dali mi se isplati ps3 40 gb

poruka: 75
|
čitano: 28.825
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

i kad izlazi pravi gt5

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
KNEZE96 kaže...

i kad izlazi pravi gt5

 

U 10. mj. o.g. tj. u 9. za EU

PSN: filip99
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 10:05 (AlienWare1).
14 godina
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

A da li bi se isplatilo kupit ps3 40gb po ovoj cijeni. Naravno ne bi kupovao svakakve igre nego recimo samo ovako neke poput Read Dead Redemptiona te ekskluziva za konzole točnije ps3.

Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

Ako imaš para kupi jer sad PS3 stvarno nije skup, no znaš i sam u čemu je problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

kupujte poslje e3-a 

colonel claypool's bucket of bernie brains
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

Ja imam 80 GB fat i nikakvih problema do sad. Ja ću si isto možda za godinu, godinu i pol uzet slim, a ovaj će mi naravno ostat, i uvijek ću bit ponosan na njega Smijeh Što se mene tiče, svejedno tii je koji ćeš uzet, ali kad već kupuješ uzmi slim Namigiva

zakon
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

fala svima ja sam uzeo 40g b prije 15 dana sry sto nisam javio

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

kakav je , jel bučan,...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb

inace nija tek kad se puno ugrije

14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

Ja isto namjeravam kupit PS3. Najvise zbog GT5.  Naso sam ga na akciji u Svijetu medija 1499Kn. Samo što je fat model i ima 40GB( i moze mi netko objasnit kaj se moze stavljat na taj hard,igre filmovi ili?)

Se isplati kupovat fat 40GB, jel se puno kvare?

 

http://www.svijet-medija.hr/article.aspx?id=25445&sid=154

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 17:42 (racingcam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

ma taj hard ti ni ne treba, sto se tice igara taj hdd ce ti posluzit ukoliko kupujes igre preko neta,a zbog serija,filmova,mp3 i sl.

ne treba ti vise jer vjerujem da ti nece PS3 umjesto PC-a biti skladiste za takve stvari

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

Jel se pokvario kom PS3 poslje isteka garancije?   Ak je kolko je kosto popravak? Cisto me zanima zato kaj nebi htio da mi nakon godinu dana crkne pa da opet moram dat soma i pol kuna za popravak.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

Ja ga imam već 2 godine (40GB Fat), sa tim da sam ga dobio rabljenog za 2000kn(znači, ima oko 2 godine i 3 mjeseca) i radi perfektno.

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
AlienWare1 kaže...

Ja ga imam već 2 godine (40GB Fat), sa tim da sam ga dobio rabljenog za 2000kn(znači, ima oko 2 godine i 3 mjeseca) i radi perfektno.

Ovo me ohrabrilo. Mislim kupit isti (fat 40gb), i vjerojatno ga kupujem za koji dan.

15 godina
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb

nebi bas preporucio ak nemoras pitaj boga kakvo je to jel sam vidio na gameplay forumu su rekli da su te 40gb verzije ovi iz gmc-a uvalili svugdje s tim da su to repirane konzole...,i kad na tom nes krepa to je vecinom ploca(citaj ps3 mozes bavit u smece)blueray citac(750kn)

Nothing is true, everything is permitted
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 18:15 (R4zOR229).
16 godina
neaktivan
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
R4zOR229 kaže...

nebi bas preporucio ak nemoras pitaj boga kakvo je to jel sam vidio na gameplay forumu su rekli da su te 40gb verzije ovi iz gmc-a uvalili svugdje s tim da su to repirane konzole...,i kad na tom nes krepa to je vecinom ploca(citaj ps3 mozes bavit u smece)blueray citac(750kn)

Kažem, to je bilo dosta davno.

 

Ali, ako ti rikne, dobit ćeš novog, samo će ti uvaliti Slim, jer fat se više ne proizvodi.

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
15 godina
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb

pa jesi ti procito moj post ja kazem ono sta sam vidio na gameplayu rekli su da ove sada fatove od 40gb koje ima technomax a i neki druge im je podjelil gmc a to su popravljanje konzole znaci nisu nove iako ih oni prodaju pod nove

Nothing is true, everything is permitted
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 18:55 (R4zOR229).
16 godina
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb

http://cro-ps3.net/

http://www.gameplay.hr/

 

Evo decki pa se malo educirajte o Ps3 konzolama jer iskreno ima vas par koji nemate blage veze o cemu pisete.

14 godina
neaktivan
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
R4zOR229 kaže...

pa jesi ti procito moj post ja kazem ono sta sam vidio na gameplayu rekli su da ove sada fatove od 40gb koje ima technomax a i neki druge im je podjelil gmc a to su popravljanje konzole znaci nisu nove iako ih oni prodaju pod nove

Al ja namjeravam kupit u Svijetu medija. Oni su ovlašteni distributer i uvoznik Sonya. Ne vjerujem da bi prodavali rabljenu robu. 

A to u vezi tehnomaxa, ako daju garanciju i ak izgleda ko novo kog briga. Ak crkne imas garanciju.

15 godina
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
uvijek moze crknut i poslje garancije a onda traje sam godinu dana
Nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

nekako mi sve ovo cudno odjednom se u svim ducanima pojavili 40gb modeli...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
pa kao sto rekoh to je gmc uvalio popravljanje konzole nemora biti da je bas svaka ali vecina je
Nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb
Imas neki link di pise?? Jer sam i ja htio kupiti.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
R4zOR229 kaže...
pa kao sto rekoh to je gmc uvalio popravljanje konzole nemora biti da je bas svaka ali vecina je

Ako prodaju popravljene konzole to je onda još bolje. Zato što su po gamplayu pricali da stavljaju neki bolji laser(to je jedino kaj svima crkava) , i sa tim novim laserom ce ak imas malo srece plejka trajat godinama.

A kaj se nebi i po izgledu kuzilo da je plejka igrana(ono npr. vise nema onaj miris novog...). I zar oni to opet zapakiravaju u orginalne najlone i kutije?

13 godina
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

meni nije jasno kako se tako brzo po vasim naputcima ovdje moze pokvariti ps3 od 40 gb?

i sto ce mi uopce 250 gigabajta jer nisam veliki filmofil ni ne znam sto, vezano za sve sta treba stavit na taj disk od 250 gb? meni je sta se prostora tice 40 gb i previse.

 

prosto mi nevjerojatno ako uzmem novi ps3 da ce mi riknit, malo otuzno cak.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
lol biseru moj najmanj je problem u disku dok je velika razlika u ploci laseru procesoru,GPU...
Nothing is true, everything is permitted
13 godina
offline
dali mi se isplati ps3 40 gb

nisam upucen pa zato i kazem sve ovo. a ubrzo kupujem ps3 pa ni sam covjek vise ne zna.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
R4zOR229 kaže...
lol biseru moj najmanj je problem u disku dok je velika razlika u ploci laseru procesoru,GPU...

tocno i zato ako se moze dat za slim onda uzimajte slim 

asuka
14 godina
neaktivan
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
hrvatskafarkasevec kaže...
R4zOR229 kaže...
lol biseru moj najmanj je problem u disku dok je velika razlika u ploci laseru procesoru,GPU...

tocno i zato ako se moze dat za slim onda uzimajte slim 

Kaj slimovi daju bolju sliku ili igra manje steka nego kod fatova???

Ili je samo problem u bluray laseru kako su ljudi na gameplay forumu govorili?

Jer ako je samo u laseru problem onda cu radje fat kupit.

15 godina
offline
RE: dali mi se isplati ps3 40 gb
nije nis bolja slika nitit igre stekaju problem je da te ploce crkavaju vecinom nakon 1,5god
Nothing is true, everything is permitted
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice