Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.547.191
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Isplati :D Upisat ces se....

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nova Lara izlazi,ako se ne varam na godinu?

Koliko vidim,u pitanju je remake na igru,sa obzirom na puno detalja iz same igre.

Nekako mi ova glumica ne leži...fali joj....malo masti

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 7:51 (Milka30).
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Nova Lara izlazi,ako se ne varam na godinu?

Koliko vidim,u pitanju je remake na igru,sa obzirom na puno detalja iz same igre.

Nekako mi ova glumica ne leži...fali joj....malo masti

https://www.youtube.com/watch?time_continue=126&v=8ndhidEmUbI

 Moja zelja je bila da ova glumi 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Nova Lara izlazi,ako se ne varam na godinu?

Koliko vidim,u pitanju je remake na igru,sa obzirom na puno detalja iz same igre.

Nekako mi ova glumica ne leži...fali joj....malo masti

https://www.youtube.com/watch?time_continue=126&v=8ndhidEmUbI

 Alicia Vikander je najmanji problem u ovome filmu, kako mi se barem čini prema traileru. Sama igra će na kraju biti bolji film od ovog filma. Imaju sreće da su uopće uspjeli dobiti glumicu njenog kalibra jer trailer izgleda poput nekog lošeg B level akcijskog filma.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

It

 

Citao sam kolegin post prije kako govori za ovaj film da ga nije uplasio i da se "pribojava" da je mozda prestar za te fore plasenja koje se koriste u filmu.

Moram se sloziti sa njime!Za jedan horror mene uopce nije dojmio,štoviše,od svih horror likova koje znam,taj klaun je definitivno jedan od likova koje bih volio sresti,da moram!

  U vise navrata sam htio prekinuti film,jer je bilo dosta nelogicnih nejasnoca u filmu,no to sam pretrpio i na kraju dobio objasnjenje na kraju.

Smatram da film nerealno drzi visoku ocjenu na IMDB (vjerovatno zbog dobre promidzbe,koja je pocela jos prosle godine sa onim glupim klaunima po ulicama) i da ima puno strasnijih horrora od IT-a.

 

4/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

It

 

Citao sam kolegin post prije kako govori za ovaj film da ga nije uplasio i da se "pribojava" da je mozda prestar za te fore plasenja koje se koriste u filmu.

Moram se sloziti sa njime!Za jedan horror mene uopce nije dojmio,štoviše,od svih horror likova koje znam,taj klaun je definitivno jedan od likova koje bih volio sresti,da moram!

  U vise navrata sam htio prekinuti film,jer je bilo dosta nelogicnih nejasnoca u filmu,no to sam pretrpio i na kraju dobio objasnjenje na kraju.

Smatram da film nerealno drzi visoku ocjenu na IMDB (vjerovatno zbog dobre promidzbe,koja je pocela jos prosle godine sa onim glupim klaunima po ulicama) i da ima puno strasnijih horrora od IT-a.

 

4/10

 Slažem se da je ocjena malo previsoka. Uz sav hype oko filma, dosta je podbacio, pogotovo u samim horor elementima. Po meni se film isplati pogledati zbog klinaca koji su mi bili odlični (pogotovo mali iz Stranger Things), dok su same "horor" scene bile loše jer si ih vidio da će se dogoditi 30sec nego što su se dogodile i previše su se oslanjale na jump scareove, što za dobar horor jednostavno nije dovoljno. Također, Pennywise mi nije bio dovoljno objašnjen, nisu jasno pokazali koje su to njegove moći i ograničenja istih i na koji ga se način može poraziti, nešto što su mi Conjuring filmovi bolje odradili. Uglavnom, ne bih mu dao baš 4, dao bih više (tipa 5-6) kažem zbog likova i zato što je film prelijepo sniman, ali glavni dio, horor je definitivno podbacio i to se slažem.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...

 Slažem se da je ocjena malo previsoka. Uz sav hype oko filma, dosta je podbacio, pogotovo u samim horor elementima. Po meni se film isplati pogledati zbog klinaca koji su mi bili odlični (pogotovo mali iz Stranger Things), dok su same "horor" scene bile loše jer si ih vidio da će se dogoditi 30sec nego što su se dogodile i previše su se oslanjale na jump scareove, što za dobar horor jednostavno nije dovoljno. Također, Pennywise mi nije bio dovoljno objašnjen, nisu jasno pokazali koje su to njegove moći i ograničenja istih i na koji ga se način može poraziti, nešto što su mi Conjuring filmovi bolje odradili. Uglavnom, ne bih mu dao baš 4, dao bih više (tipa 5-6) kažem zbog likova i zato što je film prelijepo sniman, ali glavni dio, horor je definitivno podbacio i to se slažem.

Djeca su odradila super posao,u par navrata su me posjecali na Goonies,zbog njih sam i ostao gledati do kraja.Za moj ukus,malo previše psuju,ali ajd ok!

Ja nisam gledao serijal,tak da o Pennywiseu ne znam nista,ali da se naslutiti koje su mu slabosti.Eh sada,zasto on izbacuje zubalo,zasto zrtve plutaju,kako ga ubiti,šta je u biti on,to mi je nepoznanica!

 

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

malo kasnim, ali ipak - pogledao Passengers. vizualije u 4K su bolesne, glavni glumci (Pratt i Lawrence) super odradili posao, priča je zanimljiva i radnja ide finim tempom bez praznog hoda, možda da su malo kraj promjenili jer ovak ostavlja gorak okus. osobno jako zanimljiv film iza kojeg se zapitate "što da se to meni dogodi"...

 

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

da se to meni dogodi, napravio bi isto ko i kralj u filmu - probudio sisatu plavušu i trpaj.

What could possibly go wrong?
8 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Super je film, ali ga zaseru na kraju...

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hornet_93 kaže...

da se to meni dogodi, napravio bi isto ko i kralj u filmu - probudio sisatu plavušu i trpaj.

 Ok, ali ne bih htio gledati film o tome. Pogotovo ne film koji se predstavlja kao nekakvu SF avanturu u kojoj si ti junak.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...nemojte trosit pare na novog Kingsmena - film je brutalno prosjecan.

dc hejter
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sljedeci mjesec cu imat nesto slobodnog vremena pa imam neku nadobudnu ideju koja se mozda realizira.

Kad nam vec moderatori ne zele dati ovlasti da procesljamo temu i ocistimo ju od svega sto nije opis pogledanog filma, razmisljam napisat neki jednostavni parser koji ce:

 

1. Procesljat sve stranice

2. Sve postove spremit

Nakon toga:

3. Napravit nekakvo osnovno sucelje koje ce iterirat kroz (slike) postova i prikazivati ih korisnicima

4. Korisnici potom imaju opciju 2 gumba: "Zadrzi", "Brisi"

5. Obrisani postovi se brisu.

6. Daljni postovi onda idu na rucnu obradu koje se sastoji od ispunjavanja dva polja: Naziv filma, Sadrzaj posta. (Ctrl-c, Ctrl-v)

7. Onda u prvom postu ove teme to bude sve lijepo sortirano npr:

   Passengers 1 2 3 4 5

   Mr. Nobody 1 2 3

gdje ce naziv filma biti link na imdb, a brojevi redom linkani postovi u temi.(Program ce uz post automatski cuvat i poveznicu)

 

Svakom dobrovoljcu bih dao program na koristenje sa odredjenim rasponom stranica.

 

Kad bi se ovih 1000 stranica podijelilo na 20 dobrovoljaca, to je 50 str po osobi, svaka str 30ak postova, svaki post zahtjeva max 5 sec gledanja dal je spam. 5x30x50 = 2h.

 

Tema je trenutno neupotrebljiva. Zazelim se nesto pogledat, dodjem u temu, i nakon listanja 3 stranice unatrag, 90% sadrzaja je prepucavanja, 5% reviewa i 5% ponovljenih reviewa tih istih filmova.

BTW: pod "pomoci cu" mislim samo na koristenje programa i izdvajanja Spam ili NeSpam.. Naravno, koliko god stranica,.. Makar i 1 : )

 

7 Odlicna ideja, pomoci cu
41 Odlicna ideja
7 Meh
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 0:50 (passat).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

 

Meni se nije svidio. Ja malo sporije kopčam i nisam u potpunosti shvatio radnju. U izvedbi glumaca ništa mi nije smetalo, Kilmer i Downey Junior su bili dobri, bilo je dosta trenutaka u filmu gdje sam se nasmijao i flm je dosta originalan, ali radnja mi se prebrzo odvijala i dosta su je zakomplicirali. Ocjena: 6/10.

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

child 44 dobar i meni osobno napet film glumci a posebno osjecaj filma odlicni

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 11:38 (gusta21).
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Spiderman Homecoming - ama bas super, sad je marvel poceja radit akcijske filmove bez akcije...skoro nisan zaspa od dosade...dosa san dok se nije vratija u sobu i ono cudo se rasulo i prikinija s gledanjen...

Prescious Cargo - Bruce Willis, film se trudi ispasti cool, ali mu ne uspijeva

Shot Caller - Cudan film, dobio lose ocjene, ali korisnici vele da je odlican, skinuo ga i krenuo gledati, ali nisam bas ljubitelj mafijaskih i gangsterskih filmova, pa sam prekinuo, ali mogo bi bit dobar onome tko voli tematiku.

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.9.2017 0:06 (Gorstak79).
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...mozda novi Alien (rekao bi sountrackom i atmosferom) ili nek barem bude bolji film od Covenanta.... Ex-Machina reziser....

 

Annihilation

 

dc hejter
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao gone in 60 seconds ponovo. Vrh film. 7.5/10

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bronx Tale. Sjajan film o odrastanju. Ako netko voli irske price u Bostonu, mora i talijanske u Bronxu. Patim za vremenima boxa 50/60tih godina, a kao mlad i moderan.
8.5 / 10, sto to je stvarno visoko po osobnim kriterijima i rijetko za dati ako se ne radi o remek djelu - remek djelo.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. "Jesi probo ugasit pa upalit?" - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 17:48 (isuckatthisgame).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pilgrimage http://www.imdb.com/title/tt3531202/?ref_=nv_sr_2

 

 

Sat i pol trajanja filmeka o krscanstvu srednjeg vijeka.Kroz ''putovanje'' hodocasnika sa relikvijom iz jos uvijek paganske Irske, film se dotakne vecine problematike vezane uz tu temu; vjere, praznovjera, ortodoksnosti, krizarskih ratova, politickog balansa svjetovne i crkvene moci.Naravno sukladno trajanju filma prilicno povrsno i selektivno.Donekle je i vjesto napravljen balans izmedju realnog, slucajnosti, slijepe vjere i otvorene mogucnosti bozje intervencije u pojedinim trenucima.Stilski mi je cak i odgovaralo, nije format laznih spektakala kakvi su se neko vrijeme isporucivali, bilo da je rijec o rimskom carstvu ili srednjem vijeku.Relativni minimalizam, nesto eksplicitnijih scena, ''izrazito blago'' na tragu meni solidnog i artisticnijeg Valhalla Risinga.Film niposto nebi okarakteriziro dobrim ostvarenjem, no imdb ocjena sugerira negledljivost, sto nije slucaj, cak ga pogledo bez ikakvog ''napora'', stoga od mene svak prema vlastitom nahodjenju

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

....fanovi Blade Runnera i oni koji "BR 2049" planiraju pogledat u kinu - izasao je sluzbeni "anima short" o dogadjajima izmedju originala i novog filma....

 

"Black Out 2022"

 

dc hejter
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Budući da ne vidim da itko priča u temi o ovom filmu, ja ću ga spomenuti. Jučer sam gledao Wind River u kinu. Film je napisao i režirao Taylor Sheridan (pisac Sicaria i Hell or High Water). Glavne uloge Jeremy Renner i Elizabeth Olsen. Najtoplije preporuke za film, očekivao sam da će biti dobar i čuo sam dobre stvari, ali me je film uistinu oduševio. Radi se o likovima ovo dvoje kako istražuju ubojstvo mlade Indijanke u Wind River indijanskom rezervatu u Wyomingu (na sjeveru SAD). Prelijepo snimano, Zanimljiva priča ispričana na vrlo dobar način, vrlo dobri performansi, same pohvale za film, taman za otići u kino i pogledati prije nego što Blade Runner dođe. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...

Budući da ne vidim da itko priča u temi o ovom filmu, ja ću ga spomenuti. Jučer sam gledao Wind River u kinu. Film je napisao i režirao Taylor Sheridan (pisac Sicaria i Hell or High Water). Glavne uloge Jeremy Renner i Elizabeth Olsen. Najtoplije preporuke za film, očekivao sam da će biti dobar i čuo sam dobre stvari, ali me je film uistinu oduševio. Radi se o likovima ovo dvoje kako istražuju ubojstvo mlade Indijanke u Wind River indijanskom rezervatu u Wyomingu (na sjeveru SAD). Prelijepo snimano, Zanimljiva priča ispričana na vrlo dobar način, vrlo dobri performansi, same pohvale za film, taman za otići u kino i pogledati prije nego što Blade Runner dođe. 

 Svaka čast, ali Blade Runner 2049 će biti totalna glupost.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 10:00 (ris).
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ima li kakva romanticna drama di se seve? Da mi zena lakse da.

potpis :D
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Forrest Gump (1994)

 

Čovjek kada pogleda koliko nagrada, pozitivnih kritika ima film, kada pogleda njegovu zaradu ispada da film nema mane. Sjeo sam, počeo gledati film, očekivao sam spektakl, masterpiece dobio sam MEHH. Pitam se je l' redatelj ikada vidio osobu s intelektualnim poteškoćama. Forrest Gumb dolazi do zaključaka o životu do kakvih ne može doći prosječno inteligentna osoba. Koliko ja znam osobe s intelektualnim poteškoćama imaju lošiju motoriku, Forrest Gump ima reflekse igrajući ping pong na svjetskoj razini, a da ne kažem kako pušku slaže. Ne tražim od filma da bude realan, ali kod filma ovakog tipa to mi je bitno. Previše mi je 'Amerike' u filmu, gledajući film imam osjećaj da je SAD centar svijeta. Očekivao sam da će film biti o osobi s intelektualnim poteškoćama i njegovim problemima, a ne o američkoj povijesti iz perspektive osobe s intelektualnim poteškoćama. To je dosta originalno i kreativno, ali to mi se neda gledati. Film prikazuje lijepe životne vrijednosti, prikazuje koliko osoba s 'hendikepom' može pozitivno utjecati na naš život i koliko su takve osobe podcijenjene, ali takav film definitivno ne bih gledao dvaput i na mojoj osobnoj listi ne spada među najbolje filmove.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ris kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

Budući da ne vidim da itko priča u temi o ovom filmu, ja ću ga spomenuti. Jučer sam gledao Wind River u kinu. Film je napisao i režirao Taylor Sheridan (pisac Sicaria i Hell or High Water). Glavne uloge Jeremy Renner i Elizabeth Olsen. Najtoplije preporuke za film, očekivao sam da će biti dobar i čuo sam dobre stvari, ali me je film uistinu oduševio. Radi se o likovima ovo dvoje kako istražuju ubojstvo mlade Indijanke u Wind River indijanskom rezervatu u Wyomingu (na sjeveru SAD). Prelijepo snimano, Zanimljiva priča ispričana na vrlo dobar način, vrlo dobri performansi, same pohvale za film, taman za otići u kino i pogledati prije nego što Blade Runner dođe. 

 Svaka čast, ali Blade Runner 2049 će biti totalna glupost.

 Ne znam kakav će biti, ali sam poprilično siguran da većina ljudi ovdje planira ga pogledati kad dođe tako da sam rekao da si Wind River slobodno mogu pogledati dok čekaju jer je film odličan. Dakako mogu i nakon što dođe, ovisi što preferiraju (i vjeruju li u Denis Villeneuvea).

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sinoć K-PAX (2001) sa Kevin Spaceyom. 
Mogu reći da sam ugodno iznenađen filmom, ne znam kako prije nisam naletio na taj film s obzirom da je iz 2001. 
Moja ocjena je 7/10. 

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ris kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

Budući da ne vidim da itko priča u temi o ovom filmu, ja ću ga spomenuti. Jučer sam gledao Wind River u kinu. Film je napisao i režirao Taylor Sheridan (pisac Sicaria i Hell or High Water). Glavne uloge Jeremy Renner i Elizabeth Olsen. Najtoplije preporuke za film, očekivao sam da će biti dobar i čuo sam dobre stvari, ali me je film uistinu oduševio. Radi se o likovima ovo dvoje kako istražuju ubojstvo mlade Indijanke u Wind River indijanskom rezervatu u Wyomingu (na sjeveru SAD). Prelijepo snimano, Zanimljiva priča ispričana na vrlo dobar način, vrlo dobri performansi, same pohvale za film, taman za otići u kino i pogledati prije nego što Blade Runner dođe. 

 Svaka čast, ali Blade Runner 2049 će biti totalna glupost.

 
Daj mi i parove lige prvaka da vise u tu mirovinu odem kad dolazis iz buducnosti.

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Inglorious Bastards - tarantino nadmasio samog sebe, nakon po ure san pomislija: nedljet, što je ovo? Alternativna povijest sa sledgehammerom...splat! 9/10

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.....YES!!!! "Blade Runner 2049" - 94% na RT - dakle, ak treba idem na stakama u kino ovaj vikend https://www.rottentomatoes.com/m/blade_runner_2049/

 

 

 

dc hejter
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice