Vaši 3D modeli izdvojena tema

poruka: 7.698
|
čitano: 1.853.704
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

http://imagizer.imageshack.us/a/img922/6762/PZRKV4.jpg

Pozdrav,

evo jedan auto, znam da ima hrpa grešaka, al za početnika mislim da nije loše, 3DS Max + VRay render.

Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli

Jesi ti radio model? Ako jesi, svaka čast!

A za render, obavezno postaviti nešto u pozadini (hdri ili neki environment map) zbog refleksija, vidjet ćeš kako će tek onda izgledati dobro :)

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli

Ja sam ga radio učio nekakav tutorial kako se radi Camaro, postavljaju blueprintevi itd..., http://www.carbodydesign.com/tutorial/11058/create-a-photorealistic-car-render-using-3ds-max-and-vray/ i ovaj tut,

al sam završio algebrinu školu za 3d, pa tamo učio osnove. Poz

16 godina
online
Vaši 3D modeli

Možeš staviti wire-frame prikaz ?

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
12 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Zekoslavko kaže...
mirkoj kaže...

Probaj Redshift takodje za GPU. Puno brzi od Octane, jednostavan za upotrebu.

 Od svih GPU renderera, Octane nudi najbolji omjer brzine/cijene/mogućnosti (po onome što meni osobno treba)... istestirao sam ih valjda sve... i Redshift definitivno nije puno brži od Octane-a, tu su negdje... ali opet, zavisi za koji program trebaš renderer, jer Redshifta npr nema za Rhino koji ja koristim.

 Pa nije bas tako.

Probaj prvo redshift :)

 

Brzina: Octane je unbiased renderer, kao arnold i sl sto ce reci samo brute force.

Redshift ije biased renderer kao npr vray sto ce reci koristi gomilu shortcutu da ubrza render. Da sdkratim tehnicke detalje svajako je brzi od Octane-a

 

Cijena:

Octane: standalone lice prvo za 400 USD, + svaki plugin koji ti treba placas jos.

npr octane + max = 619 USD

Nakon toga upgrejdi i sta vec ostalo ide nisam isguran za cijene nisam toliko u tome, mozda imas bolje informacije

 

Redshift: licenca je 500 USD, nakon isteka godinu dana mozes nastaviti maintence 250 USD ili ne moras i ostajes na verziji koja je izasla zadnja prije isteka prve godine od kupovine,

U toj cijeni imas plugine za SVE podrzane aplikacije (maya, softimage, max, c4d i houdini za asd) i takodje tu su svi upgrejdi racunajuci i nove verzije ne samo bug fixove. 

 

Ovo otalo za programe podrzane i to to je vec licno stvar ukusa naravno :)

 

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
11 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
mirkoj kaže...
Zekoslavko kaže...
mirkoj kaže...

Probaj Redshift takodje za GPU. Puno brzi od Octane, jednostavan za upotrebu.

 Od svih GPU renderera, Octane nudi najbolji omjer brzine/cijene/mogućnosti (po onome što meni osobno treba)... istestirao sam ih valjda sve... i Redshift definitivno nije puno brži od Octane-a, tu su negdje... ali opet, zavisi za koji program trebaš renderer, jer Redshifta npr nema za Rhino koji ja koristim.

 Pa nije bas tako.

Probaj prvo redshift :)

 

Brzina: Octane je unbiased renderer, kao arnold i sl sto ce reci samo brute force.

Redshift ije biased renderer kao npr vray sto ce reci koristi gomilu shortcutu da ubrza render. Da sdkratim tehnicke detalje svajako je brzi od Octane-a

 


 

 Ovo je samo djelomicno tocno. Mozes i Octane sa DL/AO kernelom stavit da bude Biased (i onda je opako brz tipa 10x brze nego PathTracing), plus neke dodatne opcije oko kernela sa GI Clampingom. Dosta ubrzanja pomaze i novi adaptive sampling u beti 3.06.x.

Ali da, Redshift je jeftiniji (pod uvjetom da ima za target palikaciju/program koji koristis ;)).

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
14 godina
offline
Vaši 3D modeli

Jesemu misa nisam vec dugo navratio sa kakvim radom 'vamo, a lurkam temu kontinuirano... :)

 

Posla nije nedostajalo, a danas mogu sa vama podijeliti jedan mali djelic, sada vec i koju godinu stari radovi ali NDA ih vise ne obuhvaca pa evo, jedna slika sim, a jos par na imgur-u kog zanima da ne spamam tu bez veze... Modeli su radeni za Payday 2.

 

https://imgur.com/a/GSh2h

I possess a skill to google.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaši 3D modeli

Renderi su samo zbog testiranja Redshifta na Cinemi.

Što se brzine tiče, 1000 passova je riješio za 8min pri manje više default render postavkama (1280x720). Baš ću probati složiti sličnu "scenu" u 3ds Maxu i izbaciti sa Fstormom.

 

Mislim da je Fstorm trenutno najbrži GPU renderer na tržištu. Kao i Octane ima varijantu godišnje i mjesečne pretplate.

Ekipa (tj. čini mi se samo jedan čovjek koji ga je napravio) vrlo brzo reagira...uveli su podršku za 3ds max 2018 dosta brzo, imaju hrpu korisnih funkcija dok u isto vrijeme je sučelje prilično jednostavno.

 

Stvar koja oduševljava je odlična (tj. po meni do sada savršena) mogućnost konverzije materijala, svjetala i ostalih elemenata iz drugih renderera. Ako imate scenu pripremljenu za recimo vray, samo otvorite sa fstormom, stisnete jedan gumb za konverziju u postavkama i za par sekundi je sve spremno...odlično! Ima i free trial pa se svakako isplati provjeriti.

 

Živjeli 

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 8:31 (mrxa1).
 
8 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
mirkoj kaže...

Cijena:

Octane: standalone lice prvo za 400 USD, + svaki plugin koji ti treba placas jos.

npr octane + max = 619 USD

Nakon toga upgrejdi i sta vec ostalo ide nisam isguran za cijene nisam toliko u tome, mozda imas bolje informacije

 

 

Što se Octane cijene tiče, oni imaju opciju pretplate, ali su to valjda riješili na najzbunjujući mogući način.

Njihov model preplate se zove...pazi sada...OctaneVR Beta. Jedan od developera mi je potvrdio kako se radi o apsolutno istom alatu kao i standalone i košta $20/mjesečno.

 

Jedine razlike su maksimalno 2 GPU-a po mašini i nije moguć network rendering. Koji je razlog za takvo nazivanje i zašto još uvijek to nisu promijenili, nikome nije jasno...ima i par videa na tu temu.

 

P.S. sorry za dva uzastopna posta, iz nekog razloga sam mislio da nisam zadnji...ali da ;)

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 15:51 (mrxa1).
16 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
mrxa1 kaže...
mirkoj kaže...

Cijena:

Octane: standalone lice prvo za 400 USD, + svaki plugin koji ti treba placas jos.

npr octane + max = 619 USD

Nakon toga upgrejdi i sta vec ostalo ide nisam isguran za cijene nisam toliko u tome, mozda imas bolje informacije

 

 

Što se Octane cijene tiče, oni imaju opciju pretplate, ali su to valjda riješili na najzbunjujući mogući način.

Njihov model preplate se zove...pazi sada...OctaneVR Beta. Jedan od developera mi je potvrdio kako se radi o apsolutno istom alatu kao i standalone i košta $20/mjesečno.

 

Jedine razlike su maksimalno 2 GPU-a po mašini i nije moguć network rendering. Koji je razlog za takvo nazivanje i zašto još uvijek to nisu promijenili, nikome nije jasno...ima i par videa na tu temu.

 

P.S. sorry za dva uzastopna posta, iz nekog razloga sam mislio da nisam zadnji...ali da ;)

Samo jedan od mora razloga zašto svi masovno bježe od Octane-a i prelaze na FStorm 

http://www.dd3d-studio.com/
15 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Berko kaže...

Samo jedan od mora razloga zašto svi masovno bježe od Octane-a i prelaze na FStorm 

 

S obzirom da jaaako mali tim (tj. valjda samo jedan "ludi" Rus) radi na Fstormu, stvarno radi odlično i stalno se nadograđuje.

Meni je osobno puno bolji od Octane-a, još samo da je brža grafička (ili više komada), bilo bi još i bolje.

origin: mrxa
13 godina
offline
Vaši 3D modeli

A taj  FStorm render je samo za Max, ništa drugo?

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Vaši 3D modeli

Moram primjetiti da nisma bas primjetio "more" ljudi koji bjeze sa Octanea ? Dapace kod ekipe s kojom ja suradjujem sve vise ih uzima Octane.

Mozda vi to pricate u kontekstu 3DSMAXa ali octane je dostupan za preko 20 aplikacija tako da je Fstorm neuporediv s time (puno je lakse/jeftinije raditi support za 1 aplikaciju). Sto se tice devleopera Fstorma neznam dali je ona sudska bitka zavrsila ali u biti on (Rus) je radio za Otoy i bio je 3DSMAX plugin DEV za octane i onda je otisao i odjednom iskocio Fstorm koji ima iste features ekao Octane (tada) :). U tom periodu dok se nije naslo novog developera Octane za MAX je bio definitvno problematican ali recimo meni za LW radi odlicno i integracija je fantasticna (isti Developer radi LW i Houdini plugin), feedback isntantan (Juanu poslajem bug na skype/forum i za dan dva imam novi build sa FIXom, neakd bude i isti dan ako nije neki veci bug :)).

Sto se tice Octane network rendera/setupa meni u octneu radi savrseno, setup je lagan - ima jedan BAT file, pokrenem njega i one me pita par pitanja (kolko network GPUva hocu aktivirat, kolko RAMa za out of core...) i slozi mi BAT koji ubacim u startup od network slavea i to je to. Pokrenem komp i nemoram ni gledati/palit monitor, nista, jer network slave je startan i sa wokrstaitona rendam sa svim grafama u IPRu i renderu (u mom slucjau 4 graf eu glavnom kompu i 2 u slaveu).

Od kad su ubacili Adaptive Sampling u verziji 3.06.x interijeri mi se rendaju 30-40% brze (u nekim slucajevima i 55-60% zavisno koji je bio max samples broj) tkao da stvanro nemam problem s time.

Za Licencu na pretplatu neznam kako funkcionira jer pretplate opcenito nevolim/izbjegavam i ako ima opcija uvijek cu izabrati perpetual licencu tako da meni moje dvije combo licence (standalone+LW plugin) za sad rade odlicno. Pogotovo systme ukljucivanja/iskljucivanja licenci gdje nemoram ama bas nista aktivirati/deaktivirati nego sam "uhvati" kolko ima slobodnih licenci u trneutku i mogu pokretati i kuci i na poslu i na laptopu bez ikakve brige oko aktivacije/dekativacije. Dovoljno je samo ugasiti Lightwave na kompu di ga vise ne trebam da bi se licenca oslobodila i pokrenem LW na drugom kompu/laptopu i licencea radi/aktivira se tamo.

P.S. Plus cinjenica da Octane demo licenca se moze korisitit bez ikakvog time limita i sve osim LiveDB i Network rendera radi jednako kao i na full licenci (uz naravno watermark i 1000*600 max rezoluciji) pa taka mozes komotno skinuti demo i nauciti raditi pa cak i snimitati scene/modele sa materijalim/texturama bez da imas licencu.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 8:42 (Lewis).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Vaši 3D modeli

Evo baš sam probao Octane Redner Demo, ja projektiram (na žalost) u AutoCadu na poslu, na svakom mojem modelu se sruši Octane, a ponekad i sam AutoCad. S nekim jednostavnim solidima radi.. ali čak i ako pretvorim sve u solide, opet se ruši... a direktno importanje dwg formata naravno ne postoji. Za sad jedino KeyShot ima tu mogućnost. Eh, a ja bih baš GPU redering :D

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Lewis kaže...

...

P.S. Plus cinjenica da Octane demo licenca se moze korisitit bez ikakvog time limita i sve osim LiveDB i Network rendera radi jednako kao i na full licenci (uz naravno watermark i 1000*600 max rezoluciji) pa taka mozes komotno skinuti demo i nauciti raditi pa cak i snimitati scene/modele sa materijalim/texturama bez da imas licencu.

Srezao sam tvoj post čisto da ne udavim sa dugačkim citatom ;)

 

Da, lik je radio u Octane timu, to i ne krije. Sad, koliko toga je "posudio" ili ne, ne znam, činjenica je da renderer radi jako jaaako dobro, a sigurno tome doprinosi činjenica što je tamo radio.

Kako i sam kažeš, dok nisu našli drugog deva da je MAX plugin bio u problemu, očito je dosta toga i došlo od njega. Sad, jesu li imali neki ugovor po kojem je to bilo njegovo intelektualno vlasništvo ukorporirano u Octane, ne znam...možda i nije, možda je to sve samim radom za Otoy značilo da je sav njegov rad na pluginu njihovo vlasništvo...

 

Što se tiče većih produkcija, vjerujem da je Octane daleko bolji zbog pozadinskog dijela, network rendera i svega...što se tiče pojedinačne upotrebe, meni je osobno Fstorm kud i kamo bolji pošto sam sa Octane-om imao neobjašnjiva rušenja kod scena sa par jednostavnih objekata dok je Fstorm "gutao" sve bez ikakvog problema.

 

Što se tiče Fstorm demo verzije, ona ima istu stvar s tim da nema nikakva ograničenja u rezoluciji i funkcijama...Doda na rend samo njihovu spiralu (watermark). Kada bi Fstorm bio dostupan za Cinemu, to bi po meni bila savršena kombinacija, ali i ovako je to sasvima ok :)

origin: mrxa
11 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
mrxa1 kaže...
Lewis kaže...

...

P.S. Plus cinjenica da Octane demo licenca se moze korisitit bez ikakvog time limita i sve osim LiveDB i Network rendera radi jednako kao i na full licenci (uz naravno watermark i 1000*600 max rezoluciji) pa taka mozes komotno skinuti demo i nauciti raditi pa cak i snimitati scene/modele sa materijalim/texturama bez da imas licencu.

Srezao sam tvoj post čisto da ne udavim sa dugačkim citatom ;)

 

Da, lik je radio u Octane timu, to i ne krije. Sad, koliko toga je "posudio" ili ne, ne znam, činjenica je da renderer radi jako jaaako dobro, a sigurno tome doprinosi činjenica što je tamo radio.

Kako i sam kažeš, dok nisu našli drugog deva da je MAX plugin bio u problemu, očito je dosta toga i došlo od njega. Sad, jesu li imali neki ugovor po kojem je to bilo njegovo intelektualno vlasništvo ukorporirano u Octane, ne znam...možda i nije, možda je to sve samim radom za Otoy značilo da je sav njegov rad na pluginu njihovo vlasništvo...

 

Što se tiče većih produkcija, vjerujem da je Octane daleko bolji zbog pozadinskog dijela, network rendera i svega...što se tiče pojedinačne upotrebe, meni je osobno Fstorm kud i kamo bolji pošto sam sa Octane-om imao neobjašnjiva rušenja kod scena sa par jednostavnih objekata dok je Fstorm "gutao" sve bez ikakvog problema.

 

Što se tiče Fstorm demo verzije, ona ima istu stvar s tim da nema nikakva ograničenja u rezoluciji i funkcijama...Doda na rend samo njihovu spiralu (watermark). Kada bi Fstorm bio dostupan za Cinemu, to bi po meni bila savršena kombinacija, ali i ovako je to sasvima ok :)

 
Neznam kak je zavrsio sudski proces (i dali je zavrsio) alisjecam se da je na NowoZelandskom sudu FSTROM dobi o privremenu zabranu reklamirnaja/prodaje bla bla...
https://m.otoy.com/OTOYvKozlovPinkSoft-PublicNoticeofInjunctiveRelief.pdf

Sto se tice rendera i staiblnosti stvarno nemam problema sa LW pluginom. Eno sinoc sam satavio interijer scenu sa nekiih 17 miliona polygona (+ milioni i miliomni instancinga) i sve je sazvakao do maloprije :).

Ali kao sto rekoh meni najveca mana FSTORMa je sto je MAX only i samim time neusporedivo sa Octanom. Cekam da vidim kakva ce biti situaija sa OSLom u Octanu 3.1 jer to bi trebalo znatno unaprijediti feature set. A imaju i build koji napokon raid i sa AMD (OpenCL) grafa tj. AMD je popravio bug u driverima (6+ mjeseci im je trebalo).

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
6 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli

kakav ti je ovo pekarski model 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2017 23:28 (Jedansumotokar).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2017 23:28 (Jedansumotokar).
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Poz.

Trebam malu pomoć u testiranju jednog android demo-a; testiram neke custom shadere i custom princip osvjetljenja scene za mobilne uređaje, pa bi mi pomoglo ako bi mogli testirati taj demo na čim više android uređaja. 
Imam 2 verzije aplikacije; 

ver. 2 - optimizirani shader sa specular i customiziranim osvjetljenjem
Scena: 12 materijala, 460 000 polygona, 3 real-time svjetla
https://drive.google.com/open?id=0B1r1np7xbvsYQ1RoRHBrTDFsQkU

 

ver. 3 - još dodatno optimizirana verzija, bez speculara i custom svjetla

Scena: 12 materijala, 460 000 polygona, bez real-time svjetla

https://drive.google.com/open?id=0B1r1np7xbvsYYWw4dmE3M09fVTA

Bilo bi idealno ako bi mogli oboje verzije isprobati, te mi postati ovdje na kojem mobitelu je testirano (i ako je moguće neke hardware-ske specifikacije), te koliko ste FPS-a imali.


http://www.dd3d-studio.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli

ver. 2: drži na 59/60fps

ver. 3: drži na 60/61fps

 

telefon Cat Flir S60

Size4.7 inches (~56.1% screen-to-body ratio)

Resolution720 x 1280 pixels (~312 ppi pixel density

OSAndroid 6.0 (Marshmallow)

ChipsetQualcomm MSM8952 Snapdragon 617

CPUOcta-core (4x1.2 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)

GPUAdreno 405

Internal32 GB, 3 GB RAM

 

...ako pomaže...

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
16 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
sbcreation kaže...

 

 Tnx! Pomaže; bitno mi je da "eksperiment" radi na čim više različitih uređaja bez problema. Sa prvom verzijom shadera sam imao problema, jer nije radio na svim uređajima jednako; na nekima je model bio skroz crni, na drugima je izgledao OK, ali su performanse bile banana, dok bi na trečima, ali slabijim uređajima radio besprijekorno... Ova zadnja verzija mi se čini dosta stabilna i radi relativno dobro na večini uređaja.

http://www.dd3d-studio.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 2:21 (Berko).
9 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
OnePlus 3T (Snapdragon 821, Adreno 530, 6GB RAM)

v2 - 59-61 fps
V3 - 60-61 fps
12 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli

Redmi Note 3 Pro

OS: Android 5.1.1 (Lollipop), upgradable to 6.0.1 (Marshmallow)

Chipset: Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650

CPU: Hexa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A72)

GPU: Adreno 510

 

60 fps

60 fps

 

Imam i jedan stari mobitel, HTC EVO 3D, pa ako ulovim priliku, probam i na njemu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Vaši 3D modeli

ver. 2:  59/69fps
ver. 3:  59/69fps

Mobitel: Xiaomi Mi MIX
Veličina ekrana: 6,4''
Rezolucija: 1080x2040
OS: Android 6.0.1
Chipset: Qualcomm Snapdragon 821
CPU: Quad-core (2x2.35 GHz Kryo & 2x2.19 GHz Kryo)
GPU: Adreno 530
RAM: 6 GB

Storage: 256 GB

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Tnx za testove!

Ja sam danas testirao na Samsung I9000 Galaxy S, 6 godina starom mobitelu (moj prvi smarth phone :D ) koji ima 1 GHz jedno jezgreni CPU, 512 MB RAM-a i stvar rad na za tu platformu, solidnih 20-25 FPS-a, što me poprilično veseli, jer mogu vrtiti preko toga content koji izgleda čist OK, na praktički svim danas dostupnim mobitelima, a da je taj content i dalje upotrebljiv. 

http://www.dd3d-studio.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 14:58 (Berko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaši 3D modeli

ver. 2:  60/61fps
ver. 3:  60/61fps

Mobitel: Nexus 5X
Veličina ekrana: 5,2''
Rezolucija: 1080x1920
OS: Android 7.1.2
Chipset: Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808
CPU: Hexa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A57)
GPU: Adreno 418
RAM: 2 GB

 

EVERYBODY LIES
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Lewis kaže...

 
Neznam kak je zavrsio sudski proces (i dali je zavrsio) alisjecam se da je na NowoZelandskom sudu FSTROM dobi o privremenu zabranu reklamirnaja/prodaje bla bla...
https://m.otoy.com/OTOYvKozlovPinkSoft-PublicNoticeofInjunctiveRelief.pdf

Sto se tice rendera i staiblnosti stvarno nemam problema sa LW pluginom. Eno sinoc sam satavio interijer scenu sa nekiih 17 miliona polygona (+ milioni i miliomni instancinga) i sve je sazvakao do maloprije :).

Ali kao sto rekoh meni najveca mana FSTORMa je sto je MAX only i samim time neusporedivo sa Octanom. Cekam da vidim kakva ce biti situaija sa OSLom u Octanu 3.1 jer to bi trebalo znatno unaprijediti feature set. A imaju i build koji napokon raid i sa AMD (OpenCL) grafa tj. AMD je popravio bug u driverima (6+ mjeseci im je trebalo).

 

Evo izgleda je presuda počela djelovati jer više nije moguće skinuti aplikaciju sa stranica...ili kupiti licencu.

Sad, jesu li sami odlučili to maknuti ili su primorani, ostaje za vidjeti...A možda je samo neki trenutni problem na serveru...

origin: mrxa
15 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Malo se igrao danas... dobio ideju, pa reko da vidimo kak bi zgledalo... komentari dobrodošli... 

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Zekoslavko kaže...

Malo se igrao danas... dobio ideju, pa reko da vidimo kak bi zgledalo... komentari dobrodošli... 

 Prodaj IKEA-i kao ideju za stol, izgleda nestot sto bi se moglo jako dobit u neke kombinacije koju nude vani. A i sam rad je jako dobar 

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2017 21:54 (michael).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice