PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.370
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...
toxic kaže...

Kupio sam killzone i knack za 250kn, jel sam dobro prošo? Ja happy {#}

 

 

 

Web shop ili preko oglasa?

 

HDesignz kaže...
toxic kaže...

Kupio sam killzone i knack za 250kn, jel sam dobro prošo? Ja happy {#}

 

Sada imam čisto solidnu kolekciju s obzirom da konzolu imam 10-tak dana.

 

Infamous, Fifa2014, BF4, Killzone, Knack i ove free igre resogun i slično.

 

 

 

pa jedno i drugo je cca 150 kn svaki, tako da si došao na isto, možda je netko prodavao knack za 100 kn a KZ za 150 :)

preko oglasa sam kupio.

 

a gle većina ljudi killzone drži od 200-300 kn.. dok knack je između 150-200kn.

 

no u svakom slučaju mislim da je to okey cijena tih 250kn za obje igre... po igri 125 kn.

psn id: mNik987
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

je cijena je dobra 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Cijena je vrlo dobra {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Dal je igra dugačka, kratka, inFamous Second Son?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 10:51 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Dosta je duga. Trebalo mi je 4 dana da ju prijeđem s tim da sam igrao svaki dan oko 3, 4 sata. Kad ju prijeđeš imaš još dosta stvari po gradu za radit. Nije mi žao novaca.

PSN - Axtross
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tinča14 kaže...

Dosta je duga. Trebalo mi je 4 dana da ju prijeđem s tim da sam igrao svaki dan oko 3, 4 sata. Kad ju prijeđeš imaš još dosta stvari po gradu za radit. Nije mi žao novaca.

Posto sam ljubitelj rpg igara i prosjek mi je barem 30+ sati po igri (cesto 50), ovo mi izgleda vrlo kratko :)

Svejedno, kad bude na nekom snizenju, valja je ubost reda radi :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

uu ovo se super cini 

 

SHAREfactory



slicnu stvar ima PS3 samo niti blizu dobro kao ovo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja stvarno igram polako ps4, infamous sam možda odigrao možda svega 4 sata i dojmio me se... pogotovo sada kada krećem u lov na misterioznu snajperisticu ? ako je snajperistica :)

 

e a grafiti su mi bolesni.

 

ako igra i ne traje predugo, može se na 2 načina igrat igru kao dobar i kao loš svaki ima svoje moći kolko ja znam. i ne smiješ biti u sredini jer onda uopće ne napreduješ?

 

 

psn id: mNik987
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

To bi bilo super stvar...nadam se da ce download pustit za sve zemlje u priblizno istom vremenskom razdoblju :D

veki-919
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

trazim vec dulje vrijeme i ja tu temu al nazalost nigdje je nisam pronasao :(

veki-919
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima li tko od vas one službene sony gold sluše, tj. stereo 2.0? Zanimaju me dvije stvari: koliko se pune i jel stvarno potrebno uštekat i micro usb i 3.5 mm kabel da bi se punile i koristile u isto vrijeme? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

ja imam sony headset ovaj za 700kn 7.1. pune se nekih 3 sata,a ak ih punis dok igras samo usb kabel treba bit ukljucen u njih netreba ti 3.5mm. inace odlicne slusalice naj

bolji izbor za ps4

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja ih koristim na ps3, i uštekao sam onaj micro usb u ps3 i nije bilo zvuka. Jel dongle mora bit uštekan ak se sluša i preko kabela kao kad slušaš wireless?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

ja imam sony headset ovaj za 700kn 7.1. pune se nekih 3 sata,a ak ih punis dok igras samo usb kabel treba bit ukljucen u njih netreba ti 3.5mm. inace odlicne slusalice naj

bolji izbor za ps4

Također!

Potpisujem sve gore navedeno!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
16 godina
offline
PlayStation 4

Nadam se da cu i ja u skoroj buducnosti upast u te sluse :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Probao sam opet maloprije slušat dok se pune i radilo je, valjda nisam prvi put dobro uštekao. 

 

@Virty

 

Kupi i produžni usb kabel jer ovaj koji dobiješ sa slušama je mizernih 30 cm. 

 

Ja svoje držim u kutiji u kojoj su došle. Lijepo legnu, ne skuplja se prašina i imam mjesta za to. Probao sam igrat i sa VSS i bez, i koliko god sam mislio da je sa VSS puno bolje, sad čak naginjem na drugu stranu. Ugl, meni kao tipu koji je do sad imao 1 traljave gamerske sluše su ove odlične.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

pa sluske ti moraju bit upaljene i kad se pune znaci na 1 ili 2. Ugasene mogu bit samo ako su ti ukopcane preko 3.5mm jacka u đojstik.

 

 

 

ja sam VSS upalio kad sam ih kupio i nisam ga gasio moran bas isprobat.

i jos jedna zanimljivost imam oshecaj da se najbolje cuje kad se ustekaju u đojstik ali vjerojatno si brijem

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lopoc kaže...

Probao sam opet maloprije slušat dok se pune i radilo je, valjda nisam prvi put dobro uštekao. 

 

@Virty

 

Kupi i produžni usb kabel jer ovaj koji dobiješ sa slušama je mizernih 30 cm. 

 

Ja svoje držim u kutiji u kojoj su došle. Lijepo legnu, ne skuplja se prašina i imam mjesta za to. Probao sam igrat i sa VSS i bez, i koliko god sam mislio da je sa VSS puno bolje, sad čak naginjem na drugu stranu. Ugl, meni kao tipu koji je do sad imao 1 traljave gamerske sluše su ove odlične.

Eto, imam doma vec produzbni usb kabel pa barem nesto imam :)

Na slikama sluse izgledaju super, nisam ih vidio uzivo, ali pretpostavljam da su cool i live :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
12 godina
offline
PlayStation 4

Kupio sam ps4 u santa domenica. Napravio profil i sad vidim da pita codes za 14 free ps plus. Ne vidim nigde papie za to. Moze netko da mi objasni:)

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Kupio sam ps4 u santa domenica. Napravio profil i sad vidim da pita codes za 14 free ps plus. Ne vidim nigde papie za to. Moze netko da mi objasni:)

 

to možeš aktivirati ako daš svoje osobne podatke te broj kartice gdje će ti redovito mjesečno skidat 55 kn pretplatu da bi igrao nešto online :D

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
HDesignz kaže...
mariclius kaže...

Kupio sam ps4 u santa domenica. Napravio profil i sad vidim da pita codes za 14 free ps plus. Ne vidim nigde papie za to. Moze netko da mi objasni:)

 

to možeš aktivirati ako daš svoje osobne podatke te broj kartice gdje će ti redovito mjesečno skidat 55 kn pretplatu da bi igrao nešto online :D

otkud  ti to da ce ti mjesecno skidati..??

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomislavivic kaže...

otkud  ti to da ce ti mjesecno skidati..??

 

Od onih koji u postavkama računa ne znaju maknuti opciju automatskog plaćanja {#}

Split your lungs with Blood and Thunder
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
fler kaže...
tomislavivic kaže...

otkud  ti to da ce ti mjesecno skidati..??

 

Od onih koji u postavkama računa ne znaju maknuti opciju automatskog plaćanja {#}

 

110 kn se plaća za 3 mjeseca a 365 kn za godinu dana.

onaj koji je lud stalno će produživati tromjesečnu pretplatu te plaćati svaka tri mjeseca 110 kn što je oko 37 kn mjesečno.

365 godišnje je oko 30 kn mjesečno.

dakle u kojoj opciji je 55 kn mjesečno? netko ne zna računati...

Potpis!
16 godina
offline
PlayStation 4

PS+ za 1 mjesec je $10 - što bi ovisno o tečaju bilo oko 55 kuna. Ako pričamo o US računu.

 

Nije ni bitno, poanta je u tome da ti ništa automatski neće skidati ako tako podesiš u postavkama, tako da nema brige.

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 13:06 (fler).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

Aktivirat ću to sada kad kupim fifu 14. Ima li uopće šta free na ps plus? Inaće konzola i kontroler su odlični. Frend će mi posuditi killzone pa ću vidjeti da li će i dalje biti ovako tiha{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

dečki su gore odgovorili...imaš praktički indie igrice gore free za Ps4, ništa kvalitetno ,naravno sve ovisi o ukusu a o tome se ne isplati raspravljati, imaš par igara koje su općenito free a da nemaju veze s pretplatom, ako planiraš igrat fifu 14 online onda će ti trebat i duže od 14 dana PS+

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

e da zaboravio sam, htio sam pitati ima li neko strpljenja da mi objasni jos jednom detaljno kako kupit igricu preku us accaunta i dali ce ona raditi sa hrvatskom ps+ pretplatom..??

sad bi mi to trebalo jel zelim napravit preorder watch dogsa i ufca kad bude dostupan..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Koja je sad najjigranija igra na ps4 ? ( po vasem da vidim dali mi se isplati uzimat )

Suba
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

kilzzone

 

edit: odlican intervju vrijedi pogledati iako dugo traje :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 16:22 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Glasam za AC4 :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice