PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.755
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Someone kaže...

Pozdrav ekipa. Jedno pitanje vezano za PS Plus pretplatu, jer googlanjem nikako ne uspijevam naći konkretan odgovor. Do sada sam imao pretplatu na US storeu, no zadnjih mi se mjeseci čini kako su akcije češće i bolje na EU storeu, a ni cijena više nije neka toliko različita kao nekad s obzirom na sadašnju vrijednost dolara. Uglavnom, budući da mi je pretplata istekla neki dan, razmišljam uzeti novu na EU storeu. Što će se tada dogoditi sa svim igrama koje sam dobio tijekom prošle 2 godine pretplate na US storeu? Hoću li im i dalje moći pristupiti? Je li netko ima istu situaciju?  

  

PSN Tokioplastic292
14 godina
offline
PlayStation 4

Evo samo da pohvalim simplygames.com. Naručio GTA 5 u ponedjeljak ujutro, a igra je stigla jutros. Dosta brža dostava nego GAME, ShopTo i ostale stranice s kojih sam naručivao. A i cijene su odlične.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne razumijem zašto na HR PSN-u uopće nema Sword Coast Legends igre, a koja je trenutno na akciji na EU PSN dućanima.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Evo samo da pohvalim simplygames.com. Naručio GTA 5 u ponedjeljak ujutro, a igra je stigla jutros. Dosta brža dostava nego GAME, ShopTo i ostale stranice s kojih sam naručivao. A i cijene su odlične.

 jesu to nove, rabljenje  ili ima svakakvih igara ?

MadeInCroatia
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
antimadridista kaže...

Evo samo da pohvalim simplygames.com. Naručio GTA 5 u ponedjeljak ujutro, a igra je stigla jutros. Dosta brža dostava nego GAME, ShopTo i ostale stranice s kojih sam naručivao. A i cijene su odlične.

 jesu to nove, rabljenje  ili ima svakakvih igara ?

 Mislim da nemaju u ponudi rabljene igre, samo novo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
PlayStation 4

Sto kazete na uzimanje pro verzije sa watch dogsom 2 sa njuskala iz t-coma? Imaju kakve mane?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

jedno pitanje..
imam ps4 vec jedno 3 god,i uvijek igram preko wifi..odigrao milijune utakmice do sada...nikad ni najmanjeg laga nije bilo,niti pucanja veze ni neceg slicnog...
zadnja 3 dana malo malo lag,malo malo puca konekcija..kad mjerim test connection..brzina uzasno varira od dobre do lose itd,itd..
da napomenem da je taj problem samo na ps4,dakle nije do wifi,jer ja ostalim uredjajima radi kao i prije...a apsolutno nista nisam radio

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mortiis kaže...

jedno pitanje..
imam ps4 vec jedno 3 god,i uvijek igram preko wifi..odigrao milijune utakmice do sada...nikad ni najmanjeg laga nije bilo,niti pucanja veze ni neceg slicnog...
zadnja 3 dana malo malo lag,malo malo puca konekcija..kad mjerim test connection..brzina uzasno varira od dobre do lose itd,itd..
da napomenem da je taj problem samo na ps4,dakle nije do wifi,jer ja ostalim uredjajima radi kao i prije...a apsolutno nista nisam radio

 Jesi možda micao konzolu dalje od rutera? Pitam jer kažeš da imaš PS4 već 3 godine, a prvi modeli su imali problema sa lošim wifi signalom. I ja imam stariji model i dočim pomaknem konzolu malo dalje od rutera, dobivam dosta slabije brzine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Jel živiš u zgradi? Jer ako je tako, sasvim je moguće da je neki susjed dobio novi router koji ima jači signal blizu PS4 i ometa signal od tvog routera. To je problem s 2.4GHz WiFijem, 5GHz je idealan za stanove i zgrade, ali nažalost ga PS4 ne podržava.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
PlayStation 4

ne,kako je prije 3 god stavljen..jednako tako i dalje stoji...i router i ps4

jedino sam prije par dana mjenjao sifru za wifi...(ali kakve to veze ima)

i kao da od tada nesto zajebava...ps4 se nalazi jedno 5-6m od routera,i postize jednake brzine kao komp koji je spojen zicom

 

da,zivim u zgradi..znaci ako je stvar do toga,problem se nemoze rijesit? (osim spojit ps4 kablom)

 

 

al sad maloprije npr sam skidao update za neku igricu,i brzina je bas bila skroz maximalna koliko je moj internet

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 16:08 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: PlayStation 4
Mortiis kaže...

ne,kako je prije 3 god stavljen..jednako tako i dalje stoji...i router i ps4

jedino sam prije par dana mjenjao sifru za wifi...(ali kakve to veze ima)

i kao da od tada nesto zajebava...ps4 se nalazi jedno 5-6m od routera,i postize jednake brzine kao komp koji je spojen zicom

 

da,zivim u zgradi..znaci ako je stvar do toga,problem se nemoze rijesit? (osim spojit ps4 kablom)

 

 

al sad maloprije npr sam skidao update za neku igricu,i brzina je bas bila skroz maximalna koliko je moj internet

 

možda promijeniti kanal na routeru.

 

PSN - darklydexter
12 godina
offline
PlayStation 4

ma mislim da nije do routera jer na kompu,laptopu,mobitelima radi normalno...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Najniza cijena za PS4 Pro sa Watch dogsom 2 iz t coma?

 
0 2 hvala 0
14 godina
online
Re: PlayStation 4
Mortiis kaže...

ma mislim da nije do routera jer na kompu,laptopu,mobitelima radi normalno...

 ako kanal promijenis na neki koji se nece klati sa susjednim ruterima, raditi ce ti i na ps4 normalno.

PSN - darklydexter
13 godina
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 9:54 (Spike1983).
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
offline
PlayStation 4

Nioh

Dali ga je itko isprobao ?? 

 

U jednu ruku igra je zbilja teska na istoj razini kao i DS ali opet i ne s obzirom da gameplay mehanika nudi ogroman broj nacina pristupa neprijatelju, mnoga vrsta oruzja, stvarno odlican osjecaj za bow i pusku koliko sam mogao primjetiti. 

--Imao sam osjecaj da ce ovo biti copy paste DS i  meni ne toliko sad popularnim okruzenjem ali, 

--Igra daje osjecaj moci kad savladas njezinu mehaniku, cistina poteza di nema mjesta ni malo nekoj traljavosti.

---U svaku ruku, osobno ne toliko zamjetan naslov dok nisam isprobao ovaj trial, koji me stavrno navodi da razmislim o buy u igre. 

 

---Na PSN u sad poslije January Sales, dosao je sale s igrama ispod 150kn, God of War Remaster 75kn, Beyond Two Souls & Heavy Rain 122kn, Far Cry 4, Sleeping Dogs. Odlicne cjene. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hitno mi treba pomoc.
Kupio greskom preko aplikacije na mobitelu igru za ps3 umjesto za ps4 na US storu. Kako da ih kontaktiram ako mogu to promjeniti. 1-800-345-7669 ovo je njihov broj no ja upisem +1 pa ta broj ali govori da sam zvao broj koji se nekoristi. Ako netko zna kako molim da mi sto hitnije javi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
L1nNk kaže...

Nioh

Dali ga je itko isprobao ?? 

 

U jednu ruku igra je zbilja teska na istoj razini kao i DS ali opet i ne s obzirom da gameplay mehanika nudi ogroman broj nacina pristupa neprijatelju, mnoga vrsta oruzja, stvarno odlican osjecaj za bow i pusku koliko sam mogao primjetiti. 

--Imao sam osjecaj da ce ovo biti copy paste DS i  meni ne toliko sad popularnim okruzenjem ali, 

--Igra daje osjecaj moci kad savladas njezinu mehaniku, cistina poteza di nema mjesta ni malo nekoj traljavosti.

---U svaku ruku, osobno ne toliko zamjetan naslov dok nisam isprobao ovaj trial, koji me stavrno navodi da razmislim o buy u igre. 

 Vidiš, kod mene baš suprotno. Odigrao sam sat vremena triala i nemam baš dalje volje. Možda sam očekivao previše, ali na prvu mi ne izgleda kao nešto posebno. Fali mi nešto u samom combatu i ova dostupna misija je dosta linearna pa mi je teško zaključiti dal je to više manje tako ili ima puno otvorenijih dijelova. Možda se prislim odigrati bar tih 3 sata kad već mogu. Nije da me i Dark Souls osvojio na prvu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

 Vidiš, kod mene baš suprotno. Odigrao sam sat vremena triala i nemam baš dalje volje. Možda sam očekivao previše, ali na prvu mi ne izgleda kao nešto posebno. Fali mi nešto u samom combatu i ova dostupna misija je dosta linearna pa mi je teško zaključiti dal je to više manje tako ili ima puno otvorenijih dijelova. Možda se prislim odigrati bar tih 3 sata kad već mogu. Nije da me i Dark Souls osvojio na prvu.

 Ja sam Dark Souls 1 prvi put upalio na X360, bez ikakvog predznanja, kad sam ga dobio kao free igru preko Xbox Livea.

Nakon 5 minuta sam rekao da mi je igra totalno bezveze i obrisao. 

 

Za Nioh kažu da igra traje 70 sati. To me baš zanima jel' istina.

Pričekat ću recenzije pa ću odlučiti o kupnji. Dobri recenzenti pređu cijelu igru, pa ipak imaju bolji uvid kakva je igra u konačnici.

 

EDIT: Odigrao upravo 45 minuta ovaj demo trial i igra mi je predobra .Ova fora da ubijeni igrač bude mini boss koji dropa dobru opremu je izvrsna. Bolje da nisam ni probao, sad ću opet upast u rupu zvana Souls igre...

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 14:28 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Ima stvarno kvalitetnih igara za bagatelu...kako funkiconiraju ti us accounti kod nas,kako ga napraviti i hoću moći na svom hr accountu igrati igre sa us? nisam nikada dolazio na ideju praviti ga ali konto si uzet orderr i tomb raidera sada pa me zanima.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
napravis us account, preko pcgamesuplay kupis bon, utipkas ga, kupis igru. taj americki accaunt stavis pod primari takoder i hrvatski stavis na primari i igras igre na hrvatskom racunu igru koju si skinio na americkom
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nike098 kaže...
napravis us account, preko pcgamesuplay kupis bon, utipkas ga, kupis igru. taj americki accaunt stavis pod primari takoder i hrvatski stavis na primari i igras igre na hrvatskom racunu igru koju si skinio na americkom

 

Karticom ne mogu platit, nego samo preko tih bonova?

15 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da cu si kupiti digitalno God of War za 80kn na popustu preko ps plusa

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...
nike098 kaže...
napravis us account, preko pcgamesuplay kupis bon, utipkas ga, kupis igru. taj americki accaunt stavis pod primari takoder i hrvatski stavis na primari i igras igre na hrvatskom racunu igru koju si skinio na americkom

 

Karticom ne mogu platit, nego samo preko tih bonova?

 Ne, s našim karticama ne možeš kupovati na US storeu. Ja si uzimam bonove na Amazonu i tako kupujem pa mi dođe na isto.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
PlayStation 4

Što mislite najbolja igra do 150 kn trenutno na storu? HR store gledam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
lobotomac90 kaže...
nike098 kaže...
napravis us account, preko pcgamesuplay kupis bon, utipkas ga, kupis igru. taj americki accaunt stavis pod primari takoder i hrvatski stavis na primari i igras igre na hrvatskom racunu igru koju si skinio na americkom

 

Karticom ne mogu platit, nego samo preko tih bonova?

 Ne, s našim karticama ne možeš kupovati na US storeu. Ja si uzimam bonove na Amazonu i tako kupujem pa mi dođe na isto.

 

Hvala na informacijama 

 

toxic kaže...

Što mislite najbolja igra do 150 kn trenutno na storu? HR store gledam

 

Uzmi si God Of War, nećeš pogriješiti sigurno. Moja preporuka ti je još Infamous eventualno i Beyond Two Souls (ako voliš interaktivne igre). Iako God Of War je definitivno vrh od svih igara na saleu.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Što mislite najbolja igra do 150 kn trenutno na storu? HR store gledam

 Uzeo sam si ovaj Infamous bundle. To mi izgleda ko najbolji bang for buck što se tiče singleplayera.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
PlayStation 4

Kupljen gow.

Infamous sam prosao na proslom psu pa mi se to ne kupuje.

Ne znam da li se isplati jos driveclub svega oko 70kn kosta...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Danas cijeli dan dobivam poruku WS-37432-9 na PSN. Kad idem provjerit na internet. Piše da su svi servisi UP and running
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ja uzel drive club kostal me 60.99 kn
Samobor je lepa varoš
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice