Elektronska glazba izdvojena tema

poruka: 6.801
|
čitano: 937.288
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Elektronska glazba

 

kakva rokalica !

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2015 14:04 (4mal).
11 godina
neaktivan
offline
Elektronska glazba

Subota- Technomarathon G2

14.3. Fernanda Matrins DEPO

 

Na Fernandu idem, a tko može nek ide na maraton.

Nešto savršeno.

 

 

 

 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
16 godina
offline
16 godina
offline
Elektronska glazba

 

trechi singleee ! 

14 godina
offline
Elektronska glazba

16 godina
offline
Elektronska glazba

Glazba moje mladosti, prođe 25 ++ godina dok kažeš keks

 

 

 

evo i koncert veterana  edm / acidhousea sa kraja 80tih, uz njih se i rodila i učvrstila moja ljubav prema ovoj vrsti glazbe, što bi rekli od ljeta gospodnje 1987 godine

 

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 23:52 (Nix).
16 godina
offline
Elektronska glazba

imaš palac gore, kako je to lijepo prisijetiti se onih vremena. Nije tako staro ali youtube mi predloži ovu staru stvar

 

DJ Nico & Tetta - Born in Florida

...koja mene vrača u one dane

16 godina
offline
Elektronska glazba

jel volite ex-yu-synth pop new post punk ebm scenu 

 

 

 

dosta riskantno i avangardno za ono doba 

 

nix jesi isao na fs2001,under city rave  90-tih ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 1:36 (4mal).
16 godina
offline
Elektronska glazba

Još malo nostalgije za laku noć uz uvijek fantastičnog FatBoy Slim -a

 

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
11 godina
odjavljen
offline
Elektronska glazba

@mal  još uvijek riskantno i avantgardno

@nix  fatboy slim rastura, party pun dobre vibre

 

 

 

A ja i dalje "diggam" po youtubovoj kolekciji traka

 

Ovak nešt za (nedeljni) dope party ko po naruđbi

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 19:28 (harrothar).
15 godina
offline
Elektronska glazba

Bolesno dobro ovaaa :D

 

Liquid Soul & Zyce - We Come in Peace

 

 

Official Morten Granau The Architect

 

 

Vini Vici - Veni Vidi Vici

 

 

Morten Granau & Emok - 3rd Eye

 

10 godina
neaktivan
offline
Elektronska glazba

smijem ja iskoristi ovaj plejs za lagani promo jednog vrlo kvalitetnog partya..?!? :) nadam se da mi neće zamjerit i da ćete se odazvati u što većem broju.. javite frendovima, skupite se i zapartijajte onako kako spada... 
Krek House, vedra, vesela, kvalitetna, ambiciozna organizacija iz Rijeke upoznaje se s Zagrebom i legendarnim i najjačim plejsom Das Hausom :) 
dolazi nam David Flores aka Audio Injection aka TRUNCATE !!! Za sve detalje ipak pročitajte najavu i upoznajte se sami s njima i nadolazećim partyem!

https://www.facebook.com/events/421775494651660

kradem tati kompjutere po uredu.
16 godina
offline
Elektronska glazba

smijes i vidimOse 

13 godina
offline
Elektronska glazba

volio bi da za nas stare, zahrđale i oglupljele piše i kaj svira  kad odem npr. na klubsku scenu, pol partyja mi nije jasno kaj bude sviralo 

ali hajde, zero i sunčica .. njih čak i znam 

 

@4mal

jesi bio na kraju na onom odl school na početku 2. mj.?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronska glazba

a kralju, znači klikneš na event i piše sve + ogromni cover s imenima... a i napisala sam ti glavnog headlinera :) malo se potrudit pokliknut/pročitat/istražit :) sigurno nemaš 60g da si toliko smotan :P :P

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11046476_377862369063750_4668986596942863116_n.jpg?oh=e44263924e4cbfcffec3056d54293585&oe=55918B8A

svi linkovi izvođača nalaze se po opis eventa na fb-u (scrolaj dole) ;))

kradem tati kompjutere po uredu.
13 godina
offline
Re: Elektronska glazba
euphoricOpium kaže...

a kralju, znači klikneš na event i piše sve + ogromni cover s imenima... a i napisala sam ti glavnog headlinera :) malo se potrudit pokliknut/pročitat/istražit :) sigurno nemaš 60g da si toliko smotan :P :P

 

ouch  vjerojatno više lijen nego smotan.. evo škicnul sam malo, evo setić od glavnog gosta..

 

inače na većini najava ne piše kakav tip zike će svirati, pa je moj komentar bio više usmjeren na to..

BTW puna podrška za svakoga tko nabaci koju najavu partyja u temu 

 

mislim da ću se drito zapičiti na fernandu, poklapa mi se sa roćkasom pa možda uspijem ekšli za promjenu nekoga od ekipe nagovoriti na malo paryjanja 

 

evo da popunim još malo post.. stvarčina 

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronska glazba

zar nisi rekao da znaš za miss sunshine. možeš li povezati koji bi tonovi to mogli bit.. svaki kvalitetniji party nebi trebao odskakati od stilova ako je više izvođača.. ;) nema veze, dođi pa poslušaj, malo za promjenu... možda je i dobro što ne znaš, daj priliku, iznenadi se :)

btw fernanda je priča za malu djecu :P

kradem tati kompjutere po uredu.
13 godina
offline
Elektronska glazba

sunčicu i zero-a sam slušao više puta, no toliko sam neaktivan da kaj se mene tiče bi sada mogli svirati i dnb 

mislim da će mi "dječiji party" biti dobar izbor, jer koristim "jocker roćkas" da bi nagovorio ekipu da ide van.. 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Elektronska glazba

plesom protiv starenja! :) go for it!

kradem tati kompjutere po uredu.
13 godina
offline
Re: Elektronska glazba
euphoricOpium kaže...

plesom protiv starenja! :) go for it!

 

motivational quote of the day 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Elektronska glazba
nine kaže...
BTW puna podrška za svakoga tko nabaci koju najavu partyja u temu 

 

 znači imaš skoro jednom mjesečno HC party u Italiji, nakad sam obitavao po njima danas... bih volio. Ako ima zainteresiranih, dogovorimo se ;)

 

prvi sljedeći:

PARTYRAISER - TIME TO RAISE HELL PART II (4 HOURS SOLO)

Date: 21-03-2015
Location:discoteca Florida
City:Ghedi (BS)

 

...i tako jednom mjesečno

13 godina
offline
Re: Elektronska glazba
HCSC kaže... 

 znači imaš skoro jednom mjesečno HC party u Italiji, nakad sam obitavao po njima danas... bih volio. Ako ima zainteresiranih, dogovorimo se ;)

 

jbg nikad nisam bio neki fan HC-a  što se partyja tiče, ja sam ti samo za good ol techno ili dobar dnb (none liquid )..

ali gle, bacio si mamac.. možda se neki "action man" upeca 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
Elektronska glazba

prije 2,3 weeka je bila odlična drambica u sirupu s motovunskim i rahmaneem ;)

kradem tati kompjutere po uredu.
13 godina
offline
Elektronska glazba

obojica odlični, vjerujem da je bilo dobro 

ovu sam jedan dan čuo na radio studentu, podivljao sam u autu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Elektronska glazba

 

ubija lik 

9 godina
offline
Elektronska glazba

neznam da li je spot primjeren za bug,ali meni je pijesma extra

11 godina
odjavljen
offline
Re: Elektronska glazba
euphoricOpium kaže...

zar nisi rekao da znaš za miss sunshine. možeš li povezati koji bi tonovi to mogli bit.. svaki kvalitetniji party nebi trebao odskakati od stilova ako je više izvođača.. ;) nema veze, dođi pa poslušaj, malo za promjenu... možda je i dobro što ne znaš, daj priliku, iznenadi se :)

btw fernanda je priča za malu djecu :P

 

Dođem suportat scenu i ne očekujem ništa bolje od Fernande, pa se možda i iznenadim.

 

 

Inače čujem da neki tip skuplja ekipu za neformalni revive love paradea u berlinu ovo ljeto, 18. srpnja ?! woot? Navodno već ima preko 12k potvrđenih dolazaka.. Šta će to bit? Jebo me pas ako bude, a ne odem!

 

@mal dobar set, neki tech house, to mi je jeben žanr ako DJ dobro selektira, jer su mi napeti i techno i house.

 

@nine a da odeš na parti i skompaš se sa nekima tamo, pa da imaš nekog za ić na partije, ak ti je već bed ovak. :) Ja idem na partije uglavnom solo, i ne jebe me. :) Tak je to kad ogunđaviš sa godinama, a drugovi generacije su praktički od NASA-e do groba i svugdje između, ali na partijima slabo.

16 godina
offline
Elektronska glazba

 

90s Fucking Big Beat ! 

16 godina
offline
Elektronska glazba

jebote okrenulo me dns na BB !

 

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 

11 godina
odjavljen
offline
Elektronska glazba

Beat is the shit

 

 

Mike Monday mi je fora producent, ima lijepih stvari

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice