Problemi s T-mobile internetom

poruka: 1
|
čitano: 1.759
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Problemi s T-mobile internetom

Srdačan pozdrav svima. Pišem ovdje zapravo iz očaja. Zadnja tri mjeseca imam problema s internetom, imam pucanje veze u istim intervalima svaki dan, a to je od 20.30 do 24 te od 3 do 4. Kod mene je bilo oko 7-8 različitih T-comovih agenata, promijenili su 4 njihova rutera (trenutno imam ZTE ZXDSL 931VII). Uz to, u međuvremenu promijenio sam operativni sustav, imam novi PC, te sam pozvao električare da mi promijene kablove, odnosno stavili su UTP kabel koji ide direkt sa tavana u taj ruter. Zračne kablove su isto promijenilo, od mene do mog susjeda pa do centrale ( do koje ima od mene do nje oko 90 metara). U ta tri mjeseca, smanjivali su mi i brzinu sa 30 na 20 pa na 10 mbit-a, ali ni to  nije pomoglo. Pucanja se nastavljaju u istim intervalima. Nažalost, nisu mi prihvatili ni prigovore te bi trebao plaćati penale za raskid ugovora, kao i račune koje ja više ne želim plaćati. Zbog osobne satisfakcije, želim da mi kvar prvo riješe pa da onda promijenim operatera. Internet radi najnormalnije dok ne dođu ta 20.30. Informatički nisam nešto extra pismen, ali imam anti malware i antivirusni program. Naravno, firewall i ostale zaštite. Zamolio bih ako bi netko mogao naznačiti u čemu bi okvirno mogao biti problem? Spreman sam platiti ako netko ponudi pravo rješenje koje bi upalilo

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice