Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

poruka: 19
|
čitano: 2.584
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

Često surfam po bugovom forumu mobom (5800) i to po ovom normalnom jer mi je nekako funkcionalniji, ljepši i općenito bolji...

Ali problem se javlja kada neku poruku želim i napisati jer u ovom editoru nemogu pisati s moba..

I sad bi bilo zgodno kada bi kad sam u nekoj temi i želim napisati nešto samo u url dopisao .m., znači čitam neku temu i samo dopišem www.m.bug.hr/forum...... i otvori mi se ta ista tema samo u mobilnom izdanju...

Ovako kako je sada, često odustanem od bilo kakvog odgovora jer dok nađem tu temu na mobilnom forumu ode vrijeme...

01000100011000010110110101100001011001110110010101001000011010010110011101101000
 
5 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

Možeš pisati poruke, ali treba isključit WYSIWYG, sa desne strane editora. Ako koristiš Operu Mini onda to riješi problem

Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
offline
Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
Vidi stvarno...Hvala..
Evo baš pišem ovo s moba....
Ali još uvijek bi ovaj prijedlog bio koristan....
I javlja se još jedan problem...kada te citiram nemogu isključiti WYSIWYG
01000100011000010110110101100001011001110110010101001000011010010110011101101000
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

Da, tu nastaje problem i isto tako kod 'Uredi', to bi stvarno trebalo srediti

Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
moderator
offline
Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

Nemoguće je natjerati male mobitelske browsere da rade dobro s WYSIWYG editorom, oni ga jednostavno ne podržavaju.

 

Ova ideja s povezivanjem nije loša, no ta dva sitea su toliko različita da bi tako nešto bilo prilično komplicirano za izvesti na način koji govoriš. No, nek se ideja još malo kuha, vidjet ćemo.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

a moje pitanje -praćenje foruma preko mail-a na black berry ?

svi drugi forumi to imaju osim BUG-ovog :(

Z
14 godina
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
Domagoj kaže...

Nemoguće je natjerati male mobitelske browsere da rade dobro s WYSIWYG editorom, oni ga jednostavno ne podržavaju.

 

Ova ideja s povezivanjem nije loša, no ta dva sitea su toliko različita da bi tako nešto bilo prilično komplicirano za izvesti na način koji govoriš. No, nek se ideja još malo kuha, vidjet ćemo.

A može li se izvesti da se može isključiti WYSIWYG editor u slučaju citiranja i uređivanja posta?

01000100011000010110110101100001011001110110010101001000011010010110011101101000
16 godina
moderator
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
opcom kaže...

a moje pitanje -praćenje foruma preko mail-a na black berry ?

svi drugi forumi to imaju osim BUG-ovog :(

Imamo to na listi ideja već dugo, no ne čini nam se kao nešto za što bi bilo puno interesa i koristi u današnje vrijeme. Razuvjerite nas ako smo u krivu :-)

Domagoj
16 godina
moderator
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
DamageHigh kaže...
A može li se izvesti da se može isključiti WYSIWYG editor u slučaju citiranja i uređivanja posta?

Sve se može, pitanje je samo koliko trud ima smisla odnosno koliko se treba truditi. Po meni u ovom slučaju nema.

Nije bitno da citiraš, koristi gumb "odgovor", poruka će ionako biti vezana s onom na koju odgovaraš preko "nadporuka".

Domagoj
15 godina
offline
Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

Domagoj,da nešto pitam kad si već tu.

Hoće li se ideja o TU,TD i "HVALA" na m.bugu realizirati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
Nije toliko bitno za 'citiranje', ali 'uredi' stvarno treba napraviti da se može koristiti na mobitelima
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

Mene jako smeta sto na m.bugu nemogu razlikovati citat od odgovora.Neodlučan

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
luckyluke kaže...

Mene jako smeta sto na m.bugu nemogu razlikovati citat od odgovora.Neodlučan

Da, neki put se citati ne vide, a neki put da, to zna biti konfuzno

Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
Šef kaže...
luckyluke kaže...

Mene jako smeta sto na m.bugu nemogu razlikovati citat od odgovora.Neodlučan

Da, neki put se citati ne vide, a neki put da, to zna biti konfuzno

Citati bi trebali biti posebno istaknuti i obojani da se vidi da su to citati.

16 godina
offline
Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma

Ne koristim mobilni net, pa nemam iskustva, ali možda bi se mogao dodati gumb na desktop verziju sitea, u stilu 'm.odgovor' i 'm.citiraj'? Znam da nije sjajno rješenje, ali ipak je relativno normalno očekivati da ljudi koriste desktop verziju na mobitelu, pa ne mora nužno izgledati nakaradno...  Zapravo, možda bi se čak moglo izvesti da ovakvi gumbi zamjenjuju obične kada detektiraju mobilnu verziju browsera? Izlanuo se

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
Šef kaže...

Da, neki put se citati ne vide, a neki put da, to zna biti konfuzno

vide se kad je netko višestruko citirao. prvi citat se ne vidi, vidi se samo odgovor na citat. a drugi citat se vidi

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
15 godina
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
To mi je bezveze.
Zasto bi se vidjeli samo combo citati a pojedinacni ne?
To mi nema smisla :/
Ako ti je netko svojim postom pomogao,stisni gumb HVALA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
To je neka vrsta greške u kodu, nije to tako namjerno
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobilnog i normalnog bug foruma
eo i ja imam problema sa mobilnim bugom pa da ovdje napisem:

evo ovo pisem na normalnom bug.hr forumu jer onaj mobilni je vise manje beskoristan.. na njemu jedino valja citati vijesti..

ne svida mi se sto ne mogu postavit komentar na neku vijest!
naime, na dnu vijesti vidim samo link za komentare na forumu.. kada njega kliknem pokaze mi komentare drugih forumasa, a ispod svakog komentara ODGOVORI.. i kada kliknem na jedan od tih ODGOVORI onda to na kraju ispadne da citiram nekoga i koementiram sta je taj netko rekao.. tako da nikako nisam uspio postaviti vlastiti komentar bez citiranja..

ne svida mi se sto nema pretrage foruma!


tako da molim nadlezne da jos prorade na m.bugu.. ovaj je dosta dobar ali ocito ima par nedostataka koji bi se mogli rijesit :)

hvala!
01000010 01110010 00000111 01111000 || Dajem lockerz pozivnice!! javite se na PM :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice