Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.184.595
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Moras imati VPN i dok se igra skida ukljucen imas na internetu kako, uglavnom moras imati laptop sa ethernet i wireless prikljuckom i namjestiti... bilo koji uk VPN bi trebao raditi

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav,dali vi na vasim konzolama pod settings=>display imate 'closed captioning' ?jer ja nemam.sta bi to uopce bilo?Hvala na odgovoru

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

e, ovako... uzeo novi x360, skinuo profil s neta, skinuo dlc-ove... i sad u igrama mi ih uopce ne nudi. radi se od dlc-ovima za bf3 i halo 4. znaci, mape koje igram su samo one defaultne. sta napravit?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
zna li tko

sta bi mi pisalo ako imam lt 2.0 a ubacim igru koja zahtjeva lt 3.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
robert1995 kaže...
zna li tko

sta bi mi pisalo ako imam lt 2.0 a ubacim igru koja zahtjeva lt 3.0

Upravo ono što si napisao na prošloj stranici. To nije problem "s čipom" jer njega nemaš, ako imaš LT ona je samo flashan DVD. Ako trebaš 3.0, pošalji PP.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
rookica19 kaže...

jel se moze sa rgh koristit vise usbova? jer ono kad iden u manage game paths uvik se moze odabrat samo jedan folder, a kad bi odabra drugi usb onda zaboravi prvi jel tako?

Možeš, dodaš više foldera jedan po jedan, i ne zaboravlja konfiguraciju ako ju spremiš u flash ili na HDD, a ne na USB.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

kako mogu znati dali mi je drive lockan tj želim instalirati update dashboarda ali me starh da ne maknem modifikaciju (LT 3.0)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
blagus kaže...
rookica19 kaže...

jel se moze sa rgh koristit vise usbova? jer ono kad iden u manage game paths uvik se moze odabrat samo jedan folder, a kad bi odabra drugi usb onda zaboravi prvi jel tako?

Možeš, dodaš više foldera jedan po jedan, i ne zaboravlja konfiguraciju ako ju spremiš u flash ili na HDD, a ne na USB.

kupija sam vec eksterni hdd {#}

Som la gent blaugrana
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Xboxn00b kaže...

kako mogu znati dali mi je drive lockan tj želim instalirati update dashboarda ali me starh da ne maknem modifikaciju (LT 3.0)

Koja konzola (slim/fat), na kojem dashboardu i koji drive?

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

konzola je slim , a drive stvarno neznam , kako mogu provjeriti?

dashboard je 2.0.16203.0

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 13:27 (Xboxn00b).
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dobar dan,zna netko do kad ce se proizvodit igrice za Xbox 360?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Xboxn00b kaže...

konzola je slim , a drive stvarno neznam , kako mogu provjeriti?

dashboard je 2.0.16203.0

Onda nemaš straha, zadnji update je bio na dashboardu 13599 koji je lockao drive, nakon toga nije bilo ničega.

Ali ako hoćeš stvarno biti siguran i hoćeš provjeriti, javi mi se u PP.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
blagus kaže...

Onda nemaš straha, zadnji update je bio na dashboardu 13599 koji je lockao drive, nakon toga nije bilo ničega.

Ali ako hoćeš stvarno biti siguran i hoćeš provjeriti, javi mi se u PP.

 

Pozdrav blagus :)

 

Nevezano za temu, kad će opet akcija za 30kn flashanje? 

10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

nevezano bas za temu ali posto nemogu vise slat PP za blagus-a moze si poslat na PP tvoj mail da se dogovorimo za flasanje xboxa 360. :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Lisac1606 kaže...
blagus kaže...

Onda nemaš straha, zadnji update je bio na dashboardu 13599 koji je lockao drive, nakon toga nije bilo ničega.

Ali ako hoćeš stvarno biti siguran i hoćeš provjeriti, javi mi se u PP.

 

Pozdrav blagus :)

 

Nevezano za temu, kad će opet akcija za 30kn flashanje? 

Mogu ti srediti popust :P dam ti za 30 ako mi konzola dođe doma, da mi ju doneseš ili pošalješ preko Overseas, City, itd., jer za 30 kuna mi se ne isplati hodati na autobusni ili do pošte podizati paket, pa opet natrag tamo da konzolu šaljem natrag.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

gdje i za koliko novca mogu najjeftinije modificirati xbox,mislim na rgh modifikaciju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

meni su u zg vm servis uzeli 550 kn za rgh + postarina

Som la gent blaugrana
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 15:07 (rookica19).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ja ti radim za 450.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
blagus kaže...

Mogu ti srediti popust :P dam ti za 30 ako mi konzola dođe doma, da mi ju doneseš ili pošalješ preko Overseas, City, itd., jer za 30 kuna mi se ne isplati hodati na autobusni ili do pošte podizati paket, pa opet natrag tamo da konzolu šaljem natrag.

 

Hmmm, Zagreb?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Molim odgovor ako neko zna. Imam x360 i nemam internet imam ac4 .vidim da igra ima dosta bugova jel nemam patch.htio bi patch skinut sa stranice xbuc i prebacit sa stickom na konzolu.sad me zanima jel trebam skinut samo zadnji patch ili i ove sve ostale.jel prvi pise da je ispravio vecinu bugova a neznam jel i ovaj zadnji sadrzi to sta i prvi ili je svaki za sebe
CONSOLES FTW!!!
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Probaj skinuti zadnji pa ako treba i neki od prethodnih patcheva reći će ti kod instalacije.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozz, zanima me di se najjeftinije moze uzet XBOX360 Elite 250gb i GTA5, znaci bundle...gledao sam na infomark je 2100 ali nemaju na lageru i pitanje kad ce imat a na nekim drugim stranicama preko 2400, pa me zanima ako zna netko od vas di se moze nabavit za recimo ispod 2200, Gledao sam protis, svijet media, links, tehnoline, sophoslab nema bundle i tako to...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
TheDarkSide kaže...

Pozz, zanima me di se najjeftinije moze uzet XBOX360 Elite 250gb i GTA5, znaci bundle...gledao sam na infomark je 2100 ali nemaju na lageru i pitanje kad ce imat a na nekim drugim stranicama preko 2400, pa me zanima ako zna netko od vas di se moze nabavit za recimo ispod 2200, Gledao sam protis, svijet media, links, tehnoline, sophoslab nema bundle i tako to...

Zašto ju ne uzmeš vani, znaju biti akcije kad ih daju po 100-150 eura, a 200 eura je standardna cijena u Austriji i Njemačkoj...

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ovako,zanima me kakv mi DVD treba jel običan ili neki ''poseban'' da stavim piratice na njega i kako se preko njega instalira igrica na Xbox?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
knightrider5 kaže...

Ovako,zanima me kakv mi DVD treba jel običan ili neki ''poseban'' da stavim piratice na njega i kako se preko njega instalira igrica na Xbox?

Prži se na Verbatim MKM-001 ili 003, LT+ modifikacija i uvijek ti treba DVD za igranje makar ju instalirao, osim ako ne napraviš RGH modifikaciju.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kako da prebacim gta 5 na cipovani xbox 360 ako ima dva diska:disk 1 samostalna igra,disk 2 multipleyer

 

adepo
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Bok meni je prijatelj posudio svoj HDD da si prebacim igrice na svoj i ja kad stisnem onaj X (VELIKI)meni nepise da mogu ici na freestye a imam RGH modifikaciju ? jel mi moze netko pomoc

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav ! Jako sam nov u svijetu konzola pa me zanma par stvari, molim pomoc. Prije mjesec dana kupio sam novu (ducan) xbox 360 konzolu s 4 gb harda. Ono sto me zanima jest, koja je najjeftinija modifikacija koja bi mi omogucila igranje igrica koje ne zahtijevaju internetsku konekciju, samo coop i single play ? Gdje nabaviti i koju uopce uzeti, ako ih ima vise ? Hvala :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Samo ides i cipujes ili pecujes konzolu.A mogao bi i da ubacis hard drive da imas vise gb.

adepo
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Samo ides i cipujes ili pecujes konzolu.A mogao bi i da ubacis hard drive da imas vise gb

adepo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice