PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.152
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Neko zezanje s neta. Nisam ju ja napravio ako me to pitaš.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
AngryBird kaže...
L1nNk kaže...

Dali je itko presao Last of Us na Grounded tezini ? 

Grounded starts with the obvious ways to ramp up the difficulty in a video game: enemies are stronger, you are weaker and ammunition is scarcer. But it also takes masochism a step further in that it completely removes the HUD. Joel’s life meter is gone, as is the gun icon that displays how many bullets remain. As if that wasn’t enough to make you want to crush the DualShock 4 like Joel’s noggin in the hands of a bloater, Grounded also removes the ability to track enemies by sound. The R1 button becomes useless.

 

The Grounded difficulty basically turns “The Last of Us” into “Dark Souls.” You’re going to die, and you’re going to die a lot. It becomes a test of trial and error.

 

http://communityvoices.post-gazette.com/arts-entertainment-living/the-game-guy/item/38236-grounded-difficulty-the-real-way-to-play-the-last-of-us-remastered

Prelazim igru na normal, ali ovo mi se zbilja svidja sto donosi Grounded tezina.

 

Jesam ja kad sam išao na platinu, ima par jako teških dijelova, al uglavnom nije tak teško. Ne bih preporučio tu težinu za prvi prelazak though.

 Pa mislim da ti se ne računa Grounded za platinu, samo Survivor i Survivor+. Ja upravo rješavam platinu, fali mi samo još jedan multiplayer trofej.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
PlayStation 4

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 13:25 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
L1nNk kaže...

Dali je itko presao Last of Us na Grounded tezini ? 

 

 

Ne, zašto bih to radio? :-D

Pa crkavao sam i na normal previše puta. Ista priča kao i kod Bloodbornea, ne treba mi to :-)

Jedva sam pobjegao iz onog nekog štaglja gdje te horde zombija napadaju sa svih strana i provaljuju unutra, a i tad sam skoro razbio sve i obrisao igru. :-)

Možda da igram na PCu onda da, al s kontrolerom, ne hvala. Ovo je još gore od Bloodbornea jer ima puno ciljanja s kontrolerom i gdje je svaka sekunda bitna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

A kome se to ne sviđa i voli sve imati unaprijed predviđeno i isplanirano, kao da ispunjava excel tablicu, ima Ubisoft igara za vas.

 

Kad bi Ubisoft napravio Bloodborne, onda bi to ovako izgledalo. 

 

 

Sprdaš se, a prvi savjet ti je bio da se gleda youtube i čitaju guideovi.

To je analogno tome isto krivi pristup.

 

Naravno da je puno veći gušt sam otkriti kako ubit bossa, na šta je imun, kakve su mu sekvence napada, kad je ranjiv, a kad nije - pod uvjetom da ti je gušt to raditi po nekoliko desetaka puta dok ne skužiš.

Ja bih napravio još goru igru za vas... hardcore mode, pa dok umreš umro si - ajmo apsolutno sve ispočetka. Gdje je realnost i gušt u checkpointovima i prečacima :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja ps4 nisam uplatio vec ohoho...

Ne mogu se prisilit igrat, ne znam sto mi je a imam i tja Bloodborne trentuno sam prosao samo Until Dawn i to je to...

Nemam pojma sta da igram iskreno..

 

Hebe me očito WOT na pcu :( a kao da mi se igra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

 

 jedina igra uz bf1 za koju cu platiti full price, cim izadje, a ne cekati neka snizenja 

PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

LINK za prijavu za For Honor betu od 26-29/01/2017.

Ako ne radi u Chromu, probajte u Mozilli.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

LINK za prijavu za For Honor betu od 26-29/01/2017.

Ako ne radi u Chromu, probajte u Mozilli.

 Tnx, prijavio se (prek chrome-a), valjda nece trebat PS+ za isprobat 

 

 btw isprobao novu Laru sa dema koji su stavili, super zgleda igra, vjerojatno cu ju nabavit nekad... watch dogs 2 se jos skida :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 15:56 (Spike1983).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da se pohvalim, pikno sebi jedan novi PS4 Pro s njuškala 

Dobio sam popust za produživanje garancije s 1 na 3 godine (240kn), što mislite, da li da produžim ili ne?

Imao sam prije standardni PS4 C chassis i nikad nikakvih problema s njim, a i nisam čuo da se baš često kvare ove konzole.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Već smo ovdje detaljno diskutirali da je po EU propisima garancija na sve 2 godine, tako da bi 240 kn platio produženje sa 2 na 3 godine.

Ne znam. Imaš godinu dana za odlučiti.

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Već smo ovdje detaljno diskutirali da je po EU propisima garancija na sve 2 godine, tako da bi 240 kn platio produženje sa 2 na 3 godine.

Ne znam. Imaš godinu dana za odlučiti.

 Kako onda ostvariti garanciju?

Da dođem bez garancije sigurno bi me ovi iz SD odbili ko crnogorac tjelovježbu.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

 jedina igra uz bf1 za koju cu platiti full price, cim izadje, a ne cekati neka snizenja 

 

Prednaručio u SD, sa onim t-com codom 424 kn . Ko će dočekat 1.3, nadam se da je ne maknu radi switcha.

PSN ID : Eraserhead_981
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 18:39 (EraserHead).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
DeniZg kaže...

Već smo ovdje detaljno diskutirali da je po EU propisima garancija na sve 2 godine, tako da bi 240 kn platio produženje sa 2 na 3 godine.

Ne znam. Imaš godinu dana za odlučiti.

 Kako onda ostvariti garanciju?

Da dođem bez garancije sigurno bi me ovi iz SD odbili ko crnogorac tjelovježbu.

 imas garanciju 2 godine, takav je zakon, to sto oni napisu da je 1 godina, je problem na relaciji trgovac-proizvodac, nema veze s tobom

 

potrazi tu na temi netko je napisao tocan izvod iz zakona

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ne, nije garancija dvije godine. Treba razlikovati garanciju i materijalne nedostatke. Garancija može vrijediti godinu dana, a materijalni nedostaci vrijede dvije godine. Materijalni nedostaci ti ne garantiraju isto sto garantira i garancija, to su dva potpuno različita pojma. I upravo na to će ti se pozivati svi trgovci jer ti moraš dokazati materijalni nedostatak na neki način nakon 6. mjeseca.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
PlayStation 4

Ezio stigao update za youtube 

tj YT VR  

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

kign

Ne razumijes nacin na koji igra funkcionira

 Pa eto objasni mi onda...

Trenutno na PC-u igram Factorio i Rimworld igre koje su mi daleko teze od BB i DS serijala,no svako ima svoje veselje. Nek je nama igara i hrpa izbora pa svako nek igra sto mu odgovara i sto voli.

 

 

 

 

 

 

 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Ne, nije garancija dvije godine. Treba razlikovati garanciju i materijalne nedostatke. Garancija može vrijediti godinu dana, a materijalni nedostaci vrijede dvije godine. Materijalni nedostaci ti ne garantiraju isto sto garantira i garancija, to su dva potpuno različita pojma. I upravo na to će ti se pozivati svi trgovci jer ti moraš dokazati materijalni nedostatak na neki način nakon 6. mjeseca.

 

http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_en.htm

 

Da ne citiram sad sve, ali materijalni nedostaci (pravno jamstvo - engl. legal guarantee) koji su postojali u trenutku kupnje su upravo ono što uzrokuje da playka prestane raditi i to se lako dokaže. Ako je crkla elektronika ili se gasi sam od sebe ili bluray ne radi a čist je, to je dovoljno... ako je playka by-design napravljena takva da crkne sama od sebe unutar 2 godine, onda je to prevara i trebalo bi pisati kao feature u trenutku kupnje i nitko ju ne bi kupio :-) Ljudi u EU imaju pravo da im uređaj koji kupe radi 2 godine ispravno. Servis ti lako napiše svoje stručno mišljenje, a ako ga prodavač ne prihvati može se ići na sud. Naravno da je to komplicirani postupak, al to i dalje ne znači da nemaš pravo garancije na 2 godine, ako si sve ispravno koristio. Naravno ako ti kresne grom u kuću, poliješ ga s vodom, držiš na radijatoru i sl. da onda neće vrijediti, ali će se vjerojatno i vidjeti dokazi o tome unutar ili izvan kućišta.

Garancija (komercijalno jamstvo - eng. commercial guarantee / warranty) može dati još extra vrijeme ili neka druga prava. Može biti besplatno ili se plaćati, može ga davati trgovac, distributer ili proizvođač. Isto kao i sve vrste osiguranja, to je lutrija, vrlo vjerojatno ti nikad neće trebati (jer ne sjećam se kad sam nešto reklamirao, a da je dobro radilo u startu ili da mi je crklo nakon godinu dana), većinom današnja elektronika traje poprilično dugo.

 

Npr, buraz je prije par godina kupio glupi Zopo telefon u Hangaru 18 (oni su i uvoznik za ta kineska smeća od telefona), godina dana garancije i crko mu je nakon 13 mjeseci, na način da se SIMica diskonekta malo malo, pa si pola dana offline, a da ni ne skužiš.

Da li je to materijalni nedostatak koji je postojao prilikom kupovine, a uređaj nema nikakva vidljiva oštećenja od padanja? Ja bih rekao da je, jer je elektronika krivo spojena, ili se nešt skurilo na jeftinoj ploči i sl.

Naravno, nisu mu priznali garanciju, a on nije spomenuo ovo od 2 godine jer ni on ni ja za to nismo znali tada. Ali brijem da se zainatio da bi dobio... brijem da kod većine tih kineskih gluposti bi to lako dokazao, pogotovo ako hrpa ljudi ima isti ili sličan problem.

 

S druge strane, ja kupio nedavno Gear S3 i piše da ima IP68 waterproof rating i da ide 1.5m pod vodu i na 30 minuta. Da mi crkne nakon 6 mjeseci jer je voda ušla u njega nemam pojma kako bih dokazao da nisam išao na 1.6m ili 31 minutu.

Sva sreća pa ima komercijalnu garanciju 2 godine kao i pravnu garanciju, pa mi je svejedno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 0:26 (Bitanga).
15 godina
online
PlayStation 4

Naletio na zanimljiv tekst:

http://www.pcgamer.com/how-many-frames-per-second-can-the-human-eye-really-see/?utm_content=buffer86c48&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

 

Pogotovo je zanimljiv ovaj dio:

 

The important thing here is that Chopin is talking about the brain acquiring visual information which it can process and on which it can act. He’s not saying that we can’t notice a difference between 20 Hz and 60 Hz footage. “Just because you can see the difference, it doesn’t mean you can be better in the game,” he says. “After 24 Hz you won’t get better, but you may have some phenomenological experience that is different.” There’s a difference, therefore, between effectiveness and experience.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Razmisljo sinoc sta da si uzmem diablo3 ili fallout4... i odlucio se za diablo, vise manje zbog toga sto za njega netrebaju nikakvi dlc-ovi i slicne gluposti... vec ga imam na pc-u i dobar mi je bio, pa rekoh ajd da probam na ps-u... ako ga netku igra redovno, neka me slobodno doda, psn: devil_vu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Novi val sniženja na PSN-u:

 

Games Under 20€

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Novi val sniženja na PSN-u:

 

Games Under 20€

Pa ovi u Sony-u nas žele financijski totalno upropastiti , u 12. i 01. mjesecu sam lupio toliko para za igre da sam malte ne mogao kupiti još jedan PS4.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
EraserHead kaže...

Novi val sniženja na PSN-u:

 

Games Under 20€

Pa ovi u Sony-u nas žele financijski totalno upropastiti , u 12. i 01. mjesecu sam lupio toliko para za igre da sam malte ne mogao kupiti još jedan PS4.

 

Tako i ja. Ne maltene, nego sigurno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...
EraserHead kaže...

Novi val sniženja na PSN-u:

 

Games Under 20€

Pa ovi u Sony-u nas žele financijski totalno upropastiti , u 12. i 01. mjesecu sam lupio toliko para za igre da sam malte ne mogao kupiti još jedan PS4.

 

Tako i ja. Ne maltene, nego sigurno :-)

Razmišljam da uzmem Sleeping Dogse za 37,99 i Watch Dogs Complete za 114 kn. 

Open World maraton za 150 kuna total.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
PlayStation 4

Moj izbor:

 

The witness  109kn

Overcooked 100kn

Wolfenstein: The New Order 100kn

 

Witness odlicna mozgalica na trenutke malo preteska,Overcooked genijalan couch coop(ako imate djecu i dva kontrolera ovo je po meni must buy),Wolf genijalni FPS po meni puno bolji nego zadnji DOOM. 

S tim da je ovo za Overcooked verzija s svim DLC-evima. Bez njih je igra 76kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

je li netko mjenjao r2/l2 tipke na ds4?????? dobio sam zamjenske i trebam promjenuti r2 tipku ali bojim se da ne sfušerim, ako je entko mjenjao nek mi posalje tutorial

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

muhahah taman sam se suzdrzo od daljenje kupnje 

ocito sam se prevario 

 

13 godina
offline
PlayStation 4

Nisu normalni vise sa svim tim popustima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

ma neka ih je 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa. Jedno pitanje vezano za PS Plus pretplatu, jer googlanjem nikako ne uspijevam naći konkretan odgovor. Do sada sam imao pretplatu na US storeu, no zadnjih mi se mjeseci čini kako su akcije češće i bolje na EU storeu, a ni cijena više nije neka toliko različita kao nekad s obzirom na sadašnju vrijednost dolara. Uglavnom, budući da mi je pretplata istekla neki dan, razmišljam uzeti novu na EU storeu. Što će se tada dogoditi sa svim igrama koje sam dobio tijekom prošle 2 godine pretplate na US storeu? Hoću li im i dalje moći pristupiti? Je li netko imao istu situaciju?  

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 11:34 (Someone).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice