Huawei Mate 8 - Rasprava

poruka: 267
|
čitano: 57.784
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Molim malu pomoć ,imam Huawei mate 8 , android 7.0 i EMUI 5.0 ,posle updete pozadinska boja nije čitsto bijela već kao da je malo matirana ili vuče na sivu ....Da li je uobičajeno i može li se mijenjati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Gagi72 kaže...
Molim malu pomoć ,imam Huawei mate 8 , android 7.0 i EMUI 5.0 ,posle updete pozadinska boja nije čitsto bijela već kao da je malo matirana ili vuče na sivu ....Da li je uobičajeno i može li se mijenjati.

 Možeš poslikati?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
6 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Kupio sam Mate 8 64 dual 21.3.2017., emui 5, v.7 nougat, NXT-AL10c, v.B-577. Ima nekoliko Kineskih aplikacija i glas, te da li postoji ovaj v.7 nugat za Evropsko tržište, kako bi se otarasio Kineskih aplikacija i da li je to moguće? Je li tko imao ovakvih problema? Na recenziji (YT) pominje ovaj problem, ali ne kako se otklanja.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

To se desi kad je uključena opcija "prilagodjenost oku", imaš widget gore u notification bar, pa isključi.

14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Pošto sam nabavio LG G6 moj Huawei Mate 8 ide u prodaju, pa ako je netko zainteresiran slobodno kontaktirajte na pm, tu je OGLAS sa slikicama i podacima.

 

Pozdrav i uživajte u svojim Huawei Mate 8 jer je mob stvarno odličan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Ja nisam zadovoljan sa update na 7.0 prije baterija mi trajala puno duže, od jutra pa do nekih 23 navečer imao bi oko 70% sad od jutra do 17 popdne mi padne na 10% inace mobitel koristim na najace sto se može koristit kik, messenger, whatsh app, viber, facebook, youtube igrice primjetio sam da se grije kod dužeg igranja zahtjevnijih igri dok prije na 6.0 sam bio iznenađen kako je bio hladan. Bateriju nisam mogao damo tako potrositi kao sada.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Tako i kod mene. Prvih dana je trajala kao i prije update-a. Sada 4.5 sata SOT-a. Prije je bilo i po 7h.

What do you desire? LM
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Pozz.svima.
Jedno pitanje ,da li kod alarma mogu da mijenjam melodiju ili je fiksna. Koliko sam mogao da vidim,fiksna je što mi je glupo.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Gagi72 kaže...
Pozz.svima.
Jedno pitanje ,da li kod alarma mogu da mijenjam melodiju ili je fiksna. Koliko sam mogao da vidim,fiksna je što mi je glupo.

 naravno da se moze mijenjati

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Hvala riješio .
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Izvini ,pogrijesna poruka.
Možeš li mi kazati kako mijenja.
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Odes na sat onda alarm uglavnom sve je na slici
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Hvala ti. Čim sam vidio sliku sve mi je bilo jasno .
Rijesio .
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Ima li kakvih saznanja za neki update da popravi neke stvarcice na mobu 🤔
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Turash GTI kaže...
Ima li kakvih saznanja za neki update da popravi neke stvarcice na mobu 🤔

 To je zadnji update androida za ovaj mob. Koje stvarčice?

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 16:36 (x18x05x).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Stigo novu update za Mate 8,B581 velicine skoro 800 Mb.Koliko vidim u opisu donosi poboljsanje stabilnosti sistema.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 5:39 (Lecram).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Evo došlo i meni na tele2, nadam se samo da je battery life bolji. To mi je jedino bitno, a ne spominje se.

EDIT: jedino što sam za sad primjetio da su neke prelazne animacije bugovite LOL. Tipa listanje gdje sada "reže" kutove u trenutku animacije i Google Duo je instaliran.
EDIT2: aplikacije se primjetno brže otvaraju

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 13:27 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Evo nakon godinu i 5 mjeseci koliko ga imam još uvijek sam oduševljen sa uređajem.

Baterija jednostavno ne želi krepati.

 

 

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Dobio update B589, ali moja verzija je NXT-AL10c, donelo je više poboljšanja a za mene najvažnije što ranije nisam imao sinhronizaciju sa Google Play-om preko PC na telefon, sada to radi kako treba, inače baterija je malo bolja, bila je dobra i prethodno (drži mi 3 do 4 dana sa SOT oko 3 sata dnevno, bez igrica, sa uključenom opcijom prilagođenost oku), telefon je toliko dobar da me oduševljava i dalje nakon 5 meseci. Zatim tu su još 2, ukupno 3 fonta slova. Vrlo je bitna tema koju koristitie (to važi za svaki telefon), važno da je tamna, zbog izgleda, dizajna, lakšeg čitanja teksta i uštede baterije, pa sam dugo tražio i našao na Playu EMUI Theme Factory for Huawei, gde su tako dobre teme da je to nemoguće opisati, a nakon preuzimanja željenih tema apps se može obrisati, one ostaju u telefonu :) Moja verzija je moka gold 4/64, fabrički Emui 7, sa mikro sd od 128 gb (od viška glava ne boli).

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Ja čekam Mate 10. Vjerovatno samo on će moći zamjeniti ovu pilu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Još uvijek je baterija brutalna.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Kako stojite sa baterijom? Jucer preko noci izgubim skoro 15% baterije..godinu dana imam mob malo mi je to cudno

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 20:01 (toma20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
toma20 kaže...

Kako stojite sa baterijom? Jucer preko noci izgubim skoro 15% baterije..godinu dana imam mob malo mi je to cudno

 Iznad imaš moje. Možda neke aplikacije cuclaju bateriju. Moj što je stariji to je bolji. Još uvijek ima onaj wooow učinak,  ljudi pitaju koji je to telefon. :)

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
x18x05x kaže...
toma20 kaže...

Kako stojite sa baterijom? Jucer preko noci izgubim skoro 15% baterije..godinu dana imam mob malo mi je to cudno

 Iznad imaš moje. Možda neke aplikacije cuclaju bateriju. Moj što je stariji to je bolji. Još uvijek ima onaj wooow učinak,  ljudi pitaju koji je to telefon. :)

 moguce prvi je face naravno,ma mob je odlican.Ovo mi je prvi put da imam problema sa baterijom...mozda ga vratim na tvornicke :)

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
toma20 kaže...
x18x05x kaže...
toma20 kaže...

Kako stojite sa baterijom? Jucer preko noci izgubim skoro 15% baterije..godinu dana imam mob malo mi je to cudno

 Iznad imaš moje. Možda neke aplikacije cuclaju bateriju. Moj što je stariji to je bolji. Još uvijek ima onaj wooow učinak,  ljudi pitaju koji je to telefon. :)

 moguce prvi je face naravno,ma mob je odlican.Ovo mi je prvi put da imam problema sa baterijom...mozda ga vratim na tvornicke :)

 Ne beri brigu, imaš upravitelj telefona i u njemu odabereš da ti gasi sve aplikacije kad se ekran ugasi.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
x18x05x kaže...
toma20 kaže...
x18x05x kaže...
toma20 kaže...

Kako stojite sa baterijom? Jucer preko noci izgubim skoro 15% baterije..godinu dana imam mob malo mi je to cudno

 Iznad imaš moje. Možda neke aplikacije cuclaju bateriju. Moj što je stariji to je bolji. Još uvijek ima onaj wooow učinak,  ljudi pitaju koji je to telefon. :)

 moguce prvi je face naravno,ma mob je odlican.Ovo mi je prvi put da imam problema sa baterijom...mozda ga vratim na tvornicke :)

 Ne beri brigu, imaš upravitelj telefona i u njemu odabereš da ti gasi sve aplikacije kad se ekran ugasi.

 je napravio sam to danas,al ono nije bas pomoglo

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Izgleda da bi Mate 8 mogao dobit nadogradnju na Oreo.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice