,Darker then Black?

  Darker than black po meni ima super sezonu 2.

sezona 2. je definitvno po meni srozala, jedan veoma dobar anime!!!!

 

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
Makić kaže...
g12356 kaže...
intexuz kaže...

Koji anime je od ovih najbolji:Gintama,Soul Eater,Darker then Black?

  Darker than black po meni ima super sezonu 2.

sezona 2. je definitvno po meni srozala, jedan veoma dobar anime!!!!

 

  jbg.ukusi se razlikuju.Jedino šta meni u sezoni 2 nije valjalo je da kraj vrišti za sezonom 3.U biti zbog sezone 2 mi je to trenutno najdraži anime.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Anime

istina, da nema ukusa svi bi volili isto {#}

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
15 godina
offline
Anime

Another - anime koji je sličan higurashi no naku koro ni, no lošije izveden. Preslabo sam se povezao s likovima jer je brzo završilo, a i nisu obraćali puno pažnje na pozadnu likova tako da kad je netko umro uopće me nije bilo briga što ga više neće biti, što je po meni glavni problem... O reakcijama srednjoškolaca nakon što vide smrt svojih kolega svojim očima, da ni nepričam. Ponašaju se nakon 1 dan kao da se ništa nije dogodilo, mislim WTF?

 

7/10 - kratak anime, kojeg vrijedi pogledat, no ako ste kratki s vremenom bolje uložit tih 4-5h u higurashi no naku koro ni.

 

Natsume Yujinchou Shi - prilično sličan prošloj sezoni no uvijek uspije iznenadit, ali koliko će moći tako dugo nastavit :/

 

8.5/10

 

Prelazim na Mirrai Nikki sada, a Fate Stay/Night odgađam.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 0:47 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
Anime

jos samo 13 epizoda Bleacha :(,puno je bolji nego sta sam ocekivao,cudi me sta govore ljude da je los,fillere skip i sve u svemu je dobar anime,neznam sta se imaju bunit,samo steta sto sad moram cekat da ponovo pocnu nove epizode dolazit

l<l<l<l<l<l
15 godina
offline
Re: Anime
intexuz kaže...

jos samo 13 epizoda Bleacha :(,puno je bolji nego sta sam ocekivao,cudi me sta govore ljude da je los,fillere skip i sve u svemu je dobar anime,neznam sta se imaju bunit,samo steta sto sad moram cekat da ponovo pocnu nove epizode dolazit

kako se nebi bunia, ako ga gledaš odpočetka i svaki tjedan čekaš novu ep,

a ono pola god filera!!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
14 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
intexuz kaže...

jos samo 13 epizoda Bleacha :(,puno je bolji nego sta sam ocekivao,cudi me sta govore ljude da je los,fillere skip i sve u svemu je dobar anime,neznam sta se imaju bunit,samo steta sto sad moram cekat da ponovo pocnu nove epizode dolazit

nacekat cemo se novih epizoda :(

15 godina
offline
Re: Anime
Lockerzboy kaže...
intexuz kaže...

jos samo 13 epizoda Bleacha :(,puno je bolji nego sta sam ocekivao,cudi me sta govore ljude da je los,fillere skip i sve u svemu je dobar anime,neznam sta se imaju bunit,samo steta sto sad moram cekat da ponovo pocnu nove epizode dolazit

nacekat cemo se novih epizoda :(

a čita sam par mogućih scenarija šta se može dogoditi i ako

što se tiče mange zadnji arc {#}

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
12 godina
odjavljen
offline
Anime

U mojem beskrajnom lutanju internetom naletio sam na jedan biser iz ne-tako-davne sezone jeseni 2011.

 

Radi se o naslovu zvanom Ben-To.

 

Neki od vas malo vjestiji u sakupljanju nasumicnih fraza iz "kineskih crtica" ce prepoznati da naslov zapravo znaci "boxed lunch (sl. 1)" iliti po naski cevapi s lukom (doslovno rucak u kutiji, znam da cevapi u papiru dolaze).

 

Radnja se, ne biste vjerovali, odvija oko cevapa cijelo vrijeme (odsada cevapi znaci rucak u kutiji). Uglavnom, grupice ljudi i srednjo skolskih ucenika (srednjoskolci u animeu? ma nikada!) medusobno se ubijaju kako bi dosli do ukusnih cevapa u pola cijene. Posto je tesko objasniti radnju rijecima, najbolje je pogledati anime u cijelosti. Tim vise posto je samo 12 epizoda dug i bluray je u cijelosti takoder izasao nedavno.

 

Naravno komicne situacije su tu u cijelosti kao pomalo fanservicea.

 

9/10 od mene.

bento bento
nije bento, al bi pozdero nije bento, al bi pozdero
Katawa Shoujo - GOTY 2012
14 godina
neaktivan
offline
Re: Anime
Makić kaže...
Lockerzboy kaže...
intexuz kaže...

jos samo 13 epizoda Bleacha :(,puno je bolji nego sta sam ocekivao,cudi me sta govore ljude da je los,fillere skip i sve u svemu je dobar anime,neznam sta se imaju bunit,samo steta sto sad moram cekat da ponovo pocnu nove epizode dolazit

nacekat cemo se novih epizoda :(

a čita sam par mogućih scenarija šta se može dogoditi i ako

što se tiče mange zadnji arc {#}

to znam...mangu pratim i vec je receno da je ovo sad sta ide zadnjiarc...bit ce jako dugacak ali je to zadnji

15 godina
offline
Anime

Mirai Nikki - već dugo nisam pogledao anime od 20+ (u ovom slučaju 26) epizoda u kak bi se reklo "jednom dahu", krenuo rano popodne i maloprije završio.

 

Moram reći stvarno odličan anime. Ima prilično bolesnih stvari i likovi su prilično dobro okarakterizirani, također ima dosta prevrata i iznenađenja.

Šta očekivati? Interacial kissing maloljetnika, sex maloljetnika, ubijanje djece, silovanja, "zombiji", odsjecanje udova, psihički nestabilne osobe, puno krvi, beznađe(ovo mi je nekak gore od ovog svega nabrojanog)... Seems fun!

 

Anime koji me uvelike podsjeća na elfen lied, čak obje glavne ženske uloge imaju rozu kosu i slično su okarakterizirani, jedino je manje ecchi makar i toga ima :)

"To compare it to Elfen Lied, that show also had and ending that leaves you in hope, but not quite sure."

 

Ocjena: 9 do 9.5/10

 

Kraj me ispočetka prestravio (jbga ljubitelj sam happy endinga) jer je yukiteru ostao sam u drugom svijetu i gleda zadnju poruku na mobitelu 10,000 godina nakon svega, no onda nakon ED-a dolazi poruka na mobitel "Yuno came to see me" što je čudno no onda nakon malo čitanja našao sam što to zapravo znači:

Despite his new title and powers, Yuki is so devastated by Yuno's death that he is unable to do anything but stare at his diary's final entry--"Yuno died."--and mourn her loss. After 10,000 years of mourning in the void of his post-apocalyptic universe, Yuki is shocked when the spacetime of his universe shatters and reveals a passageway to the third universe, created through the joint efforts of the Muru Muru of the third universe, the Muru Muru of the first universe, and the Yuno of the third universe. The Yuno of the third universe recognizes Yuki, reveals that she has the same memories as the Yuno from the first universe (courtesy of the Muru Muru of the first universe), and invites Yuki into the third universe so that they can finally be together. The Deus of the third universe calls off the Diary game and makes Yuki and Yuno his heirs, and Yuki is reunited with Yuno in the new, happier universe.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 0:13 (Hyperion).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice