Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.431
|
čitano: 7.545.388
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
walentkane kaže...

Arrival

 

Užasno dosadan film, jedan od najgorih koji sam ikad gledao. 

Osim glupe radnje, nezanimljivih glumaca tu je kao i neka filozofija da nas nauči probleme u komuniciranju, jer kao teško je zaključiti da od miljun galaksija i miljun vrsta koje žive u njemu, eto ne koriste svi glas i pismo za komunikaciju...

0/10

 masio si ceo fudbal.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
roby27 kaže...

potpisujem, dosadan do bola na stranu sto neki filozofiraju o filmu al brate kolko sam se samo vrtio po fotelji od dosade jebes mi sve ak je ovo spektakl onda u pm 

Arrival uopce nije bio najavljivan kao spektakl!Trailer je "napalio" ljude na to da ce biti makljaza između eliena i ljudi+još atraktivni cover i eto ti oekivanja do neba!

Medutim,film je nesto sasvim drugo,nesto sto iskace iz Holywoodskih okvira,film ima i glavu i rep ili obratno...khm!

Istina,film nije zabavan,ali je "dosadno zanimljiv",kraj objasnjava sve,pa cak i vise,zato je odlican!

JBG care,nije ti sjeo-to je takav film!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
roby27 kaže...

potpisujem, dosadan do bola na stranu sto neki filozofiraju o filmu al brate kolko sam se samo vrtio po fotelji od dosade jebes mi sve ak je ovo spektakl onda u pm 

 http://www.imdb.com/title/tt2543164/?ref_=fn_al_tt_3

Drama, Mystery, Sci-Fi

 

Nitko nije ni rekao da je "spektakl" ali valjda su svi naviknuti da ak u filmu ima vanzemaljaca odmah mora biti spektakl sa laserima.

 

Inače na film imam samo jednu bitniju zamjerku, dizajn vanzemaljaca.

 

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bio danas u obližnjem kinu i gledao novi xXx.

Žali bože tih 30 kuna i vremena što sam išao gledat to sranje.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Memento sa svemircima je vrhunski film, no da li je najbolji Villanuevov, sigurno ne, čak bih ga stavio na posljednje mjesto...

1. Enemy

2. Prisoners

3. Incendies

4. Arrival

...no na začelju je samo zato što su ostali sami vrh filmske umjetnosti.

8/10

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Posto sam na bolovanju, kratim vrijeme sa filmovima:

 

Maggie 2015

 

Citao sam kritike da je film los, ali po opisu radnje mi je djelovao zanimljivo, ocekivao sam film ceste sa zombijima. Takoder Arnold mi je najdrazi glumac jos od djetinjstva pa bi barem zbog njega trebao biti gledljiv. 

Na moju zalost, vec drugi dan zaredom gledam uzasno dosadan film, jednako dosadan kao i Arrival. Zasto se uopce snimaju takvi filmovi?

 

Sutra gledam Kapetana Ameriku 3, dosadan sigurno nece biti, samo da bude dobar kao dvojka.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
walentkane kaže...

 

 

Sutra gledam Kapetana Ameriku 3, dosadan sigurno nece biti, samo da bude dobar kao dvojka.

 Neće ni to. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...
walentkane kaže...

 

 

Sutra gledam Kapetana Ameriku 3, dosadan sigurno nece biti, samo da bude dobar kao dvojka.

 Neće ni to. 

 Bit će i bolji!

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Film je ok skroz. Mene nije razočarao za razlike recimo batman vs superman...
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
walentkane kaže...

Posto sam na bolovanju, kratim vrijeme sa filmovima:

 

Maggie 2015

 

Citao sam kritike da je film los, ali po opisu radnje mi je djelovao zanimljivo, ocekivao sam film ceste sa zombijima. Takoder Arnold mi je najdrazi glumac jos od djetinjstva pa bi barem zbog njega trebao biti gledljiv. 

Na moju zalost, vec drugi dan zaredom gledam uzasno dosadan film, jednako dosadan kao i Arrival. Zasto se uopce snimaju takvi filmovi?

 

Sutra gledam Kapetana Ameriku 3, dosadan sigurno nece biti, samo da bude dobar kao dvojka.

 Ali kolega, koristiš krivi lijek za dosadu. Ja se zabavim na forumu/fejsu, igrajući igrice, "surfajući", gledajući serije, crtiće i dokumentarce - ali ne filmove. Nažalost.

 

Ti si stara škola kao i ja iz vremena kad su filmovi bili prokleto dobri, kad su nas inspirirali, utjecali na naš karakter i čak odredili smjer kojim ćemo ići u životu.

Možda su filmovi i danas dobri kao što su bili kad smo bili mlađi ali nama su dosadni jer sve što se vidi u njima je već prožvakano, ne mogu nas iznenadit. Mi ne znamo naravno točno što će netko reć u datom trenutku, ali otprilike znamo što će bit. Humor je predvidiv isto kao i sve ostalo. Naravno, ovo je sve generalizacija i ima onih naših godina kojima je npr. Ben-Hur (2016) odličan film!

Ali više mislim da taj "format" jednostavno nije dobar kao "format" serija ("produženih filmova").

Pored današnjih serija, od kojih ti pamet stane, svaki film izgleda kao karikatura.

 

Svakako zaslužujem svaki TD, apsolutno, jer sam došao u temu o filmovima govoriti kako filmovi nevaljaju.

 

A kad ću već popit bar 20 TD-ova... iskoristit ću onda ovu priliku i da se dobro izaserem po Marvelim i DC filmovima i onom smeću od Star Warsa :)

 

Pogledao sam svaki Marvelov/DC film, jer se o ovakvim efektima u filmovima prije moglo samo sanjati... znači gledao sam ih samo zbog efekata, ali sa X-men: Apocalypse sam shvatio da sam se zasitio i tih efekata, i da, na kraju krajeva, i nisu toliko zabavni, pa sam odlučio da više nikad neću gledati takve filmove. Tih 3 sata ću poklonit sebi za bilo što drugo.

 

Star Wars (ova 2 zadnja najnovija) - mislim svaka čast ljudima koji su tako vjerno replicirali originalnu trilogiju, mogu se diviti tehničkom znanju tog tima - ali isto tako se i divim samom sebi što sam se uspio 2 puta trgnuti iz sna u kinu. Ne da ne idu u moju stalnu kolekciju gdje ih je čekalo gotovo osigurano mjesto, nego žali bože izgubljenog vremena.

 

I na kraju mogu samo reći: ako je Arrival jedan od odličnih/"pametnih" filmova trenutno - onda je sve jasno...

 

Da kažem i jedan odličan film od "novijih", za perspektivu? No Country for Old Men.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 18:31 (KIKI3ooo).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Da, lijepo si to napisao.

Makar i ti efekti u novim filmovima koji su rađeni CGI jednostavno izgledaju previše umjetno i neprirodno.

Prije su bili rađeni modeli, maske, šminka, koristili se automobili i replike istih, CGI tek kao nužno i nije se pretjerivalo sa njim (Terminator 2 je odličan primjer).

Ima odličan članak o tome:

 

http://www.cracked.com/blog/6-reasons-expensive-films-end-up-with-crappy-special-effects/

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hacksaw ridge

 

Sta pricati o filmu o kojemu je sve vec receno?

Istinita prica o vojniku koji zbog vlastitih uvjerenja nije htio ubijati,dirati pusku.

Ja bih ovaj film podjelio u dva djela,prvi u kojemu traje uvjeravanje glavnoga glumca u svoja uvjerenja i drugi,onaj ratni!

Meni osobno je za klasu bolji prvi dio u kojemu "pršte" emocije,odlična gluma,odlična priča.

Onda dođe i taj drugi,ratni dio (koji su mnogi pohvalili),koji je meni osobno dosta lošiji od prvoga djela!

No,cjelokupni film je ljepo upakovan u jednu preljepu priću,odlicnu glumu,realisticne efekte i trebao bi se pogledati!

 

8/10

 

PS: Logično pitanje za sve one koji su gledali film:

 

Zašto Japanosi nisu jednostavno prerezali uže/mrežu,kojom su se Ameri penjali?

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne volim baš ovakva generaliziranja, kako danas ima smeća od filmova tako je bilo i prije...postoji svijet i izvan DC/Marvela koji je doslovno krcat fenomenalnim filmovima.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nisu rezali jer su im ameri tako bili lagana meta, ulazili su u kalonicu.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...
Pored današnjih serija, od kojih ti pamet stane, svaki film izgleda kao karikatura.

 

 

Serije su prijašnjih godina bile bolje nego današnje. Bilo je daleko više originlanosti, hrpa današnjih serija su razrada filmova. Prije si imao jedan Twin Peaks, The Sopranos, Breaking Bad, Seinfeld, Only Fools and Horses itd. Sad imaš razradu filmova i nove sapunice tko je koga i sa kime.

 

Što se filmova tiče ako se odmakneš od popcorn superheroja imaš hrpu zanimljivih novih filmova. Npr. The Nice Guys koji je čisti povratak u osamdesete, Hell or High Water koji također naginje sedamdesetima i osamdestima tempom, likovima i radnjom, Captain Fantastic klasična obiteljska drama totalno u duhu ranijih vremena, The Jungle Book je čisti klasik, Manchester by the Sea opet skroz klasična drama itd. da sad ne idem prema straijim. 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
KIKI3ooo kaže...
Pored današnjih serija, od kojih ti pamet stane, svaki film izgleda kao karikatura.

 

 

Serije su prijašnjih godina bile bolje nego današnje. Bilo je daleko više originlanosti, hrpa današnjih serija su razrada filmova. Prije si imao jedan Twin Peaks, The Sopranos, Breaking Bad, Seinfeld, Only Fools and Horses itd. Sad imaš razradu filmova i nove sapunice tko je koga i sa kime.

 

Što se filmova tiče ako se odmakneš od popcorn superheroja imaš hrpu zanimljivih novih filmova. Npr. The Nice Guys koji je čisti povratak u osamdesete, Hell or High Water koji također naginje sedamdesetima i osamdestima tempom, likovima i radnjom, Captain Fantastic klasična obiteljska drama totalno u duhu ranijih vremena, The Jungle Book je čisti klasik, Manchester by the Sea opet skroz klasična drama itd. da sad ne idem prema straijim. 

 Ćuj, nekako mi je nepristojno dati TD jer nismo do sada imali interakciju na forumu i sve što je napisano se vidi da je iskreno napisano mišljenje - ali ja se definitivno ne slažem ni sa jednim ni sa drugim odlomkom. Ja danas kad gledam serije, ja uopće ne znam gdje da serija ide i kamo ćeme odvest. A ja sam teški TV junky od 35 god. Znači dok nije bilo interneta, ja sam svoj život ravnao po tv-programu. Ja i moj tada najbolji prijatelj.

Hell or High Water moram pogledat i brijem da je dobar film jer ga je već jedan kolega sa foruma od povjerenja preporučio, tako da to neću ulazit. Ako bude odličan film to će bit jedan od 100, što znači da je neisplativo serijski gledat filmove i kopat po kontejnerima. The Nice Guys je dobar film, iznenađujuće dobar...to je to. Jungle Book je animirani tako da to ne ulazi u kategoriju filmova na koju sam mislio gore. Svaki animirani pogledam, bude i sranja ali većinom su bolji od filmova. Captain Fantastic i Manchester by the Sea ako si izdvojio u ovom kontekstu ću onda svakako pogledat, hvala na preporuci.

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ti si još mlad. Ja sam iz vremena kad smo imali dva programa na TV-u, ZG 1 i ZG 2 a gledanje istih su nam prekidali redukcijama struje, svejedno i dalje uživam u novim filmovima. Sranja ima danas ali bilo ih je uvijek kao i kvalitete.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 10:14 (XXX).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

Ti si još mlad. Ja sam iz vremena kad smo imali dva programa na TV-u, ZG 1 i ZG 2 a gledanje istih su nam prekidali redukcijama struje, svejedno i dalje uživam u novim filmovima. Sranja ima danas ali bilo ih je uvijek kao i kvalitete.

 Hvala i osjećam se tako 

ali to je i moje vrijeme, redukcije struje a sve što je bilo na televiziji su bile vijesti 0-24 a kad je došla malavizija sam gotovo plakao od sreće. Imao bi jednu kazetu sa 2 filma koja bi gledao svaki dan a kasnije se sav novac se trošio u videotekama...

Danas, pored zabavnog sadržaja koji postoji je šteta gubiti vrijeme na polu-dobre filmove. Žao mi je ako nekako propustim (jer gledam trailere i pratim ovu temu) jedan - dva dobra ali mogu živit s tim.

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jel tko gledao La la land? Neki ga hvale a nekima je bezveze.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Jel tko gledao La la land? Neki ga hvale a nekima je bezveze.

 Tko voli Singing in the rain voljeti će i La La. Meni osobno je dosada živa, teško gledljivi užas ali ja ne volim mjuzikle osim Kose. Film bi lako mogao dobiti Oscara. Sve zavisi od osobnog ukusa. Ženama će film vjerovatno biti dobar, muškarci će mislim radije pogledati kakvu utakmicu ili Marvelov uradak.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mislim nisam još pogledao filmova iz 2016, no samo su mi dva filma iznad nekog prosjeka(Hacksaw Ridge-9 i Nice Guys-8). Marvelove uopće ne gledam, možda sam zadnji njihov pogledao onaj nastavak Thora(6/10).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...
XXX kaže...
KIKI3ooo kaže...
Pored današnjih serija, od kojih ti pamet stane, svaki film izgleda kao karikatura.

 

 

Serije su prijašnjih godina bile bolje nego današnje. Bilo je daleko više originlanosti, hrpa današnjih serija su razrada filmova. Prije si imao jedan Twin Peaks, The Sopranos, Breaking Bad, Seinfeld, Only Fools and Horses itd. Sad imaš razradu filmova i nove sapunice tko je koga i sa kime.

 

Što se filmova tiče ako se odmakneš od popcorn superheroja imaš hrpu zanimljivih novih filmova. Npr. The Nice Guys koji je čisti povratak u osamdesete, Hell or High Water koji također naginje sedamdesetima i osamdestima tempom, likovima i radnjom, Captain Fantastic klasična obiteljska drama totalno u duhu ranijih vremena, The Jungle Book je čisti klasik, Manchester by the Sea opet skroz klasična drama itd. da sad ne idem prema straijim. 

 Ćuj, nekako mi je nepristojno dati TD jer nismo do sada imali interakciju na forumu i sve što je napisano se vidi da je iskreno napisano mišljenje - ali ja se definitivno ne slažem ni sa jednim ni sa drugim odlomkom. Ja danas kad gledam serije, ja uopće ne znam gdje da serija ide i kamo ćeme odvest. A ja sam teški TV junky od 35 god. Znači dok nije bilo interneta, ja sam svoj život ravnao po tv-programu. Ja i moj tada najbolji prijatelj.

Hell or High Water moram pogledat i brijem da je dobar film jer ga je već jedan kolega sa foruma od povjerenja preporučio, tako da to neću ulazit. Ako bude odličan film to će bit jedan od 100, što znači da je neisplativo serijski gledat filmove i kopat po kontejnerima. The Nice Guys je dobar film, iznenađujuće dobar...to je to. Jungle Book je animirani tako da to ne ulazi u kategoriju filmova na koju sam mislio gore. Svaki animirani pogledam, bude i sranja ali većinom su bolji od filmova. Captain Fantastic i Manchester by the Sea ako si izdvojio u ovom kontekstu ću onda svakako pogledat, hvala na preporuci.

 Što se tiče serija, ja bih rekao da je jednako kvalitetno danas kao i što je prije bilo, također kolega je u isto "razdoblje" stavio Only Fools and Horses, seriju koja je počela 1981. i Breaking Bad, seriju koja je počela 2008. i završila prije par godina što mi je apsolutno glupo jer Breaking Bad bi se prije smatrao pod današnju televiziju, nego prijašnju. Također postoji tona kvalitetnih, originalnih serija, a što se tiče razrada filmova, pretpostavljam da misliš na Westworld koji je od originalnog filma iz 1973. toliko proširio lore i od običnog theme parka napravio toliko više te je definitivno zaslužio svu pohvalu koju je i dobila serija.

 

Ali se zato slažem s time da kao i prije, i danas ima hrpu kvalitetnih filmova, samo što ljudi pogledaju blockbustere koji će se prikazati u Cinestaru i to je to. U većini ostalih, manjih kina se prikazivao odlični Nocturnal Animals Toma Forda, a u glavnim ulogama Jake Gyllenhaal i Amy Adams, kao i hrpa drugih filmova kojih uopće iz nekog razloga (bar koliko ja znam) nije ni bilo kod nas u kinima. Hunt for the WilderpeopleSing Street, La La Land kojeg sam spomenuo na prošloj stranici i meni osobno je uz Hell or High Water najbolji film prošle godine, bar od onih koje sam ja pogledao. Hacksaw Ridge, filmovi koje je kolega naveo, hororci su imali solidnu godinu sa Lights Out, Don't Breathe, Conjuring 2...Također poprilično sam siguran da se The Jungle Book ne klasificira kao animirani film.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ilyaz97 kaže...
Mislim nisam još pogledao filmova iz 2016, no samo su mi dva filma iznad nekog prosjeka(Hacksaw Ridge-9 i Nice Guys-8). Marvelove uopće ne gledam, možda sam zadnji njihov pogledao onaj nastavak Thora(6/10).

 ..... ja sam u 2016. promjenio misljenje o marvelovim ekranizacijama zahvaljujuci Deadpoolu i Strangeu, ipak su oba iznad svih dosadasnjih. Oba su za marvel korak prismajhlavanju starijoj publici, osobito Deadpool iskljucivo humorom za odrasle. I to je odradjeno meni toliko dobro, da bi rekao da je to i najbolja komedija 2016. Nice Guys sam pogledao i zaboravio - Lethal Weapon kemija izmedju glavnih likova ne postoji, radnja nezanimljiva i vec vidjena. Za Rusellov kalibar vrlo prosjecan film, za buddy - buddy film - vrlo lose! "48 sati" jos uvjek nedostizan, dobro ipak je Walter Hill klasa kakve vise nema.

dc hejter
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...

 Što se tiče serija, ja bih rekao da je jednako kvalitetno danas kao i što je prije bilo...

 

Ali se zato slažem s time da kao i prije, i danas ima hrpu kvalitetnih filmova, samo što ljudi pogledaju blockbustere koji će se prikazati u Cinestaru i to je to. U većini ostalih, manjih kina se prikazivao odlični Nocturnal Animals Toma Forda, a u glavnim ulogama Jake Gyllenhaal i Amy Adams, kao i hrpa drugih filmova kojih uopće iz nekog razloga (bar koliko ja znam) nije ni bilo kod nas u kinima. Hunt for the WilderpeopleSing Street, La La Land kojeg sam spomenuo na prošloj stranici i meni osobno je uz Hell or High Water najbolji film prošle godine, bar od onih koje sam ja pogledao. Hacksaw Ridge, filmovi koje je kolega naveo, hororci su imali solidnu godinu sa Lights Out, Don't Breathe, Conjuring 2...Također poprilično sam siguran da se The Jungle Book ne klasificira kao animirani film.

 Ma kakvi. Serije su danas čudo. Ne možeš se ić popišat koliko je zanimljivo. 

 

A za filmove hvala na preporuci, svakako ću pogledat pa eventualno napišem povratno dojmove.

 

Ovo je izgledalo kao brute-force metoda za preporuku filmova lol.

 

...jungle book sam onda vjerovatno gledao krivi foršpan haha

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 18:07 (KIKI3ooo).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

 Što se tiče serija, ja bih rekao da je jednako kvalitetno danas kao i što je prije bilo...

 

Ali se zato slažem s time da kao i prije, i danas ima hrpu kvalitetnih filmova, samo što ljudi pogledaju blockbustere koji će se prikazati u Cinestaru i to je to. U većini ostalih, manjih kina se prikazivao odlični Nocturnal Animals Toma Forda, a u glavnim ulogama Jake Gyllenhaal i Amy Adams, kao i hrpa drugih filmova kojih uopće iz nekog razloga (bar koliko ja znam) nije ni bilo kod nas u kinima. Hunt for the WilderpeopleSing Street, La La Land kojeg sam spomenuo na prošloj stranici i meni osobno je uz Hell or High Water najbolji film prošle godine, bar od onih koje sam ja pogledao. Hacksaw Ridge, filmovi koje je kolega naveo, hororci su imali solidnu godinu sa Lights Out, Don't Breathe, Conjuring 2...Također poprilično sam siguran da se The Jungle Book ne klasificira kao animirani film.

 Ma kakvi. Serije su danas čudo. Ne možeš se ić popišat koliko je zanimljivo. 

 

A za filmove hvala na preporuci, svakako ću pogledat pa eventualno napišem povratno dojmove.

 

Ovo je izgledalo kao brute-force metoda za preporuku filmova lol.

 

...jungle book sam onda vjerovatno gledao krivi foršpan haha

 Ovo je usput bio i neki usputni rant na to kako dosta dobrih filmova ne vidim često u našim kinima I guess haha nego se Fifty Shades Darker i slična sranja reklamiraju i stavljaju u pretpremijeru 2 mjeseca prije, a neki filmovi uopće ni ne dođu do naših kina

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...

Zero days (2016)

http://www.imdb.com/title/tt5446858/

Dokumentarac; bedasto bi bilo reći "dobro" ili odlično"... prije vrijedi - "za zapitati se; zastrašujuće, grozno"...

U svakom slučaju vrijedi pogledati, preporuka; na iMDB 7,8/10 moja ocjena nije bitna, čak je i nema :-)

 Mislim da je prava riječ,i u pozitivnom i u negativnom smislu: fascinantno.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Arrival

 

U svakome slucaju,osvjezenje koje je stiglo pred kraj 2016.Ocekivao sam makljažu izmedu ljudi i svemiraca,a dobio nesto sasvim drugo.

Radnja je malo usporena,ali zanimljiva,kraj totalno nepredvidiv!

Ipak,ne bih ga ocjenio kao remek djelom,kao sto to je vecina ovdje rekla,nego kao jedno ostvarenje koje bi svakako trebalo pogledati.

Isto tako,netko je rekao da film nema smisla ako ne snime drugi dio....Zasto?Meni osobno drugi dio nema smisla!

 

8/10

OK, nekom se film sviđa, nekom ne, ali daj mi molim te objasni što je to na kraju totalno nepredvidivo? Negdje na polovici filma ide "dijalog" u kojem ti doslovce kažu u čemu je fora i sve ide upravo u tom smjeru pa mi nije jasno što je to bilo nepredvidivo? Čak ti i dijalog između majke i kćerke u kojem majka kaže "If you want science, call your father" daje i više nego jasnu sliku tko je otac pa bih te stvarno zamolio za pojašnjenje, možda sam ja nešto propustio?

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kipo kaže...

OK, nekom se film sviđa, nekom ne, ali daj mi molim te objasni što je to na kraju totalno nepredvidivo?

Čekaj,ti si stvarno skontao sta ce biti na kraju?

Sivilo si stavio na citat koji uopce nista ne znaci,da Ian glumi jedinoga znanstvenika na cjelome svijetu,onda bi skontao,ali ovako nema sanse!

Razlog dolaska svemiraca je objasnjen na kraju,nije se nikako dalo naslutiti prije!

Care ako si ti to sve skontao-kapa dolje,ja nisam!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 13:37 (Milka30).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

moram priznat da je i meni ovo sa znanstvenikom bilo jasno nakon 10ak sekundi.

nisam kuzio kakav ce tocno biti rasplet filma ali brak izmedju nje i znanstvenika je bio ocit.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 14:48 (nixass).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice