PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.649
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Gdje je najjeftinije prednaručiti Horizon Zero Dawn?

 http://www.postabargain.co.uk/search/q/horizon-zero-dawn/exclude-expired/sort-by/relevance

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
lobotomac90 kaže...

Gdje je najjeftinije prednaručiti Horizon Zero Dawn?

 http://www.postabargain.co.uk/search/q/horizon-zero-dawn/exclude-expired/sort-by/relevance

 

Jel netko naručivao od njih, jesu pouzdani(na shopto mislim)? za base.com i gamecollection osobno mogu potvrditi da je prošlo sve bez problema.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 15:45 (lobotomac90).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...
DeniZg kaže...
lobotomac90 kaže...

Gdje je najjeftinije prednaručiti Horizon Zero Dawn?

 http://www.postabargain.co.uk/search/q/horizon-zero-dawn/exclude-expired/sort-by/relevance

 

Jel netko naručivao od njih, jesu pouzdani? za base.com i gamecollection osobno mogu potvrditi da je prošlo sve bez problema.

 Pise da je najjeftniji shopto, a ja sam bas s njima imo nedavno problem, no vratili su mi novce. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
lobotomac90 kaže...

Gdje je najjeftinije prednaručiti Horizon Zero Dawn?

 http://www.postabargain.co.uk/search/q/horizon-zero-dawn/exclude-expired/sort-by/relevance

 

za horizon to je shopto i ja sam od njih narucivao bezbroj puta i svaki put je proslo bez ikakvih problema, i jako brza postarina. tako da sve preporuke za shopto =)

 

http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HO01-horizon-zero-dawn-exclusive-launch-edition

PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 15:39 (LordSnow).
14 godina
offline
PlayStation 4

Jel probao tko ghost recon betu? Kakvi su vam utisci? Malo sam sad upalio i meznam sta da kazem jos

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Jel probao tko ghost recon betu? Kakvi su vam utisci? Malo sam sad upalio i meznam sta da kazem jos

 Ja sam skinuo na PS4 i na PC-u, ali prvo igram na PC. Igra mi je dobra

14 godina
offline
PlayStation 4

Ja igram na ps pro i mogu reci da igra sa tehnicke strane ide dobro i izgleda super. Kretnje su malo cudne ali valjda cu se priviknuti. 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

hmm izgleda da mi je dobro posluzila ova 2 step verification,jutros upalim ps i vidim da nisam logiran,odem sign in  i pise da moram promjenit password preko kompa da ce mi poslat link na mail,znaci li to da je netko pokusao uci u moj akount?

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 4:49 (Ryder007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Kako sam u sklopu promocije za 149 kn uzeo NFS, Plants Vs Zombies 2 i Unravel.

 

Jučer sam igrao plants vs zombies 2 multiplayer i zapravo vrlo zabavno.

Ima li netko jos da to igra? 

Izgleda mi da bi me ta igra mogla malo navuc da malo istreniram nisanjenje pa cu mozda i ja pocet igrati fps na ps4

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Di je ta igra FPS? i baš te biljke su neki dobar ulazak u pucačine.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Di je ta igra FPS? i baš te biljke su neki dobar ulazak u pucačine.

Nije nigdje napisao da je FPS. Nego da ce ga trening nisanjenja mozda navuci na FPS igre. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo ps4 pro..prva konzola nakon ps1 :D
Staviti ću je u birtiju pa me zanima koje igre obavezno da kupim?
Pes? Nba? Teken?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
ROXX kaže...
Uzeo ps4 pro..prva konzola nakon ps1 :D
Staviti ću je u birtiju pa me zanima koje igre obavezno da kupim?
Pes? Nba? Teken?

 To nabrojano i obavezno neku utrku... Nemas birtije u kojoj nemas profi vozace

I am over 9000!!!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
ROXX kaže...
Uzeo ps4 pro..prva konzola nakon ps1 :D
Staviti ću je u birtiju pa me zanima koje igre obavezno da kupim?
Pes? Nba? Teken?

 Dark souls 3

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

da i  meni su tak dolazili e-mail-ovi , ali uzalud vam trud sviraci 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ryder007 kaže...

hmm izgleda da mi je dobro posluzila ova 2 step verification,jutros upalim ps i vidim da nisam logiran,odem sign in  i pise da moram promjenit password preko kompa da ce mi poslat link na mail,znaci li to da je netko pokusao uci u moj akount?

 

Pa dosta je da netko zna tvoju mail adresu i proba se neuspješno ulogirati 'n' puta.

Može biti tvoj frend, može biti netko nepoznat, može biti bilo tko.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Ryder007 kaže...

hmm izgleda da mi je dobro posluzila ova 2 step verification,jutros upalim ps i vidim da nisam logiran,odem sign in  i pise da moram promjenit password preko kompa da ce mi poslat link na mail,znaci li to da je netko pokusao uci u moj akount?

 

Pa dosta je da netko zna tvoju mail adresu i proba se neuspješno ulogirati 'n' puta.

Može biti tvoj frend, može biti netko nepoznat, može biti bilo tko.

 Meni to njegovo više izgleda kao neki phishing mail gdje netko preko linka pokušava saznati njegov user i password.

Pogotovo ako nije dobio Sonyev SMS sa šifrom zbog pokušaja logina.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Bitanga kaže...
Ryder007 kaže...

hmm izgleda da mi je dobro posluzila ova 2 step verification,jutros upalim ps i vidim da nisam logiran,odem sign in  i pise da moram promjenit password preko kompa da ce mi poslat link na mail,znaci li to da je netko pokusao uci u moj akount?

 

Pa dosta je da netko zna tvoju mail adresu i proba se neuspješno ulogirati 'n' puta.

Može biti tvoj frend, može biti netko nepoznat, može biti bilo tko.

 Meni to njegovo više izgleda kao neki phishing mail gdje netko preko linka pokušava saznati njegov user i password.

Pogotovo ako nije dobio Sonyev SMS sa šifrom zbog pokušaja logina.

 

Al kolko sam skužio ta poruka mu se pojavila na playki, tako da ne vjerujem da je phishing.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 11:17 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Bitanga kaže...
Ryder007 kaže...

hmm izgleda da mi je dobro posluzila ova 2 step verification,jutros upalim ps i vidim da nisam logiran,odem sign in  i pise da moram promjenit password preko kompa da ce mi poslat link na mail,znaci li to da je netko pokusao uci u moj akount?

 

Pa dosta je da netko zna tvoju mail adresu i proba se neuspješno ulogirati 'n' puta.

Može biti tvoj frend, može biti netko nepoznat, može biti bilo tko.

 Meni to njegovo više izgleda kao neki phishing mail gdje netko preko linka pokušava saznati njegov user i password.

Pogotovo ako nije dobio Sonyev SMS sa šifrom zbog pokušaja logina.

 ne nisam dobio nikakav sms,ta poruka mi se javila jutros na plejki,nesto si razmisljam mozda zato sto sam se jucer odlogirao sa stare plejke i prijavio na novi pro,to mi se isto desilo prije par mjeseci,ali se onda nisam log off kao sad,sa stare ps4 promjenio sam samo pass i to je to bilo do sad,a ovo za fishing nevjerujem,bio je original sony mail i preko tog maila sam promjenio pass

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 11:41 (Ryder007).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ryder007 kaže...

 ne nisam dobio nikakav sms,ta poruka mi se javila jutros na plejki,nesto si razmisljam mozda zato sto sam se jucer odlogirao sa stare plejke i prijavio na novi pro,to mi se isto desilo prije par mjeseci,ali se onda nisam log off kao sad,sa stare ps4 promjenio sam samo pass i to je to bilo do sad,a ovo za fishing nevjerujem,bio je original sony mail i preko tog maila sam promjenio pass

 pass mijenjaj samo preko konzole a ne preko mailova. Sumnjam da sony šalje mailove da mijenjaš pass. Više puta su sve te velike firme javno rekle da nikada ne šalju takvu vrstu mailova te da korisnici budu na oprezu. Ja pass uvijek mijenjam samo preko konzole. Ziher je ziher...

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

gdje da kupim skyrim i rise of romb raider ? ...čekam da padne cjena al ili promašim akcije ili su još uvjek skupi...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
Ryder007 kaže...

 ne nisam dobio nikakav sms,ta poruka mi se javila jutros na plejki,nesto si razmisljam mozda zato sto sam se jucer odlogirao sa stare plejke i prijavio na novi pro,to mi se isto desilo prije par mjeseci,ali se onda nisam log off kao sad,sa stare ps4 promjenio sam samo pass i to je to bilo do sad,a ovo za fishing nevjerujem,bio je original sony mail i preko tog maila sam promjenio pass

 pass mijenjaj samo preko konzole a ne preko mailova. Sumnjam da sony šalje mailove da mijenjaš pass. Više puta su sve te velike firme javno rekle da nikada ne šalju takvu vrstu mailova te da korisnici budu na oprezu. Ja pass uvijek mijenjam samo preko konzole. Ziher je ziher...

 je istina,promjenio sam jos jednom pass al preko playstation hr tamo se ulogiro poslali mi na mob kod usao u racun i promjenio,makar su mi i prvi put dok sam mjenjao preko tog maila jutros isto su mi poslali kod na mob,a i prvo mi je na konzoli dok sam je upalio jutros pisalo da su mi poslali mail sa linkom da promjenim pass,a koliko sam skuzio ps4 je zatvoren sustav da se takve stvari (phishing)nemogu dogadjat,ili se varam?

EUNE LOL: frenkySTYLE
15 godina
offline
PlayStation 4

Dobil sam mail od psna da sam upal u betu i taj voucher code za instalaciju sad me zanima kolko je beta ta stabilna i dal se isplati instalirat zasad to tolko rano imam onaj obicni ps4 cuh 1216A

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

blago se tebi, uzivaj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Probili mi acc americki koji imam, a na njemu sam ko za vraga kupio fifu i koristim je na hrvatskom accu, i sad nemogu 6 mjeseci mijenjat device di je aktiviran....Divota, za 6 mj ce izac nova fifa... Gotovo sa psom, mogu ga spremit sastrane
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
geek_boy kaže...

Dobil sam mail od psna da sam upal u betu i taj voucher code za instalaciju sad me zanima kolko je beta ta stabilna i dal se isplati instalirat zasad to tolko rano imam onaj obicni ps4 cuh 1216A

 

A kad si se registrirao za betu ?

Nebi trebao imat problema ako instaliras betu, makar ne vidim smisla jer imas obicni ps4 pa ne mozes ukljuciti game boost.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Negde prije 2 3 tj
Samobor je lepa varoš
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...
Probili mi acc americki koji imam, a na njemu sam ko za vraga kupio fifu i koristim je na hrvatskom accu, i sad nemogu 6 mjeseci mijenjat device di je aktiviran....Divota, za 6 mj ce izac nova fifa... Gotovo sa psom, mogu ga spremit sastrane

 sranje... pretpostavljam da nisi imao dvostupanjsku zaštitu na acc?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Upravo sad postavil na oba dva americki i hr account
Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
PlayStation 4

Igrao sam malo Ghost Recon Wildlands Open Betu, na PCu doduše, al nema veze.

Prošao prvu mapu, i nekak mi se čini da je to sve što sam vidio u igri. Klasična open world igra... puno putovanja, puno POIa za obići i itema za skupit... gameplay me malo (tj. puno) podsjeća na MGS V samo bez iritantnog Hidea Kojime koji iskače svako malo i bez dosadnog automatskog transporta helikopterom.

Ne vjerujem da ću kupiti čim izađe.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 22:37 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice