Algebra - web dizajn

poruka: 16
|
čitano: 19.336
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Algebra - web dizajn

Pozdrav,

 

namjeravam se upisati u Algebru, za Web dizajnera, te me zanima samo ovo, završio sam trogodišnju školu za elektroničara..želja mi je zabršiti tečaj Web dizajnera pa me sad zanima dal se ja mogu upisati na taj tečaj s obzirom da sam završio samo trogodišnji smjer bez državne mature?

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn

mozes ja mislim

ako imas para da im placas mozes sta hoces

a to je tecaj,mislim da nema veze tvoja skola

to je nebitno.

mislim... ovo ti je samo moje misljenje,mozda ima veze

ali nikad se nezna 

~^iGoR~
13 godina
offline
Re: Algebra - web dizajn
igor1311 kaže...

mozes ja mislim

ako imas para da im placas mozes sta hoces

a to je tecaj,mislim da nema veze tvoja skola

to je nebitno.

mislim... ovo ti je samo moje misljenje,mozda ima veze

ali nikad se nezna 

 

Itekako ima veze srednja škola jer to NIJE tečaj, to je program obrazovanja odobren od ministarstva obrazovanja i kao takav ima preduvijete. Najbolje ti je nazvati Algebru i raspitati se o detaljima. Također ako zauzmeš stav kao kolega forumaš igor1311 - "ako imaš para da im plaćaš možeš šta hoćeš", očekuj razočaranje - program je profesionalan i za prolaz na ispitu traži se znanje i rad, koje se na kraju po meni i isplati.

13 godina
neaktivan
offline
Algebra - web dizajn

ma evo gledam malo forum i tako cisto me zanima nesto ja i frend imamo namjeru krenuti malo s nekim tecajevima za web dizajn pa me zanima (ja osobno zavrsio za trgovca) dali je dovoljna volja i zelja za ucenjem ili se treba imati nekakvo (hack) znanje prije upisa na takve tecajeve...

 

Hvala

If anything just cannot go wrong, it will anyway
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn
t0xaris kaže...

ma evo gledam malo forum i tako cisto me zanima nesto ja i frend imamo namjeru krenuti malo s nekim tecajevima za web dizajn pa me zanima (ja osobno zavrsio za trgovca) dali je dovoljna volja i zelja za ucenjem ili se treba imati nekakvo (hack) znanje prije upisa na takve tecajeve...

 

Hvala

Evo kad sam se ja upisivao, rekli su mi da je u mom slucaju sve OK zato jer imam zavrsenu elektro struku. Ako nemas barem elektro struku, onda ne dobijes certifikat ni diplomu, ali mozes poslusat nastavu, pisat testove i zavrsiti tecaj, alo bez diplome i certifikata.

XBL - skols1555
13 godina
offline
Re: Algebra - web dizajn
sk0ls kaže...

Evo kad sam se ja upisivao, rekli su mi da je u mom slucaju sve OK zato jer imam zavrsenu elektro struku. Ako nemas barem elektro struku, onda ne dobijes certifikat ni diplomu, ali mozes poslusat nastavu, pisat testove i zavrsiti tecaj, alo bez diplome i certifikata.

 

Odakle ti to?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn
Darko1983 kaže...
sk0ls kaže...

Evo kad sam se ja upisivao, rekli su mi da je u mom slucaju sve OK zato jer imam zavrsenu elektro struku. Ako nemas barem elektro struku, onda ne dobijes certifikat ni diplomu, ali mozes poslusat nastavu, pisat testove i zavrsiti tecaj, alo bez diplome i certifikata.

 

Odakle ti to?

Tak mi je receno kod upisa.

 

XBL - skols1555
12 godina
neaktivan
offline
Algebra - web dizajn

A evo piše i na stranicama algebre za svaki smjer uvjeti upisa, kod mene je sljedeće:

 

Za upis obrazovanja za Grafički dizajner - specijalist za digitalno izdavaštvo nužna 

je završena minimalno srednja škola iz područja grafike, dizajna, multimedije, 

elektrotehnike, informatike ili računarstva. Završena minimalno srednja, viša ili visoka 

škola iz područja grafike, dizajna, multimedije, elektrotehnike, elektronike, informatike 

ili računarstva odnosno srodnog tehničkog područja ili četverogodišnja škola uz dobro 

poznavanje rada na računalu, što polaznik dokazuje provjerom u ustanovi ili 

odgovarajućom potvrdom koja potvrđuje temeljna znanja o računalima (npr. ECDL 

diploma, uvjerenje o osposobljenosti ili usavršavanju za programe Računalnog ili ECDL 

operatera ili specijalista). 

XBL - skols1555
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Algebra - web dizajn

Pozdrav, 

Ove godine sam maturant (Tehničar za mehatroniku), zanima me da li se isplati usavrsiti za Grafičkog Dizajnera-specijalista digitalnog izdavastva u Algebri ?

Da li netko ima mozda iskustva sa takvim ili sličnim usavršavanjem ?

S tim zvanjem bi onda otisao traziti posao izvan Hrvatske, naravno kada bih stekao nekakvo radno iskustvo.

Unaprijed Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn
brk012 kaže...

Pozdrav, 

Ove godine sam maturant (Tehničar za mehatroniku), zanima me da li se isplati usavrsiti za Grafičkog Dizajnera-specijalista digitalnog izdavastva u Algebri ?

Da li netko ima mozda iskustva sa takvim ili sličnim usavršavanjem ?

S tim zvanjem bi onda otisao traziti posao izvan Hrvatske, naravno kada bih stekao nekakvo radno iskustvo.

Unaprijed Hvala.

Itko ???

12 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn
brk012 kaže...
brk012 kaže...

Pozdrav, 

Ove godine sam maturant (Tehničar za mehatroniku), zanima me da li se isplati usavrsiti za Grafičkog Dizajnera-specijalista digitalnog izdavastva u Algebri ?

Da li netko ima mozda iskustva sa takvim ili sličnim usavršavanjem ?

S tim zvanjem bi onda otisao traziti posao izvan Hrvatske, naravno kada bih stekao nekakvo radno iskustvo.

Unaprijed Hvala.

Itko ???

Ja sam završio za grafičkog dizajnera u Algebri prije 6-7 mjeseci. Al to ti skoro pa ništa ne znači ako mislis s time tražiti posao. Mozes ti i kao tehničar za mehatroniku raditi kao grafički dizajner, ako imas puno, puno svojih dobrih radova.

XBL - skols1555
9 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn
sk0ls kaže...
brk012 kaže...
brk012 kaže...

Pozdrav, 

Ove godine sam maturant (Tehničar za mehatroniku), zanima me da li se isplati usavrsiti za Grafičkog Dizajnera-specijalista digitalnog izdavastva u Algebri ?

Da li netko ima mozda iskustva sa takvim ili sličnim usavršavanjem ?

S tim zvanjem bi onda otisao traziti posao izvan Hrvatske, naravno kada bih stekao nekakvo radno iskustvo.

Unaprijed Hvala.

Itko ???

Ja sam završio za grafičkog dizajnera u Algebri prije 6-7 mjeseci. Al to ti skoro pa ništa ne znači ako mislis s time tražiti posao. Mozes ti i kao tehničar za mehatroniku raditi kao grafički dizajner, ako imas puno, puno svojih dobrih radova.

Ok, da li se barem nauci nesto ?

Da li ste dobili Adobe certifikat ili ste morali posebno polagati ? 

 

Pozdrav 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn
brk012 kaže...
sk0ls kaže...
brk012 kaže...
brk012 kaže...

Pozdrav, 

Ove godine sam maturant (Tehničar za mehatroniku), zanima me da li se isplati usavrsiti za Grafičkog Dizajnera-specijalista digitalnog izdavastva u Algebri ?

Da li netko ima mozda iskustva sa takvim ili sličnim usavršavanjem ?

S tim zvanjem bi onda otisao traziti posao izvan Hrvatske, naravno kada bih stekao nekakvo radno iskustvo.

Unaprijed Hvala.

Itko ???

Ja sam završio za grafičkog dizajnera u Algebri prije 6-7 mjeseci. Al to ti skoro pa ništa ne znači ako mislis s time tražiti posao. Mozes ti i kao tehničar za mehatroniku raditi kao grafički dizajner, ako imas puno, puno svojih dobrih radova.

Ok, da li se barem nauci nesto ?

Da li ste dobili Adobe certifikat ili ste morali posebno polagati ? 

 

Pozdrav 

Pa da, naucis osnove svakog programa, nemoj misliti da nakon kaj položiš tečaj da ces biti PRO, naucis ono osnovno što trebaš znati, ostalo je praksa.

Dobiješ adobeov certifikat nakon što položiš završni ispit i predaš seminarski rad

XBL - skols1555
7 godina
offline
Algebra - web dizajn

Pozz vezano za Algebru smjer Web dizajner..jel tko isao u zdanje vrijeme,kakva su iskustva jel isplati?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra - web dizajn

Osobno mišljenje je da su svi ti tečajevi bacanje love u vjetar. Danas se stvari mogu naučiti potpuno besplatno uz malo dobre volje. Supruga mi je bila u Algebri na digitalnom marketingu, za 12k kn ogrebli površinu svega i svačega, i na kraju opet ništa od toga. Sjedni doma za komp i rokaj po htmlu i cssu. Mnogo ćeš više naučiti, staneš kad hoćeš, ponoviš jednu stvar 100 puta ak ti nije jasno a i vježbaš engleski.


Imaš besplatnih tečajeva koji te vode za rukav, imaš koji se plaćaju, opcija koliko hoćeš, samo treba volja. Zgodan ti je Treehouse (https://teamtreehouse.com/), plaća se ali stvarno možeš jako puno naučiti, imaš besplatan FreeCodeCamp (https://www.freecodecamp.org/) ili CodeCademy (https://www.codecademy.com/) i još stotine drugih.

 

Ljudi misle da će nakon takvog tečaja biti spremni za posao, ali ništa od toga. Dok sam ne zafrčeš rukave, pljuneš u šake i primiš se posla ništa od svega.

7 godina
offline
Re: Algebra - web dizajn
Idem na Udemy tecaj Web developer bootcamp tu sam naucio neke stvari al strah me da necu moc pronaci posao bez nekog papira kao potvrde da znam
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice