Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.556.280
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledao i ja na preporuku,odličan film,ni sekunde me nije zamorio kako ti filmovi znaju,iznenadio me kao i Kvinden i Buret kad sam odgledao :))
9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nisam odusevljen, meni je onako, mozda solidna 3 ocjena
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sinoc sam sa zenom otisao u Arenu pogledati film Najveci Showman i moram priznat da nas je film oborio s nogu, filmčina od mjuzikla, od prve do zadnje sekunde uživaš u filmu, žena mi se jedno 5-6 puta skoro rasplakala tak da svaka riječ je suvišna, tko ima klince neka obavezno odu pogledat film.

 

Hugh Jackman izvanredan u filmu, kapa do poda, kao i Zec Efron kao partner, odlicno pogođen dvojac za taj film.  

 

Preporuka da odete na običan 2D ili mozda Extreme 2D, ove ostale opcije naveliko izbjegavati. 

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Filmska scena 2017.  katastrofalna, čim shape of water dobiva 13 oskara za nominaciju. Dunkirk  je barem  zadovoljio na vrhunskoj razini tehničke kriterije.

HBO i Netflix are coming ;)

Chill
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 21:39 (ris).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Thor: Ragnarok

 

Justice League

 

Ja sam opcenito fan ovakvih filmova pa sam malo i subjektivan no oba su mi odlicna

Cca 7 - 7.5 /10

 

Blade Runnner 2049

 

ovaj film mi je bio vrh, no previse ste ovdje vec napisali o tom filmu.

 

9/10

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 21:42 (toxic).
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ris kaže...

Filmska scena 2017.  katastrofalna, čim shape of water dobiva 13 oskara za nominaciju. Dunkirk  je barem  zadovoljio na vrhunskoj razini tehničke kriterije.

HBO i Netflix are coming ;)

 
Pa HBO je jebeni vrhunac produkcije i kvalitete kada su serije u pitanju tako da ovaj smurk komentar ti je smijesan pravo.

HBO je zasluzan za jebene Sopranose sinko najbolju seriju univerzuma,isto tako i The Wire samo te dvije kad spomenes dovoljno je a ako ti ovo nisu vrhunske serije i produkcija ne znam sta jeste.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...

i The Wire

 Hvala za info, ovo sam propustio i baš pogledao na HBO on demand i ima je u ponudi . Bacam se na gledanje.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sto se tice The Wirea mnogima je to najbolja serija meni su Sopranosi ali to je vec stvar ukusa,ono sto je fenomenalno kod Wirea je taj realni prikaz sistema u kojim zivimo i koliko je sve to naopako i izopaceno,u svakome slucaju fanasticna serija uzivaj.

I moram da nadodam i ne mogu da vjerujem da nju isto nisam spomenuo uz ove dvije serija koja se manje spominje od 2 navedene, ali meni ni sekunde ne kaska u kvaliteti a to je Six Feet Under ako ni to nisi pogledao toplo preporucujem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 13:08 (Wack).
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Wack kaže...

i The Wire

 Hvala za info, ovo sam propustio i baš pogledao na HBO on demand i ima je u ponudi . Bacam se na gledanje.

 Daj priliku seriju, nemoj odustati nakon par epizoda. Nije to serija gdje te pilot epizoda zakuca za stolicu već naprotiv, što dalje gledaš seriju shvaćaš koji je to jebeni masterpiece. Meni osobno najbolje što je sedma umjetnost ikada izbacila.

15 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Što se tiće The Wire, već je par godina oću pogledati i nikako uhvatit vremena. I pred malo me uhvatila križa i u tjedan dana ležanja sam je odgledao takoreć u komadu... Serija je vrh.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jedina od novijih serija (od 2010) koja se približila The Wire i Sopranosima je The Leftovers. Kakav GoT i pizde materine.
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 Proklet će nas filmovili da im spamamo temu al jebiga, format tv serija je superioran filmovima. Ni jedan film me neće stegnuti oko srca kao kraj dobre serije.

15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

em sto spamate jer postoji bas tema za serije koja je jako aktivna, em iznosite tvrdnje kao da je to nesto objektivno("wire najbolja serija"), meni je recimo breaking bad najbolja serija, iako je i wire vrh. kad imas npr 5 serija top kvalitete, samo osobna preferencija odlucuje za koju ces rec da ti je najbolja.

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

em sto spamate jer postoji bas tema za serije koja je jako aktivna, em iznosite tvrdnje kao da je to nesto objektivno("wire najbolja serija"), meni je recimo breaking bad najbolja serija, iako je i wire vrh. kad imas npr 5 serija top kvalitete, samo osobna preferencija odlucuje za koju ces rec da ti je najbolja.

1. I ti spamaš s nama

2. Nitko to nije napisao

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jim Carrey kaže...

pogledao sam The Foreigner mogu reći da sam pozitivno iznenađen sa filmom. Jest da neke stvari nisu na razini tipa borba ipak chan ima godina, te Pierce Brosnan nije baš odglumio uvjerljivo te neke sitnice. Film za pogledati za večer kada nema ništa posebno.

 Dobar film, hvala na preporuci. Chan bas staro izgleda, ali je i dalje u formi

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Only the Brave 2017

 

Jednostavno pogledajte...nemojte previse gledat po netu o ovom.Nisam ocekivao nista posebno,ustvari nisam ni znao o cem se radi vidio sam samo da je nov film,ali sam se zajebao i to dobro.Pogledajte!

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
hrka11 kaže...

Only the Brave 2017

 

Jednostavno pogledajte...nemojte previse gledat po netu o ovom.Nisam ocekivao nista posebno,ustvari nisam ni znao o cem se radi vidio sam samo da je nov film,ali sam se zajebao i to dobro.Pogledajte!

 s obzirom na glumačku postavu i redatelja i trebalo bi biti dobro.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...
ris kaže...

Filmska scena 2017.  katastrofalna, čim shape of water dobiva 13 oskara za nominaciju. Dunkirk  je barem  zadovoljio na vrhunskoj razini tehničke kriterije.

HBO i Netflix are coming ;)

 
Pa HBO je jebeni vrhunac produkcije i kvalitete kada su serije u pitanju tako da ovaj smurk komentar ti je smijesan pravo.

HBO je zasluzan za jebene Sopranose sinko najbolju seriju univerzuma,isto tako i The Wire samo te dvije kad spomenes dovoljno je a ako ti ovo nisu vrhunske serije i produkcija ne znam sta jeste.

 Sa tim "HBO i Netflix are coming" samo sam htio naglasiti, da su potisnuli kino tržište i da su kvalitetni.  Svjestan sam ja toga "mladiću".Kad se  napominje HBO, onda se na prvom mjestu stavlja  Band of Brothers kao njihovo zaštitničko lice  isto kao i Game of Thrones. Stavio si me u kontekst kao da se sprdam sa HBO-om, što u vopće nije istina, moj komentar nema veze s "The Wire" serijom. Pomiješo si malo lončiće ali ok. Ako se odlučiš na raspravu da su  tvoje dosta kvalitetne serije bolje od zaštitničkih lica HBO-a, otvaraš pandorinu kutiju iz koje nemožeš izaći.  

Chill
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 18:10 (ris).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sorry ris onda mislio sam da je komentar  upucen na HBO nema kvalitetu pa sam morao reagovati :P 
Sve 5 uzivaj :)

Da ne bude offtopic Murder on the Orien Express eh moglo je puno bolje dosadno i suho nekako 5.5/10

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Samo za hrabre 

Prema istinitoj priči o životu vatrogasaca i svim problemima koji idu uz taj poziv. Mene je ostavio podijeljenog dojma. Tempo je nešto sporiji, radnja nije nametljiva i nema patetike koja zna biti u filmovima ove vrste. Glumačka postava dobra s naglaskom na Josh Brolina kojem ležu uloge ''muškarčina'' dok s druge strane  Miles Teller mi se ne čini kao najbolji izbor za ovu ulogu zbog baby lica pa ispada neuvjerljiv. Fil vizualno ljepo izgleda ali kod mene nije pobudio neke emocije.

7/10 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 19:17 (warhed).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
warhed kaže...

Samo za hrabre 

Prema istinitoj priči o životu vatrogasaca i svim problemima koji idu uz taj poziv. Mene je ostavio podijeljenog dojma. Tempo je nešto sporiji, radnja nije nametljiva i nema patetike koja zna biti u filmovima ove vrste. Glumačka postava dobra s naglaskom na Josh Brolina kojem ležu uloge ''muškarčina'' dok s druge strane  Miles Teller mi se ne čini kao najbolji izbor za ovu ulogu zbog baby lica pa ispada neuvjerljiv. Fil vizualno ljepo izgleda ali kod mene nije pobudio neke emocije.

7/10 

 Kod mene bas suprotno,film me duboko potresao cak i nakon par dana razmisljam o njemu,ne toliko koliko je film dobar ili gluma nego istinitost samog događaja.Uopce nisam znao o cemu se film radi niti sam znao da se to uopce dogodilo!Tempo filma je umjeren,gluma dosta solidna,kraj me izuo iz cipela,nisam to ocekivao!!

 

8.5/10

AUDIOFIL
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
volegradele kaže...

 Kod mene bas suprotno,film me duboko potresao cak i nakon par dana razmisljam o njemu,ne toliko koliko je film dobar ili gluma nego istinitost samog događaja.Uopce nisam znao o cemu se film radi niti sam znao da se to uopce dogodilo!Tempo filma je umjeren,gluma dosta solidna,kraj me izuo iz cipela,nisam to ocekivao!!

 

8.5/10

Tocno si napisao ono sto sam i ja mislio!!

Navio ga cisto da ubijem dosadu,vidim novi film pa eto pogledat cu,kad ono paf...sjebalo me.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 15:29 (hrka11).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ima koji dobar triler

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
lange kaže...

ima koji dobar triler

 Nije triler ali je crime, ali po tematici tražiš nešto da te šokira, mene je ovo šokiralo i jedan od  boljih filmova, ako ga naravno već nisi gledao -  American History X 

 

Jedan sa psihopatom: No Country for Old Men 

 

Se7ven ali to je opće poznat, ak nisi obavezno.

 

Po istinitoj priči : Munich 

 

 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 16:06 (ris).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kocka -1997, 90 min 

Niskobudžetni filmovi o preživljavanju grupe ljudi mi imaju nekakvu posebnu čar. Ukoliko su vam se svidili filmovi ovavke vrste virujem da će i ovaj. Film prati šestero ljudi koji se nađu zatočeni u kocki. Međuljudski odnosti likova, njihove različite karakterne osobine, filozofske rasprave, matematičke zagonetke kako bi se uspijeli izvući, sve to čini film zanimljivim i drži gledateljevu pozornost. Zanimljive su mi bile karakterne transformacije nekih likova kako je film tekao. Napet, dobro odglumljen, čak postavlja neka pitanja koja su i danas aktualna, uspio je izazvati kod mene empatiju prema nekim likovima. 

7,5/10

Pitanje za one kojima se svidila Kocka. Jeste li gledali nastavke, kakvu su vam bili ? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 19:42 (warhed).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
volegradele kaže...
warhed kaže...

Samo za hrabre 

Prema istinitoj priči o životu vatrogasaca i svim problemima koji idu uz taj poziv. Mene je ostavio podijeljenog dojma. Tempo je nešto sporiji, radnja nije nametljiva i nema patetike koja zna biti u filmovima ove vrste. Glumačka postava dobra s naglaskom na Josh Brolina kojem ležu uloge ''muškarčina'' dok s druge strane  Miles Teller mi se ne čini kao najbolji izbor za ovu ulogu zbog baby lica pa ispada neuvjerljiv. Fil vizualno ljepo izgleda ali kod mene nije pobudio neke emocije.

7/10 

 Kod mene bas suprotno,film me duboko potresao cak i nakon par dana razmisljam o njemu,ne toliko koliko je film dobar ili gluma nego istinitost samog događaja.Uopce nisam znao o cemu se film radi niti sam znao da se to uopce dogodilo!Tempo filma je umjeren,gluma dosta solidna,kraj me izuo iz cipela,nisam to ocekivao!!

 

8.5/10

 Odlično ! Možda sam ga pogledao u pogrešnom trenutku. Znam se vratiti nekim filmovima koji mi obećavaju a ne svide mi se na prvo gledanje, tako da ću se vratiti ovom filmu nakon par mjeseci i pogledati ga u boljim uvjetima.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Disaster Artist

Nakon ''Three Billboards...'' sam mislio da 2017. nemože izbaciti ništa bolje od toga, ali prevario sam se, jer The Disaster Artist je ništa manje nego genijalan film...u početku sam očekivao parodiju na The Room, ali osim komedije, imamo i vrlo zanimljivu dramu...soundtrack je fenomenalan, a gluma je na najvišoj razini, pogotovo J. Franco koji razvaljuje svaku scenu naglaskom i mimikom i zaista je nevjerojatno da za ovo nije niti nominiran za Oscara jer ne vidim apsolutno niti jednu rolu iz prošle godine koja uopće može parirati bravurama koje on izvodi u ovom filmu.

9/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

The Disaster Artist

Nakon ''Three Billboards...'' sam mislio da 2017. nemože izbaciti ništa bolje od toga, ali prevario sam se, jer The Disaster Artist je ništa manje nego genijalan film...u početku sam očekivao parodiju na The Room, ali osim komedije, imamo i vrlo zanimljivu dramu...soundtrack je fenomenalan, a gluma je na najvišoj razini, pogotovo J. Franco koji razvaljuje svaku scenu naglaskom i mimikom i zaista je nevjerojatno da za ovo nije niti nominiran za Oscara jer ne vidim apsolutno niti jednu rolu iz prošle godine koja uopće može parirati bravurama koje on izvodi u ovom filmu.

9/10

 slazem se, sto vise gledam ove filmove nominirane to mi je disaster artist genijalniji tj izvedba franca, nitko mi nije odglumio dobro kao on. lik mi je zicer za oscara, a nema ni nominaciju.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
warhed kaže...


Pitanje za one kojima se svidila Kocka. Jeste li gledali nastavke, kakvu su vam bili ? 

 Nemoj ih gledat... Odvratni su

steam: skank666 origin:IhrvojeI
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Thelma I Louise 1991, 130 min

Film ceste redatelja Rideya Scotta prati dvije prijateljice u bijegu od policije nakon što su usmrtile silovatelja. Film je bio nominiran u šest kategorija za zlatni kipić, čak u dvije kategorije za najbolju glumicu a dobija je onaj za najbolji scenarij.  Kemija između glumica mi je jedna od najboljih kemija ikad viđenih na filmu. Lik vrckave Thelme mi je jedan od najsimpatičnijih likova u filmu. Louise je ozbiljnija, čvrščeg karatera, u životu su joj nanesene napravde te je zbog toga temperamentna. Susan Sarandon mi paše za takvu ulogu jer je i u privatnom životu aktivist, humanitarac i borac za pravdu. Od sporednih likova nalazu se čak tri lika koja su glumili u više Tarantinovih filmova (Harvei Keitel i Michael Madsen, gušter Brad Pitt ).  Malo feministički, zanimljiv, odlične glazbe, odličnog scenarija, još bolje glume..  mene su skroz kupile da sam cijeli film navijao za njih 

10/10

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 9:32 (warhed).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice