Što to čitaš?

poruka: 15
|
čitano: 2.692
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sta to citas?

Eo mene jos jednom sa dobim prijedlogomSmijeh(nadam se) Sta kazete na to da kada neciji profil gledate i negdje na profilu pise nesto tipa

Cita:"ime teme"

 

A kada je na nekom od foruma onda da pise

Cita:"ime podforuma" (npr :Procesori i MBO)

 

 

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 9:57 (Fake_Alert).
Moj PC  
24 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta to citas?

Podržavam prijedlog pod uvjetom da korisnik ima mogućnost isključiti prikazivanje svoje lokacije na forumu. Da ne bi bilo narušavanja privatnosti. Belji se

 

Tehničko pitanje: A što ako korisnik ima više kartica otvoreno?

Vjerojatno će se prikazivati tema za čijom je korisnik zadnje poslao zahtjev serveru. Zbog toga prikaz neće prikazivati stranicu koju korisnik čita nego onu koju je zadnju otvorio.

Press any key to continue or any other key to quit.
14 godina
offline
RE: Sta to citas?
andy0101 kaže...

Podržavam prijedlog pod uvjetom da korisnik ima mogućnost isključiti prikazivanje svoje lokacije na forumu. Da ne bi bilo narušavanja privatnosti. Belji se

 

Tehničko pitanje: A što ako korisnik ima više kartica otvoreno?

Vjerojatno će se prikazivati tema za čijom je korisnik zadnje poslao zahtjev serveru. Zbog toga prikaz neće prikazivati stranicu koju korisnik čita nego onu koju je zadnju otvorio.

Eh to je zanimljivo pitanje.Pa server nek prikazuje ono sto je prvo otvorio a ako napravi jos jednu karticu onda server nek tu prikazuje.

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
15 godina
offline
Sta to citas

Super prijedlog! Bio bi koristan vecini, npr. promatras sta covjek cita najvise, i gdje posta, i znas njegovo podrucje u koje se kuzi najvise...

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta to citas?

Prijedlog mi se svida.Samo da se kao sto je kolega reko da se ta opcija moze i iskljuciti..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta to citas?

Zadiranje u privatnost u neku ruku. Zašto bi nekoga uostalom bilo briga što netko drugi čita? Ako te zanima što je sve napisao, ta opcija postoji, iako je i ona pomalo jeziva. Podsjeća me na one stalkere koji prate svaki korak nekog 'selebritija'...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
online
Sta to citas

He he. A zašto bi nekoga zanimalo što npr. "ja" čitam.

Dajem ti glas za prijedlog, al mislim da to nema smisla.

Čemu forumi kad imamo google... :D
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sta to citas

Meni to također nema smisla.To su nepotrebne informacije i mislim da nikog ne zanima što netko trenutno čita.Jedino kada idem na nečiji profil je da mu pošaljem privatnu poruku ili da vidim kada se zadnji put logirao,odn.da li je trenutno online na forumu.

oko za oko,pasta za zube
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Sta to citas

Hvala na ideji, no ima tu puno problema oko toga, kao što su ljudi već spomenuli, pa ništa od toga.

Domagoj
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sta to citas

Ok,sam da te pitam oce li sta bit sa onim "Aktivne teme(jucer)" i "citam te citam" ? Zanima me oce li se to dvoje prihvatit ili odbit jer nikakv konkretan odgovor nisam dobio na aktivne teme(jucer)

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Sta to citas

Evo, uveli smo nešto slično - broj koliko je puta tema čitana.

Domagoj
 
2 0 hvala 4
16 godina
offline
RE: Sta to citas
Domagoj kaže...

Evo, uveli smo nešto slično - broj koliko je puta tema čitana.

To sam baš maloprije primjetil u DiRT 2 temi Namigiva

Dobar potez, time se lijepo vidi popularnost tema, ne gledajući isključivo "najčitanije"!

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
online
RE: Sta to citas
Domagoj kaže...

Evo, uveli smo nešto slično - broj koliko je puta tema čitana.

 Malo prije vidio tu lijepu "nadogradnju", svida mi se :D

 

Bilo bi dobro kada bi uveli opciju da se mogu teme poslozit po broju poruka/citanju

 

npr udem u podforum Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć te si zelim recimo poredat temu po broju citanja ili napisanih poruka!

addicted to HD :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 18:57 (benko).
14 godina
offline
RE: Sta to citas
benko kaže...
Domagoj kaže...

Evo, uveli smo nešto slično - broj koliko je puta tema čitana.

 Malo prije vidio tu lijepu "nadogradnju", svida mi se :D

 

Bilo bi dobro kada bi uveli opciju da se mogu teme poslozit po broju poruka/citanju

 

npr udem u podforum Ideje, sugestije, prijava problema i pomoć te si zelim recimo poredat temu po broju citanja ili napisanih poruka!

Dobro sad nam bas to i netreba...

UGL hvala kaj ste uveli nesto slicno Cool

Sad cu znat kad je neko procitao moju temu

 

Domagoj a sta kazes jos i na ovo?

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 22:45 (Fake_Alert).
15 godina
offline
RE: Sta to citas

Još će ovaj forum postati ko fejsbuk, ali meni se sviđa.

Naravno, ako želim da se zna šta radim.

double facepalm
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice