PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.796.681
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Danas sam kupio bon u mediamarktu od 50€ i kad ga pokušam ukucati javi mo da je bon iskorišten ili da ne valja kod. Dali je potrebno neko vrijeme da se bon aktivira nakon što ga na kasi skenira? I ako je bon stvarno iskorišten dali mogu tražiti povrat novaca ili novi bon?

Također zašto ne mogu linkati paypal account sa PS4 storeu accountom? Opće mi ne nudi tu opciju. Samo kreditnu karticu mogu odabrati, ali ne želi Amex.
A služba za korisnike je katastrofa. Ima kakav mail za kontakt?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

^^ Dal koristiš odgovarajuci Store tj. onaj koji ti za valutu prikazuje eure a ne recimo kune?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2017 21:53 (JoVeliki).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Tututuru kaže...

Ima li koja igra da bi mi se curi mogla svidit? Malo je glupo pitanje posto sigurno ima i cura na forumu koje peglaju sve i svasta. Malo san gugla i vidin da se cesto spominje little big planet i just dance (najvjerojatnije cu uzet kameru,kad tad ce posluzit za psvr). Imate li jos kakav prijedlog?

 Nešto od Telltalea možda. Walking dead S1 ili Wolf among us. Čisto jer su slow paced pa da malo pohvata uopće gaming ako nema iskustva. Ili neki coop možda za početak, recimo N++ ili Overcooked. Dolazi uskoro i remaster Crash Bandicoota, također solidan izbor.

 

Ili napiši otprilike kakav žanr bi ju interesirao.

 

Dosta je to zajebano. Ne želiš da joj se ništa ne dopadne jer ipak moraš opravdati onih 1500kn koje ćeš potrošiti na Red Dead Redemption Special Edition, a s druge strane ne želiš da joj se toliko dopadne da ti non stop visi za vratom i želi znati kad je njezin red da igra.

 Hahaha,lipo san se nasmija  a nema zanr,nije nikad nista igrala, al definitivno si u pravu za slow pace. Za crash znan i to cu joj sigurno uzet. Svidija joj se i just dance, al steta sta ima malo pisama, neznan update-aju li oni track listu sa nekim patchem. Ma nac cemo nesto.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa defaultni store mi je u kn, ali pokušao sam se logirati na njemački ali ne uspijevam. Prebaci me na eng verziju sa kn.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Skums kaže...
Pa defaultni store mi je u kn, ali pokušao sam se logirati na njemački ali ne uspijevam. Prebaci me na eng verziju sa kn.

 Pa kako si zamislio trošiti eure na hrvatskom storeu koji je u kunama? Kreiraj njemački acc ispočetka s njemačkom adresom i tako to kako obično ide..

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Hmm, ne kuzim zasto ti to radi. Mislim ja imam i japanski acc s jenima, lol.

 

Napravi novi acc, koristi sve ispravne Njemacke podatke (adresa, grad, postanski broj) osim imena i prezimena i mora bit u eurima i na njemačkom.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa stavio sam prvobitno na hr jer nisam bio siguran dali ću kupovati igre preko neta.
A ovo je stvarno debilno kaj ne možeš naknadno promijeniti regiju. Jel se može kak stari account izbrisati? Jer sad mi sve živo linka na taj account. I još k tome treba mi novi mail ako ću raditi novi account.
I još jedna debilana ako staviš njemačku regiju ne možeš promijeniti jezik. Ono baš su svestrani. Nabijem ih na onu stvar. Fakat je support za k za tu lovu koju trošimo.
12 godina
offline
PlayStation 4

Samo slozi acc njemacki

Kupi igre koje hoces

Stavi ga da bude primary 

Odes poslije na HR acc i problem rijesen jer bolje od toga nejde

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.6.2017 22:51 (Dacho223).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Otvorio sam novi account za njemačku regiju i bon radi.
Ali ne mogu linkati paypal account jer nakon logiranja traži podatke sa osobne. A na hr osobinama i putovnicama nemamo te brojeve koji se traže. Ne mogu vjerovati koje je taj store sranje na kvadrat. Ako se ja logiram na paypal koji k će im podaci s moje osobne???
Isto tako kad probam ukucati amex javlja mi da je krivi broj kartice. Jer očito kartica s tim brojem je za hr regiju.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

jednostavno zaboravi na paypal

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paypal mozes koristit ako imas putovnicu, uneses podatke sa potuvnice kad te pita. Nazalost to ce te trazit svaki put, mislim da sam negdje procito da je to do njemackih zakona koji traze da se svaki put provjeri dali si punoljetan. I paypal ti takoder mora bit namjesten na njemacku regiju.

Jel igro neko resident evil 5? Odigro sedmicu i bila mi je odlicna, poslje toga cetvorku koja je takoder super a sad me strah uzet peticu posto puno ljudi kaze da su 5 i 6 govno...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Re 5 je dobar ali 6 dio nevalja jer je čista TPS pucač8na razvučena na više likova i nije zanimljiva igra.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Skums kaže...
Pa stavio sam prvobitno na hr jer nisam bio siguran dali ću kupovati igre preko neta.
A ovo je stvarno debilno kaj ne možeš naknadno promijeniti regiju. Jel se može kak stari account izbrisati? Jer sad mi sve živo linka na taj account. I još k tome treba mi novi mail ako ću raditi novi account.
I još jedna debilana ako staviš njemačku regiju ne možeš promijeniti jezik. Ono baš su svestrani. Nabijem ih na onu stvar. Fakat je support za k za tu lovu koju trošimo.

 Pa sve je logično. Svaka regija ima neke svoje specifičnosti, cijene, akcije i autorska prava za pojedini sadržaj. Kada jednom kreiraš acc upravo ga zato ne možeš mijenjati i šarati kako bi ti htio. Koji je problem otvoriti nekoliko acc i koristiti ih po potrebi iako nećeš moći koristiti taj acc 100%. Normalno je da s hr kreditnom karticom ne možeš kupovati na njemačkom storeu kao i što je normalno da zbog autorskih prava nećeš s recimo američkog storea moći gledati sav ponuđen sadržaj amerima. Upravo zbog autorskih prava za pojedine sadržaje postoje store za pojedina tržišta i zato nemamo jedinstven store.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Sve to štima kaj si napisao. Ja sam mislio budući da PS koristi preko nekoliko milijuna ljudi da je store malo modularniji. Jer kod mene je problem što puno putujem. I to bi značilo da moram imati za svaku državu po jedan account.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Skums kaže...
Sve to štima kaj si napisao. Ja sam mislio budući da PS koristi preko nekoliko milijuna ljudi da je store malo modularniji. Jer kod mene je problem što puno putujem. I to bi značilo da moram imati za svaku državu po jedan account.

Pa lijepo sam ti rekao da je sve u zakonu o autorskim pravima a tu modularnosti nema. Ja plaćam svaki mjesec debelo max tv i onda prebacim na slo2 i poneki put ne mogu gledati jer blokiraju signal za određenu emisiju jer imaju prava samo za sloveniju. Zašto bi morao imati po jedan acc za svaku zemlju? Imaš jedan i njega koristiš. Ja imam HR, GB i USA acc. Mogu koristiti svaki ali je logično da zbog zakona o autorskim pravima ne mogu koristiti sa svakog sav sadržaj.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

U utorak mi stiže ps4. Oko 15 digitalnih igrica plus blizu god dana onaj ps plus kako već za online igranje. Ima mogućnost nadoplate garancije naknadno u santa domenica. To se može tako? Ps4 je star godinu dana i ima još godinu dana garancije. Ako ne košta ta nadoplata previše iskoristio bih tu mogućnost. Tražim na google za taj info, ali preko moba sam slabo šta našao konkretno. Sebe i ženu već neko vrijeme uvjeravam da samo me fifa zanima od igranja i onda sredio pc i samo da probam gta 5, malo batlefield 1, project cars, forzu samo da vidim kakva je... I evo uzeo ps4:) Lagao sam i sebe i ženu! Krenuo već prema 5 banki, a želja za igranjem sve veća:)

 

edit: mislim da sam ipak nešto krivo shvatio za tu nadoplatu garancije

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 17:48 (mariclius).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Jel kupio tko Nex Machina?

Čini mi se simpa pucačinica od tvoraca Resoguna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav tražim nekog ko igra Ghost recon wildlands da bi igrao u co-opu ..
Nek se javi ili nek me doda slk2236
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Jel kupio tko Nex Machina?

Čini mi se simpa pucačinica od tvoraca Resoguna.

 Nisam još, ali budem na prvom popustu. Doduše, trenutno mi je na Steamu na 30% off pa možda uzmem i tamo. 50 kuna manje od PS storea.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

Jel kupio tko Nex Machina?

Čini mi se simpa pucačinica od tvoraca Resoguna.

 Nisam još, ali budem na prvom popustu. Doduše, trenutno mi je na Steamu na 30% off pa možda uzmem i tamo. 50 kuna manje od PS storea.

 

Cool, nisam ni znao da ima za PC.

Al nekak mi je to bolje za playku, pogotovo kaj ima i local co-op.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Stigla plejka, ali ipak nova slim 500 gb. Odustao od one sa brdo igrica jer u zadnji tren saznao da nema garanciju. Sad imam par igri i to će biti za početak. Vidim neke popuste na ps store, a ako imaš onaj plus recimo pes 17 ako se ne varam 80 kn? Pokušao onih 14 dana free za ps store plus, ali mi odbija. Šteta, uzeo bih sad koji bon za kupnju igri pa dok traje tih 14 dana da to iskoristim. Morat ću se strpiti pa uzeti pretplatu na godinu dana. Slike su slabe, ali 2 ujutro je:)
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Stigla plejka, ali ipak nova slim 500 gb. Odustao od one sa brdo igrica jer u zadnji tren saznao da nema garanciju. Sad imam par igri i to će biti za početak. Vidim neke popuste na ps store, a ako imaš onaj plus recimo pes 17 ako se ne varam 80 kn? Pokušao onih 14 dana free za ps store plus, ali mi odbija. Šteta, uzeo bih sad koji bon za kupnju igri pa dok traje tih 14 dana da to iskoristim. Morat ću se strpiti pa uzeti pretplatu na godinu dana. Slike su slabe, ali 2 ujutro je:)

 Probaj aktivirat onih 14 dana preko PC-ja.

9 godina
offline
PlayStation 4

Prije mjesec dana sam prodao PS4, nadogradio PC, mislio sam da ću imat što igrati...

Od svih nadolazećih igara koje me zanimaju 80% su PS4 ekskluzive što puno govori o PC gamingu.

Dosta mi je AC-ova, COD-ova i sl, to su igre bez "duše".

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čitam da treba upisati broj kredite kartice, a to za pc ne znam na koji način.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Čitam da treba upisati broj kredite kartice, a to za pc ne znam na koji način.

 ma odradi to direktno sa plejke (jednostavnije je), odes tam u dio na storu di ti pise ps plus i imas veliki logo 14 dana free, ukucas podatke sa kartice i krenes koristit uslugu.

 

 Ja imam od PBZ-a VISU i nikad nikakvih problema.  

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo upisao podatke od ženine pbz vise i sve ok. Super su cijene nekih igri. Odmah ću sad za koji dan uzeti par komada. Tek sad kreće trošenje:)
Hvala!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Evo upisao podatke od ženine pbz vise i sve ok. Super su cijene nekih igri. Odmah ću sad za koji dan uzeti par komada. Tek sad kreće trošenje:)
Hvala!

 

Hehe, i još na ženinu karticu, kakav car :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
offline
PlayStation 4

Pomoc:

 

Kupujem PS4 samo za FIFU 90%.

 

PS4 + FIFA 17 + extra ps4 controller + battlefield 2999kn

 

PS4 PRO 3299 KN.

 

Sto da uzmem, gledam da ga imam za malo duze staze, igrao bi na normalnom SMART TVu, neznam sta je s 4K..

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Za tebe je ps4 dovoljan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bash kaže...

Pomoc:

 

Kupujem PS4 samo za FIFU 90%.

 

PS4 + FIFA 17 + extra ps4 controller + battlefield 2999kn

 

PS4 PRO 3299 KN.

 

Sto da uzmem, gledam da ga imam za malo duze staze, igrao bi na normalnom SMART TVu, neznam sta je s 4K..

 U teoriji FIFA će raditi jednako dobro na običnom i PRO. Je da EA zadnjih godina drastično povećava grafičke zahtjeve tih igara, ali i dalje ostaje činjenica da 90% vremena ne vidiš sve te grafičke nadogradnje. Ali opet, sa PRO si donekle sigurniji da će ti igra raditi najbolje što može, plus ako ti je prelazak na 4K u mislima onda je to definitivno pametniji odabir.

 

Općenito od te dvije ponude bih odabrao PRO, ali zato jer mi ova prva ne izgleda bog zna šta. Ne znam zašto si nju uzeo kao izbor, ali ako te zanima samo FIFA onda ti malo znači što se uz nju dobije Battlefield. Druga stvar, FIFU 17 uzmeš na njuškalu za siću jer svi živi ju prodaju ili još bolje pričekaš 2 mjeseca za 18-icu. S obzirom na to radije gledaj neki bundle gdje dobiješ samo dodatni kontroler, ako ti treba ili barem neku noviju igru tipa Horizon koju lako prodaš za 300kn.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice