Daljnji status TU / TD zaključana tema

poruka: 223
|
čitano: 26.769
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Daljnji status TU / TD

mislim da se zvjezdice dobivaju vremenom provedenom na forumu, čim ste dulje član i više visite, više ćete imat

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 6 hvala 0
10 godina
offline
Daljnji status TU / TD
Marko :D imas velikog fana koji te naprosto obozava. Malo sam procita tih nekoliko postova i nicim nisi zasluzija TD a kamoli onoliko i bas zbog takvih likova bi tija vidit ko su oni
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
2 0 hvala 3
12 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Dosta ekipe bi neko novo rješenje, ali rijetki su nešto konkretno predložili, sve se svodi oko TU / TD rasprave. Nekoliko skromnih prijedloga:

 

1) treba ukinuti TD a ostaviti TU, iz razloga što će otjerati TD trollove, a potaknut će raspravu, odnosno, onaj tko smatra da si u krivu, napisat će nešto da to pokaže. Onaj kome je lijeno pisati, a hebiga, neće imati šta za klikati. TU će ostati kao znak ocjenjivanja kvalitete posta

2) ostaviti TU / TD u samo nekim dijelovima foruma, npr. preporuke konfiguracije i sl. gdje će ljudima uistinu koristi, dok na temama poput što se događa s našim društvom, gdje malo malo anarhist princ dobiva po 20ak TD isključivo zbog nekog svog (čudnog?) pogleda na svijet. Ako je njemu dobro u tom razmišljanju, što bi mu davao TD, nek se momak / gospodin veseli.

3) Uvesti sistem ocjenjivanja (zvjezdicama npr.) od 1 do 5, s mogućnošću kontrole. Ukoliko neko stalno baca jedinice privremena / stalna zabrana ocjenjivanja + da se njegove sve ocjene brišu. Ili npr. ako ne sudjeluješ u diskusiji u topicu, ne možeš dati ocjenu?

 

Sretno!

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 13:08 (skoosha).
 
5 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

Trebalo bi ostaviti da se vidi to je imalo smisla.

Ili ukinuti skroz jer ovako 1/5 bubam rasprava vodi na td tu sto nema smisla.

HOW ABOUT NO
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 13:54 (Kulo Vi Britania).
 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Gremlin144 kaže...

mislim da se zvjezdice dobivaju vremenom provedenom na forumu, čim ste dulje član i više visite, više ćete imat

zvijezdice se dobivaju uglavnom pomaganjem drugima tj ti isti ti stisnu "hvala" na tome, naravno i stazom na forumu no to treba promjeniti na vecu razliku izmedu toga dvoje!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Stjepanj kaže...
Gremlin144 kaže...

mislim da se zvjezdice dobivaju vremenom provedenom na forumu, čim ste dulje član i više visite, više ćete imat

zvijezdice se dobivaju uglavnom pomaganjem drugima tj ti isti ti stisnu "hvala" na tome, naravno i stazom na forumu no to treba promjeniti na vecu razliku izmedu toga dvoje!

Ovako se famozne zvjezdice dobivaju... {#}

Plus kažnjavanja, staž i tako to...

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 15:01 (doktor1).
9 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
doktor1 kaže...
Stjepanj kaže...
Gremlin144 kaže...

mislim da se zvjezdice dobivaju vremenom provedenom na forumu, čim ste dulje član i više visite, više ćete imat

zvijezdice se dobivaju uglavnom pomaganjem drugima tj ti isti ti stisnu "hvala" na tome, naravno i stazom na forumu no to treba promjeniti na vecu razliku izmedu toga dvoje!

Ovako se famozne zvjezdice dobivaju... {#}

Plus kažnjavanja, staž i tako to...

nebi rekao ja sam za link na yutubu sa how to make a bootable usb device i SPOMENOM rijeci torrent i kaj da skine u opisu bez ikakvog linka i navođenja dobil zuti karton jer se doticni forumaš koji je pokrenuo temu osjetio ugrozenim ...sad ak još dobe mogućnost bananja za td je stvarno previše!

na neke ljude je grijeh lupit ignore tipku...komedije su kažu božanstvene...
12 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD

Tek sad sam vidio temu pa mi se bas i neda citati prosle stranice, samo cu napisati svoje misljenje...
Po meni je najbolji sistem kao sto je na XDA forumu... ''Thanks meter'' (tako cu ga ja nazvati). Znaci svaki put kad ti netko stisne hvala dobivas jedan "hvala" bod, i bodovi bi stajali ispod/iznad avatara.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Daljnji status TU / TD
dinos3 kaže...

Tek sad sam vidio temu pa mi se bas i neda citati prosle stranice, samo cu napisati svoje misljenje...
Po meni je najbolji sistem kao sto je na XDA forumu... ''Thanks meter'' (tako cu ga ja nazvati). Znaci svaki put kad ti netko stisne hvala dobivas jedan "hvala" bod, i bodovi bi stajali ispod/iznad avatara.

Nikako.
To se da poprilično lako iskoristiti a ako se ograniči funkcija onda se gubi smisao.

Najoblje je složit formulu za zvjezdice tako da je ta formula nepoznata korisnicima.
Recimo skupljaju se bodovi na temelju hvala/TU/TD/staža/kartona i onda kada se pređe određeni prag taj čovjek bude moderatorima označen na nekoj listi pa oni malo bolje pogledaju o čemu se radi te daju zvijezdicu. Nije ovaj forum toliko ogroman da ne bi bilo izvedivo.

--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
odjavljen
offline
Re: Daljnji status TU / TD
zlatkor kaže...

zamarate se ovdje sa TD/TU a ne sa zvjezdicama??? i njih ukinuti jer opet rai status člana kao nekog poznavatelja ili majstora!!!

čemu zvjezdice???  

da zbilja tebi je i ova jedna previse

http://www.snabbox.org/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Daljnji status TU / TD

Pa zvjezdice se sad tako računaju (osim što TU/TD ne idu u obračun, što ima smisla - ionako služe za izražavanje slaganja/ne slaganja ili povećanje e-peena).

My name is Legion... For we are many!
12 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Sum_of_all_fears kaže...

Pa zvjezdice se sad tako računaju (osim što TU/TD ne idu u obračun, što ima smisla - ionako služe za izražavanje slaganja/ne slaganja ili povećanje e-peena).

onda je moj jako velik{#} imam dve pune u 2 godine{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

A rep. Bodovi kao na dropbikeu? Da bi ti netko dao minus ili plus mora staviti objasnjenje i link na post. Ako netko klikne na odredjenu ikoniulcu vidi se jel plus ili minus i objasnjenje.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
2 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Kada bi se mogle ocekivati nekakve promijene po ovom pitanju (ovaj mjesec, ove godine, druge godine...)?
Mislim da je vec sve receno (i po nekoliko puta) pa da je vrijeme da se "rijeci provedu u dijelo".
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
djigibao kaže...
Kada bi se mogle ocekivati nekakve promijene po ovom pitanju (ovaj mjesec, ove godine, druge godine...)?
Mislim da je vec sve receno (i po nekoliko puta) pa da je vrijeme da se "rijeci provedu u dijelo".

SLazem se

HOW ABOUT NO
14 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Ako se bude čekao dogovor forumaša, promjene neće nikada doći.

Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

Treba zauzeti čvrst stav. {#}

Make yourself sheep and the wolf is ready.
 
2 2 hvala 3
12 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Budokai kaže...

Treba zauzeti čvrst stav. {#}

{#}evo jos jedan od mene. ajmo ostali?{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
offline
Daljnji status TU / TD

A opcija na profilu gdje možeš sam odlučiti želiš li da tvoj TU/TD bude vidljiv ili anoniman?

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 14 hvala 1
13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
nul-3 kaže...

A opcija na profilu gdje možeš sam odlučiti želiš li da tvoj TU/TD bude vidljiv ili anoniman?

A kaj s time dobiješ, troll se odluči da mu je TD anoniman i opet smo na početku.

Daj malo razmisli prije nego predlažeš.

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
13 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Troll ima ime. Šalim se! {#}

 

Do Božića to valjda budu sredili.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 19:55 (Marko :D).
 
3 2 hvala 2
13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Marko :D kaže...

Troll ima ime.

Ima njih više, tko bi pohvatao sve. {#}

Čim nešto napišem, dobijem TD, svašta.

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 19:57 (Valentin17).
13 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Opa! Pa aktivan je. {#}

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
1 2 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

ja nisam dobio{#}{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Stjepanj kaže...

ja nisam dobio{#}{#}

Samo polako, budeš dobio već ako nisi.

A jebga, nisi se zakvačio s njime, on lupa samo onima koje ne voli. :D

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 20:06 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Valentin17 kaže...
Stjepanj kaže...

ja nisam dobio{#}{#}

Samo polako, budeš dobio već ako nisi.

A jebga, nisi se zakvačio s njime, on lupa samo onima koje ne voli. :D

bez brige moj obozavatelj djeli odma po 20-30komada{#} zadnjih postova, sad valjda drkicu baca!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 20:07 (Stjepanj).
13 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Čekaj, dobiti ćeš. Treba mu malo da skuži da su došli novi postovi. {#}

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
3 1 hvala 3
14 godina
offline
Daljnji status TU / TD

U ranijem postu predložio sam mogućnost da član foruma, prilikom davanja TU/TD, bude pitan da li želi da se njegovo ime vidi. Sada sam siguran da TU/TD treba SASVIM ukloniti!

Moj PC  
4 3 hvala 3
13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
phoenix2003 kaže...

Sada sam siguran da TU/TD treba SASVIM ukloniti!

Ma nema druge. {#}

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
13 godina
offline
Daljnji status TU / TD

A što bi dobio sa prikazom liste korisnika? Ništa! Troll će i dalje biti na forumu i lupati TD, a to smo znali i bez prikaza liste.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
2 0 hvala 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice