AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 430.725
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
AMD Vega

ahaha, jesi ga nalupetao

Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
AMD Vega

ah znas mene kad se zaigram u svom ludilu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Vega

 

Dosta dobar, razuman video

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Vega

svaki dan neki novi youtuber osvane koji ima potrebu objasnjavati (vise drobiti) vec prozvakano po 100ti put

ne nude apsolutno nikakve nove informacije vec prodaju floskule na temelju dostupnih informacija i/ili glasina

 

najjace mi je kad na nekom proizvodu istekne NDA, iste minute svi ti tech youtuberi izdaju isti video o tom proizvodu koji je u biti reklama tog proizvoda bez ikakvog (ili sa jako malo) kritickog osvrta

 

ko one nase emisije o autima gdje prvo imaju intervju sa vlasnikom/voditeljem/direktorom zastupnistva o nekom novom modelu i onda nakon toga ko fol idu recenzirati taj model gdje u biti ne saznas nista o tom jebenom autu osim kako izgleda

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: AMD Vega
Fanu kaže...

svaki dan neki novi youtuber osvane koji ima potrebu objasnjavati (vise drobiti) vec prozvakano po 100ti put

ne nude apsolutno nikakve nove informacije vec prodaju floskule na temelju dostupnih informacija i/ili glasina

 

najjace mi je kad na nekom proizvodu istekne NDA, iste minute svi ti tech youtuberi izdaju isti video o tom proizvodu koji je u biti reklama tog proizvoda bez ikakvog (ili sa jako malo) kritickog osvrta

 

ko one nase emisije o autima gdje prvo imaju intervju sa vlasnikom/voditeljem/direktorom zastupnistva o nekom novom modelu i onda nakon toga ko fol idu recenzirati taj model gdje u biti ne saznas nista o tom jebenom autu osim kako izgleda

 

 

 

14 godina
offline
AMD Vega

Na kraju ce doci ravno godinu dana od nvidijine perjanice,s malo boljom performansama :/

 

https://www.overclock3d.net/news/gpu_displays/amd_s_vega_gpus_will_ship_in_q2_2017/1

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

nevermind..

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 6:29 (Leopard_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Vega
izvone kaže...

Na kraju ce doci ravno godinu dana od nvidijine perjanice,s malo boljom performansama :/

 

https://www.overclock3d.net/news/gpu_displays/amd_s_vega_gpus_will_ship_in_q2_2017/1

 

odakle ti kakve ce biti performanse?

 

uostalom ako ce biti brze kartice od 1070/1080, kupujem ovu brzu od 1070 zajedno sa 1440p 144Hz freesync monitorom i do jaja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 11:06 (Fanu).
14 godina
offline
AMD Vega

vec prije se ovdje pisalo da ce bit jaca od 1080 za 10-20 posto. Pa sam to uzeo kao usporedbu. A i morala bit,cemu izbacivat slabiju karticu od 1080? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

Po onom testiz Dooma na Vulkanu podjednaka je sa 1080 a to su najbolji mogući uvjeti za Vegu. Znači bez Vulkana i u ostalm igrama najvjerojatnije sporija od 1080.

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Pitanje koja gtx1080, jel referentna ili nereferentna, ti model ce to ocigledno sve pregazit kao od sale...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Cek, sta se ovjede prica da ce Vega bit brzih perf. od 1080?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Dudu kaže...

Cek, sta se ovjede prica da ce Vega bit brzih perf. od 1080?

Pa ako nece bar malo bolje im je odustat od Vege...

11 godina
offline
AMD Vega

Kad se vec samo nagadja. Trebalo bi uzeti u obzir da AMD sigurno radi pod motivacijom snaznijom od samo novcane, tako da vjerojatno igraju "prljavo" i skrivaju koji adut. Kod njih mijesta za greske vise nema. Uostalom, neka vrijeme pokaze.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
ansha kaže...
Dudu kaže...

Cek, sta se ovjede prica da ce Vega bit brzih perf. od 1080?

Pa ako nece bar malo bolje im je odustat od Vege...

 Ne vidim problem ako će cijena biti sukladna performnsama. Sporija od 1080 ali jeftinija+ freesync opet dobro + rast kroz buduće drivere.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 12:56 (XXX).
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
XXX kaže...
ansha kaže...
Dudu kaže...

Cek, sta se ovjede prica da ce Vega bit brzih perf. od 1080?

Pa ako nece bar malo bolje im je odustat od Vege...

 Ne vidim problem ako će cijena biti sukladna performnsama. Sporija od 1080 ali jeftinija+ freesync opet dobro + rast kroz buduće drivere.

 Pa ionako to sve smrdi od samog pocetka.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
16 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

A guraju nove tehnologije koje će imati utjecaja tko zna kada, mislim na ono keširanje u HBM na grafi iz sitemske pa sve do SSD tj. proširenje do iste bez limita. To bu valjda zaživjelo sa budućim konzolama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Ne znam, iskreno nisam AMD fan, oduvijek sam imao nvidia i intel.. jos kao mali dok nisam ni shvacao sta je to zapravo imao sam komp spomenutih komponenti, no nebitno. Svakako bi volio vidjet AMD u konkurenciji NvidiJi, a zelja mi je buildat jedan komp iz gusta sa AMD komponentama, sad cemo vidjet 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Dudu kaže...

Ne znam, iskreno nisam AMD fan, oduvijek sam imao nvidia i intel.. jos kao mali dok nisam ni shvacao sta je to zapravo imao sam komp spomenutih komponenti, no nebitno. Svakako bi volio vidjet AMD u konkurenciji NvidiJi, a zelja mi je buildat jedan komp iz gusta sa AMD komponentama, sad cemo vidjet 

stvari ovo nije nebitno, nego ključno!

 

Ako te zanima zašto pogledaj video :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 13:12 (XXX).
15 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Ma hajde ko je ko dijete od stajaznam kolko godina dok su starci kupovali prvi pc znalo sta je nvidia i amd, radeon, ati sta vec hajde 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

To nije poanta ovog videa, ali nedami se spamati dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Vega
Dudu kaže...

Ma hajde ko je ko dijete od stajaznam kolko godina dok su starci kupovali prvi pc znalo sta je nvidia i amd, radeon, ati sta vec hajde 

 Akhm, a što je ?

 

Meni leptirići u stomaku uvjek polete kad pomislim na K5 mrcinu i Athlona.

 

Što se tiče kartica, ona dvoglava zvijer 5xxx, još vrti Krizu 3 maxanu.

15 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Ajde, ak nisi imo win95 ne znas o cemu ja 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Dudu kaže...

Ajde, ak nisi imo win95 ne znas o cemu ja 

 Pentium II 300mhz, 32mb ram, 5GB HD, 4Mb GPU SiS 6326 < moja prva mašina, 1999 cca 10000kn ... naravno win95!

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
11 godina
offline
AMD Vega

Čuj Win 95 a gdje je Windows 3.1 moj prvi win i komp 1995.god.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

To je to, presao si windowse 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Vega
mirzet1976 kaže...

Čuj Win 95 a gdje je Windows 3.1 moj prvi win i komp 1995.god.

 I moj. 

 

Još mi Hugo iz DOS-a u ćuki.

  

Ako se ne računaju C-64...

 

Jesi aludirao na famozne ati-jeve drivere, zbog čega ih dan danas prati stigma ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2017 2:57 (DarthMarkus).
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
DarthMarkus kaže...
mirzet1976 kaže...

Čuj Win 95 a gdje je Windows 3.1 moj prvi win i komp 1995.god.

 I moj. 

 

Još mi Hugo iz DOS-a u ćuki.

  

Ako se ne računaju C-64...

 

Jesi aludirao na famozne ati-jeve drivere, zbog čega ih dan danas prati stigma ?

 ne, si pak lud 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
16 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

Malo Radeon hajpa 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice