Potvrđen datum izlaska „28 godina kasnije”

poruka: 4
|
čitano: 1.240
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrđen datum izlaska „28 godina kasnije”".
10 godina
offline
Potvrđen datum izlaska „28 godina kasnije”

Nisu se mogli strpiti još 6 godina?

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Potvrđen datum izlaska „28 godina kasnije”
To dok se ekipa skupi, snimi, odrade dio postprodukcije, pa se dogovore preko kojih kanala ide distribucija, lako moguce da bude za sest godina :)

Salu na stranu nije da budu ljudi opce skuzili niti je to neki blockbuster da igra ulogu. Meni je film super i bas je onak kak bi si to covijek zamislil a ne ko u americi. Onaj Walking Dead je najbolji primjer debilane, ono idu zombiji a USArmi u Abramsu pogine LOL daj ne seri. Kaj dosli zombiji do tenka pokucali i frajer je otvoril krov da vidi ko kuca i upali u tenk i izgrizli ih. Da ne pricamo o tome da postoje brodovi a da zombiji ne plivaju.

Taj 28 nesto mi je bas super, prvi i drugi su ok, nadam se da bude i treci.
15 godina
offline
Re: Potvrđen datum izlaska „28 godina kasnije”
NEW_MAN kaže...
To dok se ekipa skupi, snimi, odrade dio postprodukcije, pa se dogovore preko kojih kanala ide distribucija, lako moguce da bude za sest godina :)

Salu na stranu nije da budu ljudi opce skuzili niti je to neki blockbuster da igra ulogu. Meni je film super i bas je onak kak bi si to covijek zamislil a ne ko u americi. Onaj Walking Dead je najbolji primjer debilane, ono idu zombiji a USArmi u Abramsu pogine LOL daj ne seri. Kaj dosli zombiji do tenka pokucali i frajer je otvoril krov da vidi ko kuca i upali u tenk i izgrizli ih. Da ne pricamo o tome da postoje brodovi a da zombiji ne plivaju.

Taj 28 nesto mi je bas super, prvi i drugi su ok, nadam se da bude i treci.

 

TWD je podbacio, kada su smjenili onoga Mađara koji je režirao prvu sezonu. Lik je napravio SF realizam. Ovo sve kasnije je bilo čisto reciklirano sranje, nakon treće sezone. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
6 godina
offline
Re: Potvrđen datum izlaska „28 godina kasnije”
NEW_MAN kaže...
To dok se ekipa skupi, snimi, odrade dio postprodukcije, pa se dogovore preko kojih kanala ide distribucija, lako moguce da bude za sest godina :)

Salu na stranu nije da budu ljudi opce skuzili niti je to neki blockbuster da igra ulogu. Meni je film super i bas je onak kak bi si to covijek zamislil a ne ko u americi. Onaj Walking Dead je najbolji primjer debilane, ono idu zombiji a USArmi u Abramsu pogine LOL daj ne seri. Kaj dosli zombiji do tenka pokucali i frajer je otvoril krov da vidi ko kuca i upali u tenk i izgrizli ih. Da ne pricamo o tome da postoje brodovi a da zombiji ne plivaju.

Taj 28 nesto mi je bas super, prvi i drugi su ok, nadam se da bude i treci.

Ako ima tisuće zobmija oko tebe nemaš baš neke šanse, taj tenk će u jednom trenutku zaglaviti ili ostati bez goriva i onda što? Probijanje kroz hordu ko rambo?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice