Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.431
|
čitano: 7.544.331
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...

Pitanje svih pitanja ;) zasto skidati film koji ima ocjenu 3,3 ;)

 Stvar je što nisam provjeravao imdb ocjenu.Samo sam vidio kod slovenaca da je došao i skinio

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

whiplash

 

preporuka od mene

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Uf, odgledao i ja novog ben hura... Ajmo se pravit da nisam gledao original, i da nepristrano sudim...

Glumci su trashoidni, dijalozi sapunicasto trashy, scenografija otuzna - nema ni g od nekakve grandioznosti kojom se nekada prikazivalo rimsko carstvo. Jedna prosjecna epizoda starsovog spartaka izgleda raskosnije. Rezija komorna i dosadna. Aj bar u utrci nema (vidljivog) cgija, potrudili su se oko nje, ali ni ona nije dinamicna.

Preskociti.

@torent i ja se odlucio za mi tv box, planiram ga naruciti ovih dana :)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ajd kad ti dodje javi kako si zadovoljan jer ja necu naruciti jos mjesec dana jer mi krajem februara frend dolazi iz njemacke pa da mi donese sa amazona.

Odakle ces ti poruciti?

7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Torent kaže...

Ajd kad ti dodje javi kako si zadovoljan jer ja necu naruciti jos mjesec dana jer mi krajem februara frend dolazi iz njemacke pa da mi donese sa amazona.

Odakle ces ti poruciti?

ja narucio MXIII quad Core 2Gb RAM, kodi, 4K sve zivo za 30$ jos 50 minuta

 

http://www.ebay.com/itm/MX3-MXIII-Quad-Core-Android-TV-Box-Media-Player-2GB-RAM-8GB-ROM-Android-5-1-4K-/351952851397?hash=item51f20651c5:g:kosAAOSwo4pYcp7-

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

sam da znas radi starog proca i androida isti ti ne podrzava  17 krypton.

 

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ovaj link gore je android 5 i trebao bi raditi sa kodi 17?

Sto se tice mi boxa, jos nisam odabrao gdje cu ga naruciti :)
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Stand by Me

Mislim da se o ovom filmu sve zna, ali svakako ga treba pogledati s vremena na vrijeme. Jednostavan, a tako savršen film.

8,5/10

 

Disconnect

Uhvatila me neka bezidejnost što gledati, kopao po watchlisti i nekako mi je ovaj film zapeo za oko...očekivao sam onako ok film, ali sam iznenađen koliko je ovo bilo dobro...

Ipak meni osobno bi film bio puno jači da se bazirao na jednu priču, umjesto na više njih, no naposlijetku to je samo manja zamjerka.

8/10

 

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne znam postoji li ijedan kineski KODI box koji traje duze od godinu dvije.

Za istu lovu imas Amazon fire stick (ili malo skuplji fire tv) i miran si.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Light Between Oceans http://www.imdb.com/title/tt2547584/?ref_=nv_sr_1

 

Iako ubrzano scenaristicki, otpocinje prilicno snazno, u stilu nakon medenog mjeseca sljedi ''zivot''.No kasnije se teziste filma prebaci, za moj ukus previse na ''dramu limunadu''.Tako da usprkos svih dobrih glumackih rola i dobrog rada kamerom zbog te druge polovice mi film splasne.U visku vremena slobodno baciti oko

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Inferno http://www.imdb.com/title/tt3062096/?ref_=fn_al_tt_1

 

Prijasnji naslovi iz serije su bili ispod nivoa involviranih Howarda i Hanksa, no ovaj pomice taj nivo neoprostivo nisko.Po subjektivnom dojmu jedan od najgorih 'A' klase holivudskih filmova koje pogledo u zadnjih 10tak godina ako ne i vise.Koliko god te knjige i fenomen iza njih bio moguce trivijalan, filmski se to uz involvirana imena i budget moglo solidno izvest.Ovo je ispalo negledljivo, i svaka minuta lose glume, zbrcakne poput glavnog junaka sjecanja rezije su bili kao sto naslov sugerira inferno.Zaobici u sirokom krugu

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dvadtsat vosem panfilvtsem

 

1941 Negdje na Ruskoj hladnoj fronti,ceta/divizija odoljeva napadima Njemackih trupa.

 

 Gajin,ekipa koja je napravila War Thunder igru napravila je i ovaj film!Posto sam veliki fan War thundera i opcenito veliki fan WW2 tematike,jedva sam cekao da pogledam ovaj film.

Nazalost,film me je u svakome pogledu razocarao!

Ovaj film je poprilicno dosadan,nema nikakvu pricu,sve se sazima u mojoj prvoj recenici,ostatak je ispunjen besmislenim razgovorima izmedu vojnika.

Prvih pola sata filma mozete slobodno preskociti,jer izlazete se napasti da zaspete,onda vas malo trgne borba,pa opet dosada....

Firma koja napravi ovakvo što (video) i totalno te zapali najavom filma,totalno je razocarala u svakome pogledu!

 

2/10

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tcherot kaže...

Inferno http://www.imdb.com/title/tt3062096/?ref_=fn_al_tt_1

 

Prijasnji naslovi iz serije su bili ispod nivoa involviranih Howarda i Hanksa, no ovaj pomice taj nivo neoprostivo nisko.Po subjektivnom dojmu jedan od najgorih 'A' klase holivudskih filmova koje pogledo u zadnjih 10tak godina ako ne i vise.Koliko god te knjige i fenomen iza njih bio moguce trivijalan, filmski se to uz involvirana imena i budget moglo solidno izvest.Ovo je ispalo negledljivo, i svaka minuta lose glume, zbrcakne poput glavnog junaka sjecanja rezije su bili kao sto naslov sugerira inferno.Zaobici u sirokom krugu

 A tek kraj :D

Zašto je knjiga toliko dobra, velikim djelom zbog samog kraja. Film ga je izbacio/potpuno izmjenio... Tako dobru premisu sa takvom glumačkom postavom su tako zasrali...

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fantastic Beasts and Where to Find Them

 

Ne mogu reći da je film loš, film je dobar. Uvijek sam cijenio Rowlingicu i njezinu maštu, koja nije zakazala ni u ovom filmu.

 

Imao sam osjećaj dok sam gledao kao da sam u nekom ozbiljnijem magičnom svijetu nasprem Harry Pottera.

 

Iskreno što mi smeta jest par detalja najvećim dijelom u knjizi. Ovo čitanje misli i paranormalni mali koji razbija jednog od top 3 najsposobnijih čarobnjaka, malo mi je to to much.

Jer je meni ostalo u glavi darovi smrti Voldemort i Albus najjači nema jačih što mi je oduvjek i bilo cool i davalo nekakav autoritet samoj priči. Ovim filmom mi se to promjenilo i kao da mi cijela bajka gubi smisao. (Populjvaj te  me slobodno ako griješim).

Ali ono sve u svemu ok, kakva ocjena  na imdbu taku i zaslužuje.

Greetings
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 22:19 (ris).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 Nisam čitao knjigu, al' potpisujem napisano. Taman nekako kako si napisao svoj post sam završio s gledanjem navedenog filma i krenuo gledati Arrival. 

Samo ću citirati kolege i dati kratki osobni osvrt: napokon prikazan film na tematiku NLO/Alien bez nabijene akcije, fokusiranost na lingvistiku i ne-ujedinjenost ljudske civilizacije.

Tallahassee kaže...

....Arrival - dakle studeni 2016. godine koji mi je donio dr. Strangea (meni najbolji marvel film, i najbolji akcijski film od Fury Roada) Hacksaw Ridge (najbolji ratni film jos tamo od Vojnika Ryana i Thin Red Line) i sad ovo remek djelo......mogu samo rezimirati da je ovim filmom za mene godina zavrsila jer sam siguran da bolji film (SF sigurno) ove godine necu gledati.

Zadnji posteni hc SF do ovoga je Blade Runner, a ovaj reziser radi na Blade Runneru 2.... pa film nije mogao doci u bolje ruke. Nakon Prisonersa, Sicaria okrenuti se potpuno drugom zanru i napraviti ovakvu filmcinu trenutno moze samo Villenueve. Film definitivno nije za mladju publiku, radi se o ozbiljnom i kompleksnom filmu koji ce obozavati svi koji od filma ocekuju puno vise od puke zabave...... najbolji film 2016.... cista desetka.

 

Obavezno pogledati u kinu, jer dobar PRIJEVOD (po mogucnosti da ga odradi glavna glumica) je kljucan za razumijevanje ovog filma.

 

Prince-Artas kaže...

Pogledao i ja Arrival. Bila je dilema to ili Hacksaw Ridge. Mada nebi fulao ni s potonjim, nije mi ni malo žao što sam pogledao Arrival. Film je strava, držao me napetim do samog kraja, to sam zadnji put doživio s fenomenalnim Interstellarom. Amy Adams brutalna, 10/10.

 

Lovac kaže...

Arrival - otišao pogledati nakon što su ga mnogi nahvalili (ovdje prije par stranica kolega je napisao da je najbolji SF još od Blade Runnera).
Svježa ideja i tona potencijala, no nekako se cijeli film boje ići dublje i imao sam dojam "ajmo snimit misterij, al da nije baš mindfuck, mora se zaradit koji dolar na blagajnama". Mali klišej sa elementom "world peace-a" i naglašavanje da ljudi po defaultu ubijaju paukove jer su drukčiji pa ih se boje.

Ono što je prikazano je ipak na visokom nivou sitnim minusima unatoč, glavna glumica me uvjerila da je stručnjak za lingvistiku, nema nepotrebnog nasilja i film je dobra promjena u odnosu na blockbustere koja će vas natjerati na razmišljanje unatoč dijelu koji sam stavio pod potencijalni spoiler.
Oduševit će SF fanove, mystery fanovi će ostati malo kratki, odnosno nije kompleksno kao što sam očekivao itd.

7.5/10 - neće postaviti nove standarde u svijetu filma, ali garantiram da čete uživati i slagati svoju interpretaciju viđenog u glavi. 

 

geronimo4661 kaže...

Arrival

 

Iskreno nisam siguran sto da mislim o filmu,ima dobrih stvari,ali im i onih koje su mi se malo manje svidjele,ocekivao sam vise od filma ukratko,i glumacki i scenaristicki.Morat cu jos jednom pogledati film kad izadje na torente da dam konacnu ocjenu.Ali sve u svemu,film je vrijedan gledanja,prvenstveno zbog zanimljive premise o jeziku.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Me and Earl and the Dying Girl

 

Pravi mali dragulj, originalni coming-of-age film, sa zanimljivom pričom i likovima. Neznam kako sam naletio na ovaj film ali mi je drago da jesam, 8.5/10.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 7:26 (Prince-Artas).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

u moru sra.a i gluposti raznih strip junaka i totalne ispraznosti jedan sjajaaaan film, remek djelo

 

http://www.imdb.com/title/tt4936450/

Remek djelo, sigurno, sve preporuke, imate i prevod, tako da gledajteeee...od mene cista 5.ca

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Cloud Atlas ja oduševljen, davno nisam pogleda film u jednom dahu (tri sata) ko ovaj..moja velika preporuka. 

Zadar živi vječno!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 16:34 (zeko73).
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

slazem se dosta podcijenjen film 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Arrival, cijeli film očekuješ nešto da se desi i na kraju još uvijek to čekaš. Ako ne izbace nastavak, film je bezveze.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dva fantastična crtića koje sam pogledo - Zootopia i Kubo and the Two Strings

 

 

Zootopia je zbilja jedan od najboljih animiranih filmova koje sam ikad gledo, a Kubo je tako ljepo ispričana priča, baš sam uživo!

Velika prepooruka za pogledat oba!

11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

La La Land (2016). Ryan Gosling, Emma Stone, mjuzikl o glumici i pijanistu u Los Angelesu. Sva hvala i nagrade koje je ovaj film dobio, od glume navedenog dvojca, režije, glazbe, scenarija, film je to i zaslužio. Prelijep film pun srca i definitivno jedan od najboljih filmova godine, meni osobno top 3 zajedno s Arrivalom i Hell or High Water, iako dakako nisam pogledao još velik broj filmova iz sada već prošle godine, a često se spominju kao kandidati za titulu filma godine. Ne znam koliko vas je gledalo film, budući da nisam vidio nijednu preporuku u temi, ali definitivno vrijedi pogledati! Više me ne čudi rekordnih 7 Zlatnih Globusa koje je film dobio.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Arrival

 

U svakome slucaju,osvjezenje koje je stiglo pred kraj 2016.Ocekivao sam makljažu izmedu ljudi i svemiraca,a dobio nesto sasvim drugo.

Radnja je malo usporena,ali zanimljiva,kraj totalno nepredvidiv!

Ipak,ne bih ga ocjenio kao remek djelom,kao sto to je vecina ovdje rekla,nego kao jedno ostvarenje koje bi svakako trebalo pogledati.

Isto tako,netko je rekao da film nema smisla ako ne snime drugi dio....Zasto?Meni osobno drugi dio nema smisla!

 

8/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hacksaw Ridge Daleko najbolje scene borbe ikada a gledao sam puno ratnih filmova. Tako je dobro napravljeno da sam imao osjećaj da je snimana prava bitka. Film 7.5\10, scene borbe čista desetka.

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

zanimljivo i dosta  raw kao chesi poljaci 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 16:27 (4mal).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Arrival

 

Užasno dosadan film, jedan od najgorih koji sam ikad gledao. 

Osim glupe radnje, nezanimljivih glumaca tu je kao i neka filozofija da nas nauči probleme u komuniciranju, jer kao teško je zaključiti da od miljun galaksija i miljun vrsta koje žive u njemu, eto ne koriste svi glas i pismo za komunikaciju...

0/10

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

potpisujem, dosadan do bola na stranu sto neki filozofiraju o filmu al brate kolko sam se samo vrtio po fotelji od dosade jebes mi sve ak je ovo spektakl onda u pm 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

4mal Nisam baš siguran da će ovo dobro proći. Ovo će biti više šokiraj-postani poznat film. Već sam jednom pisao o hrvatskim filmovima kako mi imamo samo te "umjetničke" filmove, a žanrovskih na godinu proizvedemo max 2 filma(ove godine ZG 80). Koliko HAVC godišnje daje novca ovim "umjetnicima" mogli bi više uložiti u žanrovske filmove jer je to jedini način da hrvatski film bude na razini Europe(mislim po kvaliteti, ali i po zaradi), nema na Balkanu puno filmaša poput Tanovića, Tanhofera ili Papića.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 20:30 (ilyaz97).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
walentkane kaže...

Arrival

 

Užasno dosadan film, jedan od najgorih koji sam ikad gledao. 

Osim glupe radnje, nezanimljivih glumaca tu je kao i neka filozofija da nas nauči probleme u komuniciranju, jer kao teško je zaključiti da od miljun galaksija i miljun vrsta koje žive u njemu, eto ne koriste svi glas i pismo za komunikaciju...

0/10

Uzbuđenje, došli elijeni i to je to. Ostalo baš bezveze.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Radi se o lijepo snimanom filmu sa dobrom glumačkom postavom koja je odlično odradila svoj posao. Istina nijedan performans nije vrijedan Oscara recimo, ali nisu ni imali previše mjesta da pokažu svoje acting chops, ono što čini ovaj film odličnim je filozofska premisa zbog koje ako se prisjetite filma u retropersperktivi je zapravo svaka scena filma bitna. Film donosi premisu: Kada bi znao cijeli svoj život od početka do kraja, bi li što promijenio? Taj život ti je prikazan u krug ajmo reći, kao što su i heptopodi komunicirali s Louise. I ako se prisjetiš tijeka filma, skužit ćeš da je tijek filma isto tako postavljen. Ako sam nešto zamijenio ili krivo rekao ispričajte me, film sam gledao čim je došao u kina, pa sam već moguće i zaboravio neke detalje. Također budući da si rekao da si se vrtio u fotelji, pretpostavljam da si skinuo onaj DVD screening koji se pojavio na internetu koji je u takvoj shit kvaliteti da nisi pošteno mogao uživati u predivnim scenama poput spuštanja onih heptopodovih brodova i slično

 

edit: spoiler

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 20:38 (Ratohnhake:ton).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice