Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.559.877
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Spider-man:Into the spider-verse

 

Odlican soundtrack,animacija i sinhronizacija.Prica pomalo konfuzna i prosjecna,ali sve u svemu odlicno djelo!

Preporuka!

 

8/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

upravo pogledao kapetanicu marvel. ovo nije jedan od boljih marvelovih uradaka, zasigurno nije rang jednog kapetana amerike, iron mana itd. ali film mi je bio cisto oke, marvelovski. nakon filma malo sam zastao i pokusao ga usporedit za zadnjim dc uradcima i jednostavno osjecaj nakon filma je drukciji, od dca sam zadnje pogledao aquamana i dojam odma je bio kako je ovo bilo dosadno i predugo, kapetanica nije ostavila takav dojam. definitivno nije neki film koji cu pogledat jos neznam koliko puta, negativci nisu nesto posebno, ali tako to ide s filmovima koji tek uvode nekog superjunaka. ovo je ionako uvod u part 2 infinity wara. fury i macak su mi bili super, na te scene sam se nasmijao.

ocjenu necu davat, gledanje preporucam fanovima, a onima koji to nisu nek pogledaju ako nemaju sto drugo.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Cargo https://www.imdb.com/title/tt3860916/?ref_=nv_sr_1

 

Prokusan/probavljen koncept,  apokalipsa/dijete sa aboridjinskim zacinom. Relativno minimalisticki sa neuvjreljivim sljedom dogadja, te Freemanom koji ima taj uvijek isti pristup gestikulacijskom glumom i nacinu izgovora.No taj neki aboridjinski setting i smjestaj radnje daje neku osobnost.Nije predvodnik, ionako izlizanog zanra, no nije niti negledljivo, ponajvise radi settinga.Svak prema nahodjenju

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Letter Never Sent (1960)

 

Grupa sovjetskih  geologa  poslana u Sibir da istraze potencijalna nalazista dijamanta i tako pomognu sovjetskoj ekonomiji.Slabije je ovo od The Cranes Are Flying, ali je i dalje rijec o dobrom filmu, pogotovo ako ste slabi na kvalitetnu fotografiju.

 

 

I Am Cuba (1964)

 

Cetiri price o Kubi u predredvolucionarno doba. Zamisljen prvenstveno kao propagandni uradak da se proslavi Kubanska revolucija, ali zahvaljuci genijalnosti Kalatozova i Urusevskog film je ipak puno vise od toga, do te mjere da su sovjeti prakticki pokopali film ,nezadovoljni time sto film  previse vuce  na "umjetnicku" stranu, a premalo fokusiran na propagandu. Ironicno, film svoj danasnji status duguje americkim filmasima, pogotovo Scorseseu i Coppoli koji su ga sredinom 90-tih spasili od zaborava.Filmska lektira.

 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Endgame novi traler


Jedva čekam :)
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Prayer Before Dawn https://www.imdb.com/title/tt4080956/?ref_=fn_al_tt_1

 

Uvijek me strah da sljedi ''Kickboxer'' kad su u pitanju filmovi koji negdje u sebi nose nesto sa muay thai tematikom.Ovo je sasvam nesto drugacije, zatvorska drama, i to dosta upecatljiva, mozda na momente se i previse trudi.No taj dio mi je filmski dobro odradjen, tjeskoban, prljav, da li realan tesko mi je reci, no dotice se svih zapadnjackih predrasuda i pomisli kad je rijec o Thailandu; prenapucenost, masaze, ladyboy, pa u konacnosti muay thai.Kad krene sami borilacki dio iako dobro filmski napravljen, film malo izgubi.I sa svojim manama meni solidan film, stoga od mene preporuka

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.... David Fincher i Tim Miller (Deadpool) stoje iza novog Netflix projekta Love, Death & Robots.... serija mini animiranih filmova za odrasle... prvi film izasao jucer Secret War......

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jel gledao tko zadnji nastavak how to train your dragon? Jel valja?
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tcherot kaže...

The Rider https://www.imdb.com/title/tt6217608/?ref_=nv_sr_1

 

Nakon nesrece rodeo kaoboj izgubi jedino u cemu je dobar, samim time tesko pronalazi smisao zivota, a dodatni teret predstavlje i ne bas bajna materijalna situacija obitelji.Dobro prikazan taj tipski nacin zivota, takodjer rusenje snova i nosenje sa grubom svakodnevnicom.Iako je vezan na ''rodeo'' i neke specificnosti toga, moze se preslikati i slicne zivotne situacije.Dobra gluma, dobra atmosfera, preporuka 

 

 

Hvala na preporuci, dosta dobro je ovo.Autentican film, koliko sam skuzio svi glumci u filmu su naturščici i prakticki glume sami sebe, ukljucujuci glavnog glumca.

 

 

Twelve O'Clock High (1949)

 

WW2,prekaljeni general preuzima grupu zrakoplovaca koji su obeshrabreni i demoralizirani svakodnevnim gubicima suboraca.Ratni klasik,preproruka.

 

 

 

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Poštovanje. 

Zamolio bih vas da pišete preporuke na filmove tipa Aquaman, Fantastic Beasts, Lego Movie 2, Spider-Man, Green Book, A Star Is Born, Bohemian Rhapsody, Creed 2, Widows, First Man i sl. Vaše preporuke na filmove koji su snimljeni prije Majke Tereze nikoga ne zanimaju i bezveze trošite vrijeme pisajući ih. Ne budite blesavi. Ovdje više nema pametnog sadržaja.

15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Poštovanje. 

Zamolio bih vas da pišete preporuke na filmove tipa Aquaman, Fantastic Beasts, Lego Movie 2, Spider-Man, Green Book, A Star Is Born, Bohemian Rhapsody, Creed 2, Widows, First Man i sl. Vaše preporuke na filmove koji su snimljeni prije Majke Tereze nikoga ne zanimaju i bezveze trošite vrijeme pisajući ih. Ne budite blesavi. Ovdje više nema pametnog sadržaja.

 boze dragi, nadam se da ga nitko nece ozbiljno shvatit...

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
U jednu ruku i ima pravo... Koga zanima 150-i "review" shawshanka i otkrivanje tople vode
What could possibly go wrong?
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Poštovanje. 

Zamolio bih vas da pišete preporuke na filmove tipa Aquaman, Fantastic Beasts, Lego Movie 2...

 Jedva cekam da netko preporuci ovaj megahit

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Znam da ce zvucati glupo ali zna li netko dobar film po uzoru na Tarantina. Obozavam dijaloge u njegovim filmovima i ne mislim na krv i nasilje, vec na scenarij i radnju.
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Znam da ce zvucati glupo ali zna li netko dobar film po uzoru na Tarantina. Obozavam dijaloge u njegovim filmovima i ne mislim na krv i nasilje, vec na scenarij i radnju.

Bad Times at the El Royale

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Poštovanje. 

Zamolio bih vas da pišete preporuke na filmove tipa Aquaman, Fantastic Beasts, Lego Movie 2, Spider-Man, Green Book, A Star Is Born, Bohemian Rhapsody, Creed 2, Widows, First Man i sl. Vaše preporuke na filmove koji su snimljeni prije Majke Tereze nikoga ne zanimaju i bezveze trošite vrijeme pisajući ih. Ne budite blesavi. Ovdje više nema pametnog sadržaja.

 A forum postoji da tebi ispunjava zelje i ti sa taj koji je jedini koji moze reci sta je pametno ili ne.... I ovi filmovi koje si nabrojao nemaju nista zajednicko znaci da trebamo citati misli da znamo sta gospodina zadovoljava....

Hornet_93 kaže...
U jednu ruku i ima pravo... Koga zanima 150-i "review" shawshanka i otkrivanje tople vode

 A svi znaju napamet koji film je preporucen ili ne? Daj odrastite.....

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

.... David Fincher i Tim Miller (Deadpool) stoje iza novog Netflix projekta Love, Death & Robots.... serija mini animiranih filmova za odrasle... prvi film izasao jucer Secret War......

 Sve što Fincher dotakne za mene je obavezno štivo....

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Captain Marvel

 

U jednome trenutku sam zaspao u kinu-doslovno.To puno govori o ovome filmu.

Za jedan Marvelov film,poprilicno je dosadan i naporan.Davi sa bezveznom pricom i feministickim forama o "girl power"-u.

Malko da se osvrnem na komentare napisane ovdje:

Po cemu je to cpt Marvel op i moze li mi netko objasniti kako to ona sa tim svojim mocima moze Thanosa otpuhati u jednoj sekundi?

"Realno" gledajuci,pa to sve moze i Iron man,a Thor moze i još bolje!?

Mislim da ovo nije vrijedno gledati u kinu!

 

3/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pa po tom sto ju nitko ne moze ni dotaknuti u punoj moci, kod svih marvel heroja smo vidjeli njihove slabosti. Iron man je samo covjek bez oklopa, thor je izgubio oko, hulk je dobio batina itd. Marvelica je bila nezaustavljiva u vrhuncu moći, ili uopce nije imala dostojnog neprijatelja.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Poštovanje. 

Zamolio bih vas da pišete preporuke na filmove tipa Aquaman, Fantastic Beasts, Lego Movie 2, Spider-Man, Green Book, A Star Is Born, Bohemian Rhapsody, Creed 2, Widows, First Man i sl. Vaše preporuke na filmove koji su snimljeni prije Majke Tereze nikoga ne zanimaju i bezveze trošite vrijeme pisajući ih. Ne budite blesavi. Ovdje više nema pametnog sadržaja.

 Zanimljivo... Pratim ovu temu već dulje vrijeme, a nisam do sada primjetio da je negdje navedeno specifično razdoblje iz kojeg film mora biti da bi se smio preporučiti. Čak ni u opisu teme ne piše ništa slično tome. Možda sam nešto propustio, ali ako se je ravnati po filmovima koje si naveo, pravilo je da preporučeni film ne smije biti stariji od godine dana?

Bude ovakvih komentara svako toliko, tako da se nije potrebno previše osvrtati na njih, ali nije mi jasno zašto pojedinci imaju potrebu ubaciti ovakve opaske (doduše nije mi jasno ni zašto ih ja imam potrebu komentirati, no dobro.) Kao što rekoh, pratim ovu temu već neko vrijeme i često naiđem na naslove koji bi mi inače promakli, a vrijedi ih pogledati. Znam koji tip filmova mi odgovara pa jednostavno preskočim ono što mi ne paše i što ne mogu smisliti. Čemu napadati nekoga zbog njegova odabira? Napravi i ti tako te zapamti "Pretpostavka je majka svih zajeba.", a ti si se, da oprostiš, zajebao u svojoj pretpostavci da ovdje nema zainteresiranih za "filmove snimljene prije Majke Terezije".

 

Evo nekoliko takvih naslova koje sam gledao u skorije vrijeme.

 

Pollyanna (1960)

- Odličan odabir za one koji ovdje traže filmove koje bi pogledali sa svojom djecom.

- Djevojčica Pollyanna dolazi živjeti kod svoje bogate tete, koja je, bilo to direktno ili indirektno, odgovorna za loše raspoloženje i loš međusoban odnos svih stanovnika jednog malenog gradića. Pollyannin zarazni optimizam započeti će drastične promjene u njihovim životima.

Od mene velika preporuka.

*Nemojte se ustručavati pogledati film i u slučaju da nemate djecu.* :)

 

 

Meni filmovi zatvorske tematike nikada ne dosade pa evo i par takvih.

 

Brubaker (1980)

- Snimljen prema istinitom događaju.

- Govori o zatvorskom upravitelju koji se ubacio među zatvorenike kao jedan od njih te je tako iz prve ruke svjedočio korupciji i nehumanim uvjetima kojima su zatvorenici izloženi. Nakon što otkrije svoj identitet i preuzme poziciju zatvorskog upravitelja kreće u obračun s onime čemu je svjedočio. Ubrzo otkriva da će sve ići puno teže nego što je mislio...

Solidan film sa nekim zvučnim imenima poput Roberta Redforda i Yapheta Kotta. U manjoj ulozi pojavljuje se i Morgan Freeman.

 

Cool Hand Luke (1967)

- Luke (Paul Newman) je osuđen na dvije godine zatvora zbog uništavanja gradskog vlasništva (parkirnih aparata) te je za kaznu poslan u ruralni zatvor u kojem su zatvorenici izloženi teškom fizičkom radu. Luke ne podnosi autoritet pa se protiv njega odluči boriti tako što će više puta (neuspješno) pobjeći iz zatvora. Svaki put kada ga vrate u zatvor, čuvari su sve nemilosrdniji prema njemu te malo po malo lome njegov duh.

- Među top 200 najbolje ocijenjenih filmova na IMDB-u. (Čudno s obzirom da filmovi od prije Majke Tereze nikoga ne zanimaju.)

- Od mene također preporuka.

 

Brute Force (1947)

- Prema ovome, prethodna dva su nedavno snimljena. :)

- Zadnji na mojoj današnjoj listi filmova zatvorske tematike. Doduše, nisam ga još odgledao, ali vjerujem da me neće razočarati (Burt Lancaster u glavnoj ulozi).

 

 

E sad, tebi konkretno je teško dati neku preporuku, jer si naveo filmove različitih žanrova pa iz toga ispada da ti je jedino bitno da film bude što novijeg datuma.

Evo i par takvih.

 

Clergy (2018)

- Više puta preporučan u skorije vrijeme pa neću duljiti.

- Moja je zamjerka to što su scene na par mjesta ubačene na takav način da nisam znao na koga se točno odnose (s manjim odmakom se to može povezati, ali na prvu mi je bilo nejasno). Ima još nekih sitnica koje kvare ukupni dojam, ali cjelokupno gledano, preporuka za pogledati.

*Izbjeći gledanje s duboko religioznim članovima obitelji.* :)

 

The Black Balloon (2008)

- Izvrsna drama o dvojici braće, Thomasu i Charlieu. Thomas će uskoro navršiti šesnaest i sve što želi je odrastanje u normalnim uvjetima. U tome ga spriječava njegov brat Charlie koji boluje od autizma. Sve donekle funkcionira dok im mama ne ostane trudna i po treći put pa, kako trudnoća odmiče, sve veća odgovornost o brizi za Charliea pada na Thomasova leđa, a Thomas je sve, samo ne zainteresiran za brigu o bratu.

- Film svoju temu vuče iz redateljičinog osobnog iskustva odrastanja u obitelji s dvojicom braće oboljele od autizma.

- Luke Ford koji glumi Charliea je toliko uvjerljiv u svojoj ulozi da ga je redateljica često (nesvjesno) oslovljavala imenom svog brata.

- Jedina zamjerka koju sam mu našao nalazi se na samome kraju koji je nekako neuvjerljiv s obzirom na ostatak filma. U svakom slučaju, velika preporuka.

 

A Man Called Ove (2015)

- Švedski film prema romanu Fredricka Backmana.

- Ove je nedavno ostao bez supruge, a nakon što biva proglašen viškom na radnom mjestu na kojem je proveo cijeli radni vijek, svega mu je dosta te odluči počiniti samoubojstvo kako bi se pridružio supruzi. Prvih par puta, uvijek ga netko ili nešto smete. 

Ove je veliki čangrizavac i stalno nekome nešto spočitava, ali je u svojoj srži dobričina kojem je na prvome mjestu pomoći drugome. Kada se u kuću preko puta njegove doseli nova obitelj, nova susjeda mu stalno dolazi na vrata s raznim prohtjevima te Ove, makar privremeno, prestane pokušavati okončati svoj život. Kako film odmiče, sve bolje upoznajemo Ovea i polako otkrivamo pozadinu njegova karaktera.

- Odličan!

 

 

To je to za ovaj put. Nadam se da će netko pronaći nešto za sebe. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 1:46 (Mackey).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Pa po tom sto ju nitko ne moze ni dotaknuti u punoj moci, kod svih marvel heroja smo vidjeli njihove slabosti. Iron man je samo covjek bez oklopa, thor je izgubio oko, hulk je dobio batina itd. Marvelica je bila nezaustavljiva u vrhuncu moći, ili uopce nije imala dostojnog neprijatelja.

Thanos sa svojom rukavicom i niti nema potrebe da ju dira,a ona itekako ima svojih mana(nesmotrenost,iznenadni flash-ovi sjecanja).Iron man zaista moze sve sto ona radi,a "instalirati" gadgets koji ce zdrkati strujom nekoga tko dirne njegovo odjelo...to je njemu piece of cake!

 

 

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://www.imdb.com/title/tt6266538/?ref_=fn_al_tt_1

 

Brutalna gluma i transformacija C. Balea, sjajno, odlicna prica koga tema zanima o USA politici,,,

 

Roma mi nikako nije legla, sporo i dosadno, ali vjerujem da se vecini dopada

 

Greenbook dopadljivo, mada je meni Vigo bio za oskara a nikako Maherasa Ali , kome je ovo 2. kipic , a po meni i 1. kipic za 20 min glume u moonlight je too much

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Carol je uvijek najmocniji avenger (btw u stripu se pojavljuje negdje krajem 60ih, ovako napamet).

U binary formu, pod punom snagom, moze letjeti svemirom brzinom svijetlosti. Usporedba nje i iron mana je smijesna :)

Usput, u marvel svemiru, ni ona ni thanos nisu op, postoje daleko mocnija "stvorenja". Celestialsi, Galactus koji jede sunceve sustave za dorucak, Beyonder koji slama multiversove, One-above-all koji upravlja vremenom i prostorom cijelog svemira.. oni su op :)
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Endless https://www.imdb.com/title/tt3986820/?ref_=fn_al_tt_1

 

Ne znam zasto se mucih, valjda mi se prica na papiru cinili kao nesto za pogledat.B misterij, nalik osrednjoj epizodi zone sumraka, losi glumci, prica koja i nema previse smisla te pokoji ok filmski moment.Beskorisno, jedino ako slucajno naidjete poput mene i mozete bilo kakav misterij probaviti

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hounds of Love

Priča, gluma, soundtrack...ovaj film ima apsolutno sve.

9/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Captain Marvel

 

U jednome trenutku sam zaspao u kinu-doslovno.To puno govori o ovome filmu.

Za jedan Marvelov film,poprilicno je dosadan i naporan.Davi sa bezveznom pricom i feministickim forama o "girl power"-u.

Malko da se osvrnem na komentare napisane ovdje:

Po cemu je to cpt Marvel op i moze li mi netko objasniti kako to ona sa tim svojim mocima moze Thanosa otpuhati u jednoj sekundi?

"Realno" gledajuci,pa to sve moze i Iron man,a Thor moze i još bolje!?

Mislim da ovo nije vrijedno gledati u kinu!

 

3/10

 10/10 da nisi nikad čitao Marvelove infinity war serijale, a kamoli zagrizao u power cosimc lore.

 

Molim te da se ostaviš komentiranja i odeš na 4chan ili "gdje već" i tamo kreneš širit svoje neznanje.

 

mcf kaže...
Carol je uvijek najmocniji avenger (btw u stripu se pojavljuje negdje krajem 60ih, ovako napamet).

U binary formu, pod punom snagom, moze letjeti svemirom brzinom svijetlosti. Usporedba nje i iron mana je smijesna :)

Usput, u marvel svemiru, ni ona ni thanos nisu op, postoje daleko mocnija "stvorenja". Celestialsi, Galactus koji jede sunceve sustave za dorucak, Beyonder koji slama multiversove, One-above-all koji upravlja vremenom i prostorom cijelog svemira.. oni su op :)

 Da ne pričamo o Scarlet Witch i malom Frankilinu.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 12:54 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Free Solo - Dokumentarac o čovjeku koji se želi popeti na El Capitan visine oko 900m bez sigurnosnog užeta, iliti "free solo" penjanje. Dugo nisam ovakav adrenalin osjetio gledajući film, velika preporuka!

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
DarthMarkus kaže...

 10/10 da nisi nikad čitao Marvelove infinity war serijale, a kamoli zagrizao u power cosimc lore.

 

Molim te da se ostaviš komentiranja i odeš na 4chan ili "gdje već" i tamo kreneš širit svoje neznanje.

 

Meni je drago da si ti procitao sve Marvelove stripove,da si prepun sveopcega znanja o njima,te da ti je zivot ispunjen Marvel likovima!

Pogodio si da nisam procitao niti jedan strip(više sam Dylan Dog,Zagor,Blek....tip),ali ipak znam da Marvelovi filmovi pocesto odstupaju od samih desavanja/zakona/moći navedenih u stripovima!

Prvi je recimo Hulk...ma bolje da tu ne sirim svoje neznanje,pa ti objasni po cemu je to Hulk drugacije prikazan nego u filmu!

Nisam sirio neznanje,nego sam priupitao onoga tko zna više od mene!

Meni se film nije svidio i sta sada?Nadam se da time nisam uvrijedio tvoj ego i da ces mi na tome oprostiti!

Cpt Marvel u filmu nije nista pokazala bolje/jace od Iron Mana i to je cinjenica!

Ako cemo bas ono shrati po filmu,sama glumica je odglumila loše film i to su joj mnogi zamjerili!

Još jednom se ispricavam sto sam mojom recenzijom uvrijedio tvoje idole!

Ne vjeruj ženi koja laže!
5 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa i ja sam mislio kada je izlazio thor, da je on bog da mu nitko nista ne moze, ali jbga. Svi dc i marvel filmovi osim batmana, supermana, avengersa i guardians of galaxy ne mogu pogledati, odnosno pogledam, ali jedino sto mi se svida su borbe nista vise. Recimo ironmana nemogu ocima smislit pogotovo prvi film, u spilji od nicega sastavi odjelo i kasnije bude borba izmedu ironmana i thora i ironman ima sanse da ga pobjedi koji sh1t. Ali to su filmovi koji su orijentirani na djecu do 15 godina, a svi preko su u velikoj manjini.

 

Sto se tice avengersa pogotovo ovih zadnjih, gdje je thanos negativac, po cemu? Zato sto hoce pobit pola svemira da nebude ista stvar kao sto se dogodila njegovoj planeti? I sada kada thanos ima infinity kamenja, samo da pukne prstom moze sve unistiti i sada se radi novi film u kojem ces 100% viditi kako pola ekipe koja je prezivila ubije thanosa. Ima tu nekih nelogicnosti za koju me briga glavno da nema veliki utjecaj na cijelu pricu filma, tipa thanosu su rukavicu napravili dwarfovi, a vidis u zadnjem thor filmu tu rukavicu, onda ako je vec ima 3+ kamenja kada se borio mogao je samo puknut prstima i ubit ih sve, doctor strange mogao je iskoristiti kamen koji bi samo vracao vrijeme prije nego sto je thanos poceo cijelu avanturu, ali eto film je film kakav god da bio.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
DarthMarkus kaže...

 10/10 da nisi nikad čitao Marvelove infinity war serijale, a kamoli zagrizao u power cosimc lore.

 

Molim te da se ostaviš komentiranja i odeš na 4chan ili "gdje već" i tamo kreneš širit svoje neznanje.

 

Meni je drago da si ti procitao sve Marvelove stripove,da si prepun sveopcega znanja o njima,te da ti je zivot ispunjen Marvel likovima!

Pogodio si da nisam procitao niti jedan strip(više sam Dylan Dog,Zagor,Blek....tip),ali ipak znam da Marvelovi filmovi pocesto odstupaju od samih desavanja/zakona/moći navedenih u stripovima!

Prvi je recimo Hulk...ma bolje da tu ne sirim svoje neznanje,pa ti objasni po cemu je to Hulk drugacije prikazan nego u filmu!

Nisam sirio neznanje,nego sam priupitao onoga tko zna više od mene!

Meni se film nije svidio i sta sada?Nadam se da time nisam uvrijedio tvoj ego i da ces mi na tome oprostiti!

Cpt Marvel u filmu nije nista pokazala bolje/jace od Iron Mana i to je cinjenica!

Ako cemo bas ono shrati po filmu,sama glumica je odglumila loše film i to su joj mnogi zamjerili!

Još jednom se ispricavam sto sam mojom recenzijom uvrijedio tvoje idole!

Znači nisi čitao ni jedan Infinty War tj. starog Adama Warlocka, odnosno cijele serijale koji se ispreleću sa ostalim pojedinačnim(Kree vs Skrull), a pokakao si se da je neki lik manje moćan uz sveopće trolovsko razišljanje da je feminiziran pa kao ajde, što je naravno neistina koju bi znao da si čitao stripove. Glumica i njeni privatni stavovi me ne zanimaju.

 

Također tvoje mišljenje o kvaliteti glume je tvoje.

 

Ako ćemo realno, ni jedan Marvelov film nije Shawshank redemption level. Ovaj nije iznimka, spada u tipičan superhero žanr i nije ni bolji ni gori od ostalih.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice