Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.546.349
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
m77 kaže...

The Disaster Artist

Nakon ''Three Billboards...'' sam mislio da 2017. nemože izbaciti ništa bolje od toga, ali prevario sam se, jer The Disaster Artist je ništa manje nego genijalan film...u početku sam očekivao parodiju na The Room, ali osim komedije, imamo i vrlo zanimljivu dramu...soundtrack je fenomenalan, a gluma je na najvišoj razini, pogotovo J. Franco koji razvaljuje svaku scenu naglaskom i mimikom i zaista je nevjerojatno da za ovo nije niti nominiran za Oscara jer ne vidim apsolutno niti jednu rolu iz prošle godine koja uopće može parirati bravurama koje on izvodi u ovom filmu.

9/10

 slazem se, sto vise gledam ove filmove nominirane to mi je disaster artist genijalniji tj izvedba franca, nitko mi nije odglumio dobro kao on. lik mi je zicer za oscara, a nema ni nominaciju.

 a nema zbog nekog seks skandala kako sam ja cuo

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Da ali taj sex "skandal" za koji je optuzen je u najmanju ruku smijesan tko je citao vise o tome znati ce na sta mislim,nista vise nego kucka koja nije napravila nista u zivotu pokusava da zaradi koji dolar i dobije paznje.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kakve crne veze ima seks skandal s njegovom izvedbom u filmu?

To je kao što postoje debili koji osporavaju Polanskog kao redatelja jer iza sebe ima određene afere...no, nije da sam pretjerano iznenađen Oscarovskom politikom odnosno nagrađivanjem najpodobnijih.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Iskreno da je frajer silovao ne bih ni ja zelio da mu se ikakve nagrade i aplauzi daju,pogotovo netko tko je bogat i zgodan da ima potrebu silovati odmah znas da je sociopata ili sta vec jer to vise nije u vezi sexa i hormona nego power tripa koji dobijes nad zrtvom takve bi ja kastrirao.
Ali Franco to nije i jebena je sramota ovo sta mu se dogodilo.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
volegradele kaže...
warhed kaže...

Samo za hrabre 

Prema istinitoj priči o životu vatrogasaca i svim problemima koji idu uz taj poziv. Mene je ostavio podijeljenog dojma. Tempo je nešto sporiji, radnja nije nametljiva i nema patetike koja zna biti u filmovima ove vrste. Glumačka postava dobra s naglaskom na Josh Brolina kojem ležu uloge ''muškarčina'' dok s druge strane  Miles Teller mi se ne čini kao najbolji izbor za ovu ulogu zbog baby lica pa ispada neuvjerljiv. Fil vizualno ljepo izgleda ali kod mene nije pobudio neke emocije.

7/10 

 Kod mene bas suprotno,film me duboko potresao cak i nakon par dana razmisljam o njemu,ne toliko koliko je film dobar ili gluma nego istinitost samog događaja.Uopce nisam znao o cemu se film radi niti sam znao da se to uopce dogodilo!Tempo filma je umjeren,gluma dosta solidna,kraj me izuo iz cipela,nisam to ocekivao!!

 

8.5/10

 tocno tako je bilo i kod mene. Dirnulo me do suza tak da... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

Kakve crne veze ima seks skandal s njegovom izvedbom u filmu?

To je kao što postoje debili koji osporavaju Polanskog kao redatelja jer iza sebe ima određene afere...no, nije da sam pretjerano iznenađen Oscarovskom politikom odnosno nagrađivanjem najpodobnijih.

 Polanski je osuđeni pedofil, kako to možeš uspoređivati s Francom koji je curi platio za nude scenu u kojoj je glumila u njegovom filmu, i onda opet pristala glumiti u još jednoj nude sceni i onda se nakon ne znam koliko godina odlučila kako ona oko toga nije bila baš 100% sigurna i da je to bio sexual harassment i da Franco za to treba odgovarati?

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Ghost Story http://www.imdb.com/title/tt6265828/?ref_=nv_sr_2

 

Prvih 20 tak minuta jedva iztrpih, cinio mi se suhoparan, banalan a u isto vrijeme lazno pretenciozan.No ispostavio se slucaj krivog prvog utiska, film postane simpatican s pricom koja se ''zatvori'' s pocetkom.Simpatican, drugaciji filmek, slobodno bacite oko u visku vremena

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Molim savjet od nekog ko je pogledo The Room i The Disaster Artist, jel mi svejedno koji ću prije gledat ili bi bilo bolje da jedan pogledam prvo?

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nicknino kaže...

Molim savjet od nekog ko je pogledo The Room i The Disaster Artist, jel mi svejedno koji ću prije gledat ili bi bilo bolje da jedan pogledam prvo?

 gledaj The Room naravno, ovaj drugi bez njega nema nekog smisla, a meni se cini da redatelj The Disaster Artista nije shvatio tocno stvari koje ga cine The Room tak "dobrim", po meni je to zapravo nepotreban film.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...
m77 kaže...

Kakve crne veze ima seks skandal s njegovom izvedbom u filmu?

To je kao što postoje debili koji osporavaju Polanskog kao redatelja jer iza sebe ima određene afere...no, nije da sam pretjerano iznenađen Oscarovskom politikom odnosno nagrađivanjem najpodobnijih.

 Polanski je osuđeni pedofil, kako to možeš uspoređivati s Francom koji je curi platio za nude scenu u kojoj je glumila u njegovom filmu, i onda opet pristala glumiti u još jednoj nude sceni i onda se nakon ne znam koliko godina odlučila kako ona oko toga nije bila baš 100% sigurna i da je to bio sexual harassment i da Franco za to treba odgovarati?

 Poanta mog posta nije stupnjevanje ili aboliranje zločina već to da film kao finalni proizvod neće biti ništa lošiji ako mu je redatelj ili glavni glumac najveće đubre, kao što neće biti ništa bolji ako je redatelj ili glavni glumac najveći humanitarac u galaksiji.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Santana kaže...
nicknino kaže...

Molim savjet od nekog ko je pogledo The Room i The Disaster Artist, jel mi svejedno koji ću prije gledat ili bi bilo bolje da jedan pogledam prvo?

 gledaj The Room naravno, ovaj drugi bez njega nema nekog smisla, a meni se cini da redatelj The Disaster Artista nije shvatio tocno stvari koje ga cine The Room tak "dobrim", po meni je to zapravo nepotreban film.

TDA nije ono što sam isprva mislio da će biti, parodija na ''The Room'', ovo je uglavnom priča o Wiseauu, mistici vezanoj uz njega, te o njegovom odnosu sa svojevrsnim koautorom filma i njegovim jedinim prijateljem Sesterom...inteligentna komedija s elementima drame, uz odličnu glumu...itekako potreban film, ako se mene pita.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Samo na ovoj stranici preko 10 postova u debelome offtopicu.

Ova tema je davno postala "ljek" za preseravanja samoprozvanih uvjek istih filmskih stručnjaka!

Molim modove da rade svoj posao,jer ovo nema smisla!

 

Braven

 

Jedan od onih filmova koje cemo brzo zaboraviti.

Film ima obecavajucu pricu,pomalo usporenu radnju i poprilican broj lose odglumljenih scena.Cijelo vrijeme igra na kartu realnosti,a onda na kraju doslovno ushere sa pojedinim scenama koje nemaju veze sa zdravom pameti uže kao decoy,skrivanje u ogoljenoj šumi,scena sa zamkom...

Ideja odlicna,ocajna rezija-slobodno zaobici!

 

4/10

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

moglo bi biti zanimljivo

http://www.imdb.com/title/tt7153766/

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mom and dad

 

Jednoga dana roditelji dobiju nekakvu maniju i krenu ubijati svoju djecu!

 

Totalno uvrnuti filmu koji obiluje poznatom glumackom postavom.Svi oni koji vole uvrnute filmove,koji pocinju cudno,jos cudnije zavrsavaju,trebaju pogledati ovaj film!

Svi ostali neka ga se klone!

Ja sam bas uzivao gledajuci ga.

 

7/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dupli post?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 13:40 (Milka30).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Green Mile - Zelena milja. Napokon sam pogledao ovaj film i žao mi je što nisam prije.Stvarno su priča i gluma odlični.Isplati se svakako pogledati 9/10

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sstrmi kaže...

The Green Mile - Zelena milja. Napokon sam pogledao ovaj film i žao mi je što nisam prije.Stvarno su priča i gluma odlični.Isplati se svakako pogledati 9/10

 Je li to onaj film kada Tom Hanks bježi iz zatvora? I onda kada uspije pobjeći, shvati da je zaboravio povesti Morgana Freemana sa sobom?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...Solo... dva tizera ili trejlera, what ever.....

dc hejter
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Roman J. Israel, Esq. http://www.imdb.com/title/tt6000478/?ref_=fn_al_tt_1

 

Roman je ''osebujan'' socijalno angaziran odvjetnik koji spletom okolnosti biva nagnan da preispita svoja uvjerenja.Film se ne istice nicim osim angaziranim glumackim imenima i naivnom skriptom.Slobodno preskok

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Velika preporuka za film Only the Brave (2017)

Istinita priča o Granite Mountain Hotshots vatrogascima, veoma kvaliteno napravljena, odlična glumačka postava. Usao sam totalno slijep u film, prema istinitom je događaju za koji nikad nisam čuo.

Ne pamtim kad me film skoro do suza doveo.

8/10

Nemojte više čitat osim samog opisa na imdb stranici ako planirate gledat film.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 0:31 (Et_Tu_Brute?).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
The Cloverfield Paradox (2018)

Treći u nizu iz Cloverfield serijala.I dok su mi prva dva bila prilično solidna ovo je negledljivo smeće koje pada na svakom bitnom filmskom aspektu. Obavezan preskok.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam The Shape of Water ali  nisam bio trijezan.

 

Haha film je lud ko puška,  preporuka. xD

Chill
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 14:07 (ris).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ja sam isto išao to gledati. požderao kokice i m&m, popio sprite dok su trajali traileri, pa zaspao nakon 15 min filma. evo cura još pizdi, čak i ne priča puno, pa imam mira cijelo jutro. win-win. 

11/10

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 14:32 (Hornet_93).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Može preporuka hororaca koji nemaju prezahtjevnu radnju, već se radi više o nekoj koljačini/zombie filmu? Pogledo sam gotovo sve relevantnije zadnjih par godina i klasike unazad par desetljeća, dobar mi je recimo Wann, ali sad bi nešto u stilu Evil Dead-a ili The Cabin in the Woods. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bullyq14 kaže...

Može preporuka hororaca koji nemaju prezahtjevnu radnju, već se radi više o nekoj koljačini/zombie filmu? Pogledo sam gotovo sve relevantnije zadnjih par godina i klasike unazad par desetljeća, dobar mi je recimo Wann, ali sad bi nešto u stilu Evil Dead-a ili The Cabin in the Woods. 

 

Ako nisi gledao pogledaj ovu seriju: Ash vs Evil Dead

 

Lagana, opuštajuća i komična! Ash legenda! Perporuka od mene

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bullyq14 kaže...

Može preporuka hororaca koji nemaju prezahtjevnu radnju, već se radi više o nekoj koljačini/zombie filmu? Pogledo sam gotovo sve relevantnije zadnjih par godina i klasike unazad par desetljeća, dobar mi je recimo Wann, ali sad bi nešto u stilu Evil Dead-a ili The Cabin in the Woods. 

Dead Alive :)

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam zadnjih dana filmove poput Se7en, The Usual Suspects pa tražim nešto slično tome, dakle da budu neki trileri, krimići ili slične teme.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bullyq14 kaže...

Može preporuka hororaca koji nemaju prezahtjevnu radnju, već se radi više o nekoj koljačini/zombie filmu? Pogledo sam gotovo sve relevantnije zadnjih par godina i klasike unazad par desetljeća, dobar mi je recimo Wann, ali sad bi nešto u stilu Evil Dead-a ili The Cabin in the Woods. 

 Sjetio sams se filma: Busanhaeng aka Train to Busan.

 

Meni odličan!

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 9:01 (mmmnnn).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bullyq14 kaže...

Može preporuka hororaca koji nemaju prezahtjevnu radnju, već se radi više o nekoj koljačini/zombie filmu? Pogledo sam gotovo sve relevantnije zadnjih par godina i klasike unazad par desetljeća, dobar mi je recimo Wann, ali sad bi nešto u stilu Evil Dead-a ili The Cabin in the Woods. 

 Što je to Wann? Guglanje mi ne pomaže.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Tabu

Zanimljiva ljubavna priča, lagani tempo, crno-bijela tehnika snimanja...vrlo dobro.

7,5/10

 

Exotica

Film se vrti u i oko egzotičnog noćnog kluba Exotica te oko čovjeka koji svakodnevno posjećuje određenu plesačicu...atmosfera mi je ovdje bila odlična, lagani noir stil, glazba...i dobra priča.

7,5/10

 

99 Homes

Ovrhe, deložacije, novac i moć koju isti ima...a ni glumačka ekipa nije za bacit', L. Dern, Shannon i Garfield.

8/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice