Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

poruka: 87
|
čitano: 7.973
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Napravljena je srednja (nije niti mala, no nije baš niti velika) nadogradnja foruma. Tražili ste - dobili ste:

- status tko je trenutno online-offline

- broj poruka autora ne prikazuje se kod svakog posta, kako bi dobio manje na značaju

- novi način prikaza modalnih prozora i povećavanje slika

- novi način prikaza novih privatnih poruka

- klik na ikonu "ima novih poruka" (narančasta, lijevi stupac) vodi direktno na prvu nepročitanu poruku u toj temi

- korisnik kojeg ignorirate ne može vam poslati privatnu poruku (zapravo može, no nećete ju dobiti)

- korištenje linka koji vam je netko poslao neće vam više "pregaziti" defaultni sort ili prikaz

 

Osim ovih funkcionalnih promjena, promijenjena je i JavaScript bibilioteka što bi trebalo rezultirati bržim učitavanjem, no mogući su problemi s kompatibilnošću pa se prepoučam za report svakog problema na koji naiđete.

 

Hvala i uživajte!

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 10:41 (Domagoj).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Sve fine i korisne stvarcice.

Fino,fino mogu samo rec

C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

a kada ce fix vezan za AdBlock Plus?

 

doma mi ABP radi samo na Bugovom forumu, tj mogu ga drzati samo iskljucenog za bugov forum sto je OK, ali na poslu moram drzati ABP kompletno iskljucen kako bi radio, ''Disable on forum.bug.hr'' uopce ne radi.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
pixelatem kaže...

a kada ce fix vezan za AdBlock Plus?

 

Neće nikad, bar ne od nas.
Tuku se TinyMCE (WYSIWYG editor koji koristimo) i AdBlock Plus - netko od njih to mora popraviti...
AdBlock Plus ionako dira u samu stranicu, i to očito radi loše jer uklanja i stvari koje nisu oglasi. Njihov problem.
Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 10:48 (Domagoj).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Svaka čast Domagoje, radite vraški dobar posao s ovim forumom!

Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
15 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Baš je super ovo offline i online svaka cast. Osmijeh

E8400--> 2*3.6 ghz, ATI RADEON HD 4870, 4Gb Ram, HD---> WD 640 gb
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Mislim da bi ovo za poruke trebalo biti neke druge boje... narančaste?

Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
naxeem kaže...

Mislim da bi ovo za poruke trebalo biti neke druge boje... narančaste?

Imaš pravo, ljepše je... klik, klik... eto! :-)
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Odmah bode oči. Super!

Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Zar je bilo drugacije? Prijavljivao sam se prije par minuta (nakon updatea) i nisam vidio PP, sad kad je narandzasto, vidio sam odmah :)), bas uocljivo.

I nek ste smaknuli broj poruka, bilo je nepotrebno, samo je sluzilo za nabijanje postova.

 

U browseru mi nije zapamcen login, kad zatvorim i otvorim browser (znaci neprijavljen dodjem) vidim da sam jos online neko vrijeme, koliki je taj period (osvjezavanja?)?

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Problem:

Imam 2 PM i nemogu ih otvorit.

Pokaže mi ono na dnu da imam PP i kad kliknem na to otvori se prozor sa PP ali kad kliknem na poruku ne otvori se.

Ne dogodi se baš ništa

C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
LUXX kaže...

Problem:

Imam 2 PM i nemogu ih otvorit.

Pokaže mi ono na dnu da imam PP i kad kliknem na to otvori se prozor sa PP ali kad kliknem na poruku ne otvori se.

Ne dogodi se baš ništa

Ajde napravi Ctrl+F5, vjerojatno je nešto staro u kešu ostalo...
Domagoj
16 godina
moderator
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
DrNasty kaže...

 

U browseru mi nije zapamcen login, kad zatvorim i otvorim browser (znaci neprijavljen dodjem) vidim da sam jos online neko vrijeme, koliki je taj period (osvjezavanja?)?

Taj dio (pamćenje logina) nije diran, trebao bi raditi kao i prije.
Trenutno pokazuje cca dvije minute nakon što odeš, no to je podložno promjeni i nije uvijek egzaktno.
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Domagoj kaže...
LUXX kaže...

Problem:

Imam 2 PM i nemogu ih otvorit.

Pokaže mi ono na dnu da imam PP i kad kliknem na to otvori se prozor sa PP ali kad kliknem na poruku ne otvori se.

Ne dogodi se baš ništa

Ajde napravi Ctrl+F5, vjerojatno je nešto staro u kešu ostalo...
 riješeno ;)
Imam jednostavno previše PM-ova unutra.
Moram malo brisat
C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Mrak :D Jedna sitnica samo, ne smeta, ali eto, da budemo sitničavi ;) Attached.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 12:44 (Originalni_manic).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Sve super ali nemrem ubaciti slikuMršti se

Piše "Slike uz poruku" ali ispod je prazan prostor...

Imam FF3

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Ma odlična stvar, iz dana u dan sve ste bolji...svaka čast! Samo tako nastavite!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Gh0sT kaže...

Ma odlična stvar, iz dana u dan sve ste bolji...svaka čast! Samo tako nastavite!

 YES,YES
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Odlično. Svaka čast. Jako korisna stvar je ovaj online/offline status.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Možda sve i nije tako savršeno!

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2008 12:58 (Gh0sT).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Najveće smeće je to što ne piše koliko ima poruka.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

kad si spammer! Neodlučan forum je super, svaka cast!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Domagoj kaže...
pixelatem kaže...

a kada ce fix vezan za AdBlock Plus?

 

Neće nikad, bar ne od nas.
Tuku se TinyMCE (WYSIWYG editor koji koristimo) i AdBlock Plus - netko od njih to mora popraviti...
AdBlock Plus ionako dira u samu stranicu, i to očito radi loše jer uklanja i stvari koje nisu oglasi. Njihov problem.
 jel se ikako može ugasiti WYSIWYG editor?
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
16 godina
offline
Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Evo nesto cudno (problem):

Kada odjavljen pratim forum, mogu otvoriti odredjene teme, dok ne mogu kad sam prijavljen (npr. hall of shame), pise mi nedostupne stranice.

Da ne bi bilo zabune, naizmjenicno sam probavao otvoriti tu temu, odjavljen i prijavljen. Evo zadnji put sam odjavljen gledao tu temu, kad sam kliknuo na prijavu i prijavio se, odmah mi je izbacilo stranice nedostupne i onaj saobracajni znak :)))

O cemu se radi?

 

Koristim Firefox 3.0.1

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
elkarrde kaže...
Domagoj kaže...
pixelatem kaže...

a kada ce fix vezan za AdBlock Plus?

 

Neće nikad, bar ne od nas.
Tuku se TinyMCE (WYSIWYG editor koji koristimo) i AdBlock Plus - netko od njih to mora popraviti...
AdBlock Plus ionako dira u samu stranicu, i to očito radi loše jer uklanja i stvari koje nisu oglasi. Njihov problem.
 jel se ikako može ugasiti WYSIWYG editor?
TinyMCE WYSIWYG editor koji su koristili i koriste da NAPRAVE forum, i ne, ne može se ugasiti...
15 godina
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
DrNasty kaže...

Evo nesto cudno (problem):

Kada odjavljen pratim forum, mogu otvoriti odredjene teme, dok ne mogu kad sam prijavljen (npr. hall of shame), pise mi nedostupne stranice.

Da ne bi bilo zabune, naizmjenicno sam probavao otvoriti tu temu, odjavljen i prijavljen. Evo zadnji put sam odjavljen gledao tu temu, kad sam kliknuo na prijavu i prijavio se, odmah mi je izbacilo stranice nedostupne i onaj saobracajni znak :)))

O cemu se radi?

 

Koristim Firefox 3.0.1

 Također isti problem.
16 godina
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Evo probao sam druge teme, otisao sam na sluzbene obavijesti i pravila. Dok sam prijavljen ne otvara mi nijednu temu, dok se otvaraju kad sam odjavljen.

Samo ove novije zele da rade dok sam prijavljen (takav sam dojam dobio).

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma

Njot bad njot bad at ol.

Zanimljivo je to kako sam i ja mislio na prijedlog tko će biti on a tko off-line. heee

 

nije na nama da odlučujemo tko će umrijeti a tko živjeti.već da iskoristimo preostalo vrjeme najbolje što možemo.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
meni se u firefoxu ne želi otvorit poruke (privatne)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Update 20080915: Srednja nadogradnja foruma
Originalni_manic kaže...

Mrak :D Jedna sitnica samo, ne smeta, ali eto, da budemo sitničavi ;) Attached.

 To je zbog širine stranice. Bilo bi ružno da ide u novi red.
Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice