Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.431
|
čitano: 7.544.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Novi trailer Star Wars

 

https://instagram.com/p/65PhxOs_RH/

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Battlestar galactica blood & chrome

 

Vidim da ovaj film ima dosta svojih pobornika(fanova),te da je relativno visoko ocjenit sa strane publike...ali...

Gledajuci ovaj film,stekao sam dojam kao da sam ga odprije gledao.

Prava je istina da cjelokupna radnja filma je vec videna u slicnim i puno poznatijim filmovima takve vrste.

No sta je,tu je,film nije dosadan,ali nije niti napet,onako dovoljno dobar da ga odgledate do kraja.

 

6/10

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Battlestar galactica blood & chrome

 

Vidim da ovaj film ima dosta svojih pobornika(fanova),te da je relativno visoko ocjenit sa strane publike...

 Ja sam odrastao uz Zagora, Tarzana i Galacticu (a vjerujem i mnogi drugi) pa sam bio impresioniran kad se serial obnovio. I nije me razočarao. Naravno da ima boljih, kvalitetnijih i spektakularnijih SF filmova i serija ali kao i kod Zvjezdanih staza postoji određena tradicija koja se poštuje. Kad se to počelo prikazivati na TV-u u Ex Yu, to je bilo Wow, pogotovo za tadašnje klince.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Lol a nathana,dylana,martia,i forda si zaboravio :)))

16 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Battlestar galactica blood & chrome

 

Vidim da ovaj film ima dosta svojih pobornika(fanova),te da je relativno visoko ocjenit sa strane publike...ali...

Gledajuci ovaj film,stekao sam dojam kao da sam ga odprije gledao.

Prava je istina da cjelokupna radnja filma je vec videna u slicnim i puno poznatijim filmovima takve vrste.

No sta je,tu je,film nije dosadan,ali nije niti napet,onako dovoljno dobar da ga odgledate do kraja.

 

6/10

 Taj film je ustvari pilot za seriju, kad se od serije odustalo izbacili su ga kao film, tako da je dosta nedorečen. Šteta što se od serije odustalo. Mislim da je bila preskupa pa su zato odustali.

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Straight.Outta.Compton.

 

http://www.imdb.com/title/tt1398426/

 

odlican rap film...

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

A Briliant Young Mind (2014)

 

  Dosta dobar film zanimljive tematike. U filmu se radi o mladom asocijalnom tijedžeru matematičaru koji odlazi na matematičku olimpijadu. Kako je mladić asocijalan ima problema u upoznavanju ostalih članova ekipe matematičara... Redatelj je pronašao adekvatnog mladog glumca čija mi se gluma jako svidjela. Ostali glumci su ok. Kome se svidio film "A Beautiful Mind" mislim da će mu/joj se svidjeti i ovaj film.

 Odlican film, hvala za preporuku, i od mene +1.

WordPress ❤
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

Straight.Outta.Compton.

 

http://www.imdb.com/title/tt1398426/

 

odlican rap film...

 Pogleda sam ga, inače znam dosta o rapu, film je stvarno dobro snimljen! Preporuka!

15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

di ste nasli film?

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

di ste nasli film?

 na torrentu logicno

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
loky4i4 kaže...
mar123 kaže...

di ste nasli film?

 na torrentu logicno

 sta ova sa kineskim titlovima HC?

Battlelog: gjurki
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pero Dinamit kaže...

The Man from U.N.C.L.E. (2015) - odlična akcijska komedija o dva agenta koja su prisiljena raditi zajedno ne bi li uspjeli zaustaviti kriminalnu organizaciju koja pokušava napraviti atomsku bombu.

Radnja je jako dobra i dijalozi između glavnih likova su odlični i smiješni, definitivno preporuka za gledati.

 

7,5/10

 ...kako si zaboravio spomenuti prezgodnu clanicu trija? Pa oko nje se vrti vecina filma...... Ritchie je dobar reziser, to se zna, ali mu je ova akcijska komedija pun pogodak. Iako je, vidi se to, izvukao maximum iz prosjecnih glavnih glumaca, dijalozi su zabavni, nema vulgarnosti i psovanja na sto su navikla krda mladih gledatelja. Savrseno je stvorio atmosferu sezdesetih, samo jos jedan veliki plus. Mozda nije najbolji film ove godine, ali ovaj film ima sigurno najbolji soundtrack.

S obzirom da nisma od MM imao interesa otic u kino i pogledat sve one "blockbustere" - meni je film za 8/10.

 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao danas u kinu novi Hitman: Agent 47

 

Pristaje mu IMDB ocjena, ok akcijski ali los Hitman film.

 

Nije mi smetala Audi reklama, stvarno prelijep auto.

WordPress ❤
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Arn: The Knight Templar (2007)

Skandinavski epski film o Arnu - vitezu templaru. Film počinje u nordijskom snijegu, priča priču o njegovom životu, zabranjenoj ljubavi, borbi za krunu njegovog prijatelja... a završava na vrelom pijesku Svete zemlje - u odbrani Jerusalema od Saladina i njegove vojske. Nemam riječi kojima bih ocijenio izvrsnost filma u svim aspektima. Za razliku od zapadnjakčih filmove ove tematike koji se samo fokusiraju na akciju i tu žele postići neki wow-spektakl a sve to još i zamuljaju debelim slojem CGI-a, Skandinavci su stavili akcenat više na likove i dramu nego na sirovu borbu a pri tome su na mnogo realističniji način prikazali srednjovjekovni život, nošnju, građevine pa i samu borbu. Jedan od boljih medieval filmova koje sam pogledao, nisam znao da skandinavska kinematografija ovo ima u sebi.

9

 

Arn: The Kingdom at Road's End (2008)

Arn je originalno bio zamišljen da bude jedan film ali kad su shvatili da će biti predugačak (khm LotR 3 khm) odlučili su da ga podijele na dva dijela, zato i ne čudi što se The Kingdom at Road's End direktno nastavlja na Knight Templara a i fantastičan je kao i prethodnik uostalom. Nakon dosta godina provednih u Svetoj Zemlji Arn se konačno vraća u svoju domovinu sa namjerom da ostatak života provede u miru sa svojom porodicom. Međutim, dočeka ga zamršena politička situacija na ivici rata sa Dancima, tako da će naš junak još jednom morat isukat mač i prolit krv u želji da donese dugo očekivani mir.

8,5

 

Dragon Blade (2015)

Epski spektakl na kineski način. Kažu da je inspirisan istinitim događajima što mi ne izgleda previše vjerovatno ali to i nije previše bitno ako je film kao takav dobar a Dragon Blade je više nego dobar. Radnja prati Huo Ana - komandanta elitne skupine zaštitnika puta svile koji se sukobljavaju sa Rimskim tiraninom koji želi da to područje stavi pod svoju kontrolu. Huo Anu će se u borbi pridružiti i protjerani rimski general i njegova skupina legionara. Negdje sam pročitao da je ovo najskuplji kineski film i to se zaista osjeti jer je sve na najvišem nivou, od sjajne koreografije akcije, spektakularnih masovnih bitaka, CGI-ja pa do vrhunskih glumaca predvođenih legendarnim Jackie Chanom (kojeg sigurno nikad niste gledali u ovako ozbiljnom izdanju) i još nekim jakim hollywoodskim imenima poput Johna Cusacka ili Adriena Brody-ja.

8

 

Fury (2014)

Film za World of Tanks ljubitelje. Zanimljiv prikaz WWII iz perspektive jednog tenka i njegove petočlane posade koja se našla iza neprijateljskih linija. Akcije i ratne drame ne nedostaje, dobri glumci, ko voli ratne filmove vrijedi pogledati iako nije ništa posebno izvan toga.

7

 

Chappie (2015)

Bliska budućnost, da bi bi stali u kraj kriminalu koji je skroz zavladao u JAR policija uvodi robotsku postrojbu. Čovjek koji je dizajnirao te robote na "svoju ruku" radi na specijalnoj vještačkoj inteligenciji koju implementira u jednog robota koji je namijenjen uništenju i tako nastaje Chappie - prvi robot koji ima osjećaje, međutim robot završava u rukama kriminalaca koji ga žele obučiti da za njih obavlja prljave poslove... Volim SF-ove a ovaj je nekako poseban, scene sa Chappijem su plaho simpatične, akcija je izvrsna, cool mjuza, film obiluje zabavom. Inače, Neill Blomkamp ima osjećaj da SF film učini posebno uvjerljivim, iako Chappie nije ni približno kao njegov District 9 nego je više kao mješanac Districta 9 i Elysiuma. Doduše, stiče se utisak da je Blomkamp zagrizao prevelik zalogaj ovdje i pao pod teretom vlastite ambicioznosti pa tako druga polovina filma nije na nivou prve i nekako se doima malo sfušerenom, kao da mu je ponestalo ideja. Ali sve u svemu mora mu se odati priznanje, Chappie je ipak jedan od boljih SF-ova zadnjih godina. Molim se za nastavak.

9

i didn't ASK fOr this
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Southpaw - Dobar film o boksacu koji pokusava se vratit na stare staze nakon sto su mu ubili suprugu u tragicnoj nesreci a nakon toga i kcerku koja je predana socijalnom.... 8/10

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

preporuke, odgledo,nasmijao se do suza, hvalaWhat we do in the shadows

Cum sapienti viro libenter diserimus
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2015 10:43 (micho0305).
15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

straight outta compton- film je odlican, prikazuje pocetak i kraj eazy E-a te nwa grupe, te prikazuje taj zivot crnaca s kraja 80-ih i pocetka 90-ih. Neki ce rec da je rap glupost no rap je bas kako i kazu u filmu umjetnost, preporucam film svakome da pogleda, jer je film sam po sebi odlican. soundtrack su isto napravili super, film od kojeg nisam puno ocekivo i mislio sam da ce sve ostat na dobrim najavama me skroz iznenadio. ocjena 8.5/10.

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...ovaj film cekam, Benicio Del Toro i Josh Brolin.... Mexicki narko karteli vs SOF........

 

Sicario

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nekako se natjerah da pogledam Mad Max fury road i ......ne znam samo sta ljudi vide u ovom filmu.
Zaobici i ne kvariti uspomenu na prethodnike sa Gibsonom.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Self/less

 

Dugo da nesta iz Holywooda nisam pogledao ovako dobro.

Sami scenario je inteligentno napravljen i niti u jednome trenutku film nije dosadan.

Glumacka ekipa je zaista odradila majstorski posao.

Self/less mi definitivno slovi za top 5 filmova 2015 g

 

8/10

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Self/less

 

Dugo da nesta iz Holywooda nisam pogledao ovako dobro.

Sami scenario je inteligentno napravljen i niti u jednome trenutku film nije dosadan.

Glumacka ekipa je zaista odradila majstorski posao.

Self/less mi definitivno slovi za top 5 filmova 2015 g

 

8/10

 meni se film cini ok i po traileru i svemu, no mala ocijena na imdbu i metascore-u, jos ne razumijem zasto... Morat cu pogledat ovih dana

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 12:56 (dado16).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dado16 kaže...

 meni se film cini ok i po traileru i svemu, no mala ocijena na imdbu i metascore-u, jos ne razumijem zasto... Morat cu pogledat ovih dana

 Ma IMDB treba apsolutno zanemariti i on uopce nije mjerilo!

Pogledaj samo koliku ocjenu ima novi Mad Max,a film je realno gledajuci negdje oko 3-4/10.

 

Hajdmo sada TD vas 4-5 meni zbog komentara o Maxu

15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

i ja jucer pogledao self less, film mi je skroz dobar, od glume do price, nije nimalo dosadan. ocjena isto 8/10, a na imdbu je mala jer su ga kriticari popljuvali(kao sto mnogo stvari pljuju, to im je posao) i onda su ljudi davali malo ocjene jer ne misle svojom glavom nego slusaju druge.

12 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Panična potjera... Paul Walker u glavnoj ulozi, nema se šta pričat više :P

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

....mljekara, stvarno si naporan i dosadan.... (hebeni offline mod, sve se vidi, ignore gumb ne radi)

 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
dado16 kaže...

 meni se film cini ok i po traileru i svemu, no mala ocijena na imdbu i metascore-u, jos ne razumijem zasto... Morat cu pogledat ovih dana

 Ma IMDB treba apsolutno zanemariti i on uopce nije mjerilo!

Pogledaj samo koliku ocjenu ima novi Mad Max,a film je realno gledajuci negdje oko 3-4/10.

 

Hajdmo sada TD vas 4-5 meni zbog komentara o Maxu

madmax sigurno nije za 3 ili 4 al za od 6 7 ocjenu da....Neznam sta ste ocekivali od maxa, skoro nikad novi film nemoze biti bolji od starijeg

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Maggie

 

Svijet je poharao virus koji ljude pretvara u hodajuce mrtvace,zombije,kako god!

Film se ne bavi tematikom prezivljavanja protiv zombija ili nalasku ljeka,kao vecina filmova o zombijima,nego o ocu koji njeguje i pazi na svoju kcer koja je isto zarazena.

Inace film je dosta usporen i poprilicno dosadan,neke scene nemaju veze sa filmom,tipa onih dubokoumna razmišljanja Arnija dok seta poljem kukuruza,ali tema mi se svida i ima veliku prespektivu za dobar film.

Arnold je dobro odglumio ovaj film,ali mu ipak takve uloge ne leže i bolje da ih se u buducnosti mane!

Malo "agilniji" redatelj,drugi glumci i ovaj film bi 100% bio hit,no ovako je pobacio.

 

4/10

 

 

Odgovor na Dadino pitanje:

Mozda da Max glumi u filmu???

Samo smo to ocekivali!

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 16:16 (Milka30).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Omar http://www.imdb.com/title/tt2852406/?ref_=fn_al_tt_1  Nesretni ljubavni trokut u nesretnoj zemlji Palestini.Kao i u svakom trokutu ocekujte izdaju, prevaru, kajanje ... samo u ovoj situaciji odnosi zivote.Dobar film sa prizemnom pricom mimo uobicajne geo-politicke te preporucam

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

milka najbolje da prestaneš gledat filmove, jer mi se čini da nijedan nije dovoljno dobar za tebe

 

evo ispričavam se izgleda da ti je jurrasic world najbolji do sad, njemu si dao "VELIKIH" 7

i izvan sebe, aj barem nešto

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 17:08 (Del_Boy97).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dado16 kaže...
Milka30 kaže...
dado16 kaže...

 meni se film cini ok i po traileru i svemu, no mala ocijena na imdbu i metascore-u, jos ne razumijem zasto... Morat cu pogledat ovih dana

 Ma IMDB treba apsolutno zanemariti i on uopce nije mjerilo!

Pogledaj samo koliku ocjenu ima novi Mad Max,a film je realno gledajuci negdje oko 3-4/10.

 

Hajdmo sada TD vas 4-5 meni zbog komentara o Maxu

madmax sigurno nije za 3 ili 4 al za od 6 7 ocjenu da....Neznam sta ste ocekivali od maxa, skoro nikad novi film nemoze biti bolji od starijeg

 

6-7? Puno previše.

 

Radije bih svaki dan gledao Pitch Perfect nego još jedanput tog Med Mexa.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice