Bloodborne (PS4)

poruka: 427
|
čitano: 103.001
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Gascoigne je povijest.

Osam minuta taktičkog nadmudrivanja je bilo previše za beštiju, a trenutak kad je pao su i susjedi čuli. Kirkhammer je odradio brutalan dio posla i tek sam u ovom boss fightu skužio svu snagu tog malja.

Bitka je pohranjena na usb za neke buduće generacije.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 14:37 (m77).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Iako mi je Cathedral Ward odličan za grindanje echoesa, ipak mi je malo previše dati 10k za onaj ključ za otvaranje vrata...pa me zanima služi li to za još što osim za otključavanje tih vrata?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
m77 kaže...
Iako mi je Cathedral Ward odličan za grindanje echoesa, ipak mi je malo previše dati 10k za onaj ključ za otvaranje vrata...pa me zanima služi li to za još što osim za otključavanje tih vrata?

 Kreni istrazivat u drugon smjeru, postoji nacin kako otvorit ta vrata bez kupovanja kljuca, ali nije bas jednostavno.

PSN - ediholic
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
m77 kaže...
Iako mi je Cathedral Ward odličan za grindanje echoesa, ipak mi je malo previše dati 10k za onaj ključ za otvaranje vrata...pa me zanima služi li to za još što osim za otključavanje tih vrata?

 Nope, taj ključ otvara samo ta vrata. Ko što je kolega naveo postoji put okolo kojim onda dođeš s druge strane vrata i otvoriš ih. Ono, možeš si olakšati kupnjom ključa, ali poprilična je to cifra u ranom stadiju igre. A onako po sjećanju, nije baš toliki problem doći okolnim putem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Hexfire kaže...

 Nope, taj ključ otvara samo ta vrata. Ko što je kolega naveo postoji put okolo kojim onda dođeš s druge strane vrata i otvoriš ih. Ono, možeš si olakšati kupnjom ključa, ali poprilična je to cifra u ranom stadiju igre. A onako po sjećanju, nije baš toliki problem doći okolnim putem.

 Nije problem doc do tu, ako primjetis otvorena vrata, koja su bila zatvorena prije nego ubijes odredenog bossa. A i nakon toga postoji sansa da ne primjetis di triba ic, dosta pazljiv tribas bit u istrazivanju novih podrucja.

PSN - ediholic
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Fking Djura, uništavao me sve dok se nisam popeo gore i bacio ga s tornja.😁
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
BSB riješen, sad sam ispucao 20k na Ludwig's Holy Blade, još sam ga nabrijao do 140...osjećam se kao vuk među janjadi...
Bring it on mofos!!!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Polako počinjem shvaćati ljude koji su zbog ove igre morali nabavljati nove kontrolere, jer sam i sam bio u iskušenju da svoj lansiram u nešto tvrdo...kako god, točan razlog za to, Vicar Amelia, je sad iza mene, a plan je smucanje po Cathedral Wardu i farmanje vialsa, a i ljubazni gospodin s vrećom mi zna pokloniti twin Blood Stone, pa i na to pucam, kao i naravno bildanje levela.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Bloodborne je za stepenicu-dvije lakši od bilo koje Dark Souls igre,barem meni.Ja sam glavnu igru sa povremenim istraživanjem završio za cca.40h plus još nekih 20-ak sati u Dungeon Chalice (neki od najtežih bosseva u igri).Old Hunter DLC nisam igrao,samo baznu igru.
Ali igra je fenomenalna pa ću je svakako odigrat još jednom,možda i kupim taj DLC.
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Kupi DLC pa onda pričaj da je lakša.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Tako su jeftino i Dark Souls 2 i 3 DLC-ove otežali sa večom količinom healtha kojega su imali bossevi i razornijim udarcima koji su u dva-tri poteza bili smrtonosni.Old Hunters DLC nije ništa drugačiji po tome.Gledao sam video walktrough i ne vrijedi sad 15 funti za 5-6 sati dodatne igre,možda kad bude na popustu.Dungeon Chalice leveli su puno teži od osnovne igre a pritom mislim na one teže kaleže a ne početne.Bloodborne je najlaganija od svih Soulslike igara,dok mi je prvi Dark Souls bio najteži.
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Dann3R kaže...
Tako su jeftino i Dark Souls 2 i 3 DLC-ove otežali sa večom količinom healtha kojega su imali bossevi i razornijim udarcima koji su u dva-tri poteza bili smrtonosni.Old Hunters DLC nije ništa drugačiji po tome.Gledao sam video walktrough i ne vrijedi sad 15 funti za 5-6 sati dodatne igre,možda kad bude na popustu.Dungeon Chalice leveli su puno teži od osnovne igre a pritom mislim na one teže kaleže a ne početne.Bloodborne je najlaganija od svih Soulslike igara,dok mi je prvi Dark Souls bio najteži.

 Pa zar bi bossevi u kasnijim djelovima igre tribali imat isti hp pool i jacinu udaraca ka Gascoigne ili Amelia, a da ti imas +10 oruzje? Nikakvu zabavu ne vidin u tome. I po meni nema nista jeftino kod DS2 DLC-ova, oni su najbolje sta ta igra moze ponudit.

 

Edit: osobno i ds2 i 3 su mi laksi od bb. Ds2 samo zbog toga sta imas lifegemove, to olaksava igru na veliko, a boss fightovi su mi dosta laksi naspram ostalih igara. Ds3 ima po mom misljenju previse bonfirea i mislin da je to igra u kojoj san najmanje soulsa izgubija. Takoder boss fightovi su mi laksi nego u bb (govorin za prvi prelazak igre).

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 18:05 (Tututuru).
11 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Ma je li moguće da u Bloodborneu postoji boss kojeg možeš relaksirano natamburati?!

Riječ je naravno o Hemwicku, pala je iz drugog pokušaja, pala bi i iz prvog da se nisam razbahatio i odlučio ne healati, pa sam završio u onom obruču gdje sam iscipelaren do YOU DIED natpisa.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Rijetki su takvi. Taj dio mi je teško i nazvati boss fightom. Općenito gledano, jedan od najlakših u cijelom soulsborn serijalu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Tko se nije mlatio s Fume Knightom taj nezna kako su teski neki Bossevi u Souls igrama.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Meni je Dark Souls 3, pogotovo pred kraj bio najteži.
Nakon toga Old Hunters DLC.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
DeniZg kaže...
Meni je Dark Souls 3, pogotovo pred kraj bio najteži.
Nakon toga Old Hunters DLC.

 Sister Friede...prebolestan fight

PSN - ediholic
11 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Dosad sam igrao offline, ako se sad prebacim na online, da li nastavljam gdje sam stao? Cilj mi je pozvati druge igrače da se što prije isvučem iz forbidden woodsa jer mi je to područje ogavno, doslovno se fizički loše osjećam zbog onih zmija koje ne mogu ni nacrtane vidjeti, a kamoli da mi iskaču iz ekrana... + smajlić koji riga.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
m77 kaže...

Dosad sam igrao offline, ako se sad prebacim na online, da li nastavljam gdje sam stao? Cilj mi je pozvati druge igrače da se što prije isvučem iz forbidden woodsa jer mi je to područje ogavno, doslovno se fizički loše osjećam zbog onih zmija koje ne mogu ni nacrtane vidjeti, a kamoli da mi iskaču iz ekrana... + smajlić koji riga.

 Ostat ce ti sve isto. Ako zelis pomoc posalji mi priv.poruku pa cemo se dogovorit sta i kako.

PSN - ediholic
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

jel moguće da old hunters dlc košta 15 eura/dolara?? ja platio bloodborne goty (dakle sa svime) 149 kn, preniska cijena za igru te kvalitete

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Često je na akciji po 70-80 kn. Bez toga imaš polovicu igre praktički. Najbolji boss u serijalu je u DLC-u, a i svi ostali bi mogli komotno u top 5.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Tututuru kaže...
m77 kaže...

Dosad sam igrao offline, ako se sad prebacim na online, da li nastavljam gdje sam stao? Cilj mi je pozvati druge igrače da se što prije isvučem iz forbidden woodsa jer mi je to područje ogavno, doslovno se fizički loše osjećam zbog onih zmija koje ne mogu ni nacrtane vidjeti, a kamoli da mi iskaču iz ekrana... + smajlić koji riga.

 Ostat ce ti sve isto. Ako zelis pomoc posalji mi priv.poruku pa cemo se dogovorit sta i kako.

 OK, hvala, ali odlučio sam da ću se malo zadržati u Hemwicku, grindati do zubi i napumpati level...trenutno sam na 57, a kako se tamo u par minuta može izvući 25k echoesa, baš mi se i neide odande.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...

jel moguće da old hunters dlc košta 15 eura/dolara?? ja platio bloodborne goty (dakle sa svime) 149 kn, preniska cijena za igru te kvalitete

 Dlc se da nac na akciji za 40ak kn

PSN - ediholic
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Nakon malo pauze od BB i bl4 odlucija san nastavit i na red je dosa dlc. 161 pokusaj i 7 sati bez prestanka ali Ludwig se jos ne da..

PSN - ediholic
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Tvrdoglav je on
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Zanimljivo kako je u chalice dungenu vjestica puno teza. Iskljucivo radi onih madmana. To brzo, to skace ,to te srpom po zatiljku. I jos se respawnaju brze nego njubara u Quakeu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Nema šanse,ispod 70kn nikad nije bio.
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Prije godinu dana sam ga kupio za 54kn sa PSN storea. Onaj mjesec kad je BB bio dio PS+.

Ništa čudno ako je kasnije bio i jeftiniji.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Dann3R kaže...
Nema šanse,ispod 70kn nikad nije bio.

 Obozavan ljude ka sta si ti. Pa ako san ga ja kupija za 40 - 49 kn zasto bi laga? Evo ti sad link koji kaze da si u krivu, a ja cu se potrudit nac svoj post u ps4 temi jer znan da san pota tamo kad san ga kupija:

 

https://psprices.com/region-gb/game/589003/bloodbornetm-the-old-hunters

PSN - ediholic
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Evo ga, nakon 7 uri jucer, 1 ure jutros, nakon 187 pokusaja Ludwig je porazen sa likon na 4on levelu

 

PSN - ediholic
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice