Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.548.235
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

bullyq14: The Exorcist 1972, The Omen 1976, Alien 1979, The Thing 1982, The Cube 1997, The Sixth Sense 1999, Ringu 1998 i Poltergeist 1982.  

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2016 22:49 (Cevi).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao baš X-Men Apocalypse. 

Dobar film koji za razliku od drugih filmova više pažnje daje pozadini likova. Negativac nije nešto i kraj mi je bez veze malo, te ovu sophie turner ne mogu smisliti ni u Got, a kamoli tu. Sve ostalo mi je super bilo, pogotovo Quicksilver scene :D

 

7,5/10

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2016 23:02 (maks0806).
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.... il sam ja prestar ili je nastupila kompletna retardacija filmske industrije.... nakon Dirty Grandpa, jos jedna debilana na n-tu potenciju - pokusaj gledanja Brothers Grimsby je posebno mucno iskustvo koje ne zelim nikome, a posebno ne nekom mladjem gledaocu zbog opasnosti po dusevno zdravlje. Uglavnom sam liberalan, uglavnom, jer nakon ovoga ni najveci liberal s pol mozga ne moze ostati ravnodusan - skrivanje u vagini slonice?????????? WTF????? WTFFFFFFFFFFFFFF???????????? Nek se javi ako ima muda itko kome je ovo smijesno! Ekipa kojoj se nije svidio recimo Deadpool (u kontekstu komedije), nek pokusaju s ovim smecem, garantirano ce promijenit misljenje.

16 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

.... il sam ja prestar ili je nastupila kompletna retardacija filmske industrije.... nakon Dirty Grandpa, jos jedna debilana na n-tu potenciju - pokusaj gledanja Brothers Grimsby je posebno mucno iskustvo koje ne zelim nikome, a posebno ne nekom mladjem gledaocu zbog opasnosti po dusevno zdravlje. Uglavnom sam liberalan, uglavnom, jer nakon ovoga ni najveci liberal s pol mozga ne moze ostati ravnodusan - skrivanje u vagini slonice?????????? WTF????? WTFFFFFFFFFFFFFF???????????? Nek se javi ako ima muda itko kome je ovo smijesno! Ekipa kojoj se nije svidio recimo Deadpool (u kontekstu komedije), nek pokusaju s ovim smecem, garantirano ce promijenit misljenje.

 Pa jesi li uopce gledao tko je snimio film? Sacha Baron Cohen, lik koji je snimio i Borata i Diktatora i Brunu, ako si za takvu vrstu komedije onda je i ovaj dobar, ako ne onda ti nece valjati.

Meni osobno nije zanimljiva takva vrsta komedije, ali znam da lik ima prebolesnih fora :)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nemre se promijenit misljenje..ak nije smijesno onda nije
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledali smo Brothers Grimsby s dečkima s faksa, plakali smo od smijeha pogotovo na toj debilani sa slonicom. Jbg za bezglavu offensive zabavu s ekipom su mi njegovi filmovi super, a i cijela kino dvorana je orila od smijeha. Ne voliš taj humor, ok. Samo ne soli pamet ostalima pls

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 14:01 (maks0806).
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
maks0806 kaže...

Gledali smo Brothers Grimsby s dečkima s faksa, plakali smo od smijeha pogotovo na toj debilani sa slonicom. Jbg za bezglavu offensive zabavu s ekipom su mi njegovi filmovi super, a i cijela kino dvorana je orila od smijeha. Ne voliš taj humor, ok. Samo ne soli pamet ostalima pls

 Sve si sam rekao. Ipak sam u pravu da je retardacija u pitanju.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Isto kao da kazes da je ovaj film smece, sto u sustini jeste nemoj me pogresno shvatiti, ali u drustvu(pogotovo muskom), mladjem je odlican gdje se mozes nasmijati u manje vise svakoj sceni. Ja sam mu dao cistu desetku jer sta film predstavlja je vrhunski odradjeno, a sad ako gledas umjetnicki kvalitet uvijek imas ovo 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
chaselol kaže...

Isto kao da kazes da je ovaj film smece, sto u sustini jeste nemoj me pogresno shvatiti, ali u drustvu(pogotovo muskom), mladjem je odlican gdje se mozes nasmijati u manje vise svakoj sceni. Ja sam mu dao cistu desetku jer sta film predstavlja je vrhunski odradjeno, a sad ako gledas umjetnicki kvalitet uvijek imas ovo 

 ja evo volim pogledat te parodije, mrak film mi je svojevremeno bio dosta smjesan, bilo je dosta i slicnih filmova itd. al taj koji si ti linko mi je imo jedno 3-4 smjesne scene i nije mi film nista posebno. opcenito te nove parodije rijetko koja mi bude dobra, nekako kao da su to prije bolje radili.

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
chaselol kaže...

Isto kao da kazes da je ovaj film smece, sto u sustini jeste nemoj me pogresno shvatiti, ali u drustvu(pogotovo muskom), mladjem je odlican gdje se mozes nasmijati u manje vise svakoj sceni. Ja sam mu dao cistu desetku jer sta film predstavlja je vrhunski odradjeno, a sad ako gledas umjetnicki kvalitet uvijek imas ovo 

 ...u kontekstu komedije film je cista retardacija, gledjauci sire film je obicno GOVNO - ako trazim umjetnicki kvalitet uvjek cu izabrati ovo.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

 ...u kontekstu komedije film je cista retardacija, gledjauci sire film je obicno GOVNO - ako trazim umjetnicki kvalitet uvjek cu izabrati ovo.

 Ja nisam gledao još Barona,ali definitivno tvrdim da njegove filmove ne mozes uspoređivati sa mućkama-NIKAKO!

Sasha Baron snima provokativne filmove pune ljigotine,pederluka i ostalih boleština i kada gledas njegov film,moras biti spreman na to.

Mućke su cista klasika!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ako govorimo o retardaciji modernog filma, vrijedi spomenuti "kultni" film Ljudska gusjenica. Na mobu sam pa mi se neda stavljati linkove - uguglajte si trailer ako neznate o čem se radi.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Izgleda super zanimljivo..bas se skida
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Za filmove Sashe Barona treba biti opterećenog i otvorenog uma. Jedan od najboljih trollova ikada :D.




12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Brothers Grimsby

 

  Upravo sam ga pogledao.

Zaista nema se sta reci o jos jednome djelu Sache Baron Cohena,kada je sve vec receno u postovima prije!U filmu ima pederluka,ljigotine,odvradnosti i svega sto inace bude u njegovim filmovima.

Film je dosta lošiji od njegovoga Diktatora,ali ima dosta scena za pošteno nasmijati.

Procitali smo da nekolicini forumaša ovaj film je jako loš,ali to je jednostavno "Borat" i tako ga moramo gledati.

Ako netko smatra da je ovo ostvarenje Sashe Barona "too much",treba onda pogledati njegove prijašnje filmove,jer je Brothers Grimsby pickica spram njih!

Meni je film OK,lipo sam se nasmijao,povračao,nasmijao i opet povračao XD!

 

7/10

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
Tallahassee kaže...

 ...u kontekstu komedije film je cista retardacija, gledjauci sire film je obicno GOVNO - ako trazim umjetnicki kvalitet uvjek cu izabrati ovo.

 Ja nisam gledao još Barona,ali definitivno tvrdim da njegove filmove ne mozes uspoređivati sa mućkama-NIKAKO!

 ...izabrao sam Mucke ispred Shawshanka, kojeg je lega gore naveo "ako trazim umjetnicki kvalitet". Ne pada mi na pamet usporedit Mucke sa danasnjim komedijama.

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

 

tu je hc 

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

ovo se cheka 

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

American History X

 

Vrhunski klasik, pogledao opet nakon par godina. Dosta izravno i agresivno prikazivanje glavnog lika, 2h prošla taj čas. Preporuka

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogotovo ona scena sa crncem uffff 

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

idemo dalje sa najavama 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
crazy_luđak kaže...

American History X

 

Vrhunski klasik, pogledao opet nakon par godina. Dosta izravno i agresivno prikazivanje glavnog lika, 2h prošla taj čas. Preporuka

 Nevjerojatno koliko je lako razumjeti taj film, ali svi moji prijatelji su ga razumjeli pogrešno. Edit: da se nadovežem, postoji nešto jako anti-intelektualno u tom filmu, i osoba koja je gledala 5 filmova u životu skupa s tim raspravljati će o njemu kao da raspolaže s vrhunskim filmskim znanjem. 

 

Slazem se s 4mal, naježim se svaki put. 

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 0:17 (Onjegin).
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Donnie Darko (2001)

dobar mindblow
shvatio sam veći dio filma, ali me hebao prijevod koji kasni po par sekundi i nisam baš koncentrirano pratio
ne može više od 9
Memento iz sličnog žanra mi je ipak za nijansu jači film, ali onome tko voli ovakve stvari preporučujem i Darka

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The VVitch: A New-England Folktale

 

http://www.imdb.com/title/tt4263482/

 

dobar slow paced horror 

 

7.5/10

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 10:37 (4mal).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

meni je uzasno dosadan taj horor, 3/10

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
I evo odma kenjci ..nemsijes rec da ti je dosadan film ..bojim se kaj bi bilo da velis da je film sranje
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

bez dobrih argumenta zasto je nesto dobro,lose,dosadno etc... td se dobije 

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledah i taj Warcraft konacno kao igrac WoWa od vanille jos i veliki Blizz fanboy,film ako ga samo poredimo sa filmovima pravljenim prema igrama mozda i najbolji,ali ako ga poredim sa filmovima generalno razocaran sam.
Orcovi pogotovo Durotan izgledaju fantasticno,soundtrack je isto dobar ali djaba nije to to nedostaje nesto,nisam ni imao velika ocekivanja pa nisam ni razocaran novca za kartu mi nije zao ali to je to i drugi cu dio pogledati ako ga bude ali Duncane ovo nije ni blizu LOTR kako si ti najavljivao cak nije ni L od LOTRa.

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

bez dobrih argumenta zasto je nesto dobro,lose,dosadno etc... td se dobije 

 ...isto se dobije za osobni stav, jel... tak da (NE TEBI)......

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

bez dobrih argumenta zasto je nesto dobro,lose,dosadno etc... td se dobije 

 pa nisam bas vican za duga opisivanja filma, jednostavno spora radnja tak da mi se pocelo zijevat, glumci isto neki lijevi vidi se da je B produkcija horor-a

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice