Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.431
|
čitano: 7.544.815
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
makaown kaže...

Može preporuka nekog zanimljivog filma sa lijepim prikazima i kvalitetne slike, skinuo bi bluray da vidim kako to izgleda na novom tv-u, pa ako znate neki bas za to 

 Samsara :)

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
makaown kaže...

Može preporuka nekog zanimljivog filma sa lijepim prikazima i kvalitetne slike, skinuo bi bluray da vidim kako to izgleda na novom tv-u, pa ako znate neki bas za to 

 

 

The Tree of Life 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 21:37 (ameo).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
CROcodile11 kaže...
makaown kaže...

Može preporuka nekog zanimljivog filma sa lijepim prikazima i kvalitetne slike, skinuo bi bluray da vidim kako to izgleda na novom tv-u, pa ako znate neki bas za to 

 Samsara :)

 Da, Samsara. Imam 24 GB rip zahvaljujući kolegi hrvatskafarkaševec (on je tvrdio da nema razlike u odnosu na onaj od 40GB) i to je prva stvar koju sam pogledao na novom TV.

 

Bolesno.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Onjegin kaže...
CROcodile11 kaže...
makaown kaže...

Može preporuka nekog zanimljivog filma sa lijepim prikazima i kvalitetne slike, skinuo bi bluray da vidim kako to izgleda na novom tv-u, pa ako znate neki bas za to 

 Samsara :)

 Da, Samsara. Imam 24 GB rip zahvaljujući kolegi hrvatskafarkaševec (on je tvrdio da nema razlike u odnosu na onaj od 40GB) i to je prva stvar koju sam pogledao na novom TV.

 

Bolesno.

 Kul, kupio sony bravia 102 cm fullHD pa da testiram, javim dojmove :)))

01000101010000010101010000100000010100110100100001001001010101000010000001001100010011110100111101010011010001010101001000100000001110110010100100101001001010010010100100101001001000000100100000110011
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ameo kaže...
makaown kaže...

Može preporuka nekog zanimljivog filma sa lijepim prikazima i kvalitetne slike, skinuo bi bluray da vidim kako to izgleda na novom tv-u, pa ako znate neki bas za to 

 

 

The Tree of Life 

 Gledao sam taj film nekih 20ak minuta, realno počeo sam ga gledati radi glumačke postave brad pitt, sean penn.. no to mi je jedan od najgorih filmova ikad koje sam si pustio na kompu. 
Ne kužim scena ide u dvorište, jesen, pada lišće s drveća, sljedeća scena pustinja, pijesak, vrućina, sunce, dinosaur u potoku pogazi kameru, WTF?!

16 godina
moderator
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sinoć dovršio Long Way Round, extended cut, 10 epizoda.

Ewan McGregor i Charley Boorman (kojeg ćete sigurno zapamtiti kao ''onog lika što je sa Ewanom McGregorom išao oko svijeta'') na motorima piče iz Londona prema NY preko Sibira.

Prve dvije epizode su sporijeg tempa (pripremanje) a onda kreće avantura. Nisu išli ko dva anonimusa, imali su ekipu za podršku u dva terenca s kojima su se sastajali na granicama i po potrebi, dok je s njima išao kamerman na trećem motoru (što je dobro, jer su BMW R 1150 GS teške mrcine).

Od dobre kuhinje do kuhanih testisa u Mongoliji. Ako ste ljubitelj dvokotača i avantura, obavezno pogledajte.

 

6.1/7.9

 

(Sad na Long Way Down, čeka već dugo)

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
glagoljica kaže...

the admiral (2014)

 

rijetko dobar film, a korejski!

definitivno kandidat za top 3 ove godine, rađen u maniri najboljih hollywoodskih ostvarenja.

 

ljubitelji izmišljotina (sci-fi ekipa prvenstveno) zaobiđite ovo iznimno filmsko djelo, to je reala, a kako je film snimljen po istinitom događaju onda je tu prisutna i edukacijska dimenzija. radi se o japanskoj invaziji na koreju 1597. godine.

 

 Thx, zvuci zanimljivo! Volim takve filmove inace, npr Red Cliff

ED63 kaže...

definitivno preporucam svim ljubiteljima borilackih vjestina film o ucitelju bruce lee-ja ip manu

Ip Man (2008) - IMDb

ima i nastavak koji je fantastican

Ip Man 2 (2010) - IMDb

 

i isto tako ima i 2 nastavka koji se slicno zovu od razlicitog redatelja sa drugim glavnim glumcem, ali su oba tj. sva cetiri vrijedna pogledati

The Legend Is Born: Ip Man (2010) - IMDb

Ip Man: The Final Fight (2013) - IMDb

 

i nekidam sam pogledao jedan od stathama

Killer Elite (2011) - IMDb

 

mislim da sa nijednim njegovim filmom nemozete fulat

sad gledam ovaj

The Mechanic (2011) - IMDb

 

 Prva 2 IP Mana su odlicna, ali ostala 2 su iskreno prilicno uzasna.

 

Srecom, snima se IP Man 3 sa originalnim redateljem i castom (Donnie Yen), te glumi i Mike Tyson glavnog antagonista - taj film jedva cekam

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam admirala super je, ako još tko zna takve korejske filmove slobodno postajte :)

www.mmo-balkan.com
12 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
TheThing kaže...

Pogledao sam admirala super je, ako još tko zna takve korejske filmove slobodno postajte :)

to je isto kao da kažeš ako netko zna još filmova kao što su npr. serpico, where eagles dare ili jfk, neka posta. 

takvi su filmovi sam vrh. remek djela su vrlo rijetka, možeš ih nabrojat na prste, američkih, a kamoli korejskih.

 

@minneyar

hvala na preporuci za red cliff, pogledat ću oba dijela. sve što je slično the admiral je dobra preporuka.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2015 15:34 (glagoljica).
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ako neznaš nemoj govorit..

www.mmo-balkan.com
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
glagoljica kaže...
TheThing kaže...

Pogledao sam admirala super je, ako još tko zna takve korejske filmove slobodno postajte :)

takvi su filmovi sam vrh. remek djela su vrlo rijetka, možeš ih nabrojat na prste, američkih, a kamoli korejskih.

 

I ti si ga sad pretjerao. Meni taj Admiral (bar iz trailera) izgleda kao još dramatičniji 300 (ako je to uopće moguće) sa neizbježnom "Tonight we dine in hell" spikom maksimalno herojskog i požrtvovanog glavnog lika. Nadam se da sam u krivu i da je stvarno savršenstvo nulte kategorije, ali čisto sumnjam.

12 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Alex Mercer kaže...

I ti si ga sad pretjerao. Meni taj Admiral (bar iz trailera) izgleda kao još dramatičniji 300 (ako je to uopće moguće) sa neizbježnom "Tonight we dine in hell" spikom maksimalno herojskog i požrtvovanog glavnog lika. Nadam se da sam u krivu i da je stvarno savršenstvo nulte kategorije, ali čisto sumnjam.

 na ovakve upise na ovom topicu sam odavno navikao. bilo bi mi začuđujuće pročitat nešto pametno. ti si samo presjek tipičnog forumaša.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
glagoljica kaže...
Alex Mercer kaže...

I ti si ga sad pretjerao. Meni taj Admiral (bar iz trailera) izgleda kao još dramatičniji 300 (ako je to uopće moguće) sa neizbježnom "Tonight we dine in hell" spikom maksimalno herojskog i požrtvovanog glavnog lika. Nadam se da sam u krivu i da je stvarno savršenstvo nulte kategorije, ali čisto sumnjam.

 na ovakve upise na ovom topicu sam odavno navikao. bilo bi mi začuđujuće pročitat nešto pametno. ti si samo presjek tipičnog forumaša.

 Ja uopće nisam rekao da nisi u pravu, nego da mi film tako izgleda na prvi pogled. Samo me zanima zašto spada u "sam vrh".

12 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Alex Mercer kaže...

 Ja uopće nisam rekao da nisi u pravu, nego da mi film tako izgleda na prvi pogled. Samo me zanima zašto spada u "sam vrh".

ovo je zadnji puta da ti odgovaram i nemoj me pokušavati više trolati jer ću dobit crveni.

 

ti kao tipičan filmski stručnjak s ovog foruma, operiran si od svake filmske umjetnosti, ne možeš prepoznati u traileru kvalitetu koja uradak čini vrhunskim.

 

ako nisi sposoban procijeniti film na osnovu trailera ili imaš predrasude o korejskom filmu red bi bio da se suzdržiš od suda dok isti ne pogledaš.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2015 16:31 (glagoljica).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
glagoljica kaže...
Alex Mercer kaže...

 Ja uopće nisam rekao da nisi u pravu, nego da mi film tako izgleda na prvi pogled. Samo me zanima zašto spada u "sam vrh".

ovo je zadnji puta da ti odgovaram i nemoj me pokušavati više trolati jer ću dobit crveni.

 

ti kao tipičan filmski stručnjak s ovog foruma, operiran si od svake filmske umjetnosti, ne možeš prepoznati u traileru kvalitetu koja uradak čini vrhunskim.

 

ako nisi sposoban procijeniti film na osnovu trailera ili imaš predrasude o korejskom filmu red bi bio da se suzdržiš od suda dok isti ne pogledaš.

Kako su neki ovdje osjetljivi, to je za ne povjerovati. Čim samo natukneš na drugačije mišljenje odmah pomisle da si sarkastičan ili da trolaš. Najgore je što sam stvarno bio ozbiljan kad sam te pitao zašto ti je se film toliko svidio, ali sada vidim da je i to tabu.

 

Što se tiče procjenjivanja na temelju trailera, valjda shvaćaš da ih jako puno predstavlja film na kriv način (dobar primjer je In Bruges kojeg vjerojatno nikada ne bih pogledao da sam prvo vidio trailer). 

 

Predrasuda o korejskom filmu nemam. Štoviše, Oldboy mi je jedan od dražih novijih filmova.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2015 16:54 (Alex Mercer).
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Preporučujem jedan stariji akcijski film iz 1996.,meni osobno među onim filmovima koje nakon nekog vremena rado opet gledam i uvijek mi je zanimljiv.

Naziv filma Set it off

Tko ga nije gledao,a voli akciju svakako pogledajte i nećete požaliti..

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Je l se black hawk down se isplati pogledati ?

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tireN1337 kaže...

Je l se black hawk down se isplati pogledati ?

 

I ne bas. Meni je ok onaj tri kralja sto se tice ratnih filmova

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tireN1337 kaže...

Je l se black hawk down se isplati pogledati ?

 

Ako pričaš o ovome filmu: http://www.imdb.com/title/tt0265086/

Onda svakako. Meni jedan od naj filmova.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tireN1337 kaže...

Je l se black hawk down se isplati pogledati ?

 

 meni vrlo dobar 8/10 ratni film , svakako pogledaj

 

Upravo odgledao L.A Confidental - vrlo dobar film vrijedan gledanja , glumačka postava odlična i priča vrlo dobra.Svakako preporuka 8/10

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Minneyar kaže...
glagoljica kaže...

the admiral (2014)

 

rijetko dobar film, a korejski!

definitivno kandidat za top 3 ove godine, rađen u maniri najboljih hollywoodskih ostvarenja.

 

ljubitelji izmišljotina (sci-fi ekipa prvenstveno) zaobiđite ovo iznimno filmsko djelo, to je reala, a kako je film snimljen po istinitom događaju onda je tu prisutna i edukacijska dimenzija. radi se o japanskoj invaziji na koreju 1597. godine.

 

 Thx, zvuci zanimljivo! Volim takve filmove inace, npr Red Cliff

ED63 kaže...

definitivno preporucam svim ljubiteljima borilackih vjestina film o ucitelju bruce lee-ja ip manu

Ip Man (2008) - IMDb

ima i nastavak koji je fantastican

Ip Man 2 (2010) - IMDb

 

i isto tako ima i 2 nastavka koji se slicno zovu od razlicitog redatelja sa drugim glavnim glumcem, ali su oba tj. sva cetiri vrijedna pogledati

The Legend Is Born: Ip Man (2010) - IMDb

Ip Man: The Final Fight (2013) - IMDb

 

i nekidam sam pogledao jedan od stathama

Killer Elite (2011) - IMDb

 

mislim da sa nijednim njegovim filmom nemozete fulat

sad gledam ovaj

The Mechanic (2011) - IMDb

 

 Prva 2 IP Mana su odlicna, ali ostala 2 su iskreno prilicno uzasna.

 

Srecom, snima se IP Man 3 sa originalnim redateljem i castom (Donnie Yen), te glumi i Mike Tyson glavnog antagonista - taj film jedva cekam

 

 

 

   Daaaa. Yip Man 3 i ja jedva cekam. Prva dva su odlicna s tim da  je prvi dio u mojih top 50 filmova svih vremena. Naravno, s originalnim glumcem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 13:23 (memo85).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Onjegin kaže...
CROcodile11 kaže...
makaown kaže...

Može preporuka nekog zanimljivog filma sa lijepim prikazima i kvalitetne slike, skinuo bi bluray da vidim kako to izgleda na novom tv-u, pa ako znate neki bas za to 

 Samsara :)

 Da, Samsara. Imam 24 GB rip zahvaljujući kolegi hrvatskafarkaševec (on je tvrdio da nema razlike u odnosu na onaj od 40GB) i to je prva stvar koju sam pogledao na novom TV.

 

Bolesno.

 Super za preporuku,taman skidam BRrip od 28 GB!

AUDIOFIL
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
TheThing kaže...

Pogledao sam admirala super je, ako još tko zna takve korejske filmove slobodno postajte :)

I Saw The Devil - ovo je Korejski Kad jaganjci utihnu

The Chaser - ovo je Korejski Seven

...ne doslovno, price su drugacije, ali su filmovi kultni.

12 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

da se nadovežem, malo azijske WWII akcije, napreskokce sam ih pogledao nisam imao vremena, ne čine se loši, vidjet ćemo kad ih u cjelosti pogledam:

 

Assembly (2007)

 

City of Life and Death (2009)

 

Death and Glory in Changde (2010)

 

My Way (2011)

 

Only The Brave (2006)

 

The Brotherhood of War (2004)

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 22:08 (glagoljica).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Srry na offtopic, ali nadam se da nećete zamjeriti.

 

Dakle, vrijeme da se ponovo štivo:

 

Mad Max Fury Road

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 22:31 (morrisoN).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kalvarija (1996)

 

film nije komedija, ali vjerujem da će vas nasmijati do suza

 

slobodno može u kategoriju soo bad it's good, gluma je gora nego u seriji krv nije voda

 

Svakako preporuka za gledati ako ne znate što bi drugo u životu

12 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
morrisoN kaže...

Srry na offtopic, ali nadam se da nećete zamjeriti.

 

Dakle, vrijeme da se ponovo štivo:

 

Mad Max Fury Road

jel mogu i ja predložit nešto što još nije došlo u kina? nisam znao da je to ovdje dozvoljeno?!

 

Snowden (2015)

 

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, Olimp ga ima
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
morrisoN kaže...

Srry na offtopic, ali nadam se da nećete zamjeriti.

 

Dakle, vrijeme da se ponovo štivo:

 

Mad Max Fury Road

 Obozavam Mad Max filmove, a u tome je i problem, nitko ne moze zamjeniti Gibsona kao Maxa, nitko!

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Je li mozda postoji neki film o Alcatrazu  ? 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tireN1337 kaže...

Je li mozda postoji neki film o Alcatrazu  ? 

 http://www.imdb.com/title/tt0079116/?ref_=nv_sr_1 Bijeg iz Alcatraza , možda i najpoznatiji film o Alcatrazu

http://social.xfire.com/profile/strmi007
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice