PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.593
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
koji nastavak ? koliko košta?
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
koji nastavak ? koliko košta?

 Ovaj Handsome Collection na akciji za 90 kuna. Sadrži Borderlands 2 i Borderlands Prequel.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky, kad stigneš odigrati Resident evil 4,5,6 napiši da li ti se sviđa 5 i 6 dio. RE 4 imam pa kad odigram da znam vrijedi li kupnje:)
Meni će trebati godinu dana za 0,1 i 4 dio:)))
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

...Nešto tu ne štima.

Postavke 

 

Ma sve ok, al konzola se prodaje kao "upališ i igraš" filozofija. Ovo nije u skladu s tim :-)

To mi je i prvi put bilo čudno, pa ne bi smjelo biti tako teško voziti. Tek sam se sad na PCu uvjerio da je igra ustvari dosta dobra.

 

I sad sam skontao, u GT Sportu auti koje vozi A.I. u League modeu uopće nemaju vozače unutra. Valjda autonomna vozila :-)

Ma trolao sam malo  nisam mogao odoliti, jer si napisao da defaultne postavke nisu dobro podesene, a zavrsio si post s ...Nešto tu ne štima 

Kod demo verzija je upitno koja "verzija" igre je u pitanju, ako kuzis sta mislim s time.

Nakon izlaska igra se patchira i moguce je, da je doslo do promjena u postavkama, kako u pali/gasi HDR, tako i defaultnim postavkama za volane/gamepade. Pa bi mozda bilo dobro da posudis od koga (kad si vec svoju prodao), pa isprobas s zadnjom verzijom.

LordSnow kaže...

Sto ne pricate da borderlands ima co op split screen  jos 78% snizen, pljacka. Uzivao sam u njemu prije par godina na PC, na konzoli ce biti jos bolje  samo da jos navucem klinca od 6 god da mozemo zajedno igrati, to nece biti problem 

Mislim da ide i do 4 igraca 

 

mariclius kaže...
Chaky, kad stigneš odigrati Resident evil 4,5,6 napiši da li ti se sviđa 5 i 6 dio. RE 4 imam pa kad odigram da znam vrijedi li kupnje:) 
Meni će trebati godinu dana za 0,1 i 4 dio:)))

Pa toliko i meni za 4,5,6. 

Ma uzeo sam, jer nisam mogao odoliti popustu od 150kn, a lijen sam paliti PS3.

Kad je izasao RE4 nije mi sjeo, jer je bio preveliki šok u odnosu na RE2 i RE3 koji su mi bili vrh. Sad je ipak proslo vise vremena i naviknutiji sam na TPS horrore, pa vjerujem da ce dojam biti bolji. Al sam neprecizan do bola kod nisanjenja 

Po glasu i recenzijama idu istim slijedom od najbolje, prema najlosijoj 4,5,6 pa cu vidjeti. Premda su uvedene neke promjene za 6, mozes igrati kampanju koju hoces, ima ih vise, u originalu si morao zavrsiti losije, da bi otkljucao bolje i sl. Em 5 i 6 vise naginju akciji, ako je dobro napravljena, zasto ne.

Za peticu je bonus, jer mozes cijelu pricu igrati co-op. Glupi negativni komentari u smislu ubijanja "zombie" crnaca i sl. mi je presmijesna.

Igra se odigrava u Africi, sto bih trebao tamaniti Eskime?!?

 

Oboruzao si se dobrim RE naslovima. Jos obrati paznju na Revelation 2 kad bude na popustu. Bio sam poceo RE 1, al odustao nakon nekog vremena. Dobar je, ali me ubilo u pojam kljucevi, prolazi i ine pizdarije.

 

Upicio i Livelock za 30kn. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 11:53 (Chaky).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma ja sam se jedva naviknuo na tu kameru na REmake 1 i sad ne puštam dok je ne završim. REe4 mi se sviđa, igrao malo i meni je baš dobra. Ima se šta igrati. Ako te zanima 0 i 1 javi se (ne mislim na prodaju:)
Svako toliko ću pridodati ostale nastavke RE.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Kod demo verzija je upitno koja "verzija" igre je u pitanju, ako kuzis sta mislim s time.

Nakon izlaska igra se patchira i moguce je, da je doslo do promjena u postavkama, kako u pali/gasi HDR, tako i defaultnim postavkama za volane/gamepade. Pa bi mozda bilo dobro da posudis od koga (kad si vec svoju prodao), pa isprobas s zadnjom verzijom.

 

Da, to stoji. Međutim odlučio sam da neću kupovati na PS4. Dok budem uzimao bit će PC verzija. Za sad još imam dosta toga za utrkivanje :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Jel neko zna jel DVD verzija PES 2017 ima kakav kod za online igranje ili ne? Frend kupuje PES 2017 CD verziju pa da nebi ostao bez online igranja ja imam digitalnu verziju pa nisam siguran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Jel neko zna jel DVD verzija PES 2017 ima kakav kod za online igranje ili ne? Frend kupuje PES 2017 CD verziju pa da nebi ostao bez online igranja ja imam digitalnu verziju pa nisam siguran.

 

Naravno da će i sa disk verzijom moći igrati online.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Jel neko zna jel DVD verzija PES 2017 ima kakav kod za online igranje ili ne? Frend kupuje PES 2017 CD verziju pa da nebi ostao bez online igranja ja imam digitalnu verziju pa nisam siguran.

 

Naravno da će i sa disk verzijom moći igrati online.

 Ma mislio sam kao kod nekih igara koje imaju kod za aktiviranje.

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Krece ponovno BETA testiranje novog software-a pa zainteresirani nek se prijave...

 

https://blog.us.playstation.com/2018/01/15/sign-up-for-the-next-ps4-system-software-update-beta-3/

PSN - brdjanin85
 
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Krece ponovno BETA testiranje novog software-a pa zainteresirani nek se prijave...

 

https://blog.us.playstation.com/2018/01/15/sign-up-for-the-next-ps4-system-software-update-beta-3/

 Ako ima nekoga kome je konzola i dalje nestabilna. :D 

 

 

Btw, počeo sam igrati HZD The Frozen Wilds. Nakon što sam u glavnu igru utukao 70-ak sati bojao sam se zasićenja, ali ovaj dlc mi je toliko dobar da me ostavilo bez riječi. Ona prva scena kada vidiš eruptirajući vulkan - fantazija. Kako sam stariji sve sam izbirljiviji glede igara (i filmova), ali HZD svijet me oduševio, baš ono, totalno. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
madafaka85 kaže...

Krece ponovno BETA testiranje novog software-a pa zainteresirani nek se prijave...

 

https://blog.us.playstation.com/2018/01/15/sign-up-for-the-next-ps4-system-software-update-beta-3/

 Ako ima nekoga kome je konzola i dalje nestabilna. :D 

 

 

Btw, počeo sam igrati HZD The Frozen Wilds. Nakon što sam u glavnu igru utukao 70-ak sati bojao sam se zasićenja, ali ovaj dlc mi je toliko dobar da me ostavilo bez riječi. Ona prva scena kada vidiš eruptirajući vulkan - fantazija. Kako sam stariji sve sam izbirljiviji glede igara (i filmova), ali HZD svijet me oduševio, baš ono, totalno. 

 meni su dojmovi malo drugaciji, glavna prica i igra su mi bili odlicni, jedna od boljih igri sto sam igrao na ps4, ali mi ovaj DLC i nije bas toliko zanimljiv zbog ne bas tako dobre price

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
offline
PlayStation 4

Over the months, you played 1530 hours over 27 different games, while making the most progress in December with 211 hours of gameplay.

 

 HZD - 509 sati

Just cause 3 - 347 sati

 

Nesto mi govori da bi trebao ponekad sakriti kontroler od djece, ja nemam ni 10 sati gameplaya u prosincu

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 10:55 (duxx369).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
duxx369 kaže...

Over the months, you played 1530 hours over 27 different games, while making the most progress in December with 211 hours of gameplay.

 

 HZD - 509 sati

Just cause 3 - 347 sati

 

Nesto mi govori da bi trebao ponekad sakriti kontroler od djece, ja nemam ni 10 sati gameplaya u prosincu

 Kako mozes igrat JC 3 na ps-u ??? Zadnji put kad sam provjerio i na obicnom i na pro verziji je slideshow kada radis ono za sta je JC3 napravljen, masivnu destrukciju.

MadeInCroatia
8 godina
offline
PlayStation 4

ja nisam ni minute odigrao, to samo klinci igraju

valjda ima neki free play , jer mi ne djeluje da igraju misije

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
duxx369 kaže...

Over the months, you played 1530 hours over 27 different games, while making the most progress in December with 211 hours of gameplay.

 

 HZD - 509 sati

Just cause 3 - 347 sati

 

Nesto mi govori da bi trebao ponekad sakriti kontroler od djece, ja nemam ni 10 sati gameplaya u prosincu

Gdje se može vidjeti koliko imaš sati u igrama?

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Gdje se može vidjeti koliko imaš sati u igrama?

Neke igre imaju timere u sebi, na nekima vidis u save fileu.

PSN nema mjerenje vremena u igrama, kao npr. Steam.

Mozda dode s nekim updateom.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
PlayStation 4

Sorry na upadu al da pitam ljude koji više prate akcije i situaciju. Ukratko, zaključio sam da s obzirom da u zadnja 3 mjeseca imam možda ukupno 5 odigranih sati na PS4 PRO, vrijeme je da ga prodam. Pa da pitam, što mislite koliko je realna cijena PS4 PROa s 2 original joysticka? Garancija istekla, ali nema ni par stotinjak sati rada, u savršenom je stanju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
duxx369 kaže...

Over the months, you played 1530 hours over 27 different games, while making the most progress in December with 211 hours of gameplay.

 

 HZD - 509 sati

Just cause 3 - 347 sati

 

Nesto mi govori da bi trebao ponekad sakriti kontroler od djece, ja nemam ni 10 sati gameplaya u prosincu

 Kako mozes igrat JC 3 na ps-u ??? Zadnji put kad sam provjerio i na obicnom i na pro verziji je slideshow kada radis ono za sta je JC3 napravljen, masivnu destrukciju.

 

Radi ok sa motion flowom upaljenim na TVu. Na PCu je još puno gori :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
stribs kaže...

Gdje se može vidjeti koliko imaš sati u igrama?

Neke igre imaju timere u sebi, na nekima vidis u save fileu.

PSN nema mjerenje vremena u igrama, kao npr. Steam.

Mozda dode s nekim updateom.

 Hvala na odg 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
WiCkED kaže...

Sorry na upadu al da pitam ljude koji više prate akcije i situaciju. Ukratko, zaključio sam da s obzirom da u zadnja 3 mjeseca imam možda ukupno 5 odigranih sati na PS4 PRO, vrijeme je da ga prodam. Pa da pitam, što mislite koliko je realna cijena PS4 PROa s 2 original joysticka? Garancija istekla, ali nema ni par stotinjak sati rada, u savršenom je stanju.

https://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/ps4-konzole-zapakirane-koristene-oglas-24464885

 

cca 2000kn. Pro se prodavao na akcijama za 2500kn. Ako naletis na nekoga iz susjedstva tko bi dosao osobno mozda bi dobio koju kunu vise.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jel postoji neka trgovina u ZG u kojoj se može prednaručit fizička kopija red dead redemptiona 2 i kakve se bonuse u igri uključuje prednarudžba?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...

jel postoji neka trgovina u ZG u kojoj se može prednaručit fizička kopija red dead redemptiona 2 i kakve se bonuse u igri uključuje prednarudžba?

 Sancta Domenica i Svijet medija su imali do prije koji mjesec, ali su maknuli...Zasada samo u Zeldi, Infomarku i Svijet igara..

Sumnjam da ćeš prije same potvrde točnog datuma izlaska igrice saznati kakve/ako dobiješ bonuse jer se o istoj (do sada) zna vrlo vrlo malo..

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 14:45 (Purger155).
13 godina
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 18:01 (hummer0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel vama mp igre laggaju ako vam je ps4 na wifiju? Čim se netko u kući spoji na wifi laaaaag.... Brzina mi je 20/2.5. Stvarno mi se neda provlačit kabal od rutera. Ima li kakvo rješenje?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jel vama mp igre laggaju ako vam je ps4 na wifiju? Čim se netko u kući spoji na wifi laaaaag.... Brzina mi je 20/2.5. Stvarno mi se neda provlačit kabal od rutera. Ima li kakvo rješenje?

 

Složi još jedan WiFi access point na koji ćeš spojit samo playku, a njega u ruter upikni.

WiFi dijeli bandwidth sa svim deviceovima. No, brzina 20/2.5 je dovoljna za bilo kakvo igranje, i ne bi trebala uzrokovati nikakav "lag" :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Molim te pojasni, nemam pojma kako napraviti novi access point
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Jel vama mp igre laggaju ako vam je ps4 na wifiju? Čim se netko u kući spoji na wifi laaaaag.... Brzina mi je 20/2.5. Stvarno mi se neda provlačit kabal od rutera. Ima li kakvo rješenje?

 

Složi još jedan WiFi access point na koji ćeš spojit samo playku, a njega u ruter upikni.

WiFi dijeli bandwidth sa svim deviceovima. No, brzina 20/2.5 je dovoljna za bilo kakvo igranje, i ne bi trebala uzrokovati nikakav "lag" :-)

 Tako sam ja napravio.

Ženi se stalno kad dođe kući radio backup slika klinci gledaju youtube to me posebno zaj.***** ping je divljao dobro imam troje klinaca pa kad navale na Youtube.

Rješenje sin  i ja (Gameri) smo kablom spojeni na glavni ruter na kojem je ugašen WI-FI. Drugi ruter spojen na njega služi za WI-FI za mobitele laptope i ostalo uz ograničenje dowloada i uploada. Na ovom prvom nisam upalio WI-FI čisto da bezveze ne zrači.

Ti ostaviš upaljen WI FI na glavnom i ti se samo spajaj na taj da ti ostali ne smetaju. Iz glavnog kabel spojiš u drugi u WAN port.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 20:17 (hummer0).
14 godina
offline
PlayStation 4

Zna netko kako napravit privatni match u COD WW2, samo za frendove znači ??

Pokušavali danas i stalno javlja neki error, pa unable pa ovo ono....

Inače, svaki public match radi uredno, osim tog custom pokušaja za nas frendove s liste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Opet ja postavljam pitanje u vezi PES 2017 nije bilo odgovora pa pitam ponovo.Jel neko zna do kad se može igrat online mečeve ( sa frendovima ) obzirom da je izašla nova verzija.

Jel ima nekakvih ograničenja. Ili ćemo moći igrat cijelu 2018 možda 2019?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice